Francis Marion University School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کسب و کار در دانشگاه فرانسیس ماریون در هشت منطقه کسب و کار، و همچنین دو درجه جزئی، ارائه می دهد. بیش از 600 دانشجو در حال حاضر در حسابداری، مالی، بازاریابی، اقتصاد، مالی، سیستم های اطلاعاتی و دیگر زمینه های کسب و کار عمده.

مدرسه کسب و کار AACSB معتبر است، به این معنی که برنامه ها مطابق استانداردهای پذیرفته شده در سطح محتوای برنامه و کیفیت هستند.

دانشکده دانشکده کسب و کار دانشگاه فرانسیس ماریون، متخصصان متخصص با تجربه در دنیای واقعی هستند. بیشترین مدرک دکتری در رشته های تخصص دارند.

مدرسه کسب و کار برنامه های آکادمیک کافی، باشگاه ها و سازمان های وابسته به کسب و کار اضافی و فرصت های کارآموزی را ارائه می دهد. ما همچنین فرصت های تحصیل در خارج از کشور را با دانشگاه های خواهرمان در استرالیا، آلمان و مکزیک ارائه می دهیم.

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Florence

برنامه های MBA طراحی شده است برای آماده سازی دانشجویان برای مدیریت در کسب و کار، دولت، صنعت، و موسسات غیر انتفاعی [+]

کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار است که توسط دانشکده کسب و کار در دانشگاه فرانسیس ماریون ارائه شده است. برنامه های MBA طراحی شده است برای آماده سازی دانشجویان برای مدیریت در کسب و کار، دولت، صنعت، و موسسات غیر انتفاعی و ارائه ادامه فرصت های آموزشی برای افراد در حال حاضر تا در ردهها دی منطقه کارولینای جنوبی استخدام شده اند. همه دوره های مورد نیاز در طول ساعات شب ارائه شده است. MBA توسط بین المللی-انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB) معتبر. ... [-]