Fort Lewis College School of Business Administration

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه مدیریت کسب و کار به عنوان یک تیم برای ایجاد تجارب یادگیری متمرکز با دانش آموزان است که آماده شدن فارغ التحصیلان برای یک محیط پویا جهانی است.

در Fort Lewis College School of Business Administration (SOBA) ، یک استاد برجسته، دانشجویان مشغول به کار و کارکنان اختصاص یافته به عنوان یک تیم برای ایجاد تجربیات یادگیری متمرکز بر دانش آموزان در تنظیمات کلاس های تعاملی کوچک پیدا خواهید کرد. برنامه های مطالعه، همراه با برنامه ریزی کسب و کار، تحقیقات و پروژه های مشاوره ای، برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای یک محیط جهانی پویا طراحی شده اند. در سال 1974، مدرسه ما اولین واحد کارشناسی ارشد لیبرال کارشناسی ارشد بود که توسط انجمن پیشرفته دانشکده های تجارت بین المللی تأیید شد. امروزه این شناخت معتبر کیفیت برای حسابداری، مدیریت بازرگانی و برنامه های اقتصادی ادامه دارد. برنامه اطلاعات سیستم های کامپیوتری در سال 2004 به تیم SOBA ملحق شد تا پوشش ما را به زمینه های مورد نیاز فناوری رایانه و سیستم های اطلاعاتی گسترش دهد.

مدرسه مدیریت بازرگانی نقش مهمی در آموزش و پرورش هنرهای آزاد و به ویژه توسعه رهبری دانشجویان ما دارد. ما مجموعه ای گسترده از فرصت های همکاری در برنامه های آموزشی مانند برنامه مربی همکارمان را در اختیار داریم که در آن دانش آموزان بزرگسال، داوطلب می شوند تا دانش آموزان سال اول را هدایت کنند تا آنها در ساختار دانشگاهی و اجتماعی SOBA شرکت کنند. ما بخش بسیار فعال Beta Alpha Psi، انجمن افتخاری حسابداری ملی را داریم؛ بخش برنده جایزه بتا گاما سیگما، انجمن افتخار کسب و کار ملی؛ یک سازمان منحصر به فرد برای دانش آموزان بومی آمریکایی - باشگاه رهبران تجاری هند؛ و باشگاه کسب و کار است که برای تمام رشته های کسب و کار باز است.

مدرسه مدیریت بازرگانی همچنین نقش مهمی در توسعه اقتصادی منطقه چهار گوشه ایفا می کند. علاوه بر برنامه های آموزشی مبتنی بر درس و برنامه های یادگیری خدمات، ما به مرکز توسعه کسب و کار کوچک (SBDC)، اداره تحلیل اقتصادی و تحقیقات کسب و کار (OEABR) و مرکز تحقیقات گردشگری کلرادو (CCTR) می روند. SBDC ما در سطح ملی به عنوان SBDC Network 2004 State Star به رسمیت شناخته شده است. OEABR مطالعات امکان سنجی و تاثیر گذاری را برای سازمان های اجتماعی مفید می کند، فصلنامه اقتصادی چهار گوشه را منتشر می کند تا اقتصاد منطقه را گزارش دهد و آن را تجزیه و تحلیل کند. CCTR تحقیقات متمرکز در مورد مسائل مربوط به گردشگری را با توجه خاص به ساکنان، کسب و کارها و سازمان های دولتی در منطقه چهار گوشه انجام می دهد.

در نقش توسعه اقتصادی ما، ما از شرکای شرکای تجاری و اجتماعی فوق العاده لذت می بریم. به عنوان مثال، Wells Fargo بانک از Durango و Ignacio حمایت مالی و صندوق تجارت جنوب غربی؛ اولین بانک ملی دورانگو حمایت مالی و برنامه کارآفرینی ما را تأمین می کند؛ و Durango Herald که مقالات چهار فصل اقتصادی چهار بخش در بخش کسب و کار و فناوری خود را منتشر می کند.

مکان ها

شهر دورانگو

Address
Fort Lewis College
School of Business Administration
1000 Rim drive

شهر دورانگو, کلرادو, آمریکا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: