Florida Institute of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

همه اینها با 37 سنت شروع شد

فلوریدا تکن در سال 1958 با عنوان "کالج مهندسی برود" تأسیس شد. همه اینها به عنوان یک ایده در ذهن جروم پی Keuper ، دکتری ، فیزیکدان بینایی کار در کیپ کانااورال (که اکنون مرکز فضایی کندی ناسا) است ، آغاز شد.

دکتر کوپر با ابراز علاقه به دانشگاه ، تمایل خود را برای ایجاد یک دانشگاه علمی و فناوری به دوست خود در مورد نوشیدنی ها در یک میخانه محلی ابراز داشت. با شنیدن این مکالمه ، یک همکار دیگر 37 سنت برای تغییر در نوار فشار آورد و گفت: "اولین کمک مالی شما ، جری است. حالا برو و آن دانشکده را بساز. "

بنابراین دکتر کوپر چنین کرد. و آنچه با 37 سنت به عنوان یک مدرسه شبانه برای "مردان موشکی" اولیه برنامه فضایی ایالات متحده آغاز شد ، اکنون یک دانشگاه جامع تحقیقاتی ملی است که به واسطه تعالی در تهیه دانشجویان برای حرفه های آینده شناخته شده است.

ارزشهای اصلی

 • تحقیق برای منافع همه بشریت
 • آموزش برای یک عمر موفق
 • شهروندی جهانی برای جهانی بهتر

بیانیه مأموریت

مأموریت Florida Institute of Technology ارائه آموزش با کیفیت بالا به یک کالج فرهنگی متنوع دانشجویی به منظور آماده سازی دانشجویان برای ورود به نیروی کار جهانی ، به دنبال فرصت های تحصیلات عالی و خدمت به جامعه خود است. این دانشگاه همچنین در صدد است دانش را از طریق تحقیقات اساسی و کاربردی گسترش داده و به نیازهای متنوع اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی حوزه های انتخابیه محلی ، ایالتی ، ملی و بین المللی ما خدمت کند.

در حمایت از این مأموریت ، ما متعهد هستیم كه:

 • ارتقاء پیشرفت دانشجویی از طریق تقویت و حفظ فرهنگ ارزشی مؤثر در ارزشیابی که منجر به بهبود مستمر برنامه های دانشگاهی و اداری می شود.
 • توسعه فرهنگ سازمانی که ارزش و ترغیب کنجکاوی روشنفکری ، احساس تعلق خاطر و هدف مشترک در بین اساتید ، دانشجویان و کارکنان و دستیابی به تعالی در همه کوشش ها باشد.
 • استخدام و توسعه دانشکده عالی برای رهبری در زمینه های مربوطه و دانشمندان شناخته شده بین المللی.
 • دستیابی به شناخت به عنوان یک مؤسسه آموزشی و پژوهشی مؤثر ، نوآورانه و متمرکز بر فناوری؛
 • استخدام و نگه داشتن بدنه دانشجویی عالی ، بسیار انتخابی و فرهنگی متنوع.
 • بهبود مستمر کیفیت زندگی دانشگاه برای کلیه اعضای جامعه دانشگاه؛
 • فراهم آوردن فرصتهای رشد شخصی و شغلی برای دانشجویان سنتی و غیرتجاری و اعضای هیئت علمی و کارمندان.
 • تضمین و حفظ اعتبار حرفه ای برای کلیه برنامه های مناسب.

136210_pexels-photo-1438072.jpeg

ما تکنسین فلوریدا هستیم

آنچه ما هستیم یک دانشگاه خصوصی ، آموزشی ، مسکونی ، تحقیقاتی و دارای مجوز دکترا است که در شهر زیبای ملبورن واقع در "ساحل فضایی" آفتابی فلوریدا واقع شده است. اما ما که هستیم خیلی بیشتر هستیم ما جامعه ای از محققان ، محققان و فراگیران هستیم که از سراسر دنیا استقبال می کنند. ما مهندس ، هوانورد ، نوآوران ، رهبران ، مربیان ، ورزشکاران و فضانوردان هستیم. ما مغز دانشمندان موشک و قلب پلنگ ها را داریم. ما فلوریدا فناوری هستیم. به ما بپیوندید که 60 سال جاه طلبی و موفقیت را جشن می گیریم!

ما بی امان هستیم

فلوریدا تکن یک دانشگاه از رهبران و فراگیران است - جامعه متنوعی از دانشجویان ، کارمندان ، دانشکده ها و فارغ التحصیلان که در جستجوی بی امان از بزرگواری متحد هستند.

ما بین المللی هستیم

دانشجویان بیش از 100 کشور در سراسر جهان زندگی و یادگیری را در فلوریدا تکنیک انتخاب می کنند و ما را به یک دانشگاه واقعاً جهانی تبدیل می کنند. وقتی می گوییم #YouAreWelcomeHere ، منظور ما این است.

ما آینده را ایجاد می کنیم

یکی از اصول اصلی ماموریت فلوریدا تکنیک ، پیشرفت علم و فناوری به سود زمین و همه ساکنان آن است. بنابراین این همان کاری است که ما انجام می دهیم.

پلنگ غرور داریم

ممکن است اولین باری باشد که در محوطه دانشگاه ، روزی که فارغ التحصیل شوید ، یا در مقطعی بین آن ، از دانشگاه بازدید می کنید ، احساس می کنید. اما وقتی این کار را کردید ، خواهید دید که پلنگ پراید بیش از روح مدرسه است. این یک خانواده است

ما اتصالات برقرار می کنیم

Florida Tech مفتخر است که بخشی از جامعه ایالت Brevard County است و از همسایگان خود برای کشف بسیاری از فرصت های شخصی ، حرفه ای ، شرکتی و فرهنگی ما برای ارائه استفاده استقبال می کند.

ما STEM هستیم

یک دلیل ساده وجود دارد که Florida Tech به عنوان دانشگاه STEM فلوریدا شناخته می شود. به عبارت ساده: علم ، فناوری ، مهندسی و ریاضی در DNA ما هستند. این باعث می شود STEM به عنوان نیروی محرکه پشت سر ما باشد ، چه کاری انجام می دهیم و چرا وجود داریم. ما لیست زیر را برای کمک به شما در اکتشاف کلیه دانشگاهیان ، فعالیت ها و فرصت های موجود در فلوریدا تکنیک به شما کمک می کنیم.

مکان ها

ملبورن

Address
West University Boulevard,150
32901 ملبورن, فلوریدا, آمریکا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: