توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اولویت اول ما دانش آموزان ما است. دوم ما آینده خود است.

در سال 1942 بنا نهاده شده توسط Felician خواهران، دانشگاه Felician یکی از معدود دانشگاه فرانسیسکن در کشور، و تنها در نیوجرسی است. ما ساخته شده است شهرت ما با تاکید بر خدمات و احترام به انسانیت، به عنوان رویای خوشا به مری آنجلا Truszkowska بود - foundress از خواهران Felician بیش از یک قرن پیش. حتی امروز، ما در تلاش برای نشان دادن آن ارزش ها در همه چیز ما.

بدون سوال، دانش آموزان اولویت در Felician هستند.

ما با ارائه توجه فردی و حمایت برای شما آماده شدن برای زندگی، و موفقیت، پس از فارغ التحصیلی. بیش از دانش آموزان فقط کیفیت، ما در حال فارغ التحصیلی اعضای ارزشمند جامعه که آماده بر چالش های جهان همیشه در حال تغییر می باشند. به عنوان یک، موسسه هنرهای آزاد شرکت آموزشی، Felician خانه به حدود 2300 کارشناسی، کارشناسی ارشد و بزرگسالان دانشجویان رشته مطالعات است. با تمام وقت، پاره وقت و ارائه آنلاین، شما می توانید یک تجربه انطباق دانشگاه در دانشگاه Felician انتظار می رود.

بیانیه ماموریت

Felician AN CO-آموزشی / دانشگاه مستقل کاتولیک فرانسیسکن تاسیس شد و با حمایت مالی خواهران Felician برای آموزش یک جمعیت متنوع از دانش آموزان در چارچوب یک سنت علوم انسانی است. ماموریت آن این است که به ارائه یک مکمل کاملی از تجارب یادگیری، تقویت شده با برنامه های توسعه دانشگاهی و دانشجویی قوی طراحی شده را به دانش آموزان به بالاترین پتانسیل خود و آماده شدن آنها برای دیدار با چالش های قرن جدید با ذهن آگاه و درک قلب. هدف پایدار دانشگاه Felician است برای ترویج عشق به یادگیری، میل به خدا، خودشناسی، خدمت به دیگران و احترام به تمام خلقت.

بیانیه چشم انداز

برای اینکه یک دانشگاه برجسته کاتولیک فرانسیسکن که در آن دانش و عمل آموزش و یادگیری دانش آموزان مقام اول در تلاش پایدار برای حقیقت و پیگیری مداوم از شایستگی، شخصیت، و شفقت است.

ارزش فرانسیسکن Felician

احترام به کرامت انسانی ... احترام ما برای و تعهد به توسعه و حفاظت از شأن و منزلت افراد. شفقت ... آگاهی همدلانه دیگران در خدمات مراقبت بیان شده است. تحول ... روند تشویق می کند که یک ذهن باز و قلب، منجر به بهبود مستمر از فرد و وزارت. همبستگی با فقرا ... حصول اطمینان از نیازهای فقیر و آسیب پذیر از طریق دفاع و اقدام ملاقات کرد. عدالت و صلح ... جعل روابط راست، بازآفرینی محیط زیست پایدار، ترویج منافع مشترک - همه در دستیابی به صلح است.

حقایق سریع

یکی از 20 دانشگاه فرانسیسکن در ایالات متحده و تنها در نیوجرسی یک پردیس، دو محل در رادرفورد و لودی، NJ - 40 کل جریب 10،000 ساعت کار داوطلبانه دانشجو انجام در سال 55 برنامه های دانشگاهی میانگین اندازه کلاس 15 دانش آموزان است 92 درصد از دانش آموزان کمک های مالی دریافت دانشجو نسبت اعضای هیئت علمی تا 13 باشد: 1 دو سال متوالی موفق به دریافت نیوجرسی دانشجویی برجسته معلم سال 10 مایل از شهر نیویورک، با رفت و آمد 20 دقیقه 2.5 ساعت به فیلادلفیا و Atlantic City 10 بخش دوم برنامه های ورزشی افزایش 230٪ در مشارکت در خارج تحصیل قلعه 144 ساله در محوطه دانشگاه رادرفورد در ثبت ملی اماکن تاریخی ذکر شده

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
Address
1 Felician Way Rutherford, NJ
Rutherford, New Jersey, آمریکا
تلفن
undefined