Fairmont State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ایالتی فیرمونتبا پردیس اصلی 120 هکتاری در فرمانت، بخشی از رشد راهرو تکنولوژی بالا دولت است. با سابقه ای طولانی برتری آکادمیک، FSU جایی که آموزش و یادگیری دانش آموزان ماده و اولویت اول ما است. در سال 1865 به عنوان اولین مدرسه نرمال خصوصی دولت در غرب ویرجینیا تاسیس شد، FSU جشن صد و پنجاهمین سالگرد خود را در سال 2015.

در طول دهه گذشته، در پردیس اصلی شده است با ساخت و ساز های جدید از جمله یک ساختمان مهندسی فناوری، مرکز دانشجویی، سالن اقامت، پارکینگ، بهبود تسهیلات کتابخانه و پیشرفت های قابل توجهی در دسترس ADA گسترش یافته است.

فالکون حقایق سریع

گزینه های اصلی

با 80 برنامه های مدرک لیسانس و پنج برنامه های تحصیلات تکمیلی، هر دانش آموز می تواند مناسب پیدا کنید.

فالکون بازیگران

بازیگران ما (نام برای یک گروه از شاهین) اوج می گیرد و در حدود 4،200 دانش آموزان است.

صفحه اصلی میان تپه ها

پردیس اصلی FSU است در فرمانت، غرب ویرجینیا، یک شهرستان دوستانه 19،000 واقع شده است. پردیس اصلی به جین گابور غرب ویرجینیا مرکز فرهنگ عامه فرانک و است. FSU ویژگی های یک دانشگاه شعبه در کلارکسبرگ است که به نام مرکز Caperton گاستون. مرکز رابرت سی بیرد ملی هوا و فضا آموزش و پرورش، واقع در نزدیک بریجپورت، ارائه می دهد برنامه های متعدد در حمل و نقل هوایی.

تعامل دانشکده

با یک دانش آموز نسبت اعضای هیئت علمی از 17 تا: 1 و اندازه کلاس متوسط ​​22، FSU اول قرار می دهد هر دانش آموز.

درگیر کاری شدن

از زندگی یونانی، به درون مرزی ورزشی، به انیمیشن باشگاه، بیش از 80 سازمان دانش آموز در FSU وجود دارد.

شاهین مبارزه

به عنوان یک عضو از کنفرانس شرق کوه، FSU یک مدرسه NCAA بخش دوم شامل 16 ورزش دانشگاهی است. بیا تشویق در شاهین با طلسم ما فردی.

بیانیه ماموریت: ماموریت از دانشگاه ایالتی فیرمونت است که به ارائه فرصت را برای افراد برای رسیدن به اهداف حرفه ای و شخصی خود و کشف نقش شهروندی مسئول است که ترویج مشترک.

بیانیه چشم انداز: دانشگاه ایالتی فیرمونت مشتاق است تا در سراسر کشور به عنوان یک مدل برای موسسات یادگیرنده محور در دسترس است که ترویج موفقیت دانش آموز با ارائه آموزش جامع و آموزش عالی، محیط های یادگیری انعطاف پذیر، و خدمات برتر شناخته شده است. فارغ التحصیلان دانش، مهارت، و عادات ذهنی لازم برای رشد فکری، شهروندی کامل و مشارکتی، اشتغال، و کارآفرینی در محیط در حال تغییر است.

داستان

دانشگاه ایالتی فیرمونترا ریشه رسیدن به تشکیل آموزش عمومی در ایالت ویرجینیا غرب است. اولین مدرسه نرمال خصوصی در غرب ویرجینیا در فرمانت در سال 1865 توسط جان N. بوید، برای اولین بار این مدرسه تاسیس شد، برای آموزش معلمان.

در 1870s در سال 1931 در سال 1944 از مدرسه عادی غرب ویرجینیا در فیرمونت، به فیرمونت دولت مدرسه عادی، به Fairmont دولت معلمان کالج، به کالج ایالتی فیرمونت، به - بیش از 147 سال گذشته، دانشگاه، بسیاری از تغییرات را تجربه کرده است به نام دانشگاه ایالتی فیرمونت در سال 2004. این تغییرات نشان دهنده گسترش مداوم از برنامه و هدف.

در سال 1923، فیرمونت دولت مدرسه عادی اولین برنامه مدرک کارشناسی چهار ساله در آموزش و پرورش ارائه شده، ساخت مدرسه یک کالج. امروز FSU ارائه می دهد بیش از 80 درجه کارشناسی در کسب و کار، آموزش و پرورش، مهندسی و فناوری، هنرهای زیبا، هنرهای آزاد، و پرستاری بهداشت متحد. برنامه های کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش، کسب و کار و عدالت کیفری توسعه یافته اند.

تغییرات این دانشگاه در محل در فرمانت همچنین منعکس کننده رشد مداوم آن است. در 27 فوریه سال 1867، مدرسه عادی یک نهاد دولتی تبدیل شد. ساخت و ساز در یک ساختمان آجر در گوشه شمال غربی آدامز و کوئینسی خیابان بعد از آن سال آغاز شد. در سال 1893، مدرسه به یک ساختمان جدید در خیابان دوم و خیابان فیرمونت نقل مکان کرد. در اوایل سال 1917، مدرسه عادی فیرمونت دولت به ساختمان حال حاضر به نام Hardway سالن، که نشسته بر روی تپه مشرف خیابان ملخ نقل مکان کرد.

از آن ساختمان ستون بر روی تپه که زمانی بخشی از یک مزرعه بود، پردیس 120 هکتاری دانشگاه گسترش یافته و شامل بیش از 23 ساختمان. در طول دهه گذشته، ساخت و ساز جدید، از جمله یک مرکز جدید دانشجویی، پارکینگ، سالن محل اقامت و ساختمان دانشگاهی، و همچنین پیشرفت های عمده ای در زیرساخت ها، تا حد زیادی تحت تاثیر دارند دسترسی و زیبایی از دانشگاه. FSU دارای دو مکان های ماهواره ای در Harrison شهرستان، مرکز Caperton گاستون در Clarksburg و مرکز رابرت سی بیرد ملی هوا و فضا آموزش و پرورش در بریجپورت. FSU همچنان به راه هایی برای فراتر از مرزهای غرب ویرجینیا و ملت به ایجاد روابط رسیدن است.

از اول ثبت نام رسمی ثبت آن از 30 دانش آموزان در سال 1868، FSU رشد کرده است به سومین دانشگاه این ایالت را با ثبت نام در مورد 4600 دانش آموزان است. شاگرد اول، Hyre D. کلارک از Buckhannon، از مدرسه عادی در سال 1872 فارغ التحصیل شد. امروز، FSU دارای یک شبکه فارغ التحصیلان از بیش از 29،000 شاهین افتخار

یک تور مجازی در اینجا

مکان ها

فریمونت

Fairmont State University

Address
1201 Locust Avenue

26554-2470 فریمونت, ویرجینیای غربی, آمریکا
تلفن
+1 800-641-5678

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: