Eugene M. Isenberg School of Management, University of Massachusetts, Amherst

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشکده مدیریت Isenberg خوش آمدید. اگر دانشجویی هستید با توجه به برنامه های ما، یک برنامه درسی هیجان انگیز را در بر می گیرد که مبانی کسب و کار را با تأکید بر نوآوری، مطالعات بین رشته ای و مسئولیت اجتماعی ترکیب می کند. به عنوان یک دانش آموز مدرسه ایسنبرگ، شما به یک جامعه توسعه یافته با یک عضو فارغ التحصیل از 32،000 حرفه ای کسب و کار ملحق شوید. فارغ التحصیلان ما تأثیرات روزافزونی بر کسب و کار و جامعه دارند؛ آنها همچنین به عنوان نمونه های نمونه ای از نقش و کارفرمایان آینده دانشجویان ما خدمت می کنند. در همان زمان، فارغ التحصیلان مدرسه ایسنبرگ به ما یک پشتیبانی مالی حیاتی ارائه می دهد که رقابت ملی برنامه های ما را تقویت می کند.


مدرسه ایسنبرگ شما را برای رهبری و مدیریت نوآوری در یک اقتصاد جهانی به طور فزاینده آماده خواهد کرد . شما یاد خواهید گرفت که نوآوری بیشتری در مورد تولید، خدمات کسب و کار و فرآیندهای کسب و کار داشته باشید. و شما فرصتی برای تجربه اقتصاد جهانی را از طریق دوره های مطالعات بین المللی خود خواهید داشت که کار گروه متمرکز را با بازدید دو هفته ای به ایتالیا، چین، دانمارک، برزیل و چهار مقصد دیگر ترکیب می کند.


مدرسه ایسنبرگ اولین بار در میان دانشگاه های عمومی در شمال شرقی و 58 کشور در اولین کنفرانس سالانه "بهترین مدرسه بازرگانی" کار می کند . برنامه انتخابی ما به طور فزاینده انتخابی در مقطع کارشناسی - ورودی سال اول ورود به دوره ابتدایی متوسط ​​دارای نمره متوسط ​​3.65 و نمره SAT از 1171 رشته در حسابداری، مالی، مدیریت، بازاریابی و مدیریت عملیات است. علاوه بر این، دانش آموزان نیز در تخصص های دو صنعت ما در صنعت مدیریت ورزشی و مهمان نوازی و مدیریت گردشگری عمده.


برنامه MBA مادام العمر ما نیز تمایز فزاینده ای را به دست آورده است. در نظرسنجی فعلی ایالات متحده و گزارش جهانی، بهترین مدارس تحصیلات تکمیلی آمریکا، ما در میان همکاران MBA ما در کالج های عمومی و دانشگاه های شمال شرقی و در سطح ملی 58 قرار گرفتیم.


و در سال 2007 بهترین مدارس کسب و کار پرینستون بازاریابی، برنامه MBA ما 10 رتبه بندی برتر در چهار رده یازده دسته استراتژیک کسب کرد. در حوزه 282 برنامه MBA، اسنبرگ مدرسه رتبه بندی کرد:

  • 2 در بهترین تجربه کلی علمی
  • چهارم در بهترین استادان
  • پنجمین فرصت بزرگ برای زنان
  • دهم در سخت ترین کارها

در مدرسه مدیریت Isenberg، تعهد ما به آموزش و پرورش در زمینه کسب و کار شامل موارد زیر است: آموزش کارآفرینان کسب و کار: فارغ التحصیلان Ph.D. برنامه قدیمی ترین در کسب و کار در یک دانشکده عمومی تحصیلات عالی در نیو انگلند قرار دارد دانشکده موقعیت در بیش از صد دانشگاه و دانشگاه.

مکان ها

امهرست

Address
Isenberg School of Management
121 Presidents Drive
University of Massachusetts

01003 امهرست, ماساچوست, آمریکا