Embry-Riddle Aeronautical University - Daytona Beach, Florida

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ساحل دیتونا است که اغلب به عنوان "ترین ساحل معروف جهانی" می گویند و یک قسمت را تعطیلات بالا است. شهر رفت و آمد مکرر جذاب، آن محل ایده آل برای دیدار، زندگی، تحصیل، و پرواز است. دمای ملایم در طول سال، و انواع فعالیت های تفریحی و فضای باز در دسترس وجود دارد.

جاذبه های اورلاندو و مرکز فضایی کندی مکان های محبوب برای بازدید است که هر دو در مورد یک ساعت رانندگی از دانشگاه هستند. این که آیا شما لذت بردن از شنا، قایقرانی، کمپینگ، ماهیگیری، گلف، و یا تاریخ کاوش، شما آن را در اینجا پیدا کنید.

تعطیلات بهاری

دانش آموزان Embry- ریدل یک مزیت ویژه: آنها مجبور به سفر به هر نقطه برای رسیدن به نقطه تعطیلات ایده آل است. فرار از بهار در طول ماه های مارس و آوریل جذب دانشجویان از سراسر کشور به این منطقه ساحل دیتونا.

حمل و نقل

فرودگاه

فرودگاه بین المللی شهر ساحلی دایتونای مجاور به پردیس Embry- ریدل است و در خدمت منطقه با خطوط هوایی مانند آمریکا، دلتا و جت بلو. فرودگاه بین المللی اورلاندو و فرودگاه بین المللی اورلاندو سنفورد در یک ساعت رانندگی از Daytona Beach هستند.

کسب و کار

سیستم حمل و نقل عمومی شهرستان ولوسیا، فلوریدا، معروف به Votran، فراهم می کند به طور منظم حمل و نقل به دانشگاه، ایستگاه های اتوبوس، مناطق متل / هتل ها، سواحل، بیمارستان ها، مراکز خرید، و مناطق کسب و کار بزرگ برنامه ریزی شده. بین ایالتی تازی خطوط نیز در خدمت این منطقه است.

تاکسی سرویس

ساحل دیتونا توسط چند شرکت تاکسی که در 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته بوده است.

قطار

خودرو آموزش امتراک در این نزدیکی هست سنفورد در دسترس است. خدمات مسافر عادی امتراک در ایستگاه قطار دولند، در حدود 30 مایل از Embry- ریدل در دسترس است.

سؤالات متداول

سوالات پذیرش عمومی

معیارهای پذیرش شما چیست؟

هنگام ارزیابی یک متقاضی برای پذیرش، Embry- ریدل طول می کشد به در نظر گرفتن سابقه دانش آموز دبیرستان دانشگاهی (هر دو دوره های گرفته شده و به طور کلی معدل نقطه)، رتبه در کلاس، و فعالیت است. Embry- ریدل ارزش های فردی پیشرفت تحصیلی، ابتکار، استعداد و شخصیت بالا تست های استاندارد. بنابراین، ارائه نمرات آزمون های استاندارد (SAT یا ACT) اختیاری برای پذیرش است. اگر نمرات ارائه شده، آنها را به عنوان اطلاعات تکمیلی از طریق فرایند ارزیابی درمان می شود. اگر شما احساس نمی کند که نمرات خود را به دقت منعکس کننده توانایی های خود را، شما لازم نیست که به آنها ارسال کنید. نمره خواهد شد برای قرار دادن در کلاس های دانشجوی سال اول استفاده نمی شود.

دانش آموزان دبیرستانی توصیه برای Embry- ریدل آماده با در نظر گرفتن سه سال ریاضی، چهار سال از انگلیسی، دو سال از علوم اجتماعی، و دو سال علم با آزمایشگاه است. دانش آموزان باید یک پس زمینه در جبر، هندسه، و - برای رشته های مهندسی - حساب دیفرانسیل و انتگرال و مثلثات. شیمی و فیزیک مقطع علوم ترجیح داده است.

چه زمانی باید برای پذیرش اقدام کنم؟

ما توصیه می کنیم دانش آموزان برای ورود در پاییز سال آخر دبیرستان اعمال می شود.

دانشجویان متقاضی برای فصل پاییز باید برنامه های کاربردی ژانویه ارسال 15 به واجد شرایط برای حداکثر میزان کمک. پیشنهاد می شود که دانش آموزان حداقل 60 روز قبل از شروع هر مدت تا زمان کافی برای پردازش اعمال می شود.

دانشجویان بین المللی می خواهید به مراجعه به صفحه پذیرش بین المللی برای اطلاعات بیشتر تاریخ نرم افزار بر روی.

آیا Embry- ریدل قبول برنامه جهانی؟

بله. دانشگاه شهر ساحلی دایتونای Embry- ریدل خوشحال به پذیرش جهانی کالج کاربرد است. با این حال، ترجیح ما این است که برای شما به استفاده از نرم افزار ما. اگر ترجیح می دهید استفاده از نرم افزار کالج جهانی (UCA)، مراجعه کنید: http://www.universalcollegeapp.com

می توانید بزرگ من و یا دانشگاه خود را عوض کنم؟

برای تغییر برنامه های مدرک، شما باید اجازه از صندلی وزارت برنامه شما در داخل و از برنامه شما مایل به وارد شما هستند. همچنین باید فضای موجود در این برنامه باشند. دیگر به شما صبر به تغییر برنامه، احتمال بیشتر است از دست دادن اعتبار وجود دارد.

به طور کلی، شما ممکن است بین محوطه انتقال اگر فضای در دسترس وجود دارد، تا زمانی که شما داشن آموز ادامه شکستن نیست.

هنوز اعتبارات انتقال از کالج ها قبول می کنید؟ چه دوره باید من را اگر من قصد دارم برای انتقال به Embry- ریدل در تاریخ بعد؟

دانش آموزانی که اعتبارات کالج پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان و قبل از حضور در Embry- ریدل به دست آورده اند به دانش آموزان انتقال می باشد.

انتقال اعتبار پذیرفته می شود اگر همه آنها از شرایط زیر را دارا باشد:

 • اعتبار از یک مدرسه معتبر به دست آمد
 • منره C و یا بهتر در این دوره به دست آمد
 • شرح دوره مسابقات شرح دوره از دوره معادل در Embry- ریدل
 • اعتبارات می تواند به سمت برنامه درجه مورد نظر اعمال می شود.

رسمی ارزیابی اعتبار انتقال خواهد شد از طریق دفتر رکوردها و ثبت نام انجام می شود، پس از قبول.

اگر یک دانش آموز قصد دارد برای شرکت کالج یا دانشگاه دیگر قبل از حضور در Embry- ریدل، رهنمود خوبی به دنبال این است که در دوره آموزش عمومی مانند ریاضی، انگلیسی، علوم انسانی، اجتماعی، و علوم فیزیکی است. هنوز دوره ای که فنی در طبیعت را ندارد. دانش آموز باید فروشگاه دوره Embry- ریدل به عنوان یک راهنما استفاده کنید یا اطلاعات تماس مشاور انتقال برای یک راهنمای انتقال.

دانش آموزان انتقال به Embry- ریدل باید در جایگاه علمی خوب با متوسط ​​حداقل تجمعی درجه نقطه (GPA) از 2.0 از آخرین کالج حضور داشتند، نیز به عنوان یک معدل ترکیبی از 2.0 از کالج در حضور به برای پذیرش در نظر گرفته شود .

اگر یک دانش آموز کمتر از 30 اعتبارات کالج در زمان برنامه، متن دبیرستان و نمرات آزمون های استاندارد مورد نیاز خواهد بود.

من در نظر گرفتن طبقات تعیین سطح پیشرفته (AP) در دبیرستان. آیا آنها در Embry- ریدل به حساب؟

دانشگاه ما ارائه می دهد تعیین سطح پیشرفته اعتبار نسبت درجه به آن دانش آموزانی که نمرات آزمون رسمی 3، 4، 5 و یا در هر معاینه. چقدر اعتبار اعطا بستگی دارد که امتحانات صورت گرفته است، نمرات، و ارتباط خود را به برنامه تحصیلی Embry- ریدل خاص.

من گرفتن یک سطح آزمون. آیا آنها در Embry- ریدل به حساب؟

دانشگاه ما ارائه می دهد سطح پیشرفته آزمون اعتبار نسبت به مدرک برای کسانی که دانش آموزان نمرات آزمون رسمی را ارسال کنید. چقدر اعتبار اعطا بستگی دارد که امتحانات صورت گرفته است، نمرات، و ارتباط خود را به برنامه تحصیلی Embry- ریدل خاص.

ساعت دفتر پذیرش شما چیست؟ چگونه می توانم یک تور را دریافت کنم؟

دفتر پذیرش باز از دوشنبه تا جمعه 8:00-17:00 به وقت استاندارد شرقی است. جلسات مشاوره و بازدید از محوطه دانشگاه در دسترس هستند. برای تنظیم قرار ملاقات، تماس محوطه دانشگاه شهر ساحلی دایتونای رایگان در 800-862-2416 و یا برنامه بازدید از محوطه دانشگاه آنلاین. پردیس ساحل دیتونا مشاهده برنامه تابستان به صورت مختصر. پردیس دوشنبه-پنجشنبه طول ماه های تابستان است.

من در نظر گرفتن دیپلم بین المللی (IB) آزمون. آیا آنها در Embry- ریدل به حساب؟

دانشگاه ما ارائه می دهد برخی از اعتباری دیپلم بین المللی نسبت به درجه است. چقدر اعتبار اعطا بستگی دارد که امتحانات صورت گرفته است، نمرات، و ارتباط خود را به برنامه تحصیلی Embry- ریدل خاص.

دانشگاه سوالات متداول

چه رشته شما ارائه دهد؟

در حالی که Embry- ریدل بهترین راه حل برای رشته های علمی ما حمل و نقل هوایی (خلبان حرفه ای) و مهندسی هوا فضا، بیش از 30 رشته در پردیس ساحل دیتونا ارائه شده، از جمله عوامل انسانی روانشناسی، امنیت داخلی، فیزیک مهندسی، علوم ایمنی، کسب و کار و بیشتر شناخته شده .

آیا فرصت های شغلی در حمل و نقل هوایی ماند؟

فرصت های شغلی در هوانوردی و هوافضا به عنوان متنوع به عنوان کسانی که در این صنایع کار می کنند. جهانی در طبیعت و مداوم در حال تحول، هوا و فضا سفر حاضر چالش های هیجان انگیز برای کسانی که به آینده اکتشافات فضایی و پیشرفت سیستم حمل و نقل هوایی ما متعهد است.

گفته شده است که برای هر یک خلبان پرواز در کابین خلبان، 10 کارگران مورد نیاز برای پشتیبانی سرویس هوا. مدیران، کارشناسان ایمنی، کنترل ترافیک هوایی، هواشناسان، مهندسان، متخصصان روابط عمومی، تحلیلگران مالی، مهندسین عمران، و عوامل انسانی روانشناسان تنها چند از مشاغل در تقاضا.

نگاهی به آینده سفر به فضا تجاری و اکتشاف، فرصت بی حد و حصر است. در زمستان 2010-11 شغلی چشم انداز سه ماهه، دفتر آمار کار ایالات متحده پروژه سریع تر از رشد متوسط ​​و بالاتر از متوسط ​​حقوق در زمینه های حمل و نقل از طریق 2018.

آیا شما ارائه کمک به دانشجویان فارغ التحصیل خود را در جستجوی کار خود را؟ آیا شما هر گونه تعاونی و یا کارآموزی در دسترس است؟

خدمات حرفه ای دفتر در Embry- ریدل کمک به کسانی که فرصت های شغلی به دنبال فراهم می کند. این دفتر به عنوان یک منبع برای دانش آموزان عمل می کند و آنها را استخدام امن در رشته خود تخصص کمک می کند.

نمونه هایی از توابع شغلی دفتر خدمات انجام عبارتند از مشاوره، نقد رزومه کاری، و تنظیم مصاحبه در دانشگاه. این دفتر ارائه می دهد سمینارها در حال توسعه مهارت های کاریابی، مانند چگونگی تحقیق یک شرکت، چه سوالاتی برای پرسیدن در مصاحبه، و بیشتر.

نمایشگاه مشاغل سالانه رهبران صنعت به ارمغان می آورد به دانشگاه برای استخدام دانشجویان Embry- ریدل و فارغ التحصیلان. خدمات حرفه ای دفتر اداره یک پایگاه داده مبتنی بر وب لیست کار و مصاحبه که منطبق دانشجویان و فارغ التحصیلان کار جویان با دهانه در صنعت.

خدمات حرفه ای دفتر همچنین مسئول هماهنگی برنامه آموزش تعاونی. این برنامه تعاونی مکان دانش آموزان واجد شرایط در موقعیت با شرکت در حالی که دانش آموزان هنوز هم در مدرسه هستند.

در حالی که کار، دانش آموز واحد دانشگاهی و همچنین ارزش آموزش در حین کار دریافت می کند. بسیاری از دانش آموزان Co-Op یک حقوق و دستمزد دریافت، و همچنین. این تجربه دانش آموزان که بیش از دیگر فارغ التحصیلان انجام داده اند تعاونی یک "لبه" را، و رزومه خود را بالا ببرد.

آیا دانشگاه های معتبر؟

بله، Embry- ریدل کاملا معتبر است.

چگونه بسیاری از دانش آموزان در پردیس ساحل دیتونا ثبت نام؟ نسبت دانشجو / دانشکده چیست؟

کارشناسی مسکونی پردیس نسبت کلی استاد-دانشجو 16 و 1 است، با اندازه کلاس متوسط ​​26.

چه خواهد شد آن هزینه برای شرکت در؟

هزینه های خود را کمی برنامه تحصیلی متفاوت خواهد بود. دانشجویانی که آموزش پرواز برنامه تحصیلی نیاز به هزینه های اضافی داشته باشد.

شما را پیدا خواهد، هر چند، که Embry- ریدل است که تا بحال یکی از دانشگاه های خصوصی مقرون به صرفه ترین برای آموزش و پرورش حمل و نقل هوایی / هوا و فضا.

به خاطر داشته باشید، فقط به خاطر یک دانشگاه خصوصی هزینه بیش از یک دانشگاه دولتی عمومی، لزوما به معنای شما را بیشتر از جیب خود پرداخت خواهد شد. مدارس که هزینه بیشتر به جایزه به مقادیر بالاتر از کمک های مالی مجاز، بنابراین خارج از جیب هزینه های خود را می تواند همان، و یا حتی کمتر است.

است کمک های مالی در دسترس است؟

بیش از 113 میلیون $ در کمک های مالی به دانشجویان Embry- ریدل هر سال تعلق می گیرد. اعضای هیات کمک های مالی دفتر با شما کار پیدا کردن نوع مناسب از کمک های که برای آن شما ممکن است واجد شرایط: کمک های مالی فدرال و ایالتی، کمک هزینه تحصیلی نهادی و خصوصی، وام های دانشجویی فدرال و جایگزین، و شغل محوطه دانشگاه. چند طرح پرداخت مناسب نیز گسترش تامین مالی کمک درسی، اتاق و هیئت مدیره، و سایر هزینه های هزینه کمک کند.

آیا من می توانم در Embry- ریدل پرواز اگر من در یک برنامه پرواز ثبت نشده است؟

ما می توانیم رشته-پرواز بدون در تنها اساس فضا در دسترس بودن خود جای دهد. تابستان زمان به خصوص خوب به ثبت نام برای دوره های پرواز است.

چه نوع هواپیما و شبیه سازی دارید؟

لطفا از دانشکده وب سایت وزارت پرواز حمل و نقل هوایی به مورد امکانات پرواز خطوط هوایی به سبک ما یاد بگیرند، دولت از هنر، هواپیما مجهز و دستگاه های ما آموزش پرواز (FTDs) و تجهیزات شبیه سازی. ما افتخار می گویند کیفیت و تعداد FTDs ما ارائه سطح آموزش در دانشگاه در هر دانشگاه دیگری در جهان در دسترس نیست.

آیا من شروع به پرواز سال اول من به عنوان یک علم بزرگ حمل و نقل هوایی.

بله. اکثر دانش آموزان آموزش پرواز گاهی اوقات در طول سال اول تحصیلی خود را آغاز خواهد شد. البته اولین پرواز به طور معمول شامل کنترل اساسی هواپیما، ناوبری های رادیویی، روش های کنترل ترافیک هوایی، روش عمل استاندارد چند خدمه، عملیات متقابل کشور، پرواز انفرادی، و خلبان خصوصی آزمون کتبی (مدرسه زمین).

البته پرواز یک دانش آموز اول طول می کشد بستگی به مجوز آنها در زمان ثبت نام دارند. اعتبار علمی به دانش آموزان که در Embry- ریدل با مجوز پرواز شروع می شود.

در دسترس تدریس خصوصی؟

علمی مرکز پشتیبانی دانشجو فراهم می کند ابزار بسیاری برای حمایت از موفقیت دانش آموز، از جمله آموزش، مشاوره، سمینارها، و برنامه های. تدریس خصوصی رایگان در موضوعات مختلف در دسترس است.

دانش آموزانی که در مناطق خاص اکسل همچنین دانشجویان بر اساس هزینه اسمی مدرس. علاوه بر این، استادان پست ساعات اداری که در طی آن دانش آموزان ممکن است کمک بخواهند.

ROTC چگونه کار می کند؟

هر دو برنامه دو و چهار ساله نیروی هوایی، نیروی دریایی و ارتش ROTC در دسترس هستند. شما می توانید به صورت داوطلبانه شرکت و یا ایجاد یک تعهد خدمت، در این صورت شما ممکن است واجد شرایط برای مزایای بورس تحصیلی قابل توجه است.

حتی اگر شما ROTC عنوان دانشجوی سال اول را ندارد، شما هنوز هم می تواند در برنامه دو ساله شرکت می کنند، به شما ارائه دفتر ROTC ما تماس بگیرید از طریق پایان ترم پاییز سال دوم خود را.

در آغاز سال سوم خود را، شما باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید به امضای قرارداد که شما بعد از اتمام دانشگاه ملزم به خدمت سربازی. (به خاطر داشته باشید که شما نمی دانید که چه انتساب کار نظامی خود را تا پایان سال تاریخ و شما باشد.) اگر شما انتخاب برای امضای قرارداد نظامی، شما پیشرفته ROTC تاریخ و خود را و سال از را. پس از فارغ التحصیلی، شما ستوان دوم سفارش.

آیا شما مسکن در محوطه دانشگاه ارائه می دهد؟ اتومبیل در محوطه دانشگاه مجاز است؟

Embry- ریدل ارائه می دهد مسکن در محوطه دانشگاه. دانش آموزان سال اول مورد نیاز برای در محوطه دانشگاه زندگی می کنند.

اگر شما انتخاب می کنید به ماشین خود را به محوطه دانشگاه، شما نیاز به ثبت نام وسیله نقلیه خود و به دست آوردن اجازه پارکینگ از پردیس ایمنی و امنیت.

چه نوع از فعالیت های فوق به شما ارائه دهد؟

Embry- ریدل دارای یک طیف گسترده از فعالیت های فوق، از جمله داخل و اول دانشگاه یا دانشکده های ورزشی، اخوت اجتماعی و حرفه ای و خواهری، باشگاه ها، دولت های دانشجویی، روزنامه دانشگاه، و ایستگاه رادیویی دانشگاه.

کجا دانشجویان در محوطه دانشگاه می خورند؟

غذا خوردن با هم با دیگر دانش آموزان می تواند بخش مهم و مثبت از تجربه کالج است. یکی از برنامه های غذایی دانشگاه جامع برای دانش آموزان است.

مورد نیاز کامپیوتر دانشگاه چیست؟

به عنوان یک متقاضی و یک دانش آموز، شما نیاز به دسترسی به Embry- ریدل شبکه برای تبادل اطلاعات (ERNIE). پورتال ERNIE شما می دهد دسترسی به ایمیل، سیستم مدیریت یادگیری، سیستم دانشجویی، و دیگر خدمات مهم است.

در حالی که Embry- ریدل ارائه می دهد مجموعه ای از در دانشگاه کامپیوتر برای استفاده دانش آموزان در کلاس های درس و آزمایشگاه، بسیاری از دانش آموزان انتخاب را به کامپیوتر خود را به محوطه دانشگاه. این دانش آموزان را تشویق به استفاده از یک سیستم است که ملاقات و یا توصیه های زیر بیش از: سخت افزار توصیه می شود و نرم افزار برای سیستم های ویندوز:

 • پردازنده i5 چهار هسته ای، 3.40Ghz، 6MB W / HD2500 گرافیک (سرعت پردازنده معادل ممکن است توسط تولید کننده و چیپ ست متغیر باشد)
 • RAM 8GB یا بالاتر
 • هارد دیسک 500GB
 • حافظه کارت گرافیک 1GB
 • درایو قابل نوشتن دی وی دی
 • اتصال اترنت 100 BASE-T
 • 802.11 ب / گرم / N فای کارت رابط شبکه
 • نسخه فعلی از پنجره

توجه: مشخصات کامپیوتر برای هر برنامه متفاوت است. مشاور خود را برای جزئیات بیشتر در مورد نیازهای فن آوری برای برنامه خود تماس بگیرید.

دریافت نرم افزار رایگان دانش آموزان ثبت نام در دانشگاه شهر ساحلی دایتونای ممکن است محصولات مایکروسافت، از جمله دفتر و نرم افزار آنتی ویروس دانلود، بدون پرداخت هزینه. به محض ورود، دانش آموزان خواهد شد اجازه دانلود این برنامه ها اعطا می شود.

پرسش و بین المللی دانشجویی

چه زمانی باید یک برنامه کاربردی به دانشگاه ایمبری ریدل حمل و نقل هوایی ارسال

برنامه های کاربردی به یک سال پذیرفته تا قبل از ترم ورود در نظر گرفته شده. همه متقاضیان را تشویق به ارسال برنامه های کاربردی و اعتبار در اسرع وقت.

متقاضیان اوایل شانس خود را از ورود به برنامه های رقابتی را افزایش دهد و می تواند احتمال تامین امنیت یک اتاق سالن محل اقامت را بالا ببرد.

گام های بعدی چیست پس از من استفاده شود؟ هنگامی که من تصمیم پذیرش دریافت می کنید؟

 • شما یک ایمیل که شامل شماره ID دانش آموز خود را و یک لیست از مدارک مورد نیاز دریافت خواهید کرد. شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری ERNIE به بررسی وضعیت نرم افزار ها و دریافت به روز رسانی ایمیل.
 • زمانی که ما تمام مدارک لازم را دریافت کرده اند، فایل های خود را کامل و ارسال برای بررسی خواهد شد.
 • بررسی ممکن است تا سه هفته طول بکشد.
 • هنگامی که فایل های خود را مرور شده، به شما خواهد شد در رابطه با نتیجه اعلام شده است. اگر شما به به آن دانشگاه، شما دستورالعمل در مورد چگونگی گرفتن I-20 خود را، نامه پذیرش و بسته پذیرش نامه برای شما فرستاده دریافت خواهید کرد.

چگونه پذیرش بین المللی تصمیم گیری ساخته شده؟

تصمیمات پذیرش در اعتبار علمی متقاضی و تسلط بر زبان انگلیسی است. برای یک متقاضی که نیاز به ویزای دانشجویی، توانایی برای تامین مالی خود و یا تحصیلات خود را در دانشگاه Embry- ریدل حمل و نقل هوایی نیز در نظر گرفته.

اگر یک دانش آموز آکادمیک به مقطع مجاز است، کمیته پذیرش پس از آن تعیین چگونه آکادمیک قوی دانش آموز به متقاضیان دیگر مقایسه شده است.

چه اتفاقی می افتد هنگامی که من اعتراف می کنم؟

شما نیاز به تکمیل و فرم دخول و سپرده US $ 200 شهریه بر اساس تاریخ پاسخ مشخص شده در نامه خود را از پذیرش بازگشت.

اگر به هر دلیلی شما ویزای دانشجویی را تکذیب کرد، خود را 200 $ خواهد شد به طور کامل مسترد.

آیا من باید در آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL)؟

برخی از موارد که در آن آزمون تافل چشم پوشی خواهد شد. آنها عبارتند از:

 1. دانش آموز یک مدرسه آمریکایی یا بین المللی برای حداقل دو سال حضور داشتند که در آن زبان اصلی تدریس زبان انگلیسی است
 2. دانش آموز یک دبیرستان آمریکا دوره های زبان انگلیسی برای جریان اصلی دو سال حضور داشتند و در زمان
 3. دانش آموز دوره متوسطه به مدت دو سال در یک کشور حضور داشتند که در آن انگلیسی زبان اصلی است و مورد استفاده برای تمام آموزش
 4. بسته به شرایط زبان اولیه برای آن مدرسه - دانش آموز کالج آمریکا یا دانشگاه به مدت حداقل دو سال حضور داشتند
 5. دانش آموز دوره IB (دیپلم بین المللی) انگلیسی از یک سال در طول تکمیل
 6. آزمون های دیگر از زبان انگلیسی پذیرفته می شود اگر آنها امتحانات ملی یا بین المللی هستند
 7. دانش آموز توصیه از موسسه زبان Embry- ریدل را

آیا مسائل مربوط به سلامت ویژه برای دانشجویان بین المللی وجود دارد؟

قبل از ترک خانه، مطمئن شوید که شما در فرم گزارش پزشکی مورد نیاز را تکمیل کرده اند. علاوه بر این، شما باید اثبات واکسن مورد نیاز و یک آزمون سل اخیر فراهم می کند. لطفا تمام اسناد به ERAU خدمات بهداشتی بازگشت.

سیاست در نیروی است برای محافظت از شما و سلامت همه دانش آموزان است. دانش آموزانی که موفق به پیروی خواهد یک وقفه پزشکی در ثبت نام کلاس خود قرار داده و ممکن است در انتظار تکمیل الزامات را تکذیب کرد حضور و غیاب.

همه دانش آموزان مورد نیاز برای انجام بیمه بهداشت و درمان در طول ثبت نام آنها در Embry- ریدل. در این دانشگاه پوشش بهداشتی دانشجویان بین المللی که بیشتر بیماری ها و صدمات را پوشش می دهد.

این دانش آموزان باید خدمات دانشجویان بین المللی تماس بگیرید در مورد مورد نیاز بیمه و گزینه چشم پوشی در 386-226-6579.

آیا تست اسکولاستیک ارزیابی (SAT) یا تست کالج آمریکایی (ACT) مورد نیاز برای ورود دانشجوی سال اول؟

نه، آن را برای دانشجویان بین المللی مورد نیاز نمی باشد. با این حال، آن را بسیار توصیه که همه متقاضیان دانشجوی سال اول را معاینه. نمرات بالا شانس دانش آموز پذیرش را بالا ببرد. همچنین، یک نمره SAT یا ACT مورد نیاز است برای برای برنامه کمک هزینه تحصیلی Embry- ریدل در نظر گرفته شود.

آیا دانشگاه نیاز به اسناد اصلی؟

همه اسناد - از جمله متن، توصیه نامه ها، نمرات آزمون ها و اظهارنامه های مالی - باید اصل یا کپی محضری شود. علاوه بر این، محضری و یا گواهی ترجمه انگلیسی متن خارجی مورد نیاز است. کلیشه عین متن (فکس) و یا فتوکپی قابل قبول نیست.

لطفا توجه داشته باشید که تمام مواد از اموال دانشگاه Embry- ریدل حمل و نقل هوایی تبدیل کنید و نمی باشد، بازگشت، یا هدایت.

اگر شما حضور دارند دبیرستان و یا دانشگاه در ایالات متحده، ریز نمرات رسمی باید به طور مستقیم از مدرسه به Embry- ریدل ارسال می شود.

همه متقاضیان کارشناسی و کارشناسی ارشد بین المللی که هر گونه تجربه آموزشی خارج از ایالات متحده ملزم به ارائه یک دوره-های-دوره آزمون رسمی به زبان انگلیسی، از جمله معدل نقطه تجمعی (GPA).

ارزیابی باید توسط خدمات جهانی آموزش و پرورش (WES)، یک گواهی نامه خدمات ارزیابی خارجی (FCE) تایید شده توسط Embry- ریدل گواهی شده است. هزینه برای خدمات ارزیابی شارژ و باید توسط متقاضی به FCE پرداخت می شود به طور مستقیم.

چه باید انتظار زمانی که من به برای ویزای من اعمال می شود؟

در اغلب موارد، مصاحبه خواهد بود بسیار کوتاه. سه نقطه مهم در نظر گرفته وجود دارد: 1. آیا شما پایه تحصیلی برای شما آماده شدن برای ورود به دانشگاه؟

برای نشان دادن توانایی های علمی خود را، را ریز نمرات خود را، نتایج بدست آمده از SAT، علائم پیش بینی شده، توصیه نامه از معلمان، در صورت امکان، و نامه پذیرش خود را. همه از این کمک به اطمینان خواهد داد که شما آماده شده است.

 1. آیا شما قادر به پرداخت هزینه های حضور در دانشگاه؟

بهتر است برای نسخه هایی از اطلاعات مالی شما به ما و هر گونه اسناد و مدارک اضافی که ممکن است شما از این توانایی برای برای آموزش و پرورش خود را پرداخت ارسال می شود. اگر پدر و مادر خود را حامیان مالی خود را، پس از آن آوردن اطلاعات و اسناد در مورد موقعیت مالی خود را ممکن است مفید باشد.

 1. آیا شما برنامه قطعی برای بازگشت به خانه زمانی که شما از Embry- ریدل فارغ التحصیل؟

راه هایی برای کمک اثبات این ممکن است شامل اسناد که نشان می دهد که خانواده خود را صاحب اموال و یا یک کسب و کار. این ممکن است به از فرصت های شغلی شما امیدواریم که به با درجه شما می شود درآمد توسعه در کشور خود فکر می کنم مفید است.

سعی کنید به طول مصاحبه آرام باقی می ماند و گوش دادن با دقت و پاسخ به سوالات رسمی سفارت ممکن است بپرسید. شما ممکن است دریابید که هیچ یک از مواد بالا لازم است، اما اگر خواسته، آن را خوب است که بتوانید به آنها عرضه شده است.

من یک دانشجوی F-1 هستم و می خواهید برای کار در محوطه دانشگاه. خوبه؟

دانشجویان F-1 برگزاری معتبر Embry- ریدل I-20 و ثبت نام در کلاس های واجد شرایط به کار در محوطه دانشگاه هستند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در بدون سرنشین و سیستم های مستقل مهندسی

Campus تمام وقت August 2017 آمریکا Daytona Beach

و هنوز هم یکی از معدود - - برنامه به ارائه فرصت به مطالعه مهندسی سیستم های بدون سرنشین و خودمختار، کارشناسی ارشد در بدون سرنشین و خودمختار مهندسی سیستم یکی از اولین است. این برنامه دانشجویان به کار در صنعت سیستم های که در امتداد طیف استقلال عمل، از هواپیماهای بدون سرنشین و خودروهای خودکار به آب رباتیک سطح و عروق زیر آب، فضاپیما، روبات های صنعتی در حال توسعه. [+]

کارشناسی ارشد در مهندسی بدون سرنشین و خودمختار سیستم و هنوز هم یکی از معدود - - برنامه به ارائه فرصت به مطالعه مهندسی سیستم های بدون سرنشین و مستقل یکی از اولین است. این برنامه دانشجویان به کار در صنعت سیستم های که در امتداد طیف استقلال عمل، از هواپیماهای بدون سرنشین و خودروهای خودکار به آب رباتیک سطح و عروق زیر آب، فضاپیما، روبات های صنعتی در حال توسعه. کارشناسی ارشد در مهندسی بدون سرنشین و خودمختار سیستم درجه در دانشکده مهندسی قرار دارد. نمونه سال اول یک سال اول به طور معمول کلاس های هسته ای مانند سیستم های مدرن کنترل و بدون سرنشین و خودمختار سیستم های خودرو، به علاوه دروس انتخابی، مشاور مورد تایید باشد. درجه جزییات این یک برنامه 30 اعتباری است، از جمله یک هسته 15-اعتباری و 15 واحد انتخابی است که ممکن است همه ترم، ترم و پروژه CAPSTONE انجام به صورت جداگانه و یا با یک تیم، و یا یک پایان نامه. او برنامه 30 اعتباری، ساخته شده است در ترم دقیق، اجازه می دهد تا دانش آموزان این گزینه از در حال توسعه و نشان دادن دستیابی دانش از طریق تجربه مبتنی بر پروژه. هسته پانزده اعتباری این برنامه وسعت در سراسر مسائل مربوط در سیستم های بدون سرنشین و مستقل فراهم می کند: سیستم عامل بدون سرنشین؛ برنامه ریزی و محلی سازی؛ سنسور و داده های لینک؛ سیستمهای کنترل؛ قابلیت اطمینان، ایمنی و صدور گواهینامه. و پس زمینه ریاضی لازم. باقی مانده پانزده اعتبارات این برنامه شامل دوره های انتخابی، در مشورت با مشاور دانش آموز را به خیاط یک برنامه مطالعه تعیین می شود. انتخابی ارائه دانش آموز سه گزینه: همه ترم؛ ترم به علاوه یک پروژه CAPSTONE دو ترم انجام یا به تنهایی و یا به احتمال بیشتر، به عنوان عضوی از یک تیم کوچک، منجر به انتشار یک مقاله کنفرانس (یا تهیه گزارش فنی از کیفیت انتشار مقایسه). و یا یک گزینه پایان نامه منجر به انتشار مقالات کنفرانس های متعدد و یا یک مقاله از مجله (یا تهیه گزارش فنی از کیفیت قابل مقایسه). علاوه بر این، دانش آموز می تواند هواپیمای بدون سرنشین سیستم منطقه غلظت را انتخاب کنید، ایجاد یک درک عمیق از مشکلات در زمینه از طریق توسعه یک هواپیما و کنترل ایستگاه عملیاتی. [-]

کارشناسی ارشد در رشته مهندسی هوا فضا

Campus تمام وقت August 2017 آمریکا Daytona Beach

استاد علوم در رشته مهندسی هوا و فضا دانش آموزان آماده برای مشاغل در صنعت هوافضا و یا در تحقیق و توسعه از طریق کار بر روی پایان نامه در سطح کارشناسی ارشد. [+]

کارشناسی ارشد در مهندسی هوا و فضا برنامه تحصیلی دانش آموزان آماده برای مشاغل در صنعت هوافضا و یا در تحقیق و توسعه از طریق کار بر روی پایان نامه در سطح کارشناسی ارشد. دانشجویان مهندسی و علوم پس زمینه خود را با مطالعات در ایروآکوستیک، تست غیر مخرب، آیرودینامیک، طراحی و بهینه سازی، نیروی محرکه، سازه هوافضا، و سایر موضوعات در مهندسی هوا فضا زیاد است. این راه را به تحقیقات هوا فضا و توسعه و یا یک حرفه ای در آموزش مهندسی. استاد علوم در درجه مهندسی هوا و فضا در دانشکده مهندسی هوافضا در دانشکده مهندسی قرار دارد. سه مناطق غلظت ارائه شده وجود دارد: آیرودینامیک و پیشرانش در آیرودینامیک، جریان لزج، جریان مافوق صوت، و موتور جت و موشک Aero را ترمودینامیک، تمرکز دارد. دوره های آموزشی در این افراد، و همچنین در موضوعات تخصصی مانند احتراق، انتقال حرارت، ایروآکوستیک، آیرودینامیک های rotorcraft، و توربین سیستم موتور ارائه شده است. دینامیک سیالات محاسباتی است که در مقدماتی و همچنین سطح پیشرفته ارائه شده است. موضوع پژوهش در گروه Aero را پیشرانش شامل موضوعات تحقیقاتی در گروه Aero را پیشرانش عبارتند از: مدل سازی ایروآکوستیک و کاهش سر و صدا؛ وسایل نقلیه هوا میکرو و جت های مصنوعی برای کاهش شکر و تخم مرغ و جریان جدایی؛ انتقال حرارت در پره های توربین، موشک شبیه سازی نیروی محرکه. هواپیماهای بدون سرنشین، وسایل نقلیه مافوق صوت و احتراق مافوق صوت، موتورهای انفجار پالس، گسترش حاشیه غرفه در طرفداران بسیار بارگذاری شده و کمپرسور. آیرودینامیک های rotorcraft؛ مرزی آشفته لایه لایه / برشی و کنترل آنها. دو فاز لایه های مرزی؛ تعامل ساختار مایع؛ شبیه سازی عددی پلاسما برای کنترل جریان و به کمک پلاسما احتراق، LES از تلاطم تراکم و احتراق با سرعت بالا. دینامیک و کنترل در مدل سازی سیستم های پیچیده دینامیکی و طراحی، اجرا و تست از هدایت، ناوبری و کنترل بازخورد فعال از این سیستم برای دیدار با الزامات دقیق و سطح بالایی از عملکرد، تمرکز دارد. موضوعات تحقیقاتی خاص شامل زمین و هوا وسایل نقلیه سفرهای بدون سرنشین خودمختار است؛ در حال تکامل ساختارهای هوا فضا و تشکل؛ کنترل سازه هوافضا انعطاف پذیر است؛ سیستم های شبکه؛ کنترل هدایت هواپیما و دست زدن به کیفیت. هدایت فضاپیما، ناوبری و کنترل، با تاکید بر عملیات قرار ملاقات گذاشتن و نزدیکی؛ ایمنی هوانوردی؛ هوش مصنوعی؛ سیستم های انرژی باد؛ و کنترل سیستم های اطلاعات کوانتومی. سازه و مواد در این مطالعه از هواکشسانی، ارتعاش، مکانیک شکست، THERMOELASTICITY، مواد کامپوزیت، نانومواد، مواد هوشمند، نظارت بر سلامت ساختاری، تجزیه و تحلیل قابلیت اطمینان، مکانیک سازه محاسباتی، و بهینه سازی طراحی، تمرکز دارد. موضوعات تحقیقاتی خاص شامل طراحی سازه هواپیما؛ خیاطی aeroelastic؛ طراحی برای ساخت افزودنی. بهینه سازی سازه های کامپوزیت. دیسک های هوشمند و سیستم های. هدایت موج نظارت بر سلامت ساختاری؛ عملکرد استاتیک و تاثیر از مواد سبک وزن؛ استفاده از نانولوله های کربنی و گرافن برای تقویت و تعمیر کائوچو و مواد مرکب؛ و شبیه سازی دینامیک ملکولی. نمونه سال اول نامزدها برای این برنامه درجه می توانید دوره های است که آنها را برای حرفه ای مهندسی هوا فضا آماده سازی و یا که آماده سازی آنها برای ادامه به مطالعات دکترای انتخاب کنید. یک سال اول به طور معمول مهندسی هوافضا دوره های هسته ای و انتخابی در سطح کارشناسی ارشد شامل. درجه جزییات حداقل 30 ساعت اعتبار از کار در سطح کارشناسی ارشد برای این درجه مورد نیاز است. [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی برق و کامپیوتر

Campus تمام وقت August 2017 آمریکا Daytona Beach

استاد علوم در مهندسی برق و کامپیوتر دانشجویان برای مشاغل پیشرفته در صنعت هوافضا و صنایع دیگر که در آن افزایش اتکا به سیستم کنترل تعبیه شده تقاضای بالا برای برق، کامپیوتر، نرم افزار ایجاد کرده اند، و سیستم های مهندسان آماده می شود. [+]

کارشناسی ارشد در مهندسی برق و کامپیوتر دانشجویان برای مشاغل پیشرفته در صنعت هوافضا و صنایع دیگر که در آن افزایش اتکا به سیستم کنترل تعبیه شده تقاضای بالا برای برق، کامپیوتر، نرم افزار ایجاد کرده اند، و سیستم های مهندسان. مانند همتای کارشناسی آن، این درجه مهندسان که دارای هر دو مهارت فنی و توانایی اجرای طراحی سطح سیستم تولید می کند. فارغ التحصیلان برای نقش های رهبری در هم مهندسی برق و یا طراحی مهندسی کامپیوتر آماده شده است. کارشناسی ارشد در مهندسی برق و کامپیوتر درجه در برق، کامپیوتر، نرم افزار، و سیستم های دانشکده مهندسی دانشکده مهندسی قرار دارد. نمونه سال اول این برنامه با یک هسته از دوره های پایه در سیستم های خطی، فرآیندهای تصادفی، و سیستم های مهندسی، و پس از دو دیجیتال ارتباطات، اویونیک و ناوبری های رادیویی، برای هسته مهندسی برق و یا مدیریت پروژه و سیستم های کامپیوتری ایمنی برای هسته مهندسی کامپیوتر آغاز می شود. درجه جزییات دو مناطق غلظت وجود دارد - مهندسی یا کامپیوتر مهندسی برق - و هر یک دارای یک گزینه پایان نامه یا غیر پایان نامه. هر منطقه دارای 15 واحد از دروس مورد نیاز، از جمله نه اعتبار مشترک به هر دو مناطق. گزینه پایان نامه نیاز به نه دروس و شش اعتبارات انتخابی محدود؛ گزینه غیر پایان نامه اجازه می دهد تا برای 12 واحد از دروس انتخابی محدود و اتمام یک پروژه سه اعتباری. [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی مکانیک

Campus تمام وقت August 2017 آمریکا Daytona Beach

استاد علوم در برنامه مهندسی مکانیک دانشجویان فراهم می کند با مطالعات پیشرفته در مهندسی با تخصص در سیستم های مکانیکی. دانش آموزان آماده طراحی و پیاده سازی سیستم های مکانیکی برای پاسخگویی به نیازهای از طیف گسترده ای از صنایع در زمینه هوافضا، حمل و نقل هوایی، خودرو، انرژی، و عرصه های زیست پزشکی است. [+]

کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک برنامه دانش آموزان فراهم می کند با مطالعات پیشرفته در مهندسی با تخصص در سیستم های مکانیکی. دانش آموزان آماده طراحی و پیاده سازی سیستم های مکانیکی برای پاسخگویی به نیازهای از طیف گسترده ای از صنایع در زمینه هوافضا، حمل و نقل هوایی، خودرو، انرژی، و عرصه های زیست پزشکی است. استاد علوم در رشته مهندسی مکانیک در دانشکده مهندسی مکانیک از دانشکده فنی و مهندسی قرار دارد. نمونه سال اول یک سال اول به طور معمول شامل دوره در سیستم های مکانیکی، و همچنین ریاضیات و دروس انتخابی به طور کلی. درجه جزییات پایان نامه و غیر پایان نامه گزینه های در دسترس هستند، هر یک از اتمام نیاز به 30 اعتبارات ساعت است. کار دوره شامل 15 ساعت اعتبار از دوره های هسته ای پرداختن به تئوری و پیاده سازی سیستم های مکانیکی، به علاوه دروس انتخابی که اهداف آموزشی یا تحقیقاتی دانش آموز را پشتیبانی کند. متقاضیان به MS در برنامه مهندسی مکانیک باید تکمیل مدرک کارشناسی در یک برنامه مهندسی معتبر ABET (یا معادل آن بین المللی) و یا از نزدیک رشته مهندسی مرتبط سوابق علمی برتر با میانگین حداقل تجمعی معدل (CGPA) از 3.0 تکمیل فارغ التحصیلی GRE (GRE) [برای دانش آموزان ERAU مورد نیاز] ارسال یک بسته نرم افزار کامل قبل از مهلت مشخص شده در کاتولوگ دانشگاه. در زمان عرضه اولیه، هیچ آستانه خاص برای نمره GRE در مجموعه ای به بستری وجود دارد؛ به جای آن، که اطلاعات را پذیرش تصمیمات اطلاع، و همچنین کمک به تعیین سطح پشتیبانی از هر دو آموزش و پژوهش assistanceships فوق لیسانس است. متقاضیان بین المللی که زبان اصلی انگلیسی نیست باید حداقل نیاز نمره تافل (آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی) یا IELTS (سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی) است که توسط دانشگاه مورد نیاز دست یابد. فارغ التحصیلان کارشناسی Embry- ریدل علوم در هواپیمای بدون سرنشین سیستم علم ممکن است مشروط به تکمیل مقطع کارشناسی دوره های مهندسی لازم برای دانش و مهارت در زمان پذیرش مشخص شود اعتراف کرد. کارشناسی ارشد در مهندسی مکانیک (MSME) فراهم می کند مطالعات پیشرفته، آماده کردن دانش آموزان برای طیف گسترده ای از مشاغل از جمله صنایع زیر: هوا فضا، سیستم های خودرو، روباتیک و بدون سرنشین، انرژی پاک و جایگزین، و سیستم های بیو مکانیکی. این برنامه دارای دو آهنگ. یک مسیر گسترده در سیستم های مکانیکی طراحی اجازه می دهد دانش آموزان برای ایجاد یک طرح سفارشی مورد مطالعه و یک مسیر متمرکز در عملکرد وسایل نقلیه بالا. دانش آموزان در مسیر سیستم های مکانیکی ممکن است انتخاب کنید برای شرکت در یک برنامه پایان نامه یا غیر پایان نامه. دانش آموزان در پیگیری خودرو با عملکرد بالا یک پروژه گروه تحقیقاتی دو ترم کامل است. هر یک از گزینه نیاز به یک مجموع از 30 ساعت اعتبار. دانشجویان ملزم به ارائه یک طرح مطالعه در طول ترم اول خود را در برنامه های تحصیلات تکمیلی و انتخاب دوره و تغییرات باید توسط هماهنگ کننده برنامه های تحصیلات تکمیلی تصویب شود. نامزدها در هر دو مسیر ممکن است به مطالعات دکترای اگر به برنامه پذیرفته ادامه خواهد داد. [-]