توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آیا می خواهید دانش خود را گسترش دهید، مهارت های خود را ارتقا دهید و در زندگی حرفه ای خود به سطح بعدی برسید؟ برنامه های کارشناسی ارشد ما برای پاسخگویی به نیازهای بازار طراحی شده است. ما یک رویکرد تازه، شخصی، رویکردی به دست می آوریم. با استادان و دانشآموزان با استعداد، شما به طور فعال به تئوری و تمرین مشغول هستید. شما از راحتی کلاس های شب لذت خواهید برد و یا درجه خود را کاملا به صورت آنلاین کامل کنید. بیشتر از همه، شما آماده ایم تا با اطمینان جدید به یک زندگی حرفه ای رهبری برسیم.

یادگیری در یک جهان همکاری هدایت شود

خوش آمدید به برنامه های تحصیلات تکمیلی نسل بعدی که می توانند به شما در دستیابی به سطح بعدی دست یابند. آیا شما به دنبال پیشرفت حرفه ای خود هستید یا Elmhurst College خود را تغییر داده اید، Elmhurst College دارای برنامه هایی برای شماست. مهارت های فنی متقابل پلتفرمی را که لازم است به شما در دستیابی به اهداف و پتانسیل خود کمک کنید، بدست آورید. راه حل های جدید برای چالش های واقعی در سراسر جهان از طریق یادگیری مبتنی بر پروژه. مدیران برنامه ما برای شما وجود دارد - کمک به شما مذاکره همه چیز را از انتخاب کلاس به جهت حرفه ای. برنامه های نوآورانه و انعطاف پذیر برای اهداف شغلی شما بهینه سازی شده و شما را برای کار در بسیاری از صنایع با رشد بالا آماده می کنند. ما بی وقفه متعهد به آموزش است که شما را جلوتر از منحنی نگه می دارد.

مدرک کارشناسی ارشد

 • فناوری اطلاعات کامپیوتر
 • علم اطلاعات
 • سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS)
 • MBA - پاره وقت ، تمام وقت
 • مدیریت زنجیره تامین
 • مدیریت پروژه

Elmhurst College - انتخاب درست

 • به دست آوردن اعتماد به نفس: مدیران برنامه های ما فقط کارشناسان در زمینه های خود نیست: آنها اختصاص داده شده به گسترش دسترسی خود را، با ارائه مشاوره عهد و مهارت های مردم است که هر رهبر نیاز است.
 • انعطاف پذیری برای آن کار می کند: برنامه های درجه ای ما طراحی شده اند که متناسب با برنامه مشغول به کار شما باشد. برنامه ها در فرمت های مختلف ارائه می شوند تا حداکثر راحتی را به شما بدهند.
 • انتخاب مقرون به صرفه: Elmhurst College بارها و بارها در رده بهترین ارزش برای کیفیت و هزینه تحصیلی رتبه بندی می کند.
 • محل مناسب: محوطه زیبای ما فقط 15 مایل غرب از مرکز شهر شیکاگو است و به راحتی توسط ماشین یا قطار قابل دسترسی است.

مرحله بعدی را بردارید

همانطور که گزینه های شما را در نظر می گیریم، شما را تشویق می کنیم که به محوطه Elmhurst مراجعه کنید. شما در مورد روند پذیرش ما یاد خواهید گرفت، در محوطه دانشگاه خود سفر کنید و خودتان را ببینید که Elmhurst College چیست؟ اطلاعات درخواست: برای درخواست اطلاعات در مورد برنامه خود از منافع، فرم آنلاین ما را تکمیل کنید. چت زنده با مشاور پذیرش چت آنلاین امروز درخواست کن!

رتبه بندی

طبق گزارش US News، Elmhurst در 10 دانشگاه برتر منطقه Midwest رتبه بندی می شود

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Elmhurst College

با مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت پروژه، شما برای رسیدن به هماهنگی با تیم، یاد خواهید گرفت که در سراسر رشته ها و عملکردها، زبان هر زبان صحبت کنید. ما به ابزار و تکنیک های م ... [+]

کسی که این کار را انجام دهد

برنامه ریزی، مردم، فرآیند و محصول را هماهنگ کنید.

هر سازمان نیاز به مدیران قابل اعتماد دارد که می توانند مسئولیت موفقیت پروژه را بگیرند. به همین دلیل است که ما در المورست به شما کمک می کنیم تا مجموعه ای از توانایی های اصلی را توسعه دهید، بنابراین می توانید پروژه ها را در زمان، بودجه و مشخص کردن پروژه ها در طیف وسیعی از زمینه ها و مشاغل قرار دهید.

یادگیری در یک جهان همکاری منجر شود... [-]

آمریکا المورست
فوریه 2020
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Elmhurst College

هنگامی که یک کسب و کار را از یک طرف به سمت دیگر درک می کنید، خود را به عنوان یک ضرورت مهم در شهر می سازید که یکی از بزرگترین مراکز حمل و نقل و تدارکات در جهان است. ... [+]

اتصال جهان

هنگامی که یک کسب و کار را از یک طرف به سمت دیگر درک می کنید، خود را به عنوان یک ضرورت مهم در شهر می سازید که یکی از بزرگترین مراکز حمل و نقل و تدارکات در جهان است.

به عنوان یک حرفه ای در حال حرکت در محیط کسب و کار پیچیده و جهانی، شما نیاز به درجه ای است که ارزش می افزاید. با MSCM Elmhurst شما سازمان هایی را که در زمینه طراحی، برنامه ریزی و مدیریت زنجیره های عرضه به خوبی مدیریت شده اند، به سازمان ها پیشنهاد می کنید.... [-]

آمریکا المورست
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
22 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Graduate Studies at Elmhurst College

Location address
School for Professional Studies
Elmhurst College
190 Prospect Avenue
Elmhurst, Illinois 60126-3296

Elmhurst, ایلینویز, US
Social Media