Elmhurst College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به کالج Elmhurst خوش آمدید!

آیا می خواهید به گسترش دانش خود را، به روز رسانی مهارت های خود را و رسیدن به سطح بعدی در زندگی حرفه ای خود را؟ برنامه های استاد ما را برای شما طراحی شده است. ما را، شخصی، رویکرد تازه دست در. با اساتید با استعداد و دانش آموزان، شما به طور فعال هر دو تئوری و عمل می کنند. شما به راحتی از کلاس های شب لذت ببرید و یا مدرک خود را به طور کامل آنلاین از طریق مرکز اینترنتی کالج Elmhurst. بیشتر از همه، شما آماده به گام با اعتماد به نفس جدید را به زندگی از رهبری حرفه ای است.

انتخاب Elmhurst را. رسیدن به سطح بعدی. آموزش به رهبری در جهان مشترک است.

به برنامه های تحصیلات تکمیلی نسل بعدی است که می تواند کمک به شما در level.Whether بعدی شما به دنبال برای پیشبرد کار خود و یا ایجاد یک گذار حرفه ای رسیدن خوش آمدید، کالج Elmhurst است برنامه برای شما. بدست آوردن کراس پلت فرم مهارت های فنی که شما باید برای کمک به شما در دستیابی به اهداف خود و بالقوه خود را. توسعه راه حل های تازه به دنیای واقعی به چالش می کشد از طریق مدیران برنامه learning.Our مبتنی بر پروژه وجود دارد برای شما-کمک به شما همه چیز را از انتخاب کلاس به جهت حرفه مذاکره کنند.
برنامه های نوآورانه و قابل انعطاف ما طراحی شده اند برای بهینه سازی اهداف شغلی خود را و شما آماده برای کار در بسیاری از صنایع با رشد بالا. ما در حال خستگی ناپذیر به آموزش و پرورش که شما پیش از منحنی را حفظ خواهد کرد، متعهد است.

مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد

 • سیستم های اطلاعات کامپیوتر
 • علم اطلاعات
 • سیستم های اطلاعات جغرافیایی
 • مدیریت بهداشت و درمان و مدیریت
 • انفورماتیک بهداشت
 • MBA - پاره وقت (آنلاین یا در محوطه دانشگاه) برای کار حرفه ای

کالج Elmhurst - حق انتخاب

 • به دست آوردن اعتماد به نفس به موفقیت: مدیران برنامه ما فقط کارشناسان خود در زمینه ندارد: آنها به گسترش رسیدن به خود را، موجب مشاوره حکیم و مردم مهارت است که هر رهبر نیازهای اختصاص یافته است.
 • انعطاف پذیری آن را به کار: برنامه های تحصیلی ما مناسب طراحی شده اند به برنامه پر مشغله خود را. برنامه ها در فرمت های مختلف ارائه شده به شما در حداکثر راحتی است.
 • یک انتخاب مقرون به صرفه: کالج Elmhurst بارها و بارها در بخش بهترین ارزش برای کیفیت علمی و هزینه قرار دارد.
 • راحت محل سکونت: پردیس زیبا ما فقط 15 مایلی غرب مرکز شهر شیکاگو است و به راحتی با ماشین یا قطار قابل دسترسی است.

قدم بعدی

همانطور که شما در نظر گرفتن گزینه خود را، ما شما را تشویق به بازدید از محوطه دانشگاه Elmhurst را. شما در مورد فرایند پذیرش ما یاد بگیرند، تور دانشگاه های ما و خودتان ببینید چه کالج Elmhurst همه چیز در مورد.

درخواست اطلاعات: برای درخواست اطلاعات در مورد برنامه مورد علاقه خود را، فرم آنلاین ما. گفتگوی زنده با مشاور پذیرش. چت آنلاین امروز. اکنون سفارش دهید!

رتبه بندی

ELMHURST در میان 10 دانشگاه برتر منطقه ای در غرب میانه، با توجه به اخبار آمریکا و گزارش جهانی، و در میان # 4 بهترین ارزش در غرب میانه. پرینستون را نقد Elmhurst را در میان بهترین در غرب میانه به مدت 12 سال در یک ردیف قرار گرفت، با استناد به آن را به عنوان "ترکیب کاملی از دسترسی شهرستان های بزرگ و کوچک (اما نه چندان کوچک) فضای محوطه دانشگاه."

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید Online MBA » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Part time MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

MS در مدیریت زنجیره تامین

Campus تمام وقت پاره وقت 22 - 22  August 2019 آمریکا Elmhurst + {تعداد} بیشتر

هنگامی که یک کسب و کار را از یک طرف به سمت دیگر درک می کنید، خود را به عنوان یک ضرورت مهم در شهر می سازید که یکی از بزرگترین مراکز حمل و نقل و تدارکات در جهان است. [+]

یک برنامه STEM مشخص.

اتصال جهان

هنگامی که یک کسب و کار را از یک طرف به سمت دیگر درک می کنید، خود را به عنوان یک ضرورت مهم در شهر می سازید که یکی از بزرگترین مراکز حمل و نقل و تدارکات در جهان است.

به عنوان یک حرفه ای در حال حرکت در محیط کسب و کار پیچیده و جهانی، شما نیاز به درجه ای است که ارزش می افزاید. با MSCM Elmhurst شما سازمان هایی را که در زمینه طراحی، برنامه ریزی و مدیریت زنجیره های عرضه به خوبی مدیریت شده اند، به سازمان ها پیشنهاد می کنید.... [-]


ویدئو ها

Virtual Tour of Elmhurst Campus

Your Journey Continues-Graduate Studies at Elmhurst College

تماس
آدرس محل سکونت
School for Professional Studies
Elmhurst College
190 Prospect Avenue
Elmhurst, Illinois 60126-3296

Elmhurst, Illinois, US
رسانه های اجتماعی