Eastern Kentucky University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه شرق کنتاکی، مختلط، موسسه دولتی منطقه ای آموزش عالی به ارائه برنامه هنر به طور کلی و لیبرال، آموزش پیش حرفه ای و حرفه ای در آموزش و پرورش و زمینه های مختلف دیگر در هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد است. واقع در Richmond، مدیسون کانتی، کنتاکی، شرقی دارای سابقه برجسته بیش از یک قرن از خدمات آموزشی به کشورهای مشترک المنافع.

واقع در نزدیکی قلب بلوگرس، ریچموند توسط شبکه ای از بزرگراه های اصلی است که به راحتی در دسترس شرقی از تمام نقاط کنتاکی و کشورهای اطراف خدمت کرده است. ریچموند 26 مایلی جنوب شرقی لکسینگتون، کنتاکی. بزرگراه بین ایالتی I-75 (شمال به جنوب) و من-64 (شرق و غرب) با اتومبیل را مناطق شهری سینسیناتی، 112 مایل به سمت شمال، و لویی، 110 مایل از غرب، در فاصله مناسب است. ریچموند نیز توسط آمریکا مسیر 25 از جنوب شرقی کنتاکی و کنتاکی مسیر 52 از شرق و غرب بوده است. در بلوگرس، کوه، دانیل بون، و کامبرلند پارک ارائه دسترسی و حتی بیشتر با اتومبیل از شهرستان است که در نزدیکی همگرایی این بزرگراه شریانی به سیستم ایالتی واقع شده است.

ریچموند، بخشداری مدیسون کانتی، یکی از شهرستانها سرعت در حال رشد کشورهای مشترک المنافع است، با حدود 33،000 نفر است. جامعه یک محیط بسیار عالی برای دانشجویان دانشگاه فراهم می کند و دارای یک مرکز خرید در منطقه، تئاتر، سرگرمی زندگی می کنند، ناهار خوری خوب، برنامه های فرهنگی و فعالیت ها، و همچنین بسیاری از علاقه تاریخی و منظره مناطق. فورت Boonesborough پارک ایالتی، زادگاه کنتاکی، 12 مایل به شمال واقع شده است. بسیاری از سایت های تاریخی دیگر در فاصله رانندگی آسان می باشد. مناطق دیدنی و تفریحی را احاطه کرده این بخش از دولت است.

تاریخچه

مجمع عمومی کنتاکی در سال 1906 قانون تشکیل شرق کنتاکی دولت مدرسه عادی به تصویب رسید. JC بکهام فرماندار این قانون را در 1906 مارس 21 را امضا کردند. در 7 ماه مه همان سال، کمیسیون مدرسه عادی، ملاقات در لوئیزویل، انتخاب پردیس دانشگاه مرکزی قدیمی، در سال 1874 در ریچموند تاسیس، به عنوان سایت از مدرسه جدید. رئیس جمهور در تاریخ 2 ژوئن 1906، Ruric Nevel Roark انتخاب شد از مدرسه عادی و آموزش معلمان آغاز شد.

در سال 1922، یک موسسه شرق چهار سال شناخته شده به عنوان شرق کنتاکی دولت مدرسه عادی و معلمان کالج شد. اولین درجه توسط این نهاد در سال 1925 بهدست آورد. در سال 1928، کالج های انجمن جنوبی از کالج ها و مدارس متوسطه معتبر شد. در سال 1930، مجمع عمومی مدرسه شرق کنتاکی معلمان کالج دولت تغییر نام داد.

در سال 1935، یک برنامه کارشناسی ارشد در شرق به تصویب رسید، که منجر به مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش. در سال 1948، مجمع عمومی کلمه "معلم" از نام کالج حذف و حق درجه غیرحرفهای جایزه اعطا کالج.

روز مهم ترین از زمان تاسیس آن برای شرقی در تاریخ 26 فوریه سال 1966، وقتی فرماندار، ادوارد T. Breathitt امضا به قانون لایحه تغییر نام موسسه شرقی دانشگاه کنتاکی و تحریم اعطای درجه کارشناسی ارشد در رشته های دانشگاهی از آموزش و پرورش است.

در طول این دوره از زمان، دانشگاه کنتاکی شرقی به سرعت در اندازه و قد و قامت افزایش یافته است. با شروع با دانش آموزان چند درگیر در بررسی و گواهی دوره های کوتاه مدت، امروز هزاران نفر از دانشگاه کنتاکی است. برنامه درسی منجر به معاشرت درجه، درجه کارشناسی و برنامه های تحصیلات تکمیلی حال گسترش است که در حال حاضر ارائه می دهد درجه در سطح کارشناسی ارشد در بسیاری از زمینه های دیگر و همچنین به عنوان استاد در حال حاضر به خوبی تثبیت در رشته هنر در آموزش و پرورش و مختلف پنجم و ششم سال برنامه های رهبری در آموزش، روانشناسی و فن آوری است. علاوه بر این برنامه ها، شرق ارائه می دهد برنامه های مشترک با موسسات دکترا همکاری می کند.

همیشه آگاه از هدف از تاسیس آن، شرقی، همچنان در حال تابع تاریخی خود را آماده ساختن معلمان با کیفیت برای مدارس ابتدایی و متوسطه از کشورهای مشترک المنافع. با این حال، یک برنامه آموزشی هنرهای آزاد قوی منتهی به مدارک مربوطه را به همراه دوره های پیش حرفه ای در مناطق مختلف و برنامه های تحصیلات تکمیلی، فعال شرقی برای خدمت به کشورهای مشترک المنافع به عنوان یک دانشگاه منطقه ای است.

هدف

در مسئولیت های قانونی خود، دانشگاه کنتاکی شرقی به دنبال ارائه فرصت های فکری و فرهنگی است که عادات دانش و کنجکاوی فکری توسعه، ارائه یک درک عمیق از دموکراسی آمریکایی و نقش شهروندان در حفظ قدرت و حیات خود را، انتقال درک درستی از انسان و خود را آرمان، قادر به برقراری ارتباط موثر و کارآمد، و آماده شدن شهروندان مولد و مسئول. دانشگاه به منظور خدمت در راه منحصر به فرد و مورد نیاز پاسخگو و انعطاف پذیر باقی خواهد ماند.

آموزش با کیفیت بالا، بورس و خدمات، و تاکید بر سه در آن منظور - در این مسئولیت به طور کلی و اهداف، دانشگاه به سه توابع خاص اختصاص یافته است. از طریق کالج ها و مدارس آن، دانشگاه به دنبال ارائه آموزش با کیفیت در انواع سطوح درجه در آموزش عمومی، هنر، علوم، کسب و کار، آموزش و پرورش، مناطق از پیش حرفه ای و حرفه ای، و اعمال می شود و رشته های فنی. از طریق خدمات، مشاوره، آموزش مداوم، و دانشگاه توسعه یافته، دانشگاه به دنبال ارائه خدمات به جامعه و منطقه است. پژوهش به دنبال هر دو به پیشبرد دانش در مناطق موضوع که با آن دانشگاه نگران است و برای حمایت از عملکرد اولیه از آموزش.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید Health پیش دامپزشکی ها » بازدید کنید Online دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Health دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Health کاردانی علوم » بازدید کنید Health دکترا » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد » بازدید کنید دانشنامه های کارشناسی ارشد » بازدید کنید سال مقدماتی » بازدید کنید Certificates » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Law LLB » بازدید کنید مقطع کاردانی » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد موسیقی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

برنامه موسیقی فارغ التحصیل EKU است برای نوازندگان و اساتید موسیقی که به دنبال به مهارت های موسیقی خود را، ارتقاء دانش آموزشی و نظری خود، و اعمال یادگیری خود را به هنر ساخت موسیقی و آموزش موسیقی طراحی شده است. [+]

گزینه های درجه: برگزاری کلام برگزاری کرال آموزش موسیقی تئوری / ترکیب اجرای موسیقی چه کسی می خواهد در این برنامه؟

برنامه موسیقی فارغ التحصیل EKU است برای نوازندگان و اساتید موسیقی که به دنبال به مهارت های موسیقی خود را، ارتقاء دانش آموزشی و نظری خود، و اعمال یادگیری خود را به هنر ساخت موسیقی و آموزش موسیقی طراحی شده است.

مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟

افراد علاقه مند به برنامه MM باید اعمال می شود و به در مقطع تحصیلات تکمیلی و همچنین وزارت EKU موسیقی پذیرفته شده است. همه استاد از نامزدها موسیقی مورد نیاز برای تکمیل تئوری موسیقی و تاریخ موسیقی آزمون ورود به عنوان بخشی از فرآیند نرم افزار. علاوه بر این، متقاضیان به دنبال درجه با تاکید در انجام و یا عملکرد باید به ترتیب استماع با متخصص دانشکده مناسب است. ... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت عمومی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

دانش آموزان در برنامه MPA از انواع برنامه های مدرک کارشناسی، به عنوان مثال، فارغ التحصیلان اخیر از برنامه دارای درجه کارشناسی در عدالت کیفری، زمینه های مرتبط با سلامت، اقتصاد، علوم اجتماعی، علوم سیاسی، انگلیسی، برنامه های مشاوران حقوقی، و شیمی است. [+]

گزینه های درجه: عمومی MPA درجه (در دانشگاه و بر روی خط برنامه) اداره بهداشت و درمان جامعه های موجود (در دانشگاه برنامه) توسعه جامعه های موجود (در دانشگاه و بر روی خط برنامه) محیط زیست گزینه بهداشت و درمان (در دانشگاه برنامه) چه کسی علاقه مند در این برنامه خواهد بود؟

دانش آموزان در برنامه MPA از انواع برنامه های مدرک کارشناسی، به عنوان مثال، فارغ التحصیلان اخیر از برنامه دارای درجه کارشناسی در عدالت کیفری، زمینه های مرتبط با سلامت، اقتصاد، علوم اجتماعی، علوم سیاسی، انگلیسی، برنامه های مشاوران حقوقی، و شیمی است.... [-]


کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد هنر: انگلیسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

چه کسی می خواهد در این برنامه؟ هر کس به دنبال یک محیط حمایتی که تشویق خواندن، نوشتن، و فکر در یک سطح بالاتر. معلمان انگلیسی فعلی یا آینده که می خواهند به گسترش دانش از منطقه محتوای آنها دانش آموزان به دنبال شغلی که نیاز به تفکر، مهارت های پژوهش، و نوشتن انتقادی [+]

گزینه های درجه: پایان نامه غیر پایان نامه چه کسی می خواهد در این برنامه؟ هر کس به دنبال یک محیط حمایتی که تشویق خواندن، نوشتن، و فکر در یک سطح بالاتر معلمان انگلیسی فعلی یا آینده که می خواهند به گسترش دانش از منطقه محتوای آنها دانش آموزان به دنبال شغلی که نیاز به تفکر، مهارت های پژوهش، و نوشتن انتقادی مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟

متقاضیان باید:

حداقل معدل 2.5 به طور کلی با معدل 3.0 در بالا تقسیم (کارشناسی) ترم انگلیسی رشته اصلی کارشناسی و یا جزئی (یا معادل آن) در زبان انگلیسی نمرات GRE 150 کلامی و 4.0 تحلیلی نوشتاری (GRE برای متقاضیان با معدل 3.0 یا بالاتر چشم پوشی) ... [-]

کارشناسی ارشد هنر: تاریخ

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

چه کسی می خواهد در این برنامه؟ معلمان دنبال به دست آوردن دانش تاریخی بیشتری در حالی که درآمد یک رتبه بالاتر. دانش آموزان علاقه مند در آماده شدن برای برنامه دکترا در تاریخ؛ دانش آموزان علاقه مند در کسب مدرک کارشناسی ارشد برای آماده شدن برای کار در موزه ها، جوامع تاریخی و زمینه های دیگر. [+]

گزینه های درجه: فوق لیسانس تاریخ چه کسی می خواهد در این برنامه؟ معلمان دنبال به دست آوردن دانش تاریخی بیشتری در حالی که درآمد یک رتبه بالاتر دانش آموزان علاقه مند در آماده شدن برای برنامه دکترا در تاریخ دانش آموزان علاقه مند در کسب مدرک کارشناسی ارشد برای آماده شدن برای کار در موزه ها، جوامع تاریخی و زمینه های دیگر مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ نمرات GRE: 153 کلامی و 4.0 تحلیلی نوشتاری معدل: به طور کلی معدل مقطع کارشناسی 2.5 و یا معدل 2.75 در 60 ساعت ترم گذشته از برنامه کارشناسی درجه: تکمیل حداقل یک جزئی در مقطع کارشناسی رضایت بخش در تاریخ و یا معادل آن که در آن فارغ التحصیلان اخیر از برنامه شاغل؟ دانشگاه ایالتی مورهد دانشگاه ایالتی میشیگان - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیسون شمالی هاپکینز دبیرستان Rockcastle شهرستان دبیرستان وزارت EKU تاریخ بخش ورزشی EKU "تعالی نزدیک به خانه" هال مارک ما است! ... [-]

کارشناسی ارشد هنر: ریاضی کاربردی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای معلمان به دنبال مدرک کارشناسی ارشد و یا تغییر در رتبه و ریاضیات معلمان که می خواهند به گسترش دانش خود از منطقه محتوای آنها [+]

گزینه های درجه: ریاضیات متوسطه ریاضیات کاربردی و آمار چه کسی می خواهد در این برنامه؟ معلمان به دنبال مدرک کارشناسی ارشد و یا تغییر در رتبه معلمان ریاضی که می خواهند به گسترش دانش خود از منطقه محتوای آنها افرادی که می خواهند برای به دست آوردن حداقل 18 ساعت از اعتبارات تحصیلات تکمیلی در ریاضیات به منظور آموزش دوره های دو و یا ثبت نام دورههای دیگر در سطح کالج مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ نمرات GRE حداقل 144 در استدلال کلامی، حداقل 147 در استدلال کمی، و حداقل 3.5 در نوشتار تحلیلی (GRE برای متقاضیان مقطع کارشناسی با معدل حداقل 3.0 صرفنظر می شود) معدل کارشناسی حداقل 2.5 پیش نیازهای مورد نیاز برای دوره های هسته ای در ریاضیات (متقاضیانی که این آماده سازی ندارد ممکن است پذیرش اعطا اما لازم را به دوره های مورد نیاز برای تقویت زمینه های خود) صدور گواهینامه اولیه در ریاضیات ثانویه مورد نیاز برای کسانی که به دنبال یک تغییر در رتبه که در آن فارغ التحصیلان اخیر از برنامه شاغل؟ سیستم های مختلف مدرسه در کنتاکی کالج های محلی [-]

کارشناسی ارشد هنر: پرسنل خدمات دانشجویی در آموزش عالی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

چه کسی می خواهد در این برنامه؟ افراد علاقه مند در دانشگاه: پذیرش، دولت کمک هزینه تحصیلی، استخدام، مسکن و دیگر فعالیت های پرسنل غیر علمی دانشجویی علاقه مند می شود در این برنامه است. [+]

گزینه های درجه: خدمات پرسنل دانشجو در آموزش عالی چه کسی می خواهد در این برنامه؟

افراد علاقه مند در دانشگاه: پذیرش، دولت کمک هزینه تحصیلی، استخدام، مسکن و دیگر فعالیت های پرسنل غیر علمی دانشجویی علاقه مند می شود در این برنامه است.

مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ نامزدها باید کلی 3.0 معدل مقطع کارشناسی و یا 3.0 در 60 ساعت گذشته تکمیل به دست آورده اند. اگر نامزدهای انتخاباتی در مدرک کارشناسی خود و یا در آخرین 60 ساعت خود را 3.0 در معدل، سپس آنها ممکن است نمرات در GRE / MAT است که می تواند در اعطای پذیرش در نظر گرفته ارسال کنید. متقاضیان با معدل مقطع کارشناسی تجمعی از 3.0 یا بالاتر، و یا 3.0 یا بالاتر در گذشته 60 ساعت خود را از کار کارشناسی و / یا مدرک کارشناسی ارشد به دست آورده از نیاز GRE / MAT معاف هستند. که در آن فارغ التحصیلان اخیر از برنامه شاغل؟ کالج ها و دانشگاه منطقه [-]

کارشناسی ارشد هنر در آموزش: متوسط ​​و متوسطه آموزش و پرورش

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

برنامه Tgis برای کسانی که در برگزاری مدرک کارشناسی (بدون صدور گواهینامه معلم) که مایل به کسب گواهینامه معلم مناسب باشد. [+]

گزینه های درجه:

راهنمایی و متوسطه صدور گواهینامه معلم

چه کسی می خواهد در این برنامه؟

کسانی که در برگزاری مدرک کارشناسی (بدون صدور گواهینامه معلم) که مایل به کسب گواهینامه معلم.

نیازهای به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ ارائه درخواست به دانشکده تحصیلات تکمیلی نشان می دهد مدرک کارشناسی از جمله تمام رونوشت از کالج های معتبر حضور داشتند به جز دانشگاه کنتاکی شرقی. شواهدی از یک 3.0 معدل مقطع کارشناسی کلی و یا 3.0 در 60 ساعت گذشته از کار البته فراهم می کند. دست کم 150 در بخش شفاهی، 143 در بخش کمی، و حداقل 4.0 در قسمت تحلیلی نوشتاری: شواهدی از نمرات GRE زیر فراهم می کند. حداقل 176 در بخش خواندن، 174 در بخش ریاضی، و 174 در بخش نوشتن: یا شواهدی از زیر پراکسیس-I پیش حرفه ای نمرات آزمون فراهم می کند. که در آن فارغ التحصیلان اخیر از برنامه شاغل؟ ... [-]

کارشناسی ارشد هنر در آموزش و پرورش: آموزش و پرورش درجه متوسط

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای آموزش و پرورش ابتدایی در حال حاضر معلمان، میانه درجه معلمان، آموزش و پرورش متوسطه معلمان مناسب [+]

گزینه های درجه:

آموزش و پرورش نمرات میانه (5-9) با تایید معلم رهبر

چه کسی می خواهد در این برنامه؟ در حال حاضر ابتدایی آموزش و پرورش معلمان معلمان میانه کنونی در حال حاضر معلمان آموزش و پرورش متوسطه مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ دانش آموزان فارغ التحصیل آینده نگر باید شرایط پذیرش در دانشکده تحصیلات تکمیلی را تامین کند. نامزدهای بدون ترم فارغ التحصیل قبل باید یا GPA کارشناسی کلی 3.0 یا بالاتر (و یا معدل 3.25 و یا بالاتر در آخرین 60 ساعت خود را) به دست آورده اند و یا آنها باید یا GRE یا نمرات MAT ارسال کنید. نامزدها باید یک گواهینامه معتبر آموزش کشور را دارند. که در آن فارغ التحصیلان اخیر از برنامه شاغل؟ ... [-]

کارشناسی ارشد هنر در آموزش و پرورش: آموزش و پرورش متوسطه

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای کنونی میانه درجه معلمان و جریان ثانویه معلمان آموزش مناسب [+]

گزینه های درجه: آموزش و پرورش کشاورزی ثانویه (5-12) آموزش و پرورش هنر ثانویه (P-12) آموزش و پرورش زیست شناسی متوسطه (8-12) آموزش و پرورش متوسطه کسب و کار (5-12) آموزش و پرورش متوسطه انگلیسی (8-12) آموزش و پرورش متوسطه خانواده و مصرف کننده آموزش و پرورش علوم (5-12) آموزش و پرورش آموزش و پرورش متوسطه ریاضیات (8-12) آموزش و پرورش موسیقی ثانویه (P-12) آموزش و پرورش متوسطه تربیت بدنی (P-12) آموزش و پرورش متوسطه علوم فیزیکی: شیمی (8-12) آموزش و پرورش متوسطه علوم فیزیکی: علوم زمین (8-12) آموزش و پرورش متوسطه علوم فیزیکی: فیزیک (8-12) آموزش و پرورش متوسطه دانشکده بهداشت (P-12) آموزش و پرورش متوسطه مطالعات اجتماعی: تاریخچه (8-12) آموزش و پرورش متوسطه آموزش فناوری (5-12) چه کسی می خواهد در این برنامه؟ معلمان میانه کنونی در حال حاضر معلمان آموزش و پرورش متوسطه مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ دانش آموزان فارغ التحصیل آینده نگر باید شرایط پذیرش در دانشکده تحصیلات تکمیلی را تامین کند. نامزدهای بدون ترم فارغ التحصیل قبل باید یا GPA کارشناسی کلی 3.0 یا بالاتر (و یا معدل 3.25 و یا بالاتر در آخرین 60 ساعت خود را) به دست آورده اند و یا آنها باید یا GRE یا نمرات MAT ارسال کنید. نامزدها باید یک گواهینامه معتبر آموزش دولت در نمرات و یا نمرات ثانویه سطح متوسط ​​داشته باشد. که در آن فارغ التحصیلان اخیر از برنامه شاغل؟ ... [-]

کارشناسی ارشد هنر در آموزش و پرورش: آموزش و پرورش ویژه میان رشته ای آموزش و پرورش دوران کودکی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

افراد مشغول به کار در برنامه خدمت کودکان سنین از طریق تولد مهد کودک. گزینه مطالعات پیشرفته افراد آماده به کار به عنوان رهبران در تنظیمات در اوایل دوران کودکی، از جمله سازمان های ایالتی و محلی سطح ارائه توسعه حرفه ای و حمایت از معلمان دوران کودکی. [+]

گزینه های درجه: معلم رهبر آهنگ با مطالعات پیشرفته معلم رهبر آهنگ با گواهینامه های اضافی در IECE چه کسی می خواهد در این برنامه؟

افراد مشغول به کار در برنامه خدمت کودکان سنین از طریق تولد مهد کودک. گزینه مطالعات پیشرفته افراد آماده به کار به عنوان رهبران در تنظیمات در اوایل دوران کودکی، از جمله سازمان های ایالتی و محلی سطح ارائه توسعه حرفه ای و حمایت از معلمان دوران کودکی. گزینه گواهینامه های اضافی اجازه می دهد تا افراد برای اضافه کردن رشته ای در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش (IECE) صدور گواهینامه آموزش در حالی که همچنین با اضافه کردن حمایت معلم رهبر. صدور گواهینامه آموزش IECE اجازه می دهد تا افراد را برای آموزش به دبستانی مدرسه دولتی و برنامه های مهد کودک و به عنوان مداخله گرها توسعه را با اولین گام برنامه مداخله به هنگام کار.... [-]


کارشناسی ارشد هنر در آموزش و پرورش: اختلالات ارتباطی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای کسانی که می خواهند برای کمک به دیگران برقراری ارتباط موثر و به دنبال یک، درست مترقی به چالش کشیدن [+]

گزینه های درجه:

کارشناسی ارشد هنر در آموزش و پرورش، برنامه اختلالات ارتباطات

چه کسی می خواهد در این برنامه؟ کسانی که می خواهند برای کمک به دیگران برقراری ارتباط موثر کسانی که به دنبال یک، درست مترقی به چالش کشیدن کسانی که همکاری ارزش منجر به موفقیت در مشتریان خود مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ مدرک کارشناسی در رشته اختلالات ارتباطی حداقل معدل 3.0 حداقل GRE کلامی از 150، کمی 143، نوشته شده است از 4.0 25 ساعت مشاهدات بالینی 3 توصیه نامه مقاله حرفه ای که در آن فارغ التحصیلان اخیر از برنامه شاغل؟ بیمارستان ها / خانه های پرستاری مدارس دولتی مراکز توانبخشی اولین گام مراکز ناتوانی رشدی تمرین خصوصی صفحه اصلی سازمان های بهداشتی [-]

کارشناسی ارشد هنر در آموزش و پرورش: سواد (P-12)

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای آموزش و پرورش ابتدایی در حال حاضر معلمان، میانه درجه معلمان، آموزش و پرورش متوسطه معلمان، خواندن و نوشتن متخصصان آموزش مناسب [+]

گزینه های درجه:

سواد (P-12) با تایید معلم رهبر

چه کسی می خواهد در این برنامه؟ در حال حاضر ابتدایی آموزش و پرورش معلمان معلمان میانه کنونی در حال حاضر معلمان آموزش و پرورش متوسطه خواندن فعلی و نوشتن متخصصان آموزش مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ دانش آموزان فارغ التحصیل آینده نگر باید شرایط لازم برای پذیرش از دانشکده تحصیلات تکمیلی را تامین کند. نامزدهای بدون ترم فارغ التحصیل قبل باید یا GPA کارشناسی کلی 3.0 یا بالاتر (و یا معدل 3.25 و یا بالاتر در آخرین 60 ساعت خود را) به دست آورده اند و یا آنها باید یا GRE یا نمرات MAT ارسال کنید. نامزدها باید یک گواهینامه معتبر آموزش کشور را دارند. که در آن فارغ التحصیل اخیر از برنامه شاغل؟ ... [-]

کارشناسی ارشد هنر در آموزش و پرورش: مشاوره مدرسه

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای افرادی که علاقه مند به تبدیل شدن به مشاور مدرسه در کنتاکی یا هر کشور دیگری است مناسب است. [+]

گزینه های درجه:

MAED. در مدرسه مشاوره: درجه یک برنامه ملی معتبر 48 ساعت توسط شورای اعتباربخشی برای مشاوره و برنامه های مرتبط آموزشی معتبر است. (CACREP)

چه کسی می خواهد در این برنامه؟

فردی که علاقه مند در تبدیل شدن به یک مشاور مدرسه در کنتاکی یا هر کشور دیگری است.

مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ چهل و هشت ساعت از کار فارغ التحصیل از جمله کارآموزی و کارورزی در محیط مدرسه به پایان رسید. متقاضیان خواهد رزومه را انتخاب و نوشتن نمونه و سه آدرس ایمیل از منابع. که در آن فارغ التحصیلان اخیر از برنامه شاغل؟ ... [-]

کارشناسی ارشد هنر در آموزش و پرورش: کتابدار رسانه ای مدرسه

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ نامزدها باید با الزامات دانشکده تحصیلات تکمیلی دیدار و ابتدایی، راهنمایی، و یا برنامه صدور گواهینامه آموزش متوسطه اولیه تکمیل کرده اند. [+]

گزینه های درجه: کارشناسی ارشد هنر در آموزش و پرورش با تایید معلم رهبری آماده سازی کتابخانه علوم رتبه بندی من، برنامه سال ششم (علوم کتابداری) برنامه های آمادگی صدور گواهینامه (علوم کتابداری) چه کسی می خواهد در این برنامه؟

هر معلم P-12 (برگزاری یک مجوز تدریس فعلی) علاقه مند در تبدیل شدن به یک کتابدار مدرسه. این برنامه فراهم می کند معلمان با هر دو درجه و بدون مدرک (رتبه اول و / یا گواهی در علوم کتابخانه) گزینه های برنامه است.... [-]


کارشناسی ارشد هنرهای زیبا: خلاق writing- نویسندگان بلوگراس استودیو

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای هر فرد با درجه کارشناسی دنبال به منظور بهبود توانایی نوشتن خلاق خود را در داستان، شعر، یا غیرداستانی خلاق برای اهداف انتشار و یا به سادگی برای تحقق شخصی. [+]

گزینه های درجه:

وزارت امور خارجه در نویسندگی خلاق (تاکید در ادبیات داستانی، محبوب / ژانر داستان، خلاق غیرداستانی، و / یا شعر)

چه کسی می توانست علاقه مند در این برنامه خواهد بود؟ این برنامه برای هر فرد با درجه کارشناسی دنبال به منظور بهبود توانایی نوشتن خلاق خود را در داستان، شعر، یا غیرداستانی خلاق برای اهداف انتشار و یا به سادگی برای تحقق شخصی. وزارت امور خارجه در نویسندگی خلاق است درجه ترمینال که می تواند شما را برای ارتقاء به زبان انگلیسی یا واجد شرایط را از مواضع آموزش متوسطه (منطقه مدرسه خود را برای سیاست های خود مشورت) زبان-هنر-در ارتباط است. وزارت امور خارجه در نویسندگی خلاق است درجه ترمینال که می تواند شما واجد شرایط به زبان انگلیسی تدریس، ترکیب، و برنامه های نویسندگی خلاق مربوط در سطح دانشگاهی، به عنوان یک مکمل، مربی، یا استاد تصدی آهنگ. با این حال، باید توجه داشت که موقعیت تصدی آهنگ فوق العاده رقابتی دائمی هستند در این زمینه، و به طور کلی بر نشریات موفق قابل توجه و تجربه تدریس بستگی دارد قبل از فارغ التحصیلان نظر گرفته خواهد شد. در بلوگرس نویسندگان Studio یک برنامه کم اقامت است، به این معنی بسیاری از دوره های ما صورت نگرفته است. با این حال، دانش آموزان باید 12 واحد از اقامت، و یا در شخص کارگاه کامل است. اقامت دو بار رخ می دهد یک سال، با ژانویه زمستان اقامت در Lexington، KY و یک ژوئن ژوئیه تابستان اقامت در خارج از کشور در لیسبون، پرتغال. دانش... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد: ایمنی، امنیت، و مدیریت بحران

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای افراد مایل به وارد کنید و یا حفظ موقعیت کنونی در مدیریت ایمنی شغلی [+]

گزینه های درجه: امنیت شغلی ایمنی مدارس آتش و خدمات اضطراری مدیریت بحران امنیت میهن چه کسی می خواهد در این برنامه؟ افرادی که قصد وارد کنید و یا حفظ موقعیت کنونی در مدیریت ایمنی شغلی پرسنل نظامی که مایل به انتقال به یک شغل با ارزش سرویس در هر یک از زمینه های SSEM صنعت و یا خدمات عمومی کارکنان که نیاز به اعتبار اضافی و یا مایل به دنبال زمینه های تخصصی در SSEM مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ معدل کارشناسی 3.0 نمره MAT 375 یا نمره GRE از کلامی 149، کمی 141، تحلیلی 4.0 یا بالاتر پس از اتمام شش دوره هسته ای، شش دوره های انتخابی، و در امتحان جامع؛ و یا تکمیل شش دوره هسته ای، چهار دوره های انتخابی، SSE 800 و پایان نامه که در آن فارغ التحصیلان اخیر از برنامه شاغل؟ ایالتی و فدرال OSHA موقعیت امنیت میهن در دولت ایالتی و فدرال ماراتن نفت Amazon.com گرجستان و اقیانوسیه [-]

کارشناسی ارشد: تربیت بدنی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

ESS های موجود ماهیت متنوع از نظم و انضباط به رسمیت می شناسد و اجازه دانش آموزان حداکثر انعطاف پذیری در زمینه های مورد علاقه شخصی و یا برای بهبود زندگی حرفه ای. [+]

گزینه های درجه: ورزش و ورزش علوم (پایان نامه های موجود) ورزش و سلامتی (کارآموزی) اداره ورزش چه کسی علاقه مند در این برنامه خواهد بود؟ ESS های موجود ماهیت متنوع از نظم و انضباط به رسمیت می شناسد و اجازه دانش آموزان حداکثر انعطاف پذیری در زمینه های مورد علاقه شخصی و یا برای بهبود زندگی حرفه ای. ESS های موجود اجازه می دهد تا برای حرفه ای ها در حال حاضر در این زمینه به تکمیل درجه با سرعت خود را و در محدوده برنامه کار خود را. ESS دارای گزینه ای برای دانش آموزان به تکمیل پایان نامه اگر آنها در حال برنامه ریزی به نام نویسی در برنامه دکترا. ExWell گزینه است برای دانش آموزان که در حال آماده سازی برای گواهی نامه های مانند کالج آمریکایی پزشکی ورزشی و یا قدرت ملی و شرایط و یا کسانی که علاقه مند تهویه ورزشی، سلامتی بیمارستان، سلامتی شرکت، تناسب اندام تجاری، YMCA، یا تناسب اندام دانشگاه و سلامتی می باشد. برنامه آموزشی و کارآموزی تجربه SPAD برای دانشجویانی که می خواهند به کار در ورزش برنامه نویسی، بازاریابی و تبلیغات، افزایش بودجه، مدیریت بازی، مدیریت ورزشی، و یا برنامه ریزی مرکز طراحی شده است. مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ لیسانس در رشته مرتبط حداقل معدل کارشناسی 2.75 دو نامه از مرجع به طور مستقیم به هماهنگ کننده ارشد ارسال یکی از موارد زیر: حداقل نمره 365 در آزمون میلر شباهتها (MAT) و یا حداقل نمره 170 در هر یک از کمی و کلامی از... [-]

کارشناسی ارشد: تفریحی و پارک دولت

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

دانش آموزان است که مدرک در تعطیلات و اداره پارک برای انواع از فرصت های شغلی در مدیریت تعطیلات می چرخاند، رویدادهای ویژه برنامه نویسی، مدیریت منابع طبیعی، فضای باز و ماجراجویی تعطیلات ... [+]

گزینه های درجه: تفریح ​​درمانی مدیریت اوقات فراغت چه کسی می خواهد در این برنامه؟

دانش آموزان است که مدرک در تعطیلات و اداره پارک برای انواع از فرصت های شغلی در مدیریت تعطیلات می چرخاند، رویدادهای ویژه برنامه نویسی، مدیریت منابع طبیعی، فضای باز و ماجراجویی تفریحی، گردشگری و مدیریت توچال، درمانی استراحت، مدیریت امکانات، کلیسای استراحت، پردیس تفریح ​​و سرگرمی، تفریح ​​و سرگرمی نظامی، اردوگاه ها، سازمان های غیر انتفاعی مانند YMCA، دختران پیشاهنگ، 4-H باشگاه و پسران و باشگاه دختر.... [-]


کارشناسی ارشد: جرم شناسی و عدالت کیفری

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای افراد علاقه مند به عدالت کیفری و اصلاحات. [+]

گزینه های درجه:

تخصص های زیر طراحی شده برای دادن دانش آموز یک ایده بهتر از مناطق مختلف تاکید در برنامه های ما، و همچنین به عنوان یک راهنما برای ایجاد یک برنامه آموزشی منسجم فراتر از دوره های هسته ای است. (اینها به عنوان غلظت ارائه نشده است).

رهبری و مدیریت: جنایی دادگستری و رهبری، Crimonology و سیاست عمومی، بودجه / کمک های مالی در عدالت کیفری، پیشرفته جرم و نظریه عدالت، جهانی شدن و جرم عدالت عدالت اجتماعی: نژاد، جنسیت و عدالت، جنایی محیط زیست و عدالت، ایدئولوژی و عدالت کیفری، دولت جنایت، ترافیک بشر، مجازات و جامعه متخصص پژوهش: تجزیه و تحلیل داده عدالت کیفری (آمار)، روش های کیفی، بودجه / کمک های مالی در عدالت کیفری، تحقیقات کارآموزی، پایان نامه های موجود امنیت و نظارت در محیط زیست جهانی: پلیس بازارهای نا امنی، جنایت دولتی، جهانی شدن و عدالت کیفری، قاچاق انسان، مدار بسته و فناوری پیشرفته در عدالت کیفری، عدالت کیفری تطبیقی چه کسی می خواهد در این برنامه؟ ... [-]

کارشناسی ارشد: حرفه ای و آموزش و پرورش فنی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای معلمان از افراد تکنولوژی در کالج ها و مدارس متوسطه [+]

گزینه های درجه: مهندسی / آموزش فناوری اداره آموزش و پرورش فنی آموزش و توسعه شغلی آموزش و پرورش کشاورزی چه کسی می خواهد در این برنامه؟ معلمان از افراد تکنولوژی در کالج ها و مدارس متوسطه کسانی که می خواهند برای تبدیل شدن به مربیان در یک محیط شغلی معلمان کشاورزی و باغداری در کالج ها و مدارس متوسطه مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ متقاضیان انتظار می رود به ارائه در مقطع کارشناسی فنی آموزش مناسب و عمده اثبات استعداد حرفه ای و علمی قابل قبول فراهم می کند. متوسط ​​معدل کارشناسی 2.5 و فردی نمرات کلامی و کمی از 144 یا بالاتر در امتحان Graduate Record Examination انتظار می رود. متقاضیان با معدل مقطع کارشناسی تجمعی از 3.0 یا بالاتر، و یا 3.25 یا بالاتر در گذشته 60 ساعت خود را از کار کارشناسی از نیاز GRE / GMAT / MAT معاف هستند. متقاضیان می توانند نمرات در GMAT یا MAT به عنوان یک جایگزین برای GRE ارسال کنید. نمرات GMAT 420 و یا بالاتر انتظار می رود. نمرات MAT از 380 و یا بالاتر انتظار می رود. که در آن فارغ التحصیلان اخیر از برنامه شاغل؟ مدارس متوسطه و سیستم کنتاکی جامعه و کالج فنی. گروه جنایی آموزش دادگستری (DOCJT) تویوتا صوتی شرکت و سایر مراکز آموزشی شرکت های بزرگ. [-]

کارشناسی ارشد: روانشناسی صنعتی و سازمانی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای هر کسی که روانشناسی برخوردار است اما علاقه مند هستند در ارائه مشاوره و درمان نیست [+]

گزینه های درجه:

کارشناسی ارشد در روانشناسی صنعتی- سازمانی

چه کسی می خواهد در این برنامه؟

سازمانی (IO) روانشناسی صنعتی ممکن است برای شما اگر می شود:

شما روانشناسی لذت ببرید، اما علاقه مند در ارائه مشاوره و یا درمان نیست. شما علاقه مند به استفاده از اصول روانی به بهبود کسب و کار (هر دو کارکنان و سازمان) می باشد. شما می خواهید برای تشخیص و ارائه راه حل های خلاقانه برای مشکلات کار می کنند. ... [-]

کارشناسی ارشد: روانشناسی عمومی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای دانشجویانی که می خواهند به دست آوردن تجربه در روانشناسی تجربی قبل از درخواست برای دکترا برنامه است. [+]

گزینه های درجه:

کارشناس ارشد روانشناسی عمومی (پایان نامه های موجود)

چه کسی می خواهد در این برنامه؟

دانشجویانی که می خواهند به دست آوردن تجربه در روانشناسی تجربی قبل از درخواست برای دکترا برنامه است.

مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ درجه روانشناسی در مقطع کارشناسی مفید است، اما درجه دیگر با محتوای روانشناسی نیز مناسب هستند. حداقل معدل مقطع کارشناسی کلی 2.5 یا 2.75 در 60 ساعت گذشته است. دانش آموزان دریافت پذیرش روشن به برنامه های کارشناسی ارشد در روانشناسی معمولا معدل کلی در مقطع کارشناسی از 3.0 یا بالاتر داشته باشد. فارغ التحصیل ضبط آزمون (GRE) نمره مورد نیاز است. قطع خاص تا هنوز مردد هستند، اما دانش آموزان انتظار می رود که نمرات بهتر از 50٪ از جمعیت. سه توصیه نامه باید به طور مستقیم به گروه روانشناسی، دو مربوط به رشته اصلی دوره کارشناسی، با حداقل یک از اعضای هیئت علمی ارائه شده است. که در آن فارغ التحصیلان اخیر از برنامه شاغل؟ ... [-]

کارشناسی ارشد: سیاست عدالت و رهبری

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای هر کسی که علاقه مند به اصلاحات و عدالت نوجوانان است [+]

گزینه های درجه: سیاست اصلاحات و رهبری نوجوانان سیاست عدالت و رهبری سیاست پلیس و رهبری چه کسی می خواهد در این برنامه؟

کسی که علاقه مند در:

اصلاحات دادگستری نوجوانان مشروط و مشروط توانبخشی تادیبی عدالت کیفری مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ مدرک لیسانس از یکی از موسسات معتبر معدل کارشناسی 3.0 یا بالاتر GRE نمرات از 286 ترکیب (کلامی / کمی) و 4.0 (نوشتن) GRE می توان چشم پوشی اگر در مقطع کارشناسی به طور کلی معدل 3.4 یا بالاتر است 2 توصیه نامه بیانیه شخصی و حرفه ای که در آن فارغ التحصیلان اخیر از برنامه شاغل؟ وزارت دادگستری نوجوانان کنتاکی اداره زندانها مشروط و مشروط (سطوح ایالتی و فدرال) مشروط آمریکا و انجمن آزادی مشروط KY پلیس ایالتی [-]

کارشناسی ارشد: شیمی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای افراد با تجربه کار در آزمایشگاه های مدرن [+]

گزینه های درجه: MS در شیمی (پایان نامه های موجود) MS در شیمی (تعاونی های موجود) MS شیمی (دوره های کار انتخاب) چه کسی می خواهد در این برنامه؟ افراد با سابقه کار در آزمایشگاه های مدرن افراد علاقه مند به آموزش یکپارچه و تجربیات پژوهشی مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ برگزاری یک BS شیمی GRE امتیازها: کلامی:> 144؛ کمی:> 150 برای دانش آموزان EKU استفاده به برنامه MS از طریق 3 + 2 شتاب رشته دوئل، آزمون عمومی GRE چشم پوشی خواهد شد. که در آن فارغ التحصیلان اخیر از برنامه شاغل؟ دکتری مطالعات انجام شده در مدارس از جمله دانشگاه کنتاکی، دانشگاه لوئیزویل، پوردو، دانشگاه ایالتی اوهایو و تگزاس A & M دولت و آزمایشگاه های صنعتی [-]

کارشناسی ارشد: علوم ریاضی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای هر کسی که می خواهد به دنبال یک حرفه ای است که نیاز به مهارت های ریاضی و یا آمار در دولت و یا صنعت [+]

گزینه های درجه: برنامه عمومی غلظت در ریاضیات غلظت در علوم کامپیوتر غلظت در آمار چه کسی می خواهد در این برنامه؟ هر کسی که میخواهد به دنبال شغلی که نیاز به مهارت های ریاضی و یا آمار در دولت و یا صنعت دانشجویانی که می خواهند برای تقویت زمینه ریاضیات خود را قبل از استفاده به مدرک دکترا برنامه معلمان ریاضی که می خواهند به گسترش دانش خود از منطقه محتوا خود را، کسب مدرک کارشناسی ارشد، و یا دنبال یک تغییر در رتبه افرادی که می خواهند برای به دست آوردن حداقل 18 ساعت از اعتبارات تحصیلات تکمیلی در ریاضیات به منظور آموزش دوره های دو و یا ثبت نام دورههای دیگر در سطح کالج افراد علاقه مند به تبدیل شدن به برنامه نویسان SAS مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ نمرات GRE حداقل 144 در استدلال کلامی و حداقل 144 در استدلال کمی معدل کارشناسی تجمعی از حداقل 2.5 و یا در مقطع کارشناسی معدل حداقل 2.75 در 60 ساعت گذشته پیش نیازهای مورد نیاز برای دوره های هسته ای در ریاضیات (متقاضیانی که این آماده سازی ندارد ممکن است پذیرش اعطا اما لازم را به دوره های مورد نیاز برای تقویت زمینه های خود) که در آن فارغ التحصیلان اخیر از برنامه شاغل؟ کالج ها و دانشگاه جامعه شرکت های دارویی مدارس متوسطه به عنوان دستیاران فارغ التحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی [-]

کارشناسی ارشد: کاربردی مهندسی و مدیریت تکنولوژی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای افراد شاغل در زمینه های فنی در کسب و کار و یا صنعت [+]

گزینه های درجه: مهندسی کاربردی و فناوری مدیریت ساخت و ساز مدیریت امنیت شبکه چه کسی می خواهد در این برنامه؟ افراد شاغل در زمینه های فنی در کسب و کار و یا صنعت افرادی که آرمان رشد حرفه ای در مدیریت کسب و کار مبتنی بر فن آوری افرادی که به تازگی به اتمام دوره کارشناسی و می خواهید آمادگی بیشتر قبل از شروع زندگی حرفه ای خود مورد نیاز به برنامه پذیرفته شود چه هستند؟ متقاضیان انتظار می رود به ارائه آماده سازی پیش شرط های مناسب و یا تجربه مدیریت فنی. برای مدیریت ساخت و ساز و گزینه های مدیریت فنی و مهندسی کاربردی، متقاضیان باید درک درستی از مواد و فرآیندهای، اصول کنترل تولید و اقتصاد صنعت دارند. سواد کامپیوتر؛ توانایی برقراری ارتباط گرافیکی. و توانایی اعمال آمار به راه حل مشکلات صنعتی. برای مدیریت امنیت شبکه (NSM) گزینه، متقاضیان باید درک درستی از ارتباطات شبکه کامپیوتر سیمی و بی سیم، آموزشی و یا کار قبل تجربه مربوط به مدیریت شبکه نرم افزار کامپیوتر و سخت افزار داشته باشند؛ مهارت های برقراری ارتباط موثر؛ و توانایی برای شناسایی، تجزیه و تحلیل و حل مشکلات مربوط به شبکه های کامپیوتری. در مقطع کارشناسی معدل 2.5 و فردی نمرات کلامی و کمی 144 در امتحان Graduate Record Examination (GRE) انتظار می رود. متقاضیان همچنین ممکن است نمرات در آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAT) به عنوان یک جایگزین برای GRE ارسال کنید. نمرات GMAT 420 و یا بالاتر انتظار می رود. متقاضیان با معدل کارشناسی تجمعی از 3.0... [-]

کارشناسی ارشد آموزش علوم atheltic

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Richmond

این برنامه برای افرادی است که علاقه مند به کار در پزشکی ورزشی و مراقبت های بهداشتی متفقین هستند، مانند کار با هر دو مراقبت های حاد و توانبخشی. برنامه فقط برای پذیرش تابستان بررسی می شود. [+]

چه کسی می خواهد در این برنامه؟

افرادی که علاقه مند به کار در پزشکی ورزشی و مراقبت های بهداشتی متفقین هستند، مانند کار با هر دو مراقبت های حاد و توانبخشی. مربیان ورزشی در طیف گسترده ای از تنظیمات را از ورزش های حرفه ای، کالج ها، مدارس، درمانگاه ها، به محیط های صنعتی و شرکت های بزرگ کار می کنند، به هنرهای نمایشی، اجرای قانون، ارتش ایالات متحده، نسکار و ایندی مراقبت.

پذیرش برنامه مورد نیاز ... [-]