توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

دانشگاه واشنگتن شرقی از کسب و کار و مدیریت عمومی

ارزش ماموریت چشم انداز و اهداف

کالج است ماموریت اعلام شده آن هدایت و پایدار دیدگاه خود: دانشکده کسب و کار و مدیریت عمومی (CBPA) یک واحد از شرق واشنگتن دانشگاه (EWU)، یک دانشگاه دولتی جامع منطقه واقع در چنی و اسپوکین، WA، با برنامه است در سراسر کشور و آنلاین ارائه شده است.

ماموریت CBPA وجود دارد به منظور توسعه دانش آموزانی که تفکر انتقادی، اخلاقی عمل می کنند، و کمک به محیط بخش دولتی و خصوصی در حال تحول. این ماموریت است انجام می شود:

راهنمایی دانشجویان متنوع در تلاش خود برای ایجاد نقش های معنی دار در حرفه خود و جوامع از طریق آموزش و پرورش حمایت از پژوهش به حفظ هیئت علمی و فکری فعلی اختصاص داده شده به آموزش. ارائه فراگیر تعامل فکری و جامعه به غنی سازی دانش آموزان و جامعه از طریق یادگیری مادام العمر. شعار ما این است "تمرکز بر روی منطقه - به جهان باز"

چشم انداز چشم انداز این دانشکده این است که برنامه های خود را در کسب و کار، اقتصاد، مدیریت عمومی به رسمیت شناخته شده و برنامه ریزی برای تعالی خود و به دانشکده انتخاب اولین بار در منطقه آموزش رهبران دولتی، خصوصی و غیر انتفاعی است.

ارزش های

در مقابل، ارزش دانشگاه های ما، بطور قابل توجهی دقیق تر عبارتند از:

دانشکده کسب و کار و مدیریت عمومی را فراهم می کند که کیفیت آموزش و پرورش فارغ التحصیلان خود را به حرفه ای موفق، برای پیشرفت در مشاغل انتخاب خود، و یا برای ادامه به تحصیلات تکمیلی. اعضای هیئت علمی ما معلمان عالی که از طریق پژوهش حاضر در رشته های خود را به عنوان توسط انتشارات خود، و از طریق مشارکت در عمل حرفه ای و خدمات به حرفه ها و جوامع خود خود را نشان داده است. فارغ التحصیلان ما اخلاقی حساس تصمیم گیرندگان در بهترین شیوه های حرفه ای خود را انتخاب آشنا، و آماده برای انجام در محیط زیست جهانی می باشد. فارغ التحصیلان ما ارتباط برقرار عالی، ماهر در استفاده از فناوری های ارتباطی در حال حاضر، و هماهنگ حساسیت های فرهنگی هستند. آنها آماده به کار در محیط زیست محلی خود، منطقه خود و در محیط جهانی است. استادان و دانشجویان ما ارزش رفتار اخلاقی و حرفه ای و حفظ بالاترین استانداردهای دانشگاهی. دانش آموزان ما، استادان و کارکنان فرهنگی، گوناگون هستند. کالج ترویج آب و هوا که ایجاد آگاهی مثبت ایدهها و دیدگاههای مربوط به تنوع فرهنگی است. اهداف استراتژیک

ارائه یک محیط یادگیری است که پشتیبانی و دانش آموزان را تشویق به شرکت در آموزش زندگی طولانی است. ارائه فضایی برای ترویج برتری علمی و پشتیبانی از هیئت علمی و کارکنان توسعه است. برنامه های ارائه در منطقه اسپوکین بزرگ، در سراسر کشور و آنلاین که در خدمت نیازهای آموزشی دانش آموزان در حال حاضر و آینده است. افزایش منابع برای حمایت از مأموریت از کالج. گسترش فعالیت های امدادی که توسعه اقتصادی و جامعه پایدار است.

کود چن؛

EnTie بانک تجاری در اسپوکین، WA و فارغ التحصیل MBA EWU.

ما کود پرسید که چرا او را انتخاب کرد برای به دست آوردن MBA خود را در EWU. او گفت: "از آنجا که هزینه کمتر از شهریه های مقرون به صرفه بود و من خانواده در اسپوکین". با توجه به تجربه MBA خود، کود گوید، "من یادگیری و فرصت های رهبری و کار گروهی جنبه از برنامه لذت می برد. برنامه کلاس هم واقعا راحت است. " هنگامی که ما کود در مورد مزایای کسب مدرک MBA خود را پرسید. او گفت: "این برنامه MBA به من آموخت مهارت های مدیریتی و مهارت های سازمانی که به من در کار فعلی من کمک به". این توصیه کود چن برای دانشجویان فعلی MBA است، "ایجاد ارتباط با همکلاسی چرا که همه آنها زمینه های مختلف، تجارب و مهارت های که شما می توانید از یادگیری".

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Eastern Washington University

برنامهریزی شهری و منطقهای از وسایل جامعه برای پرداختن به این مشکلات در یک خلاق، شیوه ای مثبت است. برنامه ریزی حرفه ای حل مسئله است که با نیروهایی که در محله، شهرستان، منط ... [+]

بسیاری از اجتماعی، فیزیکی، اقتصادی، فنی و سیاسی مسائل در جامعه گریه کردن برای تعریف و حل و فصل. در این میان:

کاهش در شهرستانها مرکزی؛ وخامت محله. مالیات ناکارآمد و ناعادلانه و سیاست های نظارتی؛ ازدحام و مشکلات دیگر از دسترسی؛ تاثیر رشد و تغییر؛ زوال منابع طبیعی؛ و خدمات انسانی ناکارآمد و یا وجود ندارد.

برنامهریزی شهری و منطقهای از وسایل جامعه برای پرداختن به این مشکلات در یک خلاق، شیوه ای مثبت است. برنامه ریزی حرفه ای حل مسئله است که با نیروهایی که در محله، شهرستان، منطقه، دولت، ملت و جهان را تحت تاثیر قرار کیفیت زندگی مربوط است. بنابراین، برنامه ریزی شغلی یک خیابان منحصر به فرد برای کسانی که نقش مهمی در شکل دادن به آینده ای بهتر را فراهم می کند.... [-]

آمریکا Spokane
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Eastern Washington University

کارشناسی ارشد مدیریت عمومی (MPA) برنامه طراحی شده است به ارائه فرصت های آموزشی به طور گسترده ای متنوع در زمینه های مدیریت عمومی و نه برای سود. فرصت های تحصیلات تکمیلی برا ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت عمومی (MPA) برنامه طراحی شده است به ارائه فرصت های آموزشی به طور گسترده ای متنوع در زمینه های مدیریت عمومی و نه برای سود. فرصت های تحصیلات تکمیلی برای کسانی که در حال حاضر شاغل و همچنین برای فارغ التحصیلان اخیر به دنبال یک حرفه ای در خدمات عمومی در دسترس هستند. هر دو تمام وقت و برنامه های آموزشی پاره وقت در دسترس بر روی یک درجه و به صورت غیر درجه می باشد.

دانش آموزان تشویق برای تبدیل شدن به محیط زیست خدمات عمومی آگاه، ارزش هایی که راهنمای خدمات عمومی و مهارت های انتقادی و تحلیلی لازم برای تدوین و فرموله، اجرا و ارزیابی تصمیمات خدمات عمومی است.... [-]

آمریکا Spokane
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
18 - 36 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

The Impact of an EWU MBA

Leo

Mary Starkey

MBA Informational Part 1

MBA Informational Part 2