توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EVMS را برای مشاغل پزشکان صالح و دلسوز، حرفه ای مراقبت های بهداشتی و دانشمندان آماده می شود. دانش آموزان ما از طیف گسترده ای از آموزش های ارائه شده توسط هیات علمی تمام وقت ما، که در کنسرت با بهداشت حرفه ای مراقبت در سراسر جامعه کار بهره مند شوند.

آموزش و پرورش در EVMS سبب دانشجویان، دستیاران و همراهان به تاثیر بر مردم آنها خدمت می کنند. پیشنهاد ما منحصر به فرد، دست در روش یادگیری، مانند:

انجمن خدمات مبتنی بر فعالیت برای جمعیت محروم. مشارکت در تلاش های بهبود کیفیت و حمایت نهادی. همکاری با سازمان بهداشت منطقه یا جهانی است.

EVMS یکی از تنها مدارس پزشکی و بهداشت حرفه ای در کشور از سوی جامعه تاسیس شد، برای جامعه است. ما نه تنها در آماده سازی نسل بعدی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، بلکه در ترجمه کشف به مراقبت های بهداشتی بهتر برای مردم همپتون متمرکز شده است. چشم انداز ما این است برای تبدیل شدن به جامعه گرا دانشکده پزشکی و بهداشت حرفه ای در ایالات متحده است.

در حالی که مزایای اکتشافات در EVMS در سطح جهان احساس، تلاش های تحقیقاتی، آموزش و مراقبت از بیمار ما را از نیازهای مردم در جامعه ما رشد ویرجینیا جنوب شرقی:

دانشکده EVMS آموزش پزشکی و رهبری برای نسل بعدی از پزشکان بالا، بهداشت حرفه ای و محققان فراهم می کند. پزشکان گروه پزشکی EVMS برای بیش از 1،000 نفر مراقبت روزانه است. تلاش تحقیقاتی EVMS بر مسائل مربوط به سلامت مبرم ترین منطقه تمرکز می کنند. EVMS سالانه درایوهای 824 میلیون $ در فعالیت اقتصادی داخلی.

بورس های تحصیلی EVMS

در EVMS، تعدادی از بورس های تحصیلی بر اساس شایستگی، نیاز مالی، تنوع، زمینه های مورد علاقه و در شهر در دسترس هستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Eastern Virginia Medical School

برنامه بیوتکنولوژی کارشناسی ارشد در دانشکده پزشکی ویرجینیای شرقی (EVMS) یک برنامه تحقیقاتی منحصر به فرد یکپارچه که دانش آموزان با فراهم می کند آموزش عملی در دولت از هنر، ... [+]

برنامه بیوتکنولوژی کارشناسی ارشد در دانشکده پزشکی ویرجینیای شرقی (EVMS) یک برنامه تحقیقاتی منحصر به فرد یکپارچه که دانش آموزان با آموزش عملی در دولت از هنر، مولکولی، ژنومی، پروتئوم، تکنیک های سلولی و تصویربرداری همراه با یک پایه محکم در دانش نظری علوم زیست پزشکی و طراحی تحقیقات آزمایشگاهی.

این برنامه آموزشی دقیق آموزش حرفه ای آزمایشگاهی آینده به انجام تحقیقات زیست پزشکی در آزمایشگاه های تحقیقاتی دانشگاهی و یا در صنایع بیوتکنولوژی و داروسازی.... [-]

آمریکا نورفولک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Eastern Virginia Medical School

برنامه درمانی و مشاوره هنری فارغ التحصیل EVMS یک برنامه دانشگاهی دقیق در رشد گرا و کلاس درس بازتابنده، استودیو، جامعه و تجربیات بالینی است. ... [+]

EVMS فارغ التحصیل هنر درمانی و مشاوره یک برنامه دانشگاهی دقیق در رشد گرا و کلاس درس بازتابنده، استودیو، جامعه و تجربیات بالینی است.

برنامه EVMS منحصر به فرد است که در آن بخشی از یک دانشگاه پزشکی و حرفه های بهداشتی پر رونق است، ارائه فرصت های دانش آموزان برای همکاری بین فردی است که ایجاد مهارت های مورد نیاز به عنوان بخشی از یک تیم چند وجهی از ارائه دهندگان. ما شده اند تهیه درمانگران هنر کلاس جهانی است که به لحاظ فرهنگی پاسخگو، جامعه درگیر، حرفه ای اخلاقی با موفقیت در کار بیش از 40 سال می باشد.... [-]

آمریکا نورفولک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی