Eastern Virginia Medical School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EVMS را برای مشاغل پزشکان صالح و دلسوز، حرفه ای مراقبت های بهداشتی و دانشمندان آماده می شود. دانش آموزان ما از طیف گسترده ای از آموزش های ارائه شده توسط هیات علمی تمام وقت ما، که در کنسرت با بهداشت حرفه ای مراقبت در سراسر جامعه کار بهره مند شوند.

آموزش و پرورش در EVMS سبب دانشجویان، دستیاران و همراهان به تاثیر بر مردم آنها خدمت می کنند. پیشنهاد ما منحصر به فرد، دست در روش یادگیری، مانند:

انجمن خدمات مبتنی بر فعالیت برای جمعیت محروم. مشارکت در تلاش های بهبود کیفیت و حمایت نهادی. همکاری با سازمان بهداشت منطقه یا جهانی است.

EVMS یکی از تنها مدارس پزشکی و بهداشت حرفه ای در کشور از سوی جامعه تاسیس شد، برای جامعه است. ما نه تنها در آماده سازی نسل بعدی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، بلکه در ترجمه کشف به مراقبت های بهداشتی بهتر برای مردم همپتون متمرکز شده است. چشم انداز ما این است برای تبدیل شدن به جامعه گرا دانشکده پزشکی و بهداشت حرفه ای در ایالات متحده است.

در حالی که مزایای اکتشافات در EVMS در سطح جهان احساس، تلاش های تحقیقاتی، آموزش و مراقبت از بیمار ما را از نیازهای مردم در جامعه ما رشد ویرجینیا جنوب شرقی:

دانشکده EVMS آموزش پزشکی و رهبری برای نسل بعدی از پزشکان بالا، بهداشت حرفه ای و محققان فراهم می کند. پزشکان گروه پزشکی EVMS برای بیش از 1،000 نفر مراقبت روزانه است. تلاش تحقیقاتی EVMS بر مسائل مربوط به سلامت مبرم ترین منطقه تمرکز می کنند. EVMS سالانه درایوهای 824 میلیون $ در فعالیت اقتصادی داخلی.

بورس های تحصیلی EVMS

در EVMS، تعدادی از بورس های تحصیلی بر اساس شایستگی، نیاز مالی، تنوع، زمینه های مورد علاقه و در شهر در دسترس هستند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

برنامه کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Norfolk

برنامه بیوتکنولوژی کارشناسی ارشد در دانشکده پزشکی ویرجینیای شرقی (EVMS) یک برنامه تحقیقاتی منحصر به فرد یکپارچه که دانش آموزان با فراهم می کند آموزش عملی در دولت از هنر، مولکولی، ژنومی، پروتئوم، تکنیک های سلولی و تصویربرداری همراه با یک پایه محکم در است دانش نظری علوم زیست پزشکی و طراحی تحقیقات آزمایشگاهی. [+]

برنامه بیوتکنولوژی کارشناسی ارشد در دانشکده پزشکی ویرجینیای شرقی (EVMS) یک برنامه تحقیقاتی منحصر به فرد یکپارچه که دانش آموزان با آموزش عملی در دولت از هنر، مولکولی، ژنومی، پروتئوم، تکنیک های سلولی و تصویربرداری همراه با یک پایه محکم در دانش نظری علوم زیست پزشکی و طراحی تحقیقات آزمایشگاهی. این برنامه آموزشی دقیق آموزش حرفه ای آزمایشگاهی آینده به انجام تحقیقات زیست پزشکی در آزمایشگاه های تحقیقاتی دانشگاهی و یا در صنایع بیوتکنولوژی و داروسازی. مزایای برنامه کلید فراهم می کند شتاب، 16 ماه برنامه درسی دست و آموزش نظری و تحقیقات دارای یک کارآموزی تحقیقاتی شش ماهه در محوطه دانشگاه یا با یک شریک صنعت بیوتکنولوژی شامل تعامل نزدیک از دانش آموزان با دانشکده تحقیقات با تجربه ویژگی های تاکید قوی بر روی تحقیقات میان رشته ای و روش های آزمایشگاهی در زمینه های تمرکز زیر است: زیست شناسی سلولی و مولکولی میکروسکوپ و تصویربرداری تکنیک ریزآرایه و فن آوری پروتئوم فلوسیتومتری مدل های حیوانی بیوانفورماتیک مدیریت آزمایشگاه برنامه تحصیلی برنامه EVMS بیوتکنولوژی کارشناسی ارشد برنامه درسی سریع 16 ماه است. این برنامه ارائه می دهد تعادل منحصر به فرد از آموزش عملی در یک مجموعه متنوع از فن آوری های تحقیقاتی و آموزش جامد نظری در زیست شناسی سلولی و مولکولی و طراحی تجربی. فارغ التحصیلان به دست آوردن یک مجموعه گسترده ای از مهارت های پژوهش با استفاده از فن آوری های برش، لبه و دریافت مدیریت آزمایشگاه با ارزش و آموزش ارتباط، آماده سازی آنها برای مشاغل در علوم، بیوتکنولوژی و داروسازی بخش پزشکی. شرایط... [-]

هنر درمانی و مشاوره کارشناسی ارشد برنامه

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Norfolk

برنامه درمانی و مشاوره هنری فارغ التحصیل EVMS یک برنامه دانشگاهی دقیق در رشد گرا و کلاس درس بازتابنده، استودیو، جامعه و تجربیات بالینی است. [+]

EVMS فارغ التحصیل هنر درمانی و مشاوره یک برنامه دانشگاهی دقیق در رشد گرا و کلاس درس بازتابنده، استودیو، جامعه و تجربیات بالینی است. برنامه EVMS منحصر به فرد است که در آن بخشی از یک دانشگاه پزشکی و حرفه های بهداشتی پر رونق است، ارائه فرصت های دانش آموزان برای همکاری بین فردی است که ایجاد مهارت های مورد نیاز به عنوان بخشی از یک تیم چند وجهی از ارائه دهندگان. ما شده اند تهیه درمانگران هنر کلاس جهانی است که به لحاظ فرهنگی پاسخگو، جامعه درگیر، حرفه ای اخلاقی با موفقیت در کار بیش از 40 سال می باشد. اهداف و مقاصد ارائه آموزش هنر درمانی دقیق نوآورانه است که شامل آموزش لازم به عنوان مورد نیاز برای اخذ مجوز مشاوره. تأکید بر درک فردی های مختلف، گروه، و رویکردهای نظری خانواده است. دانش آموزان را تشویق به توسعه یک روش نوآورانه، حرفه ای، اخلاقی و فرهنگی پاسخگو به هنر درمانی. ترویج صلاحیت بالینی در ارزیابی و درمان. چالش کشیدن دانش آموزان به صحبت و نوشتن حرفه ای در مورد هنر درمانی. توسعه شایستگی در برنامه ریزی، مدیریت، و ارزیابی پژوهش هنر درمانی است. افزایش دانش آموزان خود آگاهی را از طریق ساخت و هنر شخصی خود انعکاس. مهارت های فاستر در استفاده درمانی از طیف گسترده ای از فرآیندهای هنر و مواد. انجام اهداف ما خدمت به: دانشجو، از طریق ایجاد کشف و توسعه شخصی و حرفه ای با مهارت های برای تبدیل شدن به زندگی طولانی آموزان. مشتری / بیمار، از طریق آماده سازی دانش آموزان... [-]