ECPI University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا دانشگاه ECPI؟

هنگامی که شما تصمیم به تبدیل شدن به بخشی از جهان در حال گسترش و هیجان انگیز از تکنولوژی، کسب و کار، عدالت کیفری، علوم پزشکی و یا آشپزی، انتخاب دانشگاه به بهترین وجه نیازهای و اهداف خود را به وضوح یکی از مهم ترین تصمیمات خود را. دانشگاه ECPI درک خواسته های مردم که می خواهند در یک مسیر مستقیم به سمت اهداف حرفه خود.

کتابخانه

ماموریت و ارزش

دانشگاه ECPI، تاسیس 1966، مستقل، خصوصی دانشگاه کارشناسی ارشد ارائه، کارشناسی، کاردانی علوم و دانشیار از درجه علمی کاربردی، و برنامه های دیپلم و گواهی است.

ماموریت ما

دانشگاه ECPI یک محیط یادگیری دانش آموز محور است که به ترویج افزایش زندگی حرفه ای و شخصی هر دانش آموز از طریق آموزش فراهم می کند.

ارزشهای اصلی

دانشگاه ECPI خصوصی، دانشگاه چند دانشگاه در سال 1966 که در عمل در ویرجینیا، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، و در سطح جهانی از طریق تحویل آنلاین برنامه های آن تاسیس شده است. این دانشگاه دارای سابقه قانع کننده، و موفقیت ما وابسته به اعتماد و اطمینان ما از دانش آموزان، کارکنان، و جوامع که در آن عمل به دست آورده است. ما ارائه آموزش و پرورش و دانش آموزان خدمات با کیفیت بالا و ما متعهد به چهار ارزش های اصلی زیر می باشد.

برتری در دانشگاهیان.

 • برنامه درسی طراحی شده برای ترویج زندگی طولانی یادگیری و تعالی آموزشی با تقویت تفکر، کار تیمی، حل مسئله و مهارت های ارتباطی حیاتی است.
 • برنامه های صنعت مربوط به حفظ استاندارد های علمی دقیق و با خدمات پشتیبانی دانشجویی قوی تکمیل شده است.
 • دست ها را در یادگیری اعمال مکمل یک پایه نظری قوی که فارغ التحصیلان ما برای محل کار.
 • دانشکده واجد شرایط تحصیلی معتبر و غنی سازی تجربه کلاس درس با تجربه صنعت خود.

تعهد به دانش آموزان است.

 • انتخابی فرایند پذیرش تضمین می کند که دانشجویان ورودی تصمیم گیری آگاهانه در مورد سرمایه گذاری آموزشی می باشند و برای تحصیلات دانشگاهی آماده شده است.
 • حرفه ای اختصاص داده حمایت از تجربه دانشجویی و تسهیل دستیابی موفقیت دانش آموز فردی است.
 • تجربیات معنی دار و فرصت های شغلی فارغ التحصیل در دسترس به عنوان یک نتیجه از همکاری طولانی مدت کارفرما ما هستند.
 • دقیق فرآیند اثربخشی سازمانی ترویج بهبود مستمر از دانشگاه.

حرفه ای در عمل است.

 • ظاهر حرفه ای، وقت شناسی، حضور و غیاب، و رفتارهای دیگر که به محیط های حرفه ای مناسب هستند ارزش و تقویت شده است.
 • رفتارهای حرفه ای، مدنی، و اخلاقی از طریق نمونه تعیین شده توسط هیئت علمی و کارکنان ترویج شده است.
 • محیط یادگیری دانش آموز محور شبیه سازی محیط کار و تشویق می کند با گروههای مختلف همکاری برای رسیدن به اهداف مشترک است.
 • فرصت هایی برای دانش آموزان به نشان دادن حرفه ای با شرکت در در محل مصاحبه کارفرما، شبکه، و رویدادهای حرفه ای از جمله نمایشگاه های حرفه ای است.

نوآوری در آموزش و پرورش.

 • استفاده گسترده از تکنولوژی تشویق به افزایش تجربه دانشگاه هر دانش آموز.
 • راحت، برنامه در طول سال اجازه می دهد فارغ التحصیلان به تکمیل برنامه های خود را به موقع.
 • ورودی به طور معمول از جوامع پویا ما در خدمت به دنبال.
 • روش های متعدد را تشویق به رسیدن نتایج آموزشی و به حداکثر رساندن موفقیت دانش آموز.
کتاب

اعتباربخشی و مصوبات

اعتباربخشی - نهادی

دانشگاه ECPI توسط انجمن جنوبی کمیسیون مدارس و کالجها در کالج به جایزه، کارشناسی، و مدارک و دیپلم کارشناسی ارشد کاردانی به معتبر. تماس با کمیسیون کالج در 1866 جنوب لین، Decatur، گرجستان 30033-4097 تماس بگیرید و یا 404.679.4500 برای سوال در مورد مجوز رسمی از دانشگاه ECPI.

مجوز رسمی از تمام دانشگاه های وابسته به دانشگاه ECPI وابسته به مجوز رسمی ادامه پردیس پدر و مادر واقع در ساحل ویرجینیا، ویرجینیا است. همه سایت های دانشگاه، بدون در نظر گرفتن محل و یا روش ارسال، در طول بررسی برای تایید مجدد مجوز رسمی ارزیابی شده است. همه سایت های گسترده دیگر تحت مجوز رسمی از دانشگاه پدر و مادر نیز در چنین بررسی ارزیابی شده است.

تاریخچه دانشگاه ECPI

در نورفولک، ویرجینیا در سال 1966 تاسیس شد، دانشگاه ECPI اوایل بر تعهد خود را نشان داده به جلو تفکر، برنامه درسی مبتنی بر بازار در یک قالب شتاب و بودن در میان اولین بار به ارائه کلاس ها در زمینه رو به رشد برنامه نویسی کامپیوتر. نام - ECPI - مخفف موسسه پلی تکنیک ساحل شرق، نشاندهنده منشا آن و تعهد مداوم به پیشرفت فن آوری در تمام زمینه های مطالعه است.

برای نزدیک به نیم قرن، دانشگاه ECPI به عنوان یک دانش آموز محور نهاد حرفه گرا تاسیس شد و یک مسیر از پرداختن به نیازهای دانش آموزان و کارفرمایان در ویرجینیا، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی و دنبال کرد.

در طول این زمان، دانشگاه ECPI شهرت برای ادغام آموزش با کیفیت بالا را با دست بر یادگیری مبتنی بر نرم افزار ایجاد کرده است. نتیجه: فارغ التحصیلانی که کار آماده برای موقعیت های ورود به سطح در STEM هستند - فرصت های شغلی H.

کلاس ادامه به کوچک، و توسط اعضای هیئت علمی که دارای هر دو تجربه حرفه ای و اعتبار علمی است. نتایج دانش آموزان موفق، از جمله نرخ فارغ التحصیلی دانش آموزان و اشتغال مربوط به برنامه، همواره و در ادامه به اهمیت اولیه باشد. در اینجا یک نگاه مختصر در رشد و توسعه دانشگاه ECPI از طریق سال است:

1966 ECPI برنامه ارائه در علوم کامپیوتر و برنامه نویسی آغاز می شود با توجه به آموزش شتاب به دانش آموزان به مشاغل در کوتاه ترین مقدار از زمان دریافت کنید.

1973 پس از معرفی نوآوری در ارتباطات راه دور، نیمه هادی ها و مدارهای مجتمع، ECPI اضافه می کند برنامه ها در کامپیوتر تکنولوژی الکترونیک.

1984 ECPI دانشگاه دوم خود را در ریچموند، ویرجینیا باز می شود. (پس از آن، شعبه در سراسر ویرجینیا، کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی را باز کرد.)

1987 پردیس اصلی تغییر مکان به ویرجینیا بیچ، ویرجینیا است.

1992 برنامه ها گسترش یافت و علوم بهداشت و درمان، از جمله درجه در پرستاری، پزشکی کمک و مدیریت پزشکی.

1998 مدرسه توسط کمیسیون دانشکده های انجمن جنوبی مدارس و کالجها به مدرک فوق دیپلم جایزه در زمینه های فن آوری های الکترونیکی مهندسی، علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات، پرستاری، پزشکی کمک و مدیریت پزشکی معتبر.

2004 زیر تأیید مجدد، ECPI است که توسط کمیسیون در دانشکده های انجمن جنوبی مدارس و کالجها به درجه کارشناسی جایزه معتبر.

2005 برنامه های مدرک کارشناسی اضافی و استفاده از تکنولوژی آموزش از راه دور (آنلاین) توسط کمیسیون در دانشکده های انجمن جنوبی مدارس و کالجها تایید شده است.

2006 ارائه برنامه گسترش یافت و آشپزی علوم، دندانپزشکی کمک، پرتونگاری پزشکی، و برنامه های پرستاری ثبت شده است.

2011 ECPI نائل وضعیت دانشگاه است و توسط کمیسیون دانشکده های انجمن جنوبی مدارس و کالجها معتبر برای ارائه یک کارشناسی ارشد در رشته سیستم های اطلاعاتی.

امروز

دانشگاه ECPI است به عنوان یک دانشگاه حرفه ای پیشرو پدید آمده است، تعریف شده توسط تعهد خود را به یک محیط دانش آموز محور از جمله دست بر یادگیری، کلاس کوچک، درجه شتاب، خدمات دانشجویی برتر، برنامه ریزی انعطاف پذیر، و روابط با شرکای استراتژیک. برجسته ترین این آثار، آن را حفظ روابط بسیار مهم با برخی از کارفرمایان پیشرو در کشور است. آنها نه تنها فارغ التحصیلان استخدام، بلکه در مکان های مشورتی علمی نشستن. دو بار در سال، این اعضای هیئت مدیره دیدار به بررسی برنامه درسی و اطمینان حاصل شود که آن را مطابق الزامات از محل کار.

مشارکت استراتژیک دانشگاه ECPI را به نفع دوگانه حفظ تمامیت دانشگاهی و ارزش برای فارغ التحصیلان آن که می تواند منحصر به فرد واجد شرایط برای دیدار با نیازهای کارفرما فراهم می کند. این رویکرد به آموزش و پرورش است که در آزمون زمان ایستاده است. تا به امروز، دانشگاه خدمات اشتغال به بیش از 3800 کارفرمایان مختلف، که برخی از آنها در میان امریکا بزرگترین هستند، از جمله AT & T راه حل دولت، BMW ساخت شرکت، علوم کامپیوتر شرکت لاکهید مارتین، ارتباطات کاکس، دینامیک عمومی، رولز را فراهم کرده است -Royce، هیولت پاکارد، Sentara بهداشت و درمان، بوئینگ، ورایزون، STIHL، هریس IT، نورثروپ گرومن، اطلاعات کانن خدمات فنی، و L-3 Communications میباشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در رشته علوم در امنیت سایبری

Campus تمام وقت پاره وقت 16  September 2018 آمریکا Virginia Beach Manassas + {تعداد} بیشتر

برنامه درسی دانشگاه ECPI است برای دانشجویان بین المللی که می خواهند به توسعه مهارت های بسیار در پی، پس در سیستم های اطلاعات مبتنی بر کامپیوتر و فن آوری که از آنها حمایت، همه در زمینه کسب و کار و مدیریت محیط زیست آنها پشتیبانی طراحی شده است. [+]

بررسی اجمالی

در یک دنیای مجازی، هیچ مرزهای سرزمینی وجود دارد. در حالی که برخی ملت ها بسیار درگیر در تحت حمایت دولت سایبری ترور، بسیاری از هکر های بین المللی و سازمان های جنایی به کار سرکش گره خورده است. این باعث می شود آن را سخت به آنها پیگیری کردن و حتی سخت تر تحت پیگرد قانونی قرار. به همین دلیل، آن را ضروری برای متوقف کردن مجرمان سایبری قبل از آنها مدافعان.

به همین دلیل سازمان های جهانی و نهادهای دولتی باید حرفه ای امنیت سایبری بسیار ماهر - و با درآمد یک کارشناسی ارشد در امنیت فضای مجازی (MSCS)، شما می تواند تبدیل به یک دارایی با ارزش در مبارزه با تروریسم سایبری را. با ثبت نام در برنامه MSCS دانشگاه ECPI، شما می توانید مهارت های مورد نیاز برای توسعه و مدیریت پروتکل های امنیتی برای حفاظت از سیستم های اطلاعاتی در شرکت و در سطح فردی در سراسر جهان توسعه دهد.... [-]


کارشناسی ارشد در رشته علوم در سیستم های اطلاعات

Campus تمام وقت پاره وقت 15  September 2018 آمریکا Virginia Beach Manassas + {تعداد} بیشتر

همه در سراسر جهان، تقاضا برای متخصصان فناوری اطلاعات است. در امریکا به تنهایی، وزارت کار ایالات متحده پروژه افزایش نزدیک به نیم میلیون شغل جدید بین 2014 و 2024. از آنجا که این بخش رشد می کند، بنابراین نیاز خود را برای مدیریت حرفه ای. اگر شما می خواهید به رقابت برای یکی از این موقعیت ها، شما می توانید خود را از هم جدا شده توسط کسب مدرک کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعات در دانشگاه ECPI تنظیم شده است. [+]

بررسی اجمالی

همه در سراسر جهان، تقاضا برای متخصصان فناوری اطلاعات است. در امریکا به تنهایی، وزارت کار ایالات متحده پروژه افزایش نزدیک به نیم میلیون شغل جدید بین 2014 و 2024. از آنجا که این بخش رشد می کند، بنابراین نیاز خود را برای مدیریت حرفه ای. اگر شما می خواهید به رقابت برای یکی از این موقعیت ها، شما می توانید خود را از هم جدا شده توسط کسب مدرک کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعات در دانشگاه ECPI تنظیم شده است. ... [-]


ویدئو ها

What Our Students Say About the Faculty at ECPI University

ECPI University | International Student Experience