Duquesne University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یکی از بزرگترین دانشگاههای کاتولیک در ایالات متحده، Duquesne University یک آموزش جامع را ارائه می دهد که شما را به لحاظ تحصیلی به چالش می کشد، در حالی که رشد و توسعه روحانی و اخلاقی خود را در محیط جوامع انسانی به تنوع می بخشد. Duquesne University بیش از 135 سال پیش توسط انجمن روح القدس Duquesne University است و تنها موسسه روحانی آموزش عالی در ایالات متحده است.

به عنوان یک دانش آموز، شما می توانید آموزش عالی فارغ التحصیل درجه اول، ایجاد ارتباط نزدیک با استادان و همکلاسی ها و همچنین شرکت در پروژه های تحقیق هیجان انگیز. شما به منابع مانند مسکن و فرصت های شغلی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و حرفه ای دسترسی خواهید داشت. وقتی فارغ التحصیل شدید، به بیش از 86،000 فارغ التحصیل در هر رشته، در سراسر کشور و در سراسر جهان مشغول خواهید شد.

آکادمی های برتر با لمس شخصی

در Duquesne University ، شما از معلمان-دانش آموزان که تجربه کلاس درس عالی را فراهم می کنند و همچنین برخی از مهمترین تحقیقات در زمینه های خود را تولید می کنند. در واقع، کرونیکل آموزش عالی رتبه شماره 16 را در میان 61 دانشگاه کوچک تحقیقاتی رتبه بندی کرد که بر اساس شاخصی برای اندازه گیری بهره وری دانشکده انتخاب شدند. شما از یک نسبت 15: 1 دانشجو به دانشکده بهره مند خواهید شد و یک تجربه علمی با توجه شخصی از دانشکده برنده جایزه برجسته خواهد شد. در واقع تقریبا نیمی از تمام کلاس ها دارای 20 دانش آموز یا کمتر هستند، بدین معنی که شما فرصت های زیادی برای تعامل مستقیم با استادان خود خواهید داشت.

مناسب مناسب

شما چطور می دانید اگر در Duquesne جا بیائید؟ خوشبخت ترین و موفق ترین دانش آموزان Duquesne کسانی هستند که بیشتر از یک درجه می خواهند. دانش آموزان ما می خواهند دانش و مهارت های دانشگاهی خود را گسترش دهند در حالیکه بیشتر در مورد خودشان یاد بگیرند و تفاوت ها را در جامعه و جهان اطراف ما ایجاد کنند.

مکان ها

پیتزبورگ

Address
Duquesne University
600 Forbes Avenue

پیتزبورگ, پنسیلوانیا, آمریکا