Duke University School of Nursing

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Duke University School of Nursing یا همان DUSON ، همانطور که بسیاری آن را می خوانند ، یک سازمان و جامعه دانش پژوه است که متعهد به ارائه بهترین محیط آموزشی برای پیشرفت رهبران پرستاری است. ما در سال 1931 تاسیس شده و ما یک مرکز برتری هستیم که متعهد به پیشرفت علوم پرستاری ، ارتقا of بورس تحصیلی بالینی و آموزش رهبران بالینی ، پزشکان پیشرفته و محققان هستیم.

علاوه بر آموزش به پرستاران فردا ، تحقیقات بسیار مهمی که آینده بهداشت را تغییر می دهد نیز در اینجا انجام می شود. بسیاری از دانشکده های ما تحقیقات پیشرفته و مداخلات آزمایشی را برای بهبود سلامت افراد مبتلا به بیماری مزمن یا آزمایش مدل های ابتکاری برای مراقبت های بالینی انجام می دهند. بسیاری از افراد دیگر در زمینه های تخصصی خود مانند عمل مراقبت از بیماران قلبی ، دیابت و نوزادان در معرض خطر فعال هستند.

ما در DUSON بر کمک به دانش آموزان خود برای درک سهم بالقوه خود در مراقبت های بهداشتی از طریق مشاوره و مشاوره قوی تمرکز می کنیم! دانشکده ما "صحبت کنید" آنها در زمینه های تخصصی و پژوهشی پرستاری متخصص هستند و از آموزش های نوآورانه استفاده می کنند تا دانشجویان را به طور فعال درگیر یادگیری و توسعه حرفه ای خود کنند. این مزایا و بسیاری موارد دیگر به همین دلیل است که Duke University School of Nursing به عنوان یکی از دانشکده های پرستاری برجسته در کشور رتبه بندی می شود.

در Duke University School of Nursing ، ما نه تنها به آموزش دانشجویان خود بلکه به توسعه مداوم اعضای هیئت علمی و کارکنان خود نیز اعتقاد داریم. از دانشکده ما 95 درصد در مقطع دکترا آماده هستند. ما همچنین متعهد به رشد و توسعه مدرسه خود به عنوان سازمانی برای رفع نیازهای متغیر آموزش پرستار هستیم. در سال 2014 ، یک ساختمان جدید اضافی در محوطه دانشگاه خود افتتاح کردیم که شامل آزمایشگاه های شبیه سازی پیشرفته و کلاس های درس است. ما همچنین یک مرکز تحقیقاتی را برای کارمندان و شرکت کنندگان در تحقیق بازسازی و بازگشایی کردیم.

با بسیاری از برنامه های مدرک و گواهینامه ما مبتنی بر فاصله ، دانشجویان از سراسر جهان می توانند یک مدرک کلاس جهانی را از Duke بدون نیاز به ترک شغل خود دنبال کنند. این تنوع دانشجویی که از بیش از 40 ایالت و کشور ایالات متحده می آیند ، با آوردن دیدگاه های متنوع به کلاس ، برنامه های درسی ما را غنی می کند! اطلاعات بیشتر در مورد تعهد هیئت علمی و کارکنان و ابتکارات مربوط به کار ما در زمینه تنوع و شمول را می توان در وب سایت یافت.

مکان ها

دورام

Address
Trent Drive,307
27710 دورام, کارولینای شمالی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید