توضیحات رسمی را مطالعه کنید

"در خلاصه، من ایجاد ارتباط ارزشمند هر روز که من توانمند سازی را به تفاوت در زندگی من و زندگی دیگران."

درباره دانشگاه دراری

خلاصه یک نوع جدید از دانشگاه است که افتخارات و به طور موثر در پیوند هنر و علوم لیبرال به مطالعه مناطق حرفه ای است. در انجام این کار، دانش آموزان اصیل تر متصل به عبارتند از:

چرا آنچه را که آنها مسائل یادگیری و چگونه آنها می توانید آن را در زندگی واقعی اعمال می شود. چرا تصمیم گیری، هر دو شخصی و حرفه ای، باید از یک محل از اخلاق و اخلاق آمده است. دانشکده: دسترسی به یک نقطه از غرور و افتخار برای ما است چون ما یک دانشگاه تدریس. جامعه: در کلاس درس، در دانشگاه و فراتر از آن. از سال اول به فارغ التحصیلی برای جستجوی کار به اتصالات دانش آموختگان: رهبران و مربیان فکر می کردم. در خلاصه، دانش آموزان ایجاد ارتباط مادام العمر. سلامتی و پایداری به عنوان یک روش زندگی به جای یک کار. ما اعتقاد داریم که افراد سالم منجر شادتر، دیگر، زندگی سازنده تر است. کمک رسانی به جامعه به عنوان بخشی از یک زندگی به خوبی زندگی می کردند. روح کارآفرینی، که الهام بخش اعتماد به نفس، خلاقیت و مسئولیت پذیری. یک محیط همکاری در آن دانش آموزان به طور فعال در افزایش تجربه دراری خود را درگیر. به خوبی زندگی می کردند زندگی: دانش آموزان خلاصه یاد بگیرند که چگونه برای اتصال رویاها و آرزوهای به آینده موفق.

بیانیه ماموریت

دانشگاه دراری است یک دانشگاه مستقل، در سنت علوم مقدماتی، و در یک جامعه از دانشمندان که ارزش هنر تدریس و یادگیری آموزش و پرورش متعهد به شخصی مربوط به کلیسا. آموزش و پرورش در خلاصه به دنبال حساسیتهای روحی و دانشکده تخیلی و همچنین بینش اخلاقی و تفکر انتقادی؛ به منظور ترویج ادغام دانش نظری و عملی؛ و برای آزادی افراد برای شرکت در مسئولانه و کمک به جامعه جهانی است.

چشم انداز

با رعایت تعهدات به میراث خود و با تعهدات مجدد به جامعه جهانی و آموزش خلاقانه و بورس تحصیلی، دانشگاه خلاصه می شود یک دانشگاه برتر که در آن بهترین معلم / دانشمندان و کارکنان حرفه ای دانش آموزان آموزش برای تبدیل شدن به درگیر، شهروندان اخلاقی و دلسوز برای رهبری خدمتگزار در جوامع است که با تغییر، پیچیدگی و وابستگی متقابل جهانی.

برای تبدیل شدن به دانشگاه های برتر در قرن 21st که ما تصور، ما ایجاد خواهد شد و نشان مزیت رقابتی دانشگاه دراری است، بیان تفاوت های رقابتی آن، چین همه از برنامه های آکادمیک آن با اهداف استراتژیک، ایجاد بنیاد برای حمایت از اهداف استراتژیک آن، اندازه گیری موفقیت و مدیریت شده توسط نتایج. ضرورت استراتژیک و هدف دقیق زیر بر روی نقشه راه ما برای سال 2015-2018 و موقعیت دانشگاه دراری برای جشن صد و پنجاهمین سالگرد خود را در سال 2023.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Drury University

در سال 1984 در دانشگاه خلاصه در اسپرینگفیلد، میسوری تاسیس، مدرسه Hammons معماری یک برنامه درجه پنج ساله حرفه ای معتبر ارائه می دهد که کارشناسی ارشد در رشته معماری است. ... [+]

در سال 1984 در دانشگاه خلاصه در اسپرینگفیلد، میسوری تاسیس، مدرسه Hammons معماری یک برنامه درجه پنج ساله حرفه ای معتبر ارائه می دهد که کارشناسی ارشد در رشته معماری است. دوره های معماری مورد نیاز با برنامه درسی علوم انسانی با دانشگاه یکپارچه شده است. هدف از این رویکرد برنامه درسی یکپارچه آماده سازی برای عمل معماری حرفه ای در زمینه آموزشی گسترده امکان پذیر است.

دو سال اول برنامه پنج ساله در نظر گرفته سال های قبل از حرفه ای است. ثبت نام در سال اول این برنامه از پیش حرفه ای محدود بر اساس معدل دبیرستان و نمرات SAT / ACT.... [-]

آمریکا اسپرینگفیلد
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی