Drew University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحصیلات تکمیلی و الهیات در Drew University .

در نزدیکی مرکز پایتخت قدرتمند شهر نیویورک، تنها یک قطار 50 دقیقه ای دورتر از مرکز پایتخت نیروگاه نیویورک واقع شده است، پردیس گرانبهای زیبا و درشت در مدیسون، نیوجرسی است که به دانشکده مطالعات عالی و دانشکده دایره کاپرسن رفته است.

آیا آنها معلمان، شاعران، پزشکان، وزرا، محققان، رهبران جامعه، فعالان و یا زبان آموزان مادام العمر، فارغ التحصیلان برنامه های فارغ التحصیل حرفه ای و تحصیلی درو هستند راه تفکر و کار انسانی، خلاق و اخلاقی دارند.

مربی خود را در میان اعضای هیئت علمی موفق پیدا کنید. مطالعه در جنگل تست آنچه که در یکی از مناطق پر جنب و جوش و متنوع فرهنگی در ساحل شرقی یاد می گیرید. بخشی از یک جامعه جهانی اختصاص داده شده است که قصد دارد شما را آماده کند تا تغییراتی را که در زندگی شخصی و در جهان اتفاق می افتد، مورد توجه قرار دهید.

دانشکده علوم تربیتی کاظرسن

116824_BC_043013_Stock_Exc_142.jpg

دانشکده تحصیلات تکمیلی کسپرسن درایر یک مجموعه گسترده ای از برنامه های درجه بندی متمایز و انعطاف پذیر ارائه شده برای پاسخگویی به نیازهای تقریبا هر برنامه شلوغ را ارائه می دهد.

تمام برنامه ها بر اساس تعهد مشهور درو به مددکاری دانش آموزان و دانش آموزان، فرصت های یادگیری تجربی خارج از کلاس و تسهیل یک جامعه روشنفکر قوی است.

علوم انسانی ، که یک تعهد عمیق به تأمل و تحلیل انتقادی را پرورش می دهند ، پایه و اساس را تشکیل می دهند و همه برنامه های تحصیلات تکمیلی ما را غنی می کنند. تسلط بر این مهارت های اساسی تضمین کننده همه کاره بودن و توانمندسازی است که فارغ التحصیلان ما را متمایز می کند. اگرچه هنوز بسیاری از مشاغل فردا تصور نشده است ، اما با تحصیلات تکمیلی مبتنی بر علوم انسانی از درو ، شما برای هر کاری آماده خواهید بود!

دانشکدۀ دینی

ما با افتخار در سنت وایلیان / متدیستی از ایده های جسورانه ای که زندگی مردم را برای خوب به تأثیر می گذاریم، ما رهبران ریشه دار، نوآورانه و شجاع را برای 150 سال آموزش دادیم. مهم نیست که کدام یک از برنامه های پنج گانه ای که دنبال می کنید، یک آموزش مدرسه علمی جغرافیایی شامل دوره های بین رشته ای است که خواستار تفکر بیرونی، آموزش کارآموزی است که مسائل دنیای واقعی و شیوه های یادگیری را ارتقاء می دهد که سازگاری و نوآوری را ارتقا می بخشد.

116827_MAR.jpg

مأموریت دانشکدۀ دینی و دانشگاه

"ریشه در سنت متدیستی از تفسیر های نوآورانه و جسورانه از الهیات مسیحی و شیوه های معنوی، دانشکدۀ دینی Drew University ، تفکر خلاق و اقدام شجاعانه برای پیشبرد عدالت، صلح و عشق به خدا، همسایه و زمین را تقویت می کند."

مأموریت دانشکدۀ الهیات در کار دانشگاه پیوست و به جامعه ی متنوع زبان آموزان خود ارائه آموزش های چالش انگیز و فردی متصل شده توسط یک فرهنگ عمیق روحانیت، مشاوره متمرکز با جهان فراتر از محوطه دانشگاه و تعهد پایدار به رشد طول عمر کل شخص از طریق تأکید متمایز متقابل دانش، تجربه و خدمت، درو آن دانشجویان را آماده می کند تا به صورت شخصی و حرفه ای شکوفا شوند، زیرا با پاسخ دادن به چالش های فوری زمان ما با تفکر دقیق، مستقل و تخیلی، به خواسته های جهان افزوده می شوند.

116826_LD_121217_CASP_HistoryCulture_Shetler_0493.jpg

مکان ها

مدیسون

Address
36 Madison Avenue
07940 مدیسون, نیوجرسی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید