Read the Official Description

کالج تجاری دریک

اعضای هیات علمی ما نه تنها مربیان اختصاص داده شده هستند، بلکه کارآفرینان و رهبران شرکتی را نیز به انجام رسانده اند که از سالها تجربه خود بهره مند می شوند. تجربه کسب و کار و تجربه تدریسی ما در هیئت علمی ما را از دیگر دانشگاه ها جدا می کند و شما در واقع توسط استادان تدریس می شوید، نه تدریس دستیار. با 48 اعضای هیات علمی تمام وقت و 20 نفر از کارکنان، ما به سختی کار می کنیم تا یک محیط آموزشی مبتنی بر برنامه های کاربردی "واقعی"، مطابق با مأموریت ما - آوردن کلاس در جهان و جهان به کلاس درس. ما این کار را با دادن فرصتی برای دانش آموزان برای کار با مشتریان واقعی در زمینه مشاغل مشروع، انجام دادن به رهبران تجاری به صورت منظم برای کار با دانش آموزان و بسیاری از راه های دیگر انجام می دهیم.

کالج منابع قابل توجهی را ارائه می دهد. Wells Fargo Career Center و مرکز توسعه حرفه ای به شما کمک می کند تا مهارت های برنامه ریزی حرفه ای را توسعه دهید که به شما در فراتر از اولویت شغلی شما کمک می کند. اجرایی ما در برنامه اقامت، رهبران تجاری را به محوطه دانشگاه می برد تا تخصص خود را با شما به اشتراک بگذارند. مرکز کارآفرینی جان پاپاجون به شما می دهد که چگونه می توانید سرمایه گذاری جدید خود را آغاز کنید. کالج یکی از تنها چهار مدرسه کسب و کار در آیووا است که دارای مجوز رسمی از AACSB، انجمن پیشرفت مدارس دولتی کسب و کار - استاندارد طلا برای کیفیت در آموزش و پرورش کسب و کار است.

موقعیت ایده آل دریک در پایتخت ایالت دس Moines به معنای فرصت بیشتری برای شما به عنوان یک دانش آموز است. این شهر به فورچون 500 شرکت، شرکت های تجاری نوآورانه کشاورزی، سازمان های بیمه ای پیشرو و صحنه رو به رشد کارآفرینی است. شما فرصت های فراوانی برای کارآموزی، یادگیری آسان و ایجاد شبکه گسترده خواهید داشت. روابط قوی ما با رهبران محلی کسب و کار، و همچنین مدیران ملی و بین المللی و فارغ التحصیلان موفق دریک، به شما در طول زمان خود در Drake و به زندگی حرفه ای شما کمک خواهد کرد.

دانشجویان کارشناسی ما دانشجویان دوره کارآموزی خود را در سال تحصیلی جدید خود شروع می کنند، بنابراین آنها به برنامه درسی کسب و کار، استادان و رهبران جامعه یک تا دو سال قبل از ورود دانشجویان به سایر برنامه های کسب و کار می پردازند. آموزش عالی آکادمیک ما بر توسعه مشارکت کسب و کار پیشرفته و همچنین ارتباطات، نوشتن و مهارت های ارائه کمک می کند. یادگیری کلاس درس توسط برنامه هایی مانند اجرایی در محل اقامت، JW Paquette جوانان دوره کارآموزی، مراکز کارآفرینی، و همچنین نمایشگاه های حرفه ای و فرصت های کارآمدی ارائه شده از طریق مرکز حرفه ای و حرفه ای ما افزایش می یابد. همه این تجربیات دانش آموزان دریک را پیش از رقابت به پایان می رسانند؛ در واقع، نزدیک به 99 درصد از فارغ التحصیلان سال 2011 ما در شش ماه پس از شروع تحصیل مشغول به تحصیل بودند.

CBPA همچنین دارای چهار درجه فارغ التحصیلی است که توسط روابط ما با مدیران ارشد، مقامات دولتی و مدیران غیر انتفاعی افزایش یافته است. برنامه MBA ما سالانه از سال 2007 در "Des Moines" هر ساله در "Des Moines Business Record Reader" رای گیری می شود. برنامه های گواهی، برنامه های اجرایی متناسب و ادامه آموزش حرفه ای از طریق مرکز مطالعات حرفه ای و برنامه های آموزش مداوم کلی ارائه می شود.

دریک رهبری راه کسب و کار آموزش و پرورش است و ما متعهد به کمک به دانش آموزان ما در حال توسعه مهارت های رهبری، ارزش ها و اخلاقیات مهم امروز برای جوامع تجاری است. ابتکارات کنونی در CBPA تاثیر مثبتی بر دانش آموزان و اعضای هیات علمی ما دارد و بسیاری از پیشرفت های بیشتری در آینده به دست می آورند. ما همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود تجربه یادگیری دانش آموزانمان و ارتقای برنامه درسی ما هستیم.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Drake University College of Business and Public Administration

مدرک فوق لیسانس حسابداری (MAcc) طراحی شده است برای تکمیل آموزش های قبلی و تجهیز دانش آموزان برای رسیدن به اهداف حرفه ای خود را. ... [+]

جزئیات برنامه

مدرک فوق لیسانس حسابداری مجهز شما برای رسیدن به اهداف حرفه ای خود را با ارائه دانش لازم برای حسابدار عمومی (CPA) و سؤال نشستن و برای ورود به حرفه حسابداری عمومی است.

این درجه طراحی شده است برای تکمیل آموزش و پرورش و تجربه قبلی یا برای آماده سازی دانشجویان بدون پس زمینه حسابداری برای این زمینه حرفه ای است.

نکات برجسته برنامه شما می توانید مدرک خود را در کمتر از چهار ترم در قالب تمام وقت کسب درآمد، اگر چه پاره وقت دانش آموزان پنج سال برای دیدار با تمام الزامات برنامه 30-54 اعتباری ساعته با نرخ شهریه 600 دلار در هر ساعت اعتباری برای سال تحصیلی 2013-2014 برنامه ریزی انعطاف پذیر با هسته و رشته های انتخابی ملاقات یک شب در هفته 6-9: ساعت 15 به مدت 13 هفته. هر عمده پذیرفته از یک موسسه معتبر در مقطع کارشناسی M.Acc. دانشکده دانشمندان با تجربه گسترده به عنوان پزشکان و مشاوران، ترکیب دانش دست اول از بهترین شیوه های تدریس خود را به رسمیت شناخته شده ملزومات رهبری ... [-]
آمریکا Des Moines
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
2 - 5 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Drake University College of Business and Public Administration

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) رشته با استفاده از یک رویکرد یکپارچه است که بر برنامه دنیای واقعی دانش و استراتژی های حل مسئله و تکنیک های. ... [+]

جزئیات برنامه

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) رشته با استفاده از یک رویکرد یکپارچه است که بر برنامه دنیای واقعی دانش و استراتژی های حل مسئله و تکنیک های. تکنولوژی و مدیریت به و در سراسر دوره گنجانیده شده است.

شما می توانید این برنامه را با انتخاب منطقه از تخصص به منظور توسعه مهارت های بهترین به اهداف تحصیلی و شغلی خود را مناسب سفارشی.

نکات برجسته برنامه شما می توانید MBA خود را در کمتر از دو سال در قالب پاره وقت کسب درآمد، اگر چه دانش آموزان پنج سال برای دیدار با تمام الزامات برنامه 39 ساعته اعتباری با نرخ شهریه 600 دلار در هر ساعت اعتباری برای سال تحصیلی 2013-2014 برنامه ریزی انعطاف پذیر با هسته و رشته های انتخابی ملاقات یک شب در هفته 6-9: ساعت 15 به مدت 13 هفته. هر عمده پذیرفته از یک موسسه معتبر در مقطع کارشناسی فرصت البته سفر اختیاری دانشکده MBA دانشمندان با تجربه گسترده به عنوان پزشکان و مشاوران، ترکیب دانش دست اول از بهترین شیوه های به رسمیت شناخته شده به آموزش آنها ملزومات رهبری ... [-]
آمریکا Des Moines
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
2 - 5 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Drake University College of Business and Public Administration

برنامه فارغ التحصیل آخر هفته طراحی شده برای متخصصان عمومی و غیر انتفاعی است که شما می توانید در 24 ماه در شهرهای چهار کامل ... [+]

برنامه فارغ التحصیل آخر هفته طراحی شده برای متخصصان عمومی و غیر انتفاعی است که شما می توانید در 24 ماه در شهرهای چهار کامل امروز، سازمان های دولتی و غیر انتفاعی انتظار می رود به انجام ماموریت خود از خدمات را با موفقیت همکاری با بخش خصوصی و دیگر سازمان های دولتی و غیر انتفاعی. مدیران در عرصه های عمومی و غیر انتفاعی باید هر دو عمومی و بخش کسب و کار انتظارات برای بهره وری و اثربخشی را ملاقات کرد؟؟ ها در حالی که حفظ ارزش های سنتی عمومی مانند انصاف، دسترسی برابر به خدمات، پاسخگویی عمومی، مشارکت عمومی در تصمیم گیری؟ جامعه ما ارزش نمی معمولا بخش خصوصی نیاز دارد. درجه دانشگاه دریک MPA با تاکید در توسعه اجرایی به طور موثر این واقعیت جدید آدرس. ماموریت برای MPA است به درون حرفه ای توانایی های عمومی و غیر انتفاعی برای تبدیل، سرب و سازمان های مستقیم در یک محیط پویا ارائه دهیم. دوره های چند رشته ای در طبیعت شناخت محیط همیشه در حال تغییر از بخش های دولتی و غیر انتفاعی می باشد. برنامه منحصر به فرد و جامع مبتنی بر تعطیلات آخر هفته دریک MPA شده برای حرفه ای زندگی در شهرهای چهار توسعه داده است. این درجه خاص MPA است که در همکاری با شهرهای چهار مرکز تحصیلات تکمیلی مطالعه ارائه شده است. دانشجویان پذیرفته شده به دریک MPA 12 دوره در یک چهارچوب زمانی 24 ماه کامل است. هر کلاس معمولا در طول یک دوره شش تا هشت هفته ارائه مناسب فرمت... [-]

آمریکا Des Moines
Drake University College of Business and Public Administration

MPA تلاش برای پاسخگویی به چالش با موفقیت رهبری یک سازمان دولتی یا غیر انتفاعی در امروز 'ثانیه محیط زیست است. ... [+]

جزئیات برنامه

برای موفقیت منجر یک سازمان دولتی یا غیر انتفاعی در امروز 'محیط، مدیران باید اجرایی برتر، سیاست های عمومی و تخصص مدیریت منابع توسعه. کارشناسی ارشد مدیریت عمومی برنامه (MPA) تلاش برای مقابله با این چالش.

شما می توانید این برنامه را با انتخاب منطقه از تخصص به منظور توسعه مهارت های بهترین به اهداف تحصیلی و شغلی خود را مناسب سفارشی.

برنامه MPA ما اجازه می دهد تا دانش آموزان به راحتی ادغام درسی مدیریت عمومی با مدیریت کسب و کار، حسابداری، امور مالی، بازاریابی، اطلاعات و سیستم های تدریس دوره با بخش دولتی در ذهن داشته باشند. دانش آموزان همچنین باید این گزینه ثبت نام در یک دوره سفر بهار، PADM 282، که طول می کشد نگاهی دقیقتر به یک موضوع سیاست خاص از نظر جهانی داشته باشد. ... [-]

آمریکا Des Moines
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
2 - 5 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Drake University College of Business and Public Administration

... [+]

جزئیات برنامه نکات برجسته برنامه

شما خواهید آموخت که:

[-]
آمریکا Des Moines