توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Delta State University, College of Business

دانشگاه ایالتی دلتا از سال 1925، سالی که موسسه برای اولین جلسه منظم خود باز کرد، ارائه دوره های آموزشی در کسب و کار را ارائه می دهد. پیشنهادات دوره ای در طول خطوط اداری در سال 1928 زمانی که یک وزارت بازرگانی تشکیل شد، سازماندهی شد. نام بخش تعدادی بار تغییر کرده است، هر تغییری که منعکس کننده گستره وسیعی در ارائه و اهداف است. وزارت بازرگانی در سال 1944 بخش آموزش تجارت را تغییر داد؛ در سال 1948 به وزارت بازرگانی تغییر یافت؛ در سال 1958 بخش بازرگانی و اقتصاد را تغییر داد؛ در سال 1969، نام به مدرسه کسب و کار تغییر یافت. و در سال 1999، نام به کالج تجارت تبدیل شد.

برنامه های تحصیلی ارائه شده در کالج شامل مدرک لیسانس کسب و کار در رشته های حسابداری، سیستم های اطلاعات کامپیوتری، امور مالی، کسب و کار عمومی، بیمه و املاک، مدیریت، بازاریابی و اداری می باشد؛ مدرک کارشناسی علوم در رشته تحصیلی با مدرک کارآموزی برای کسانی که علاقه مند به تبدیل شدن به معلمان هستند؛ و کارشناسی ارشد هواپیمایی تجاری با رشته های اصلی در مدیریت حمل و نقل هوایی و عملیات پرواز است. همه برنامه های درجه ملی معتبر هستند.

مأموریت

برای تهیه دانش آموزان برای بازار با ارائه فرصت های آموزشی به چالش کشیدن.

چشم انداز

خدمات به جامعه، حرفه ما و دانشگاه جنبه حیاتی مأموریت کالج است. با پرورش روابط تعاونی با کسب و کار و صنعت، سازمان های خدماتی و سایر موسسات، کالج همچنان پویا و فعالیت های مرتبط با آن باقی خواهد ماند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Delta State University, College of Business

برنامه حسابداری کارشناسی ارشد حسابداری (MPAC) یک مطالعه جامع در زمینه حسابداری ارائه می دهد. این برنامه تحصیلات پیشرفته را برای افرادی که مشغول به کار یا مشاغل حرفه ای د ... [+]

کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای (MPAC)

برنامه حسابداری کارشناسی ارشد حسابداری (MPAC) یک مطالعه جامع در زمینه حسابداری ارائه می دهد. این برنامه تحصیلات پیشرفته را برای افرادی که مشغول به کار یا مشاغل حرفه ای در حسابداری عمومی، صنعت و دولت هستند، ارائه می دهد.

دوره های مورد نیاز هسته

حسابداری مدیریتی حسابداری مالی - نظریه و تحلیل سیستم های اطلاعات حسابداری پیشرفته نظریه مالی مالیاتی و تحقیق حسابرسی ADVANCED بررسی تقلب قانون ها Comercial ... [-]
آمریکا Cleveland
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی