University of Denver | Daniels College of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

کالج دانیلز از کسب و کار در دانشگاه دنور همواره بزرگتر، رویکرد گسترده به کسب و کار گرفته شده و دانش آموزان ما بر این اساس تدریس می شود.

در سال 1908 بنا نهاده شده، کالج دانیلز از کسب و کار کسب و کار کالج برتر در دانشگاه دنور، یکی از دانشگاه های خصوصی برتر کشور و قدیمی ترین دانشگاه در کوه های راکی ​​غرب است. با تاریخ غنی ما را از تعالی و نوآوری، دانیلز است در سطح جهانی به عنوان یک رهبر در ارائه آموزش کسب و کار همهجانبه و درگیر شناخته شده است. ریشه در اخلاق، تجربه آموزشی ما نه تنها دانش آموزان می آموزد، آن را تبدیل زندگی می کند. به عنوان یک جامعه یادگیری، دانش آموزان ما، استادان و خدمات پرورش کارکنان، توسعه و یکپارچگی شخصی را به عنوان ما فعالانه مقابله با مسائل کسب و کار سختی از روز ما.

دانیلز در یک نگاه

دین ما: دکتر E. LaBrent Chrite، رئیس کالج دانیلز از کسب و کار، به طور فعال در رهبری دانشگاهی، پژوهشی، آموزشی و درگیری های کمک های فنی در حال ظهور و گذار بازار در سراسر جهان درگیر بوده است.

رتبه بندی: دانیلز تنها مدرسه کلرادو در میان مدارس کسب و کار در جهان توسط بلومبرگ تجارت، اخبار آمریکا و گزارش جهانی، فراتر از خاکستری پینستریپس و بار مالی رتبه بندی است.

برنامه های مدرک: پیشنهاد ما فارغ التحصیل و برنامه های مدرک کارشناسی را با توجه به سطوح مختلف تجربه کاری، برنامه، و منافع حرفه ای و آرمان. همه ترکیب مطالعه اصول کسب و کار با دست بر روی تجربه از طریق شبیه سازی، پروژه های کارآموزی و تعامل با رهبران کسب و کار محلی، منطقه ای و جهانی است.

هیات علمی: اعضای هیئت علمی ما در سراسر کشور مربیان و محققان که عمیقا در دنیای کسب و کار درگیر شناخته شده است. آنها در کمک به دانش آموزان درس کلاس درس اعمال می شود به چالش دنیای واقعی اکسل.

رهبری اخلاقی: دانیلز بین المللی برای یکپارچه سازی مسائل اجتماعی، زیست محیطی و اخلاقی را به برنامه های درسی نوآورانه ما شناخته شده است. این برنامه چارچوب به نام دانیلز شما قطب نما می دهد منابع و بینش مورد نیاز به حرکت با صداقت چالش کسب و کار همیشه در حال تکامل. اصول اخلاق کسب و کار، نظارت جهانی و کارآفرینی اطلاع همه چیز ما.

شبکه نفوذ: مهم نیست که کسب و کار شما طول می کشد، شما 33،000 به علاوه قوی دانیلز پایونیر به شبکه را به شما به بالا. متشکل از دانشجویان، فارغ التحصیلان، رهبران کسب و کار، شرکای شرکت، دانشکده و دوستان از کالج، پایونیر شبکه Daniels یک منبع ارزشمند مشاوره حرفه ای، اطلاعات و شبکه است. یک تقویم کامل از وقایع و پژوهش و فعالیت های اخبار ساخت جامعه ما از دانشجویان، فارغ التحصیلان، اعضای هیات علمی و شرکای درگیر و الهام گرفته است.

گروه ها، مدارس و مراکز: خانه از دانیلز «تخصص و کسب و کار زرنگ و دانا هیئت علمی و کارکنان گسترده است.

محل سکونت، محل سکونت، محل سکونت

دانیلز است در دنور، کلرادو، شهرستان شناخته شده برای ترکیب پویای خود را از کسب و کار، نوآوری و تفریحی در سطح جهانی واقع شده است. دنور به طور مداوم توسط فوربس و Kiplinger در به عنوان یکی از شهرستانها بالا برای حرفه ای جوان و فارغ التحصیلان جدید کالج قرار گرفت.

ما مشاهده و خودتان ببینید که چرا دنور به عنوان # 6 50 بهترین شهرستانها در امریکا بلومبرگ تجارت در سال 2012 ذکر شده بود.

شکل دادن به آینده کسب و کار با هم.

در کالج دانیلز از کسب و کار، به اعتقاد ما بهترین آموزش و پرورش که در همکاری با شرکت ها و رهبران کسب و کار راستا است. ما به طول های بزرگ به منظور تسهیل تبادل فعال در میان مدیران، دانش آموزان، استادان و کارکنان به تعلیم رهبران کسب و کار آینده و شیوه های کسب و کار پیش است.

تبدیل شدن به یک شریک شرکت

رابطه بین برنامه شرکت همکاران دانیلز و کالج دانیلز از کسب و کار فرصت های آموزشی و تحقیقاتی بالا و منابع در سطح جهانی فراهم می کند. همکاران شرکت ما تعامل با دانیلز هیات علمی، کارکنان و دانشجویان به منظور توسعه روابط استراتژیک، تاثیر جوامع و سود محلی و جهانی ما را از دید قابل توجهی در دانشگاه دنور.

حامیان دانیلز رویدادها و فعالیت ها

فرصت هایی را برای حمایت از حوادث و فعالیت های دانیلز گسترده است. ما به اطمینان حاصل کرد که شما را در رسیدن بازگشت سرمایه گذاری حمایت شما متعهد است. تیم ما با شما کار خواهد برای سفارشی کردن حمایت خود را، بنابراین شما می توانید به اهداف خود دیدار در حالی که هماهنگی با منافع و ماموریت خود را.

دسترسی به اجتماع

در دانیلز، هدف ما ایجاد روابط پایدار با جامعه ما است. فرصت هایی که مشارکت مدنی فاستر افزایش برنامه درسی دانیلز، ساخت یک حس قوی از جامعه و ایجاد مشارکت متقابلا سودمند است.

مدیران در برنامه مسکن

مدیران به دانیلز دعوت برای به اشتراک گذاشتن تجربه و بینش با جامعه ما است. مدیران در برنامه مسکن موجب روابط بین دانشجویان و رهبران کسب و کار با تجربه.

صحبت در دانیلز

اعضای اجرایی شده جامعه دعوت به شرکت در اتصال بلندگو. این که آیا شما به کوچک، گروه صمیمی صحبت می کنند، به عنوان یک مدرس دانشگاه مهمان و یا شرکت در یک پانل، دانش آموزان دانیلز از دیدگاه "دنیای واقعی" به شما ارائه بهره مند شوند.

توسعه کارمندان شما

دانیلز ارائه می دهد رویدادها و برنامه به منظور افزایش مهارت های کارکنان و دانش است. دیدار پتانسیل کامل شرکت خود را با استفاده از بسیاری از رویدادها و برنامه های در دانیلز.

استخدام دانش آموزان ما

دانشجویان و فارغ التحصیلان دانیلز حرفه ای بسیار موفق که توانایی های خود را تیز کرده اند به همین دلیل، ارزیابی و انطباق هستند. ارتباط با دانش آموزان ما برای پر کردن کار و یا کارآموزی در شرکت شما.

یک شبکه قدرتمند در موفقیت شما متمرکز شده است.

موفقیت فارغ التحصیلان ما چیزی است که باعث کالج دانیلز از کسب و کار در دانشگاه دنور انتخاب قانع کننده برای دانش آموزان، کارفرمایان و شرکای شرکت های بزرگ. تعهد ما به دانش آموزان می کند در فارغ التحصیلی ختم نمی شود؛ ما شما را به مادام العمر توسعه حرفه ای، حوادث و پشتیبانی برای فارغ التحصیلان ما.

فراتر از تنوع - متعهد به شمول

تنوع مفروضات به چالش می کشد، دیدگاه های تازه ارائه می دهد و به ما می آموزد به فراتر تفاوت به پیدا کردن راه حل. حمایت از یک جامعه متنوع برای رسیدن به تعالی فراگیر یکی از هفت اهداف استراتژیک در کالج دانیلز از کسب و کار: دانیلز است به یک جامعه که در آن کاربران و بازدید کنندگان احساس امنیت، ارزش و می تواند همه آنها که هستند به اشتراک بگذارید متعهد؛ درگیر شدن در تبادل آزاد اندیشهها؛ و انجام این کار در یک محیط است توسط باز بودن، صداقت، اعتماد و احترام است. - کمیته تعالی فراگیر

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد(MSc)

Master in Applied Quantitative Finance

Campus تمام وقت پاره وقت 15 - 24  March 2017 آمریکا Denver + {تعداد} بیشتر

[+]

مطالعه یک برنامه آموزشی در نظر گرفته استاندارد طلا در صنعت مالی جهانی، که توسط (CFA) موسسه تحلیلگران خبره مالی شناخته شده است. [-]

Master in Business Analytics

Campus تمام وقت پاره وقت 11 - 36  March 2017 آمریکا Denver + {تعداد} بیشتر

[+]

بررسی گزینه های حرفه ای با شهر راهنوردیهای، یک فرصت منحصر به فرد برای دانش آموزان به ملاقات با کارفرمایان با کیفیت بالا و حرفه ای بالا در شهرستانها در سراسر ایالات متحده است. ارتباط با دانشکده صنعت متصل است که اغلب دانشجویان و فارغ التحصیلان با فرصت های شغلی مطابقت. [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت

Campus تمام وقت 10  September 2017 آمریکا Denver

درجه MSM به تازگی دوباره طراحی ما فشرده 45-اعتباری ساعت، برنامه 10 ماه برای مردم طراحی شده بدون پس زمینه کسب و کار است. شما یک گروه از همکلاسی از مشاغل مختلف، پس زمینه و زمینه های مطالعه برای یادگیری مهارت های مدیریت، رهبری اخلاقی، ارتباطات موثر پیوستن به، و البته، اصول کسب و کار. هر کجا که شور و شوق خود نهفته است، برنامه دانیلز MSM می تواند کمک به شما آماده شدن برای رسیدن به موفقیت. [+]

درجه کسب و کار برای رشته های غیر کسب و کار در دانیلز ما درک می کنیم که هر کس نمی سهام اشتیاق ما را برای آموزش و پرورش کسب و کار. با این حال، ما می دانیم که آن را دشوار است به جلو در هر حرفه ای بدون درک اصول کسب و کار و مهارت های مدیریت. MSM طراحی شده است برای تدریس به دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در این زمینه خود را از انتخاب، حتی اگر که شور و شوق در بیرون از دنیای کسب و کار. 10 ماه طراحی شده برای موفقیت شما درجه MSM به تازگی دوباره طراحی ما فشرده 45-اعتباری ساعت، برنامه 10 ماه برای مردم طراحی شده بدون پس زمینه کسب و کار است. شما یک گروه از همکلاسی از مشاغل مختلف، پس زمینه و زمینه های مطالعه برای یادگیری مهارت های مدیریت، رهبری اخلاقی، ارتباطات موثر پیوستن به، و البته، اصول کسب و کار. هر کجا که شور و شوق خود نهفته است، برنامه دانیلز MSM می تواند کمک به شما آماده شدن برای رسیدن به موفقیت. برنامه در یک نگاه برنامه درسی برنامه - یک 10 ماه، تمام وقت، کلاس روز زمان، برنامه 45 اعتبار GMAT / GRE - GMAT یا GRE مورد نیاز [-]

تماس

University of Denver

آدرس South University Boulevard 2199
Denver 80208, United States
وب سایت http://www.du.edu/
تلفن +1 303-871-2000