University of Denver | Daniels College of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

اضافه کردن دانشگاه کالج دانیلز دنور از کسب و کار برای ارائه خاص در مورد آنها برتر برنامه کسب و کار فوق لیسانس است. شما در مورد فرایند پذیرش خود، فرصت های بورس تحصیلی، به همین دلیل دنور انتخاب شد # 1 بهترین مکان برای در ایالات متحده زندگی می کنند، و خیلی بیشتر یاد بگیرند. همچنین فرصت به سوالات فردی پاسخ داده شده توسط پذیرش کارشناسی ارشد مدیران خود خواهد بود.

کشف دانیلز Webinar ها بین المللی دانشجویی:

پنجشنبه، فوریه 16
4 - 5 بعد از ظهر (MST)
ثبت نام اینجا

چهارشنبه مارس 1
8 - 9 صبح (MST)
ثبت نام اینجا

کالج دانیلز از کسب و کار در دانشگاه دنور همواره بزرگتر، رویکرد گسترده به کسب و کار گرفته شده و دانش آموزان ما بر این اساس تدریس می شود.

در سال 1908 بنا نهاده شده، کالج دانیلز از کسب و کار کسب و کار کالج برتر در دانشگاه دنور، یکی از دانشگاه های خصوصی برتر کشور و قدیمی ترین دانشگاه در کوه های راکی ​​غرب است. با تاریخ غنی ما را از تعالی و نوآوری، دانیلز است در سطح جهانی به عنوان یک رهبر در ارائه آموزش کسب و کار همهجانبه و درگیر شناخته شده است. ریشه در اخلاق، تجربه آموزشی ما نه تنها دانش آموزان می آموزد، آن را تبدیل زندگی می کند. به عنوان یک جامعه یادگیری، دانش آموزان ما، استادان و خدمات پرورش کارکنان، توسعه و یکپارچگی شخصی را به عنوان ما فعالانه مقابله با مسائل کسب و کار سختی از روز ما.

دانیلز در یک نگاه

دین ما: دکتر E. LaBrent Chrite، رئیس کالج دانیلز از کسب و کار، به طور فعال در رهبری دانشگاهی، پژوهشی، آموزشی و درگیری های کمک های فنی در حال ظهور و گذار بازار در سراسر جهان درگیر بوده است.

رتبه بندی: دانیلز تنها مدرسه کلرادو در میان مدارس کسب و کار در جهان توسط بلومبرگ تجارت، اخبار آمریکا و گزارش جهانی، فراتر از خاکستری پینستریپس و بار مالی رتبه بندی است.

برنامه های مدرک: پیشنهاد ما فارغ التحصیل و برنامه های مدرک کارشناسی را با توجه به سطوح مختلف تجربه کاری، برنامه، و منافع حرفه ای و آرمان. همه ترکیب مطالعه اصول کسب و کار با دست بر روی تجربه از طریق شبیه سازی، پروژه های کارآموزی و تعامل با رهبران کسب و کار محلی، منطقه ای و جهانی است.

هیات علمی: اعضای هیئت علمی ما در سراسر کشور مربیان و محققان که عمیقا در دنیای کسب و کار درگیر شناخته شده است. آنها در کمک به دانش آموزان درس کلاس درس اعمال می شود به چالش دنیای واقعی اکسل.

رهبری اخلاقی: دانیلز بین المللی برای یکپارچه سازی مسائل اجتماعی، زیست محیطی و اخلاقی را به برنامه های درسی نوآورانه ما شناخته شده است. این برنامه چارچوب به نام دانیلز شما قطب نما می دهد منابع و بینش مورد نیاز به حرکت با صداقت چالش کسب و کار همیشه در حال تکامل. اصول اخلاق کسب و کار، نظارت جهانی و کارآفرینی اطلاع همه چیز ما.

شبکه نفوذ: مهم نیست که کسب و کار شما طول می کشد، شما 33،000 به علاوه قوی دانیلز پایونیر به شبکه را به شما به بالا. متشکل از دانشجویان، فارغ التحصیلان، رهبران کسب و کار، شرکای شرکت، دانشکده و دوستان از کالج، پایونیر شبکه Daniels یک منبع ارزشمند مشاوره حرفه ای، اطلاعات و شبکه است. یک تقویم کامل از وقایع و پژوهش و فعالیت های اخبار ساخت جامعه ما از دانشجویان، فارغ التحصیلان، اعضای هیات علمی و شرکای درگیر و الهام گرفته است.

گروه ها، مدارس و مراکز: خانه از دانیلز «تخصص و کسب و کار زرنگ و دانا هیئت علمی و کارکنان گسترده است.

محل سکونت، محل سکونت، محل سکونت

دانیلز است در دنور، کلرادو، شهرستان شناخته شده برای ترکیب پویای خود را از کسب و کار، نوآوری و تفریحی در سطح جهانی واقع شده است. دنور به طور مداوم توسط فوربس و Kiplinger در به عنوان یکی از شهرستانها بالا برای حرفه ای جوان و فارغ التحصیلان جدید کالج قرار گرفت.

ما مشاهده و خودتان ببینید که چرا دنور به عنوان # 6 50 بهترین شهرستانها در امریکا بلومبرگ تجارت در سال 2012 ذکر شده بود.

شکل دادن به آینده کسب و کار با هم.

در کالج دانیلز از کسب و کار، به اعتقاد ما بهترین آموزش و پرورش که در همکاری با شرکت ها و رهبران کسب و کار راستا است. ما به طول های بزرگ به منظور تسهیل تبادل فعال در میان مدیران، دانش آموزان، استادان و کارکنان به تعلیم رهبران کسب و کار آینده و شیوه های کسب و کار پیش است.

تبدیل شدن به یک شریک شرکت

رابطه بین برنامه شرکت همکاران دانیلز و کالج دانیلز از کسب و کار فرصت های آموزشی و تحقیقاتی بالا و منابع در سطح جهانی فراهم می کند. همکاران شرکت ما تعامل با دانیلز هیات علمی، کارکنان و دانشجویان به منظور توسعه روابط استراتژیک، تاثیر جوامع و سود محلی و جهانی ما را از دید قابل توجهی در دانشگاه دنور.

حامیان دانیلز رویدادها و فعالیت ها

فرصت هایی را برای حمایت از حوادث و فعالیت های دانیلز گسترده است. ما به اطمینان حاصل کرد که شما را در رسیدن بازگشت سرمایه گذاری حمایت شما متعهد است. تیم ما با شما کار خواهد برای سفارشی کردن حمایت خود را، بنابراین شما می توانید به اهداف خود دیدار در حالی که هماهنگی با منافع و ماموریت خود را.

دسترسی به اجتماع

در دانیلز، هدف ما ایجاد روابط پایدار با جامعه ما است. فرصت هایی که مشارکت مدنی فاستر افزایش برنامه درسی دانیلز، ساخت یک حس قوی از جامعه و ایجاد مشارکت متقابلا سودمند است.

مدیران در برنامه مسکن

مدیران به دانیلز دعوت برای به اشتراک گذاشتن تجربه و بینش با جامعه ما است. مدیران در برنامه مسکن موجب روابط بین دانشجویان و رهبران کسب و کار با تجربه.

صحبت در دانیلز

اعضای اجرایی شده جامعه دعوت به شرکت در اتصال بلندگو. این که آیا شما به کوچک، گروه صمیمی صحبت می کنند، به عنوان یک مدرس دانشگاه مهمان و یا شرکت در یک پانل، دانش آموزان دانیلز از دیدگاه "دنیای واقعی" به شما ارائه بهره مند شوند.

توسعه کارمندان شما

دانیلز ارائه می دهد رویدادها و برنامه به منظور افزایش مهارت های کارکنان و دانش است. دیدار پتانسیل کامل شرکت خود را با استفاده از بسیاری از رویدادها و برنامه های در دانیلز.

استخدام دانش آموزان ما

دانشجویان و فارغ التحصیلان دانیلز حرفه ای بسیار موفق که توانایی های خود را تیز کرده اند به همین دلیل، ارزیابی و انطباق هستند. ارتباط با دانش آموزان ما برای پر کردن کار و یا کارآموزی در شرکت شما.

یک شبکه قدرتمند در موفقیت شما متمرکز شده است.

موفقیت فارغ التحصیلان ما چیزی است که باعث کالج دانیلز از کسب و کار در دانشگاه دنور انتخاب قانع کننده برای دانش آموزان، کارفرمایان و شرکای شرکت های بزرگ. تعهد ما به دانش آموزان می کند در فارغ التحصیلی ختم نمی شود؛ ما شما را به مادام العمر توسعه حرفه ای، حوادث و پشتیبانی برای فارغ التحصیلان ما.

فراتر از تنوع - متعهد به شمول

تنوع مفروضات به چالش می کشد، دیدگاه های تازه ارائه می دهد و به ما می آموزد به فراتر تفاوت به پیدا کردن راه حل. حمایت از یک جامعه متنوع برای رسیدن به تعالی فراگیر یکی از هفت اهداف استراتژیک در کالج دانیلز از کسب و کار: دانیلز است به یک جامعه که در آن کاربران و بازدید کنندگان احساس امنیت، ارزش و می تواند همه آنها که هستند به اشتراک بگذارید متعهد؛ درگیر شدن در تبادل آزاد اندیشهها؛ و انجام این کار در یک محیط است توسط باز بودن، صداقت، اعتماد و احترام است. - کمیته تعالی فراگیر

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد حسابداری

Campus تمام وقت پاره وقت 9 - 36  September 2017 آمریکا Denver + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد برنامه حسابداری در دانشکده دانیلز حسابداری آموزش دقیق در اصول حسابداری با تخصص در ارزیابی کسب و کار، تضمین، مالیات و یا اطلاعات تجزیه و تحلیل می کند. [+]

اضافه کردن دانشگاه کالج دانیلز دنور از کسب و کار برای ارائه خاص در مورد آنها برتر برنامه کسب و کار فوق لیسانس است. شما در مورد فرایند پذیرش خود، فرصت های بورس تحصیلی، به همین دلیل دنور انتخاب شد # 1 بهترین مکان برای در ایالات متحده زندگی می کنند، و خیلی بیشتر یاد بگیرند. همچنین فرصت به سوالات فردی پاسخ داده شده توسط پذیرش کارشناسی ارشد مدیران خود خواهد بود. کشف دانیلز Webinar ها بین المللی دانشجویی: پنجشنبه، فوریه 16 4 - 5 بعد از ظهر (MST) ثبت نام اینجا چهارشنبه مارس 1 8 - 9 صبح (MST) ثبت نام اینجا کارشناسی ارشد در حسابداری: محاسبه موفقیت با فرصت های بی اندازه. شروع این سقوط. بورس های تحصیلی با شهریه کامل در دسترس است. کارشناسی ارشد برنامه حسابداری در مدرسه دانیلز حسابداری آموزش دقیق در اصول حسابداری با تخصص در ارزیابی کسب و کار، تضمین، مالیات و یا اطلاعات تجزیه و تحلیل می کند. آیا پس زمینه خود را در کسب و کار و یا هنرهای لیبرال است، برنامه های درجه سفارشی اطمینان فارغ التحصیلان دانش کسب و کار اساسی، تجربه و حسابداری عملی مهارت های دنبال شده توسط کارفرمایان بالا. بهترین شاخص قدرت برنامه موفقیت فارغ التحصیلان ما این است: نزدیک به 100 درصد از فارغ التحصیلان MACC داخلی ما در ظرف سه ماه از فارغ التحصیلی و بسیاری از کسانی که کار ارائه می دهد بنیادی از کارآموزی در شرکت های حسابداری بالا، مانند پرایس واتر هاوس کوپرز، شرکت Deloitte، ارنست قبول و جوان، KPMG و... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

استاد در بازاریابی

Campus تمام وقت پاره وقت 15 - 36  September 2017 آمریکا Denver + {تعداد} بیشتر

این برنامه دانیلز MS بازاریابی با رتبه 3 در کشور توسط GraduatePrograms.com. گروه بازاریابی دانشکده تنظیم استانداردهای جدید به عنوان رهبران بازاریابی و کمک به دانشجویان ما ایجاد ارتباط در صنعت. [+]

اضافه کردن دانشگاه کالج دانیلز دنور از کسب و کار برای ارائه خاص در مورد آنها برتر برنامه کسب و کار فوق لیسانس است. شما در مورد فرایند پذیرش خود، فرصت های بورس تحصیلی، به همین دلیل دنور انتخاب شد # 1 بهترین مکان برای در ایالات متحده زندگی می کنند، و خیلی بیشتر یاد بگیرند. همچنین فرصت به سوالات فردی پاسخ داده شده توسط پذیرش کارشناسی ارشد مدیران خود خواهد بود. کشف دانیلز Webinar ها بین المللی دانشجویی: پنجشنبه، فوریه 16 4 - 5 بعد از ظهر (MST) ثبت نام اینجا چهارشنبه مارس 1 8 - 9 صبح (MST) ثبت نام اینجا یاد گرفتن. ايجاد كردن. الهام بخشیدن همیشه در حال تحول شروع در پاییز کسب و کار چیزی است که به سادگی هنوز هم می ایستد است. این یک زندگی، قطعه رو به رشد جامعه امروز است، و ما معتقدیم باید این باشد که راه تدریس می شود. کالج دانیلز از کسب و کار کارشناسی ارشد در برنامه های بازاریابی شما را به چالش تفکر انتقادی برای حل مشکلات در حالی که آموزش شما را در آغوش ابهام-مهارت های کارفرمایان به دنبال در بازاریابی حرفه ای. این که آیا شما در حال رقابت در یک مسابقه مورد، منجر پروژه های مشتری فعال بود و در مایکروسافت اکسل و یا Google Analytics و AdWords تایید شده، و یا استفاده از سیستم مدیریت پایگاه داده مانند مایکروسافت دسترسی و Salesforce، فارغ التحصیلان ما را به توانایی های کلیدی برای موفقیت در کسب و کار. این برنامه دانیلز MS بازاریابی شماره... [-]

استاد در تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار

Campus تمام وقت پاره وقت 11 - 36  September 2017 آمریکا Denver + {تعداد} بیشتر

مدیریت داده ها، تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری کسب و کار: در دانشگاه کالج دانیلز دنور از کسب و کار ما یکی از تنها برنامه است که توازن سه رکن هوش کسب و کار می باشد. [+]

اضافه کردن دانشگاه کالج دانیلز دنور از کسب و کار برای ارائه خاص در مورد آنها برتر برنامه کسب و کار فوق لیسانس است. شما در مورد فرایند پذیرش خود، فرصت های بورس تحصیلی، به همین دلیل دنور انتخاب شد # 1 بهترین مکان برای در ایالات متحده زندگی می کنند، و خیلی بیشتر یاد بگیرند. همچنین فرصت به سوالات فردی پاسخ داده شده توسط پذیرش کارشناسی ارشد مدیران خود خواهد بود. کشف دانیلز Webinar ها بین المللی دانشجویی: پنجشنبه، فوریه 16 4 - 5 بعد از ظهر (MST) ثبت نام اینجا چهارشنبه مارس 1 8 - 9 صبح (MST) ثبت نام اینجا داده می شود. رهبری متمرکز شده است. تبدیل اطلاعات را به عمل شروع در بهار یا پاییز در دانشگاه کالج دانیلز دنور کسب و کار مدیریت داده ها، تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری کسب و کار: ما یکی از تنها برنامه است که توازن سه رکن هوش کسب و کار می باشد. آماده به اطلاع شرکت خود را از طریق تصمیم گیری شواهد هدایت می شود. ما به شما برای مطمئن شوید که شما پرسیدن سوالات درست به چالش بکشد. در طول برنامه، شما با شرکت در مشکلات واقعی با اعمال نفوذ داده به تولید نتایج واقعی برای اجرای واقعی کار می کنند. از طریق همکاری با آی بی ام / SPSS، تابلو فرش، مایکروسافت و دیگر فروشندگان تکنولوژی پیشرو، دانیلز قادر به ارائه ابزار مناسب ترین در تجزیه و تحلیل در کلاس های درس است. این را می دهد دانش آموزان ما لبه در حل... [-]

کارشناسی ارشد در امور مالی کمی کاربردی

Campus تمام وقت پاره وقت 15 - 24  September 2017 آمریکا Denver + {تعداد} بیشتر

استاد علوم کاربردی کمی دارایی از مدرسه Reiman ترکیبی از مطالعه عمیق از تئوری های مالی و اصول با فن آوری های پیشرفته، ارتباطات و کار گروهی با تمرکز قوی بر روی اخلاق و ارزش ها. [+]

اضافه کردن دانشگاه کالج دانیلز دنور از کسب و کار برای ارائه خاص در مورد آنها برتر برنامه کسب و کار فوق لیسانس است. شما در مورد فرایند پذیرش خود، فرصت های بورس تحصیلی، به همین دلیل دنور انتخاب شد # 1 بهترین مکان برای در ایالات متحده زندگی می کنند، و خیلی بیشتر یاد بگیرند. همچنین فرصت به سوالات فردی پاسخ داده شده توسط پذیرش کارشناسی ارشد مدیران خود خواهد بود. کشف دانیلز Webinar ها بین المللی دانشجویی: پنجشنبه، فوریه 16 4 - 5 بعد از ظهر (MST) ثبت نام اینجا چهارشنبه مارس 1 8 - 9 صبح (MST) ثبت نام اینجا بدانید که چرا استخدام امور مالی استخدام فارغ التحصیلان دانیلز. به دست آوردن دانش عمیق از امور مالی و تجربه کارفرمایان می خواهید. کارشناسی ارشد در کاربردی کمی دارایی از مدرسه Reiman ترکیبی از مطالعه عمیق از تئوری های مالی و اصول با فن آوری های پیشرفته، ارتباطات و کار گروهی با تمرکز قوی بر روی اخلاق و ارزش ها. شما خواهید مدل های مالی با تجربه کلاس درس یکپارچه توسعه و اعمال مهارت های تازه به دست خود را بلافاصله. ما شما را به چالش خواهد به فکر می کنم، نه حفظ. ما در یادگیری با انجام، تمرین و تکمیل اعتقاد دارند. استاد دانیلز علوم کاربردی کمی دارایی ساقه است (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی) درجه با توجه به وزارت امنیت داخلی (DHS). وزارت امنیت لیست گسترده شامل درجه که تا 17 ماه عملی گسترش اختیاری آموزش (OPT) برای دانشجویان F-1 غیرمهاجرتی واجد شرایط تعیین شده... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت

Campus تمام وقت 10  September 2017 آمریکا Denver

درجه MSM به تازگی دوباره طراحی ما فشرده 45-اعتباری ساعت، برنامه 10 ماه برای مردم طراحی شده بدون پس زمینه کسب و کار است. شما یک گروه از همکلاسی از مشاغل مختلف، پس زمینه و زمینه های مطالعه برای یادگیری مهارت های مدیریت، رهبری اخلاقی، ارتباطات موثر پیوستن به، و البته، اصول کسب و کار. هر کجا که شور و شوق خود نهفته است، برنامه دانیلز MSM می تواند کمک به شما آماده شدن برای رسیدن به موفقیت. [+]

اضافه کردن دانشگاه کالج دانیلز دنور از کسب و کار برای ارائه خاص در مورد آنها برتر برنامه کسب و کار فوق لیسانس است. شما در مورد فرایند پذیرش خود، فرصت های بورس تحصیلی، به همین دلیل دنور انتخاب شد # 1 بهترین مکان برای در ایالات متحده زندگی می کنند، و خیلی بیشتر یاد بگیرند. همچنین فرصت به سوالات فردی پاسخ داده شده توسط پذیرش کارشناسی ارشد مدیران خود خواهد بود. کشف دانیلز Webinar ها بین المللی دانشجویی: پنجشنبه، فوریه 16 4 - 5 بعد از ظهر (MST) ثبت نام اینجا چهارشنبه مارس 1 8 - 9 صبح (MST) ثبت نام اینجا درجه کسب و کار برای رشته های غیر کسب و کار در دانیلز ما درک می کنیم که هر کس نمی سهام اشتیاق ما را برای آموزش و پرورش کسب و کار. با این حال، ما می دانیم که آن را دشوار است به جلو در هر حرفه ای بدون درک اصول کسب و کار و مهارت های مدیریت. MSM طراحی شده است برای تدریس به دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در این زمینه خود را از انتخاب، حتی اگر که شور و شوق در بیرون از دنیای کسب و کار. 10 ماه طراحی شده برای موفقیت شما درجه MSM به تازگی دوباره طراحی ما فشرده 45-اعتباری ساعت، برنامه 10 ماه برای مردم طراحی شده بدون پس زمینه کسب و کار است. شما یک گروه از همکلاسی از مشاغل مختلف، پس زمینه و زمینه های مطالعه برای یادگیری مهارت های مدیریت، رهبری اخلاقی، ارتباطات... [-]

تماس

University of Denver

آدرس South University Boulevard 2199
Denver 80208, United States
وب سایت http://www.du.edu/
تلفن +1 303-871-2000