Dallas Baptist University College of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج تجارت در دانشگاه باپتیست دالاس متعهد به تجهیز دانش آموزان سنتی و بزرگسالان با تجربه آموزش استثنایی برای آماده سازی آنها برای محیط کسب و کار جهانی است. مرکز این تجربه آموزشی، ادغام ایمان و ارزشهای مسیحی با مطالعات حرفه ای کسب و کار است. در نتیجه آمادگی تحصیلی آنها در دانشکده تجارت، دانش آموزان باید بتوانند از طریق حرفه های انتخابی خود، به انجام خدمات خود به دیگران کمک کنند. برنامه BBA دانشکده بازرگانی توسط انجمن مدارس و برنامه های بازرگانی کالج تایید شده است.
اهداف کالج


چهار هدف کالج کسب و کار در زیر ذکر شده است:

- همه فارغ التحصیلان کالج کسب و کار قادر خواهند بود نه تنها سطح قابل قبولی از تسلط در منطقه اصلی خود، بلکه همچنین مهارت های اجتماعی و فکری مورد نیاز برای عملکرد موثر در حرفه های انتخاب شده خود را.

- همه فارغ التحصیلان کالج کسب و کار معتقدند که در دانشگاه Dallas Baptist آموزش کسب و کار دریافت کرده اند که آنها را با همتایان خود با مقادیر مشابه از کالج ها و دانشگاه های مشابه مقایسه می کنند.

- دانشکده کالج کسب و کار نشان خواهد داد تعالی در آموزش و مشارکت معناداری در فعالیت های حرفه ای، علمی و خدماتی.

- دانشکده و کارکنان کالج کسب و کار به طور موثر برنامه و نیازهای خدمات دانش آموزان کسب و کار و حوزه های کلیدی را برآورده می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد در مدیریت سازمانی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Dallas + {تعداد} بیشتر

برنامه طراحی شده برای ارائه ارتباطات، رهبری، و مهارت های مورد نیاز در مدیریت امروز 'ثانیه سازمان کسب و کار [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت سازمانی برنامه (MAOM) یک برنامه 36 ساعته اعتباری طراحی شده برای ارائه مهارت های ارتباطی، رهبری و مدیریت مورد نیاز در امروز 'ثانیه سازمان کسب و کار است. از آنجا که محیط کسب و کار پویا است، توجه ویژه به تطبیق با تغییرات سازمانی و تبدیل شدن به یک عامل تغییر داده شده است.

دوره های بنیاد

- بودجه بندی برای مدیران (ممکن است با چشم پوشی در مقطع کارشناسی پیش نیاز) - تئوری مدیریت (ممکن است با چشم پوشی در مقطع کارشناسی پیش نیاز) - محیط کسب و کار حقوقی (ممکن است با چشم پوشی در مقطع کارشناسی پیش نیاز) ... [-]