Criswell College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Criswell یک کالج مسیحی در دالاس، تگزاس است، ارائه درجه در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد. از زمان تأسیس آن در سال 1970، کالج نقش منحصر به فرد و مهم در زندگی باپتیست و کلیسا ایفا کرده است. خدا را شکر که میراث، ما همچنان به ساخت یک موسسه آموزش عالی، با یک جامعه متنوع از مسیحی، مؤمنان انجیلی، که اختصاص داده شده به برتری علمی و نشاط معنوی است.

Criswell حفظ یک دانشکده معتبر و با تجربه که به وزارتخانه و به کلیسا اختصاص یافته است. اندازه نسبتا کوچک کالج استادان نه تنها به آموزش بلکه به مربی، دانش آموزان فرصت برای کشف مسائل دینی هر دو با خیال راحت و عمیق، و به دست آوردن مهارت های لازم برای نفوذ در جامعه را قادر می سازد.

این کالج به توسعه دانش آموز اختصاص داده، به دنبال شکل دادن به شخصیت و دانش دانش آموز در بسیاری از. در همان زمان دانش آموزان ما جامعه ما با حضور خود به عنوان آنها ایده ها و چالش خود را تست شکل دادن و یادگیری از همسالان و مربیان آنان. ما، در نتیجه، ما با دقت انتخاب کنید دانش آموزان، برای ما در توسعه علمی و معنوی خود را سرمایه گذاری و مشارکت آنها را به جامعه ارائه دهد.

پردیزه

کالج Criswell در قدیمی شرق دالاس، یک جامعه پر جنب و جوش و در حال رشد در مجاورت مرکز شهر دالاس واقع شده است.

دانش آموزان

75٪ درصد از دانش آموزان Criswell مرد هستند. 25٪ درصد زن هستند. 38٪ آمریکایی آفریقایی تبار، آسیایی، اسپانیایی / لاتین بومی آمریکا هستند، و یا.

دانشکده

95 درصد از هیات علمی تمام وقت Criswell نگه دارید مدرک دکترا یا دیگر مدرک ترمینال در این زمینه، همچنین به نمایندگی از تنوع رشته ها.

نسبت دانشجو به دانشکده

با نسبت دانشجو به دانشکده 12-1، Criswell مکانی که در آن استادان شخصا می دانم و در مورد دانش آموزان خود مراقبت است.

برنامه های مدرک

با یک برنامه درسی در حال گسترش، دانشجویان مقطع کارشناسی Criswell از برنامه های تحصیلی مختلف را انتخاب کنید. دانش آموزان علاقه مند در آموزش و پرورش عمومی که ریشه در یک پایه و اساس کتاب مقدسی و الهی قوی ممکن است یک کاردانی را دنبال کنند. دانش آموزان در سطح کارشناسی ممکن است مدرک لیسانس هنر در مطالعات کتاب مقدس، کلیسا و تجدید حیات، وزارت، روانشناسی، و یا فلسفه، سیاست، و اقتصاد (PPE) و یک لیسانس علوم در آموزش و پرورش را دنبال کنند.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی ممکن است به یک استاد از برنامه هنر در وزارت، مشاوره، و یا مطالعات کتاب مقدس و کلامی را انتخاب نمایید. کارشناسی ارشد الهیات نیز موجود است برای کسانی که به دنبال وزارت مقرر و یا برای کسانی که تمایل به آموزش و پرورش جامع تر وزرا.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی در Criswell هیجان انگیز و چند وجهی است. بین فرصت وزارت، فعالیت های اجتماعی، گروه مورد مطالعه، و رویدادهای خاص، دانش آموزان هرگز چیزی برای انجام و در طول زمان خود را در کالج یاد ندارند.

شهریه و کمک

در 2014-2015، تمام وقت آغاز دانشجویان مقطع کارشناسی پرداخت 7،870 $ در شهریه و هزینه. 55 درصد از این دانش آموزان کمک مالی دریافت کرده است.

اعتباربخشی

کالج Criswell توسط انجمن جنوبی کمیسیون مدارس و کالجها در کالج به معاشرت جایزه، کارشناسی، و کارشناسی ارشد معتبر.

مکان ها

دالاس

Address
4010 Gaston Avenue

دالاس, تگزاس, آمریکا