Cox School of Business, Southern Methodist University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده تجارت SMU Cox که در سال 1920 تأسیس شد، دانشجویان را با مهارت ها، دانش و تجربیاتی که برای موفقیت در کسب و کار نیاز دارند فراهم می کند. نشریات عمده، از جمله BusinessWeek ، The Economist، Financial Times، Forbes، US News

مدرسه ککس ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی و فارغ التحصیل، و همچنین برنامه های آموزشی اجرایی ابتکاری که شامل تمام جنبه های رهبری و مدیریت کسب و کار است. مدرسه توسط دین آلبرت ویمییمیمی جونیور، یک معلم فعال، محقق و نویسنده رهبری می شود.

ده ها دلیل برای انتخاب مدرسه کوکس برای آموزش کسب و کار شما وجود دارد، اما چهار مزیت کلیدی تجربه کوکس را کنار هم قرار داده اند:

  • محل استراتژیک SMU Cox در قلب دالاس، مرکز جهانی تجارت و فرهنگ واقع شده است. شما این فرصت را دارید که به طور مرتب با رهبران کسب و کار و تمرینکنندگان از طریق مجموعه سخنرانان، کارآموزی و برنامه های مربیگری ارتباط برقرار کنید.
  • محیط کوچک کوچک مدرسه اندازه و فرهنگ ما تعامل و همکاری را تشویق می کند. شما روابط نزدیکی با استادان و دانشجویان دیگر در داخل و خارج از کلاس ایجاد خواهید کرد.
  • شبکه حرفه ای قوی اکونومیست دانشکده Cox # 1 در ایالات متحده و # 7 در جهان برای "Potential to Network" رتبه بندی می کند. شما دسترسی دائمی به مشاوره حرفه ای، فرصت های شغلی شبکه و ارتباطات اجتماعی در سراسر جهان خواهید داشت.
  • برنامه های نوآورانه مدرسه Cox دارای سابقه قوی در زمینه توسعه برنامه های نوآورانه و منابع است که دانش آموزان را در کنار هم قرار می دهد. در سال 1970 موسسه Caruth برای کارآفرینی معرفی شد که یکی از اولین مراکز این نوع است. ما پیشگام برنامه های مربیگری اجرایی و مراکز توسعه رهبری برای دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل شدیم. برنامه رهبری جهانی هواپیمایی آمریکایی در سال 2000 راه اندازی شد و برنامه دانش پژوهان کسب و کار BBA در سال 2001 آغاز شده است، اما تعدادی از مدارس دیگر مورد تقلید قرار گرفته است. این منابع و سایر منابع، از جمله بیش از دوازده مراکز و موسسات تخصصی، تجربه آموزشی ککس را واقعا منحصر به فرد می کنند.

مکان ها

دالاس

Address
SMU - Cox School of Business
6212 Bishop Blvd.

75205-0333 دالاس, تگزاس, آمریکا