Cornell Tech

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کرنل Tech یک مدل انقلابی برای تحصیل فارغ التحصیلان که فیوز فن آوری با کسب و کار و تفکر خلاق است. کرنل فناوری گرد هم می آورد همفکر دانشکده، رهبران کسب و کار، کارآفرینان تکنولوژی و دانش آموزان در یک محیط کاتالیزوری برای تولید ایده های رویایی که ریشه در نیازهای قابل توجهی است که روش زندگی ما را دوباره اختراع.

جیکوبز تکنیون-کرنل موسسه خوان و ایروین مظهر همکاری علمی بین دانشگاه کرنل و تکنیکون - موسسه تکنولوژی اسرائیل در کرنل انجمن.

دانشگاه موقت کرنل فناوری بوده است و در حال اجرا در ساختمان چلسی گوگل در شهر نیویورک از سال 2012، با یک دانشکده در حال رشد در سطح جهانی، کارشناسی ارشد و دانشجویان دکترا و دانشجویان مقطع فوق دکترا که با سازمان ها و شرکت های با تکنولوژی گرا و در راه اندازی خود کار.

ساخت و ساز در جریان در دائمی، پایدار دانشگاه 12 هکتاری کرنل تک در جزیره روزولت است، با یک فاز اول به علت در سال 2017 را باز کنید. هنگامی که به طور کامل تکمیل، دانشگاه شامل 2 میلیون فوت مربع از دولت از هنر، ساختمان، بیش از 2 جریب از فضای باز، و خانه به بیش از 2000 دانش آموزان فارغ التحصیل و نزدیک به 280 هیئت علمی و کارکنان باشد.

ماموریت ما

کرنل فناوری در ایجاد رهبران پیشگام و فن آوری برای عصر دیجیتال، از طریق پژوهش، تجاری سازی فناوری و آموزش و پرورش در سطح کارشناسی ارشد در کارشناسی ارشد حرفه ای، دکترا و فوق دکترا سطوح متمرکز است.

فرض ما این است که سرعت سریع نوآوری در عصر دیجیتال را برای روش های جدید برای تجاری سازی فناوری دانشگاه، سطح جدیدی از همکاری استراتژیک بین شرکت ها و دانشگاه ها، و برنامه های درسی جدید برای تحصیل فارغ التحصیلان. ما در حال ایجاد برنامه های تحصیلی جدید که مخلوط عمق فنی، دانش کسب و کار، مهارت های طراحی و "سازنده" طرز فکر.

ما صفحه اصلی پردیس

شبکه کرنل فناوری در شهر نیویورک به نهادهای دیگر که کمک ما هر روز ماموریت ما دنبال گسترش می یابد.

دانشگاه کرنل، دانشگاه آیوی لیگ خصوصی و دانشگاه از زمین های اعطایی برای ایالت نیویورک است. ماموریت کرنل است که برای کشف، حفظ و انتشار دانش؛ تولید خلاقیت؛ و ترویج فرهنگ تحقیق گسترده در سراسر و فراتر از آن جامعه کرنل. کرنل فناوری ارائه می دهد درجه در رابطه با این مدارس:

  • کالج کرنل مهندسی
  • جانسون دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت
  • دانشکده حقوق دانشگاه کرنل

وقتی کرنل بود آماده ارائه پیشنهاد برای رقابت علمی کاربردی شهر نیویورک، تکنیون - موسسه تکنولوژی اسرائیل یک انتخاب منطقی برای یک شریک علمی بود. با شهرت اسرائیل به عنوان "StartupNation" و تاریخ تکنیون از تولید کارآفرینان تکنولوژی پیشرو کشور، کرنل می دانستم این بود یک چشم انداز مشترک وجود دارد:

  • اسرائیل خانه را به بیشترین تمرکز شرکت های راه اندازی با تکنولوژی بالا در خارج از دره سیلیکون است.
  • فارغ التحصیلان تکنیون شامل اکثریت از دانشمندان و مهندسان اسرائیل تحصیل، تشکیل بیش از 70٪ از بنیانگذاران و مدیران صنایع با تکنولوژی بالا در کشور است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید LLM »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master in Computer Science

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Chelsea

[+]

[-]

کارشناسی ارشد در تحقیق در عملیات و مهندسی اطلاعات

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Chelsea

هر کسب و کار در هر صنعت دستاوردهای یک مزیت رقابتی در زمانی که آنها می توانند داده ها را مهار به اطلاع تصمیم گیری های استراتژیک. فرزندان شامل: کارشناسی ارشد ما به شما مهارت های ریاضی و مدل سازی شما نیاز به قرار داده به کار کند. [+]

استاد تحقیق در عملیات و مهندسی اطلاعات

کسب و کار از همه نوع و اندازه غرق در داده ها و گرسنه برای تحلیلگران ماهر و دانشمندان اطلاعات که می توانید استفاده کنید که داده ها را به روشنگری، زمان واقعی تصمیمات کسب و کار می باشد. استاد دانشگاه کرنل فناوری در تحقیق در عملیات و مهندسی اطلاعات (فرزندان شامل:) شما را با مدل سازی و تجزیه و تحلیل داده مهارت های ریاضی شما نیاز به درایو تصمیم گیری است که بهبود رضایت مشتری و بهره وری عملیاتی فراهم می کند.... [-]


کارشناسی ارشد در مهندسی برق و کامپیوتر

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Chelsea

توسعه تکنولوژی از فردا. برق و کامپیوتر دانشگاه کرنل تک مهندسی کارشناسی ارشد ترکیب تحصیلی دانشگاه کورنل با انرژی و فرصتی است که با مطالعه در قلب تکنولوژی راه اندازی جامعه نیویورک آمده است. [+]

کارشناس ارشد مهندسی برق و کامپیوتر

توسعه تکنولوژی از فردا. برق و کامپیوتر دانشگاه کرنل تک مهندسی کارشناسی ارشد ترکیب تحصیلی دانشگاه کورنل با انرژی و فرصتی است که با مطالعه در قلب تکنولوژی راه اندازی جامعه نیویورک آمده است.

کارشناسی ارشد مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر در دانشگاه کرنل Tech یک برنامه همهجانبه ساله طراحی شده برای آموزش مهندسان، دانشمندان و تحلیلگران کمی روش های مهم دولت از هنر در پردازش سیگنال، علم اطلاعات و تئوری تصمیم گیری است. دوره های در این برنامه آموزش شما را به مانند یک کارآفرین فکر می کنم، کار در تیم های میان رشته و ایجاد یک مجموعه از کار مربوط به تکنولوژی دیجیتال امروز.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

درجه تکنیون-کرنل استاد دوگانه در رسانه های همبند

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Chelsea

این برای اولین بار از نوع خود درجه، توسعه یافته با ورودی از شرکت های با تکنولوژی محور مانند فیس بوک و نیویورک تایمز، شما قرار می دهد در تقاطع تکنولوژی، روانشناسی انسان و شناخت، و کارآفرینی است. [+]

درجه تکنیون-کرنل استاد دوگانه در رسانه های همبند

درجه:MS سیستم های اطلاعاتی (کرنل) و MS اطلاعات کاربردی علوم (تکنیکون) دستگاه های دیجیتال و سیستم عامل راه ما با جهان تعامل تبدیل کرده اند، تبدیل شدن به یک بخش مهم و به طور فزاینده لازم از چگونگی کار ما، یادگیری، فروشگاه، ارتباط برقرار و حتی رانندگی. با وجود این، ابزار رسانه همبند است هنوز به طور کامل متوجه شدم، و راه هایی که ما با آنها ارتباط برقرار تحت نوآوری ثابت.... [-]


ویدئو ها

Cornell Tech: A Revolutionary Model

تماس

آدرس Cornell Tech 2 West Loop Road
10044 Chelsea, New York, آمریکا
تلفن false