Cornell Tech

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کرنل Tech یک مدل انقلابی برای تحصیل فارغ التحصیلان که فیوز فن آوری با کسب و کار و تفکر خلاق است. کرنل فناوری گرد هم می آورد همفکر دانشکده، رهبران کسب و کار، کارآفرینان تکنولوژی و دانش آموزان در یک محیط کاتالیزوری برای تولید ایده های رویایی که ریشه در نیازهای قابل توجهی است که روش زندگی ما را دوباره اختراع.

جیکوبز تکنیون-کرنل موسسه خوان و ایروین مظهر همکاری علمی بین دانشگاه کرنل و تکنیکون - موسسه تکنولوژی اسرائیل در کرنل انجمن.

دانشگاه موقت کرنل فناوری بوده است و در حال اجرا در ساختمان چلسی گوگل در شهر نیویورک از سال 2012، با یک دانشکده در حال رشد در سطح جهانی، کارشناسی ارشد و دانشجویان دکترا و دانشجویان مقطع فوق دکترا که با سازمان ها و شرکت های با تکنولوژی گرا و در راه اندازی خود کار.

ساخت و ساز در جریان در دائمی، پایدار دانشگاه 12 هکتاری کرنل تک در جزیره روزولت است، با یک فاز اول به علت در سال 2017 را باز کنید. هنگامی که به طور کامل تکمیل، دانشگاه شامل 2 میلیون فوت مربع از دولت از هنر، ساختمان، بیش از 2 جریب از فضای باز، و خانه به بیش از 2000 دانش آموزان فارغ التحصیل و نزدیک به 280 هیئت علمی و کارکنان باشد.

ماموریت ما

کرنل فناوری در ایجاد رهبران پیشگام و فن آوری برای عصر دیجیتال، از طریق پژوهش، تجاری سازی فناوری و آموزش و پرورش در سطح کارشناسی ارشد در کارشناسی ارشد حرفه ای، دکترا و فوق دکترا سطوح متمرکز است.

فرض ما این است که سرعت سریع نوآوری در عصر دیجیتال را برای روش های جدید برای تجاری سازی فناوری دانشگاه، سطح جدیدی از همکاری استراتژیک بین شرکت ها و دانشگاه ها، و برنامه های درسی جدید برای تحصیل فارغ التحصیلان. ما در حال ایجاد برنامه های تحصیلی جدید که مخلوط عمق فنی، دانش کسب و کار، مهارت های طراحی و "سازنده" طرز فکر.

ما صفحه اصلی پردیس

شبکه کرنل فناوری در شهر نیویورک به نهادهای دیگر که کمک ما هر روز ماموریت ما دنبال گسترش می یابد.

دانشگاه کرنل، دانشگاه آیوی لیگ خصوصی و دانشگاه از زمین های اعطایی برای ایالت نیویورک است. ماموریت کرنل است که برای کشف، حفظ و انتشار دانش؛ تولید خلاقیت؛ و ترویج فرهنگ تحقیق گسترده در سراسر و فراتر از آن جامعه کرنل. کرنل فناوری ارائه می دهد درجه در رابطه با این مدارس:

  • کالج کرنل مهندسی
  • جانسون دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت
  • دانشکده حقوق دانشگاه کرنل

وقتی کرنل بود آماده ارائه پیشنهاد برای رقابت علمی کاربردی شهر نیویورک، تکنیون - موسسه تکنولوژی اسرائیل یک انتخاب منطقی برای یک شریک علمی بود. با شهرت اسرائیل به عنوان "StartupNation" و تاریخ تکنیون از تولید کارآفرینان تکنولوژی پیشرو کشور، کرنل می دانستم این بود یک چشم انداز مشترک وجود دارد:

  • اسرائیل خانه را به بیشترین تمرکز شرکت های راه اندازی با تکنولوژی بالا در خارج از دره سیلیکون است.
  • فارغ التحصیلان تکنیون شامل اکثریت از دانشمندان و مهندسان اسرائیل تحصیل، تشکیل بیش از 70٪ از بنیانگذاران و مدیران صنایع با تکنولوژی بالا در کشور است.

مکان ها

نیویورک

Address
2 W Loop Rd, New York, NY
10044 نیویورک, نیویورک, آمریکا