Cornell Tech

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کرنل Tech یک مدل انقلابی برای تحصیل فارغ التحصیلان که فیوز فن آوری با کسب و کار و تفکر خلاق است. کرنل فناوری گرد هم می آورد همفکر دانشکده، رهبران کسب و کار، کارآفرینان تکنولوژی و دانش آموزان در یک محیط کاتالیزوری برای تولید ایده های رویایی که ریشه در نیازهای قابل توجهی است که روش زندگی ما را دوباره اختراع.

جیکوبز تکنیون-کرنل موسسه خوان و ایروین مظهر همکاری علمی بین دانشگاه کرنل و تکنیکون - موسسه تکنولوژی اسرائیل در کرنل انجمن.

دانشگاه موقت کرنل فناوری بوده است و در حال اجرا در ساختمان چلسی گوگل در شهر نیویورک از سال 2012، با یک دانشکده در حال رشد در سطح جهانی، کارشناسی ارشد و دانشجویان دکترا و دانشجویان مقطع فوق دکترا که با سازمان ها و شرکت های با تکنولوژی گرا و در راه اندازی خود کار.

ساخت و ساز در جریان در دائمی، پایدار دانشگاه 12 هکتاری کرنل تک در جزیره روزولت است، با یک فاز اول به علت در سال 2017 را باز کنید. هنگامی که به طور کامل تکمیل، دانشگاه شامل 2 میلیون فوت مربع از دولت از هنر، ساختمان، بیش از 2 جریب از فضای باز، و خانه به بیش از 2000 دانش آموزان فارغ التحصیل و نزدیک به 280 هیئت علمی و کارکنان باشد.

ماموریت ما

کرنل فناوری در ایجاد رهبران پیشگام و فن آوری برای عصر دیجیتال، از طریق پژوهش، تجاری سازی فناوری و آموزش و پرورش در سطح کارشناسی ارشد در کارشناسی ارشد حرفه ای، دکترا و فوق دکترا سطوح متمرکز است.

فرض ما این است که سرعت سریع نوآوری در عصر دیجیتال را برای روش های جدید برای تجاری سازی فناوری دانشگاه، سطح جدیدی از همکاری استراتژیک بین شرکت ها و دانشگاه ها، و برنامه های درسی جدید برای تحصیل فارغ التحصیلان. ما در حال ایجاد برنامه های تحصیلی جدید که مخلوط عمق فنی، دانش کسب و کار، مهارت های طراحی و "سازنده" طرز فکر.

ما صفحه اصلی پردیس

شبکه کرنل فناوری در شهر نیویورک به نهادهای دیگر که کمک ما هر روز ماموریت ما دنبال گسترش می یابد.

دانشگاه کرنل، دانشگاه آیوی لیگ خصوصی و دانشگاه از زمین های اعطایی برای ایالت نیویورک است. ماموریت کرنل است که برای کشف، حفظ و انتشار دانش؛ تولید خلاقیت؛ و ترویج فرهنگ تحقیق گسترده در سراسر و فراتر از آن جامعه کرنل. کرنل فناوری ارائه می دهد درجه در رابطه با این مدارس:

  • کالج کرنل مهندسی
  • جانسون دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت
  • دانشکده حقوق دانشگاه کرنل

وقتی کرنل بود آماده ارائه پیشنهاد برای رقابت علمی کاربردی شهر نیویورک، تکنیون - موسسه تکنولوژی اسرائیل یک انتخاب منطقی برای یک شریک علمی بود. با شهرت اسرائیل به عنوان "StartupNation" و تاریخ تکنیون از تولید کارآفرینان تکنولوژی پیشرو کشور، کرنل می دانستم این بود یک چشم انداز مشترک وجود دارد:

  • اسرائیل خانه را به بیشترین تمرکز شرکت های راه اندازی با تکنولوژی بالا در خارج از دره سیلیکون است.
  • فارغ التحصیلان تکنیون شامل اکثریت از دانشمندان و مهندسان اسرائیل تحصیل، تشکیل بیش از 70٪ از بنیانگذاران و مدیران صنایع با تکنولوژی بالا در کشور است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master in Computer Science

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Chelsea

[+]

[-]

درجه تکنیون-کرنل استاد دوگانه در رسانه های همبند

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Chelsea

این برای اولین بار از نوع خود درجه، توسعه یافته با ورودی از شرکت های با تکنولوژی محور مانند فیس بوک و نیویورک تایمز، شما قرار می دهد در تقاطع تکنولوژی، روانشناسی انسان و شناخت، و کارآفرینی است. [+]

درجه تکنیون-کرنل استاد دوگانه در رسانه های همبند درجه:MS سیستم های اطلاعاتی (کرنل) و MS اطلاعات کاربردی علوم (تکنیکون) دستگاه های دیجیتال و سیستم عامل راه ما با جهان تعامل تبدیل کرده اند، تبدیل شدن به یک بخش مهم و به طور فزاینده لازم از چگونگی کار ما، یادگیری، فروشگاه، ارتباط برقرار و حتی رانندگی. با وجود این، ابزار رسانه همبند است هنوز به طور کامل متوجه شدم، و راه هایی که ما با آنها ارتباط برقرار تحت نوآوری ثابت. مدارک تحصیلی تکنیون-کرنل دو کارشناسی ارشد در همبند رسانه ها، ارائه شده از طریق موسسه Techion-کرنل جیکوبز در کرنل فنی، آماده خواهد کرد که شما برای موفقیت در این تقاطع پویا از انسان و فنی. بدانید که در آن دیجیتال و تعامل بشر درجه اولین از نوع خود در جهان است، مدارک تحصیلی تکنیون-کرنل دو کارشناسی ارشد در همبند رسانه آموزش نسل جدیدی از مهندسان انسان محور نرم افزار، توسعه محصول جدید، و فنی متخصصان تجربه کاربر با رسم در رشته های علوم کامپیوتر، مهندسی ، جامعه شناسی، روانشناسی، کسب و کار، و طراحی. این برنامه با ورودی از جمله شرکت های با تکنولوژی محور به عنوان توییتر، فیس بوک و نیویورک تایمز طراحی شده است. دست در آن، برنامه درسی دو سال است در علوم کامپیوتر و مهندسی، انسان و اثرات اجتماعی فناوری و کارآفرینی متمرکز شده است. کار کردن در تیم متقابل کارکردی با همکلاسی از سراسر بدن دانش آموز متنوع کرنل فناوری، شما مشکلاتی را برای مشتریان واقعی در طول استودیو محصولات را حل کند و توسعه... [-]

کارشناسی ارشد در تحقیق در عملیات و مهندسی اطلاعات

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Chelsea

هر کسب و کار در هر صنعت دستاوردهای یک مزیت رقابتی در زمانی که آنها می توانند داده ها را مهار به اطلاع تصمیم گیری های استراتژیک. فرزندان شامل: کارشناسی ارشد ما به شما مهارت های ریاضی و مدل سازی شما نیاز به قرار داده به کار کند. [+]

استاد تحقیق در عملیات و مهندسی اطلاعات کسب و کار از همه نوع و اندازه غرق در داده ها و گرسنه برای تحلیلگران ماهر و دانشمندان اطلاعات که می توانید استفاده کنید که داده ها را به روشنگری، زمان واقعی تصمیمات کسب و کار می باشد. استاد دانشگاه کرنل فناوری در تحقیق در عملیات و مهندسی اطلاعات (فرزندان شامل:) شما را با مدل سازی و تجزیه و تحلیل داده مهارت های ریاضی شما نیاز به درایو تصمیم گیری است که بهبود رضایت مشتری و بهره وری عملیاتی فراهم می کند. بدانید که در آن استحکام دادهها ملاقات نوآوری فرزندان شامل: کارشناسی ارشد کرنل فناوری ترکیبی دقت علمی دانشگاه کورنل با انرژی و فرصتی است که با مطالعه در قلب تکنولوژی راه اندازی جامعه نیویورک آمده است. رهبری دانشکده که به طور جدی شکل دادن به آینده داده های بزرگ، شما پیچیدگیهای مدل سازی داده ها، یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل پیش بینی استاد. شما زمینه تجاری برای تخصص فنی خود را از طریق کلاس ها در کسب و کار و کارآفرینی به دست آورید. کار کردن در تیم متقابل کارکردی با همکلاسی-که خود را شامل وکلا بلند پروازانه جوان، مهندسان، بازاریابان و کالا مدیران- شما کسب و کار خود را در راه اندازی استودیو ایجاد و توسعه راه حل های واقعی برای مشتریان در برنامه استودیو محصولات. تنها در یک سال، شما با مهارت، تجربه فارغ التحصیل، و شبکه شما نیاز به کمک راه اندازی و شرکت تاسیس داده مهار به طور یکسان به درایو ارزش مشتری. چه کسی... [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی برق و کامپیوتر

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Chelsea

توسعه تکنولوژی از فردا. برق و کامپیوتر دانشگاه کرنل تک مهندسی کارشناسی ارشد ترکیب تحصیلی دانشگاه کورنل با انرژی و فرصتی است که با مطالعه در قلب تکنولوژی راه اندازی جامعه نیویورک آمده است. [+]

کارشناس ارشد مهندسی برق و کامپیوتر توسعه تکنولوژی از فردا. برق و کامپیوتر دانشگاه کرنل تک مهندسی کارشناسی ارشد ترکیب تحصیلی دانشگاه کورنل با انرژی و فرصتی است که با مطالعه در قلب تکنولوژی راه اندازی جامعه نیویورک آمده است. کارشناسی ارشد مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر در دانشگاه کرنل Tech یک برنامه همهجانبه ساله طراحی شده برای آموزش مهندسان، دانشمندان و تحلیلگران کمی روش های مهم دولت از هنر در پردازش سیگنال، علم اطلاعات و تئوری تصمیم گیری است. دوره های در این برنامه آموزش شما را به مانند یک کارآفرین فکر می کنم، کار در تیم های میان رشته و ایجاد یک مجموعه از کار مربوط به تکنولوژی دیجیتال امروز. تحولات هیجان انگیز در یادگیری ماشین، تکنولوژی سنسور، و سیگنال و پردازش تصویر در حال ایجاد فرصت های جدید برای مهندسان و دانشمندان کامپیوتر با مهارت های پیشرفته فنی و طرز فکر کارآفرینی به نوبه خود این تحولات را به محصولات و خدمات جدید. استاد دانشگاه کرنل فناوری در مهندسی برق و کامپیوتر به شما کمک خواهد به دست آوردن دانش، تجربه عملی و حرفه ای شبکه شما نیاز به اکسل در تقاطع کارآفرینی، خلاقیت و فن آوری دیجیتال. یادگیری مهارت های برش لبه در راه اندازی فرهنگ فن آوری های جدید موفق ترین و راه اندازی توسعه زمانی که فن، طراحان، و کارآفرینان همکاری کنند. کرنل فناوری پیشرفته است که مدل مشارکتی توسعه محصول گرفته شده است و آن را به برنامه های تحصیلی ما استفاده شود. دوره های مبتنی بر کلاس درس خود را، که با... [-]

ویدئو ها

Cornell Tech: A Revolutionary Model

تماس

تلفن