Contemporary Technology University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سرمایه گذاری در شما!

Contech با ارائه برنامه های مدرک ، مهارت و فرصت های شغلی برای مشاغل اقتصاد مبتنی بر نرم افزار فردا در شما سرمایه گذاری می کند.

پیشرفت در شغل خود

اکنون موفق شوید و بعداً پرداخت کنید

در Contech ، ما شفاف هستیم. ما می خواهیم در شما سرمایه گذاری کنیم و بهترین نسخه از شما را فاش کنیم. شغل خود را با هزینه اندک در مقدمه شروع کنید و در هنگام کار کردن با درآمد بالایی ، شهریه خود را پرداخت کنید. اگر این کار را نکنید ، دیگر نیازی به پرداخت آن ندارید. ساده است. بنابراین اینگونه است که ما از دانش آموزان خود حمایت می کنیم.

تبدیل به یک عشایر دیجیتال شوید

Contech به دانشجویان خود قول می دهد كه از فن آوری نفوذ استفاده كنند تا بتوانند از هر كجای دنیا كار كنند ، فرهنگ های مختلفی را تجربه كنند ، كه از مهارت های شخصی شخصی آنها نه تنها برای تحصیلات شما ، بلکه برای زندگی شخصی و شخصی خود استفاده كنید.

4 شهر بزرگ فناوری

Contech Nomad Student از زندگی و یادگیری در چهار شهر مختلف جهان ، سان فرانسیسکو ، نیویورک ، برلین استفاده می کنند

یادگیری مبتنی بر پروژه

ما در جایی که شما منتظر اطلاعاتی هستید كه به سرتان می رسد ، مخالف درس های منفعل هستیم. با پروژه های چالش برانگیز ، شما بهترین قسمت های تجربیات قبلی خود را به دست آورده و آنها را با پروژه خود مرتبط می کنید تا در آنهایی که الهام بخش و بی نظیر هستند ، پرورش پیدا کنند.

122273_pexels-photo-1438081.jpegهزاره ساله Buro / Pexels

به چالش کشیدن سیستم یادگیری سنتی

رویکرد ما این است که شما را با چالش های الهام بخش که تخیل شما را برانگیخته است ، ارائه دهد و در عین حال آنچه را که برای تحقق این چالش ها لازم دارید به شما نشان دهیم.

توسعه مهارت

یک دانشجوی Contech که دارای مهارت های عالی و دانش عمیقی در زمینه تخصص خود است و همچنین مایل است به کشف امکاناتی همچون ناشناخته تحول دیجیتال در جامعه ما بپردازد.

یادگیری دیجیتال

رویکرد ما با مشخص کردن حقایق بازتولید شده برای امتحان ، این آیین نامه را خسته نمی کند آنچه در اقتصاد سریع در حال حاضر مورد نیاز است. در عوض ، ما یک تجربه یادگیری دیجیتالی 360 درجه را ارائه می دهیم - تعبیه دانش و درک در یک محیط عملی.

هکاتون

یادگیری با روت باعث پیشرفت شما در پیشرفت فناوری نمی شود. کارگاه های عملی باعث می شود که شما در یک جامعه به یادگیری بپردازید - ایده های تندرست از دانشجویان دیگر و یادگیری ارگانیک.

مربیگری

کادر آموزشی ما خود را به عنوان افرادی که دارای دانش ارزشمندی هستند که می خواهند به سادگی به شما منتقل کنند فکر نمی کنند. درعوض ، آنها بر اینكه شما را قادر به داشتن تجربه های معنادار و دست اول می كنند - این امر را قادر می سازد كه بتوانید با داشتن ایده های خلاقانه ، مشاركت و ارتباط موثر ، بر پروژه های چالش برانگیز مستر شوید.

122272_people-coffee-notes-tea.jpgراه اندازی عکس ها / Pexels

توسعه نیروی کار ماهر

تیم موسس پشت Contech از سال 2005 در صنعت آموزش و پرورش استعداد فعالیت داشته و امکان دسترسی به آموزش و پرورش بیش از 45000 دانش آموز را در سطح جهان دارد. تا سال 2014 ، شکاف مهارت در زمینه فناوری به حدی بود که همه شبکه کارفرمایان ما به دنبال استعدادهایی در زمینه های تازه تأسیس شده بودند ، ناامید شدند که چشم انداز دانشگاهی بر روی اصول اساسی و تغییر ناپذیر علوم کامپیوتر متمرکز می شود ، در عوض از امکانات جدید هیجان انگیز اینترنت و فرصت های آن

اقتصاد جهانی پیچیده و امروزی به نیروی کار ماهر نیاز دارد که بتواند از فناوری برای افزایش موفقیت استفاده کند. مجموعه برنامه های محکم Contech شامل کلیه ارکان اساسی نوآوری است تا گزینه های مختلفی را برای رشد و توسعه به افراد و تیم ها ارائه دهد. ما برنامه هایی را در زمینه هوش مصنوعی ، علوم داده ، بازاریابی دیجیتال و همچنین محاسبات ابری ، یادگیری عمیق ، مدیریت محصول ، طراحی دیجیتالی و توسعه نرم افزار ارائه می دهیم ، برنامه هایی که امروزه اقتصاد دیجیتال ما را فضا می کند. دانش آموزان می توانند از طیف وسیعی از قالب ها و روشها را انتخاب كنند تا به آنها در رسیدن به اهدافشان از جمله تمام وقت ، پاره وقت ، پردیس و به صورت آنلاین كمك كند.

ساخت شبکه گسترده جهانی

ما 4 دانشگاه در بهترین مراکز فناوری در سراسر جهان داریم اما 2 دانشگاه دیگر در سال 2020 در دسترس خواهد بود. ما دائماً کارفرمایان خود را گسترش می دهیم که از 32 شریک فناوری تشکیل شده است. حضور جهانی Contech ، شبکه فناوری و شرکای استخدام سه بزرگترین دارایی ما است. علاوه بر برنامه هایی که به طور انحصاری برای پاسخگویی به نیازهای کارفرمایان طراحی شده اند ، ما خط لوله ای از متخصصان صنعت پرورش می دهیم که به عنوان مربی ، مربی و مربی فعالیت می کنند. این شبکه حرفه ای پر رونق به فارغ التحصیلان اخیر ما کمک می کند تا شغل و ایجاد ارتباط برقرار کنند ، آنها را برای موفقیت در شغل و زندگی تنظیم کند.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

ما به بازار می رویم

زمینه های پویا مانند علوم داده و هوش مصنوعی در زمان واقعی تکامل می یابند و ما به طور مداوم برنامه های آزمایشی ، راه اندازی و غروب خورشید را برای پاسخ به تقاضای بازار و تکامل ابزارها و تکنیک ها خلبانی می کنیم. تیم ما در سطح جهانی از طراحان آموزشی ، کارشناسان موضوع و مدیران محصولات آموزشی به طور مداوم مطالب ما را تازه می کنند تا از ارتباط آن اطمینان حاصل شود. با استفاده از داده ها ، بازخورد ها و بینش های ارزیابی های اختصاصی ما ، رشته هایی را تولید می کنیم که بیشترین تأثیر را در کار دارد. روابط کارفرمای عمیق همیشه بخش مهمی از DNA Contech بوده است. تقریباً نیمی از دانشجویان ما توسط کارفرمایانی تأمین می شوند که می خواهند کارمندانشان توسط کارشناسان ما آموزش ببینند و برنامه های درسی ما براساس نیاز صنعت هدایت می شوند. ما به دهها شرکت Fortune 100 - و صدها مشاغل دیگر در سراسر جهان - برای ارزیابی و آموزش استعداد آنها ، از طریق سایت ، به صورت آنلاین یا در محوطه دانشگاه های ما کمک کرده ایم.

مجوز

Contemporary Technology University در حال دریافت مجوز کامل سازمانی است تا به عنوان یک مؤسسه اعطای مدرک خصوصی از طرف دفتر کالیفرنیا برای تحصیلات تکمیلی خصوصی فعالیت کند. تأیید کامل نهادی بالاترین وضعیتی است که توسط ایالت کالیفرنیا اعطا شده است. چنین تصویب حاکی از رعایت حداقل استانداردهای ایالتی است و به معنای تأیید یا توصیه ای از سوی دولت یا دفتر نیست.

مورد حمایت جامعه دانشگاهی است

شورای دانشگاهی ما آخرین دیدگاهها را در مورد تحقیقات حوزه ما ، پیوند محکم به جامعه علمی و چندین دهه تجربه در ایجاد محیطهای یادگیری معنی دار به ما ارائه می دهد. آنها به ما کمک می کنند تا اساتید ، محققان و اساتیدی را که در جهت تعالی ، مأموریت مشترک ما حضور دارند ، شناسایی کنیم و از رویکرد آموزشی ما حمایت کنند.

مکان ها

پالو آلتو

Address
2100 Geng Road, Suite 210
94303 پالو آلتو, کالیفرنیا, آمریکا