Concordia University Chicago Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا CONCORDIA-شیکاگو؟

دانشگاه کونکوردیا شیکاگو به یک رهبر در مقاطع کارشناسی ارشد و آموزش در مقطع کارشناسی است. ما معتبر، بسیار قرار گرفت، در دانشگاه، کوهورت و آنلاین کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می تواند کمک به شما در دستیابی به اهداف آموزش و پرورش و حرفه ای خود را:

در سال 1864 تاسیس شد، کونکوردیا شیکاگو جشن 150 سالگرد خود را از آوردن آموزش عالی به جهان است. بیش از 3500 دانش آموز در آنلاین، کوهورت و در دانشگاه کارشناسی ارشد و دکترا ثبت نام کرد. ما رتبه 22 از 7400 کالج و دانشگاه در ایالات متحده برای برنامه های با کیفیت بالا استاد آموزش و کارشناسی (پایگاه داده کالج از بالا کالج و دانشگاه، 2013 ایالات متحده). ما به دانشگاه دوم سریع ترین رشد در میان موسسات درجه اعطای استاد غیر انتفاعی در ایالات متحده برای 2004-2009 (کرونیکل آموزش عالی، 2011 سالنامه نسخه). در فوریه 2012، کمیسیون آموزش عالی مجوز رسمی برای کونکوردیا شیکاگو به ارائه یک دکتر از فلسفه (PhD) در رهبری اعطا می شود. در نتیجه، کونکوردیا دکترا به دکتر خود را از آموزش و پرورش (EDD) در رهبری با هشت تخصص اضافه شده است. در سال 2010، شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم معتبر "اعتباربخشی در ادامه از تمام برنامه های آموزش و پرورش بدون قید و شرط" خود را در برنامه های آموزش و پرورش 18 کنکوردیا اعطا کرد.

چرا مدرک آنلاین؟

در دانشگاه کنکوردیا شیکاگو، ما برنامه های آنلاین ما برای بزرگسالان کار مانند شما، که باید میل به آموزش عالی با واقعیت ها و مسئولیت های کار، خانواده و زندگی تعادل تنظیم کرده اند.

اجتماع یادگیرندگان آنلاین. هنگامی که شما در کونکوردیا شیکاگو ثبت نام، شما یک جامعه یادگیری آنلاین پویا و پر جنب و جوش بپیوندید. دانشکده در تعامل خواهد بود تقریبا هر روز با دانش آموزان، منجر بحث های آنلاین و نما فکری سوالات. بینش از دانشجویان همکار خود را حفظ خواهد کرد شما به طور مداوم در تفکر و یادگیری. در طول این دوره از درجه خود را، شما روابط با همکلاسی های همکار که یک عمر طول بکشد تشکیل می دهد.

مطالعه بر روی برنامه خود را. در محیط آنلاین ما، هیچ زمان تعیین شده شما باید کلاس حضور دارد. هر هفته، شما یک ماژول مطالعه با سخنرانی، قرائت و تکالیف دسترسی داشته باشید. سپس شما را با جامعه آموزش آنلاین خود را در بحث دانشکده و رهبری دانشجویان شرکت کنند. شما "شرکت در کلاس" هنگامی که آن را مناسب برای شما، که آیا آن در ساعت 6 صبح قبل از اینکه شما برای کار و یا در ساعت 10 ترک پس از بچه ها به رختخواب رفته است.

ساختار و قابل پیش بینی. در کلاس درس آنلاین ما، شما یک دوره در یک زمان در یک توالی از پیش تعیین، با هر دوره به مدت هشت هفته.

در هر زمان، در هر نقطه دسترسی. تا زمانی که شما یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت، شما می توانید به کلاس خود را در ارتباط و دسترسی به همه کلاس مواد کتاب ها، مقالات، کتابخانه ها، بحث دانش آموز خود و تکالیف در هر زمان و هر کجا.

موج از آینده. امروز، بیش از 40 درصد از دانش آموزان ثبت نام در برنامه های تحصیلات تکمیلی در حال انتخاب به مطالعه منحصرا آنلاین. حتی دانشجویان دکترا درآمد درجه ترمینال خود را آنلاین.

پردیس جهانی، آموزش و پرورش جهانی. کلاس درس جهانی ما برای برنامه های تحصیلات تکمیلی کمک خواهد کرد به شما در کسب آموزش و پرورش جهانی. ما دانش آموزان از 37 ایالت و 26 کشور خارجی است. جامعه یادگیری آنلاین شما ممکن است دانش آموزان از دور می رسد افتاده از جهان، از چین تا اسپانیا به آفریقای جنوبی است.

دانشکده جهانی است. ما دانشکده آنلاین ما از بهترین از بهترین در سراسر ایالات متحده و سراسر جهان را انتخاب کنید. ما به دنبال از مجرب، اساتید شخصیت که کارشناسان خود در زمینه می باشد. دانشکده جهانی ما خواهد متنوع، چشم انداز دنیوی به آموزش تحصیلات تکمیلی خود را به ارمغان بیاورد.

صرفه جویی در وقت و پول. در یک محیط آنلاین، شما وقت و پول رانندگی، پارکینگ و راه رفتن به کلاس صرف نکرده است. آنلاین، شما دسترسی به کلاس خود را از هر جا که راحت به شما.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

MA، TESOL

Online & Campus Combined 22  زمان ثبت نام باز است آمریکا Chicago

استاد دانشگاه کونکوردیا شیکاگو هنر در TESOL هر دو آنلاین و در محوطه دانشگاه در دسترس است و برای کسانی که می خواهند به دنبال شغلی آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان و کودکان طراحی شده است. [+]

استاد دانشگاه کونکوردیا شیکاگو هنر در TESOL هر دو آنلاین و در محوطه دانشگاه در دسترس است و برای کسانی که می خواهند به دنبال شغلی آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان و کودکان طراحی شده است. فارغ التحصیلان آماده خواهد شد برای نشان دادن شایستگی و مهارت به عنوان ESL / EFL (زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم / انگلیسی به عنوان زبان خارجی) معلمان در هر یک از تنظیمات زیر، چه در ایالات متحده و یا در خارج از کشور: سازمان های اجتماعی برنامه های فشرده انگلیسی / تنظیمات دانشگاه کالج شرکت خصوصی زبان یا شرکت های بزرگ ترم در آموزش بزرگسالان و کودکان، آموزش تلفن همراه / از راه دور، و آموزش زبان انگلیسی به زبان های دیگر (TESOL) را به چارچوب نظری و دانش عملی به آموزش زبان انگلیسی به کودکان و بزرگسالان فراهم کنند. از آنجا که انواع بسیاری از شغل معلمی ESL / EFL در سراسر جهان در دسترس هستند، TESOL یک میدان مهم در جهان در حال کاهش است. مدارس بین المللی در حال باز کردن در سراسر جهان و هر سال بیشتر آمریکایی ها حرکت در خارج از کشور به آموزش و یا کار در تنظیمات جهانی به عنوان شرکت تغییر مقر خود را فراملی. آموزش اهداف و شایستگی درخواست چارچوب آموزشی تئوری بزرگسالان و یادگیری فرزند در محیط های یادگیری معاصر کسب دانش موضوع ضروری و آشنایی با اصول تدریس موثر از زبان آموزان بزرگسال و کودک به دست آوردن طیف وسیعی از مهارت های عملی برای آموزش زبان انگلیسی به زبان... [-]

کارشناسی ارشد، رهبری آموزش عالی

Campus or Online 22  زمان ثبت نام باز است آمریکا Chicago

برنامه درسی آموزش عالی رهبری دانش آموزان را تشویق به منظور جلب و ساخت بر دانش و تجربه مربوط به کار حرفه ای خود را در حالی که همچنین نیاز دانش آموزان به منظور توسعه مهارت های پژوهشی قوی و آشنایی با مبتنی بر شواهد تصمیم گیری. در حالی که در مباحث مربوط به سیستم آموزش عالی در ایالات متحده دارد، این تاکید نیز فرصت برای کشف بین المللی و جهانی شدن آموزش عالی فراهم می کند. [+]

برنامه درسی آموزش عالی رهبری دانش آموزان را تشویق به منظور جلب و ساخت بر دانش و تجربه مربوط به کار حرفه ای خود را در حالی که همچنین نیاز دانش آموزان به منظور توسعه مهارت های پژوهشی قوی و آشنایی با مبتنی بر شواهد تصمیم گیری. در حالی که در مباحث مربوط به سیستم آموزش عالی در ایالات متحده دارد، این تاکید نیز فرصت برای کشف بین المللی و جهانی شدن آموزش عالی فراهم می کند. استاد دانشگاه کونکوردیا شیکاگو هنر در برنامه مطالعات رهبری بر این اعتقاد است که رهبران باید یاد بگیرند به رهبری تغییر به طوری که خدمات و تحویل به طور موثر، اخلاقی و کارآمد برای جمعیت فزاینده ای متنوع در زمینه اقتصاد در حال تغییر تحویل و فن آوری به سرعت در حال توسعه بر اساس . برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات رهبری به نیازهای پزشک با لینک دادن نظریه به بهترین شیوه از رهبری متمرکز است. مهارت های رهبری که دانش آموزان رسیدن حالی که به دنبال کارشناسی ارشد در رهبری انتقال در تمام انواع سازمان های خصوصی هستند، برای سود، غیر انتفاعی و عمومی است. برنامه درسی رهبری کونکوردیا شیکاگو آماده سازی دانش آموزان برای رهبری تغییر سازمانی و نوآوری توسعه داده شد، در حالی که مدیریت با چالش های تغییر مداوم و رقابت جهانی. دانش آموزانی که در رهبری دنبال استاد خود را ممکن است کار به عنوان و یا می خواهید به دنبال فرصتهای شغلی به عنوان افسر اطلاعات، برنامه ریزان استراتژیک، مدیران پروژه، مدیران فروش، افسران نظامی، مدیران بیمارستان... [-]

تماس
آدرس محل سکونت
7400 Augusta St., River Forest, IL 60305
Chicago, Illinois, US
رسانه های اجتماعی