توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کلمبیا شبکه ویدئو شده است در این حوزه آموزش آنلاین از زمان آغاز آن در سال 1986، را قادر می سازد هزاران نفر از متخصصان کار و دانش آموزان از راه دور قرار دارد از آموزش از راه دور بهره مند شوند و دنبال کردن مدارج خود را بدون هر گونه شرایط اقامت در محوطه دانشگاه در نیویورک مدرسه بنیاد علوم مهندسی و کاربردی (دریاها) ارائه می دهد آموزش مبتنی بر گسترده ای در درون یک دانشگاه تحقیقاتی عمده است و ایده آل مناسب به تعلیم رهبران مهندسی فردا و تشویق سواد فنی. مهندسی و علوم کاربردی برنامه های ما، که در میان قدیمی ترین و با نفوذ ترین، در آغوش فن آوری های جدید کشور و فرصت های میان رشته ای می باشد.

هدف ما این است برای توانمند سازی دانش آموزان ما برای تبدیل شدن به رهبران تکنولوژی فردا. در این راستا، ما برتری در آموزش پرورش و در پژوهش شرکت در سطح جهانی با هدف ترویج برتری در لبه برش. ما به شما خوش آمد به ما بپیوندید در این سفر هیجان انگیز به آینده است.

هستند بسیاری از فرصت های تحصیلی فارغ التحصیل در دسترس شما وجود دارد آنلاین از کلمبیا شبکه ویدئو. CVN دانش آموزان از توجه شخصی مرتبط با کالج کوچک و همچنین از منابع علمی گسترده ای از یک موسسه تحقیقاتی عمده بهره مند شوند. به عنوان یک دانشجوی کلمبیا، شما امکان دسترسی به اساتید مشهور جهان که رهبران و نوآوران در زمینه های مربوطه هستند.

دانشجویان مهندسی آنلاین کارشناسی ارشد در کلمبیا لذت بردن از یک آرایه وسیعی از برنامه های آکادمیک را انتخاب کنید از جمله تحقیق در عملیات، روش در امور مالی، صنعتی و مهندسی سیستم، مهندسی پزشکی، مهندسی شیمی، ریاضی کاربردی، فیزیک کاربردی، علوم کامپیوتر، مهندسی برق، مکانیک و مهندسی عمران، مهندسی ساخت و ساز و مدیریت سیستم، علم مواد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

تحقیق در عملیات یک علم کاربردی است و با مشکلات تصمیم گیری کمی نگران، به طور کلی شامل تخصیص و کنترل منابع محدود است. چنین مشکلات بوجود می آیند، برای مثال، در عملیات شرکت ه ... [+]

کارشناسی ارشد تحقیق در عملیات

تحقیق در عملیات یک علم کاربردی است و با مشکلات تصمیم گیری کمی نگران، به طور کلی شامل تخصیص و کنترل منابع محدود است. چنین مشکلات بوجود می آیند، برای مثال، در عملیات شرکت های صنعتی، موسسات مالی، سازمان بهداشت و درمان، حمل و نقل، انرژی و منابع، و دولت است. این تحلیلگر تحقیق در عملیات توسعه و استفاده از مدل های ریاضی و آماری برای کمک به حل این مشکلات تصمیم گیری. مانند مهندسان، آنها فرمول مشکل و حل کننده می باشد. کار خود را نیاز به تشکیل یک مدل ریاضی از یک سیستم و تجزیه و تحلیل و پیش بینی عواقب ناشی از حالت های متناوب عامل سیستم. تجزیه و تحلیل ممکن است تکنیک های ریاضی بهینه سازی، روش احتمالاتی و آماری، آزمایش، و شبیه سازی های کامپیوتری باشد. عملیات دوره های تحقیقاتی در دانشگاه کلمبیا از سال 1952 ارائه شده است.... [-]

آمریکا New York
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی