Columbia College Hollywood

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Columbia College Hollywood بر پایه ای از آموزش و یادگیری استوار است. ما معتقدیم بهترین راه برای آماده سازی شما برای فرصت هایی که در پیش رو داریم، تقویت یک فرهنگ دانشگاهی است که جهان واقعی را نشان می دهد. به همین دلیل برنامه های ما همکاری خلاقانه بین رشته ها را تشویق می کنند.

از روز اول، شما چندین کار را انجام می دهید و سعی می کنید از نقش های جدید و تکنولوژی های نا آشنا در ساخت محتوای رسانه خلاق استفاده کنید. استادان ما از فیلمسازان با تجربه، برنده جایزه، تکنسین ها، هنرمندان و مربیان از تخصص خود استفاده می کنند تا شما را با روش های نوین تدریس در محیط های کلاس درس تعاملی تعامل کنند.

چرا ما را انتخاب کن

برای فیلمسازان

Columbia College Hollywood کالج فیلم ساز است که در آن شما تمام جنبه های فیلم سازی را یاد خواهید گرفت. برنامه های مدرک شما را در گستره وسیعی از مهارت های خلاق، فنی و تجاری مورد نیاز برای هدایت فرصت های کارآفرینی بی حد و حصر در یک صنعت رقابتی غوطه ور می کنند. ما به هسته صنعت فیلم با استقرار، فرصت های شغلی، تجهیزات حرفه ای و تجربه دنیای واقعی دسترسی می کنیم.

با فیلمسازان

شما با فیلمسازان حرفه ای که علاقه شما را به اشتراک می گذارند، کار می کنند و شما را با هنر و صنعت صنعت فیلم ارتباط می دهند. دوره ها به منظور تعادل تمرین تمرین عملی با اصل و تئوری طراحی شده اند، بنابراین شما باید مهارت ها و دانش را برای درک دیدگاه شخصی خود داشته باشید.

دسترسی به صنعت

شما فیلمبرداری در لس آنجلس، مرکز صنعت سرگرمی را مطالعه خواهید کرد. شما به رهبران صنعت، از مدرسان خود در کلاس درس تا سخنرانان حرفه ای حرفه ای، دسترسی خواهید داشت. کارآموزی به شما در تجربه دنیای واقعی کمک می کند که پس از فارغ التحصیلی می توانید به بازار کار بروید.

تجهیزات و امکانات

شما به تجهیزات و امکانات حرفه ای دسترسی دارید که شامل مجموعه های دائمی عکسبرداری، فیلم جداگانه و ایستگاه های صدای تلویزیونی، سوئیت های ویرایش دیجیتال و تئاتر صدای فراگیر برای نمایش کار خود می باشند. موجودی فیلم و دوربین دیجیتال ما دائما به روزرسانی می شود تا تجهیزات حرفه ای که در حال حاضر توسط کارکنان حرفه ای استفاده می شود را شامل می شود.

بیانیه مأموریت

Columbia College Hollywood دانشجویان را در هنر و علوم ارتباطات و رسانه های گوناگون داستان سرایی معاصر در حوزه اکتشاف هنرهای لیبرال آموزش می دهد. دوره دقیق مطالعه و تمرین ما فارغ التحصیلان را به عنوان متفکران تحلیلی و ارتباط دهنده های موثر تشویق می کند که خلاق، شناخته شده و مسئول کمک به پیشرفت جامعه جهانی کنجکاو، متفکر و دلسوز هستند.

فلسفه

Columbia College Hollywood متعهد به پرورش یک جامعه یادگیری است که خلاقیت، نوآوری و رشد را از طریق آموزش، همکاری و عشق عامیانه هنرهای سرگرم کننده ترویج می دهد. ما قصد داریم یک تجربه هنری چالش برانگیز را ارائه کنیم که دانشجویان را برای شهروندی در جامعه جهانی آماده می کند:
  • برنامه درسی با تجربیات یادگیری پیشرفته که منعکس کننده دنیای واقعی صنعت سرگرمی است غنی شده است.
  • درسهای مبتنی بر پروژه نیازمند دانش آموزان در تیم هستند تا همه جنبه های روند فیلمسازی را بیاموزند.
  • یک استاد الهام بخش متخصصان صنعت سرگرمی با تجربه برای کمک به دانش آموزان پتانسیل خلاقانه خود را آزاد می کند.
  • یک محیط آموزشی صمیمی که هر دانش آموز را تشویق می کند تا ریسک هایی را برای ایجاد دیدگاه و صدا هنری منحصر به فرد به وجود آورد.
  • فرصت های دسترسی حرفه ای و آموزش مداوم از طریق روابط صنایع سرگرمی برای کمک به فارغ التحصیلان پایه ای برای موفقیت خلاق و حرفه ای ایجاد می کنند.

تاریخ

برای بیش از 65 سال، Columbia College Hollywood آموزش کامل در زمینه هنر را فراهم کرده است

Columbia College Hollywood در ابتدا در سال 1952 در ناحیه پارک MacArthur در لس آنجلس به عنوان دانشگاه شاخه کالج کالج در شیکاگو تاسیس شد. برنامه درسی به منظور تمرکز بر صنایع رادیویی و تلویزیونی پرورش یافته طراحی شد و دارای یک هیئت علمی از کارشناسان تلویزیون و رادیو بود. در سال 1959، Columbia College Hollywood از موسسه شیکاگو جدا شد و به عنوان یک دانشکده مستقل، خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت کرد.

در سال 1997 Columbia College Hollywood دانشگاه خود را در مقطع تاریخی، سابق جهانی Panavision، طراح اصلی و سازنده بهترین دوربین ها و لنزهای صنعت فیلم و تلویزیون، تاسیس کرد. این کالج اکنون در مرکز دره سانفرانندو قرار دارد و دانش آموزان و اعضای هیات علمی را به تمام استودیوهای مهم فیلم و تلویزیون در منطقه لس آنجلس ارائه می دهد.

زندگی دانشجویی

این که آیا شما روی ایجاد محتوا برای صفحه نمایش بزرگ، صفحه نمایش کوچک، کنسول بازی یا صحنه هستید، و یا دیدگاه خلاقیت خود را در دنیای واقعی یا دنیای مجازی، و یا ایجاد جایگاه خود را به عنوان رهبر صنعت یا استاد صنایع دستی خود، یک فرهنگ دانشگاهی ایجاد کرد تا بتواند شما را قادر به اختراع، شکل دادن، ساختن و اصلاح نام تجاری هنری شخصی خود و آماده ساختن موقعیت خود در جهان بی نهایت و کارآفرینی رسانه های جهانی سازد.

مکان ها

لس آنجلس

Address
Oxnard Street
18618 لس آنجلس, کالیفرنیا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: