College of Saint Rose

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بسیاری از فرصت ها، یک تمرکز - دانش آموزانی که تفاوت

کالج سنت رز یک جامعه مترقی از دانشمندان با تمرکز بر کسب دانش و استفاده از آنچه که آموخته ام را به جهان اطراف آنها بهتر است. واقع در قلب از آلبانی، مرکز ایالت نیویورک، سنت رز ارائه می دهد، مستقل، تجربه کالج مختلط خصوصی در یک محیط پر جنب و جوش شهری است.

با حدود 4500 دانش آموزان تمام وقت و پاره وقت، سنت رز ارائه متنوع از برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و گواهی در راستای هر دو دانش آموزان سنتی و کار حرفه ای. ما ترکیب مطالعات دقیق در علوم انسانی و علوم با فرصت های بی حد و حصر برای کارآموزی، تحقیق در مقطع کارشناسی و تحصیل در خارج و همچنین فرصت برای دانش آموزان به شرکت در خدمات اجتماعی معنی دار است.

در سال 1920 توسط خواهران سنت جوزف از Carondelet تاسیس شد، سنت رز به ماموریت خود نه تنها آماده کردن دانش آموزان برای مشاغل خود، بلکه آماده سازی آنها برای زندگی واقعی باقی مانده است.

بیانیه ماموریت

کالج سنت رز جامعه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد بسیار با انگیزه در تجارب آموزشی دقیق درگیر. در سنت مترقی از خواهران موسس سنت جوزف از Carondelet، ما مردان و زنان از همه پیشینه فرهنگی و مذهبی خوش آمدید. علاوه بر توسعه ظرفیت های فکری خود، دانش آموزان این فرصت را به کشت هدیه خلاق و معنوی خود را در یک جامعه یادگیری متنوع است که پرورش صداقت، وابستگی متقابل و احترام متقابل است.

کالج ارائه هنرهای آزاد مشخص و جامع و برنامه های حرفه ای که الهام بخش فارغ التحصیلان ما به بزرگسالان مولد، متفکران منتقد، و با انگیزه، مراقبت شهروندان است. تعامل ما با محیط زیست شهری گسترش می یابد، تنظیم برای فرصت های آموزشی و مشارکت پر انرژی جامعه سنت رز و رهبری موثر در جامعه تشویق می کند.

با یک دانشگاه در قلب تاریخی آلبانی، پایتخت ایالت نیویورک-سنت رز برای کمک هزینه تحصیلی دقیق و جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش است.

دانشگاهیان. 43 برنامه های مقطع کارشناسی، برنامه های 29 کارشناسی ارشد، و 19 گواهی پیشرفته برای دانش آموزان جدید است. رتبه به عنوان یک دانشگاه بهترین شمالی توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی. دانشکده. 93٪ از تمام وقت اعضای هیات علمی آموزشی ما به بالاترین درجه در این زمینه خود را نگه دارید. توجه شخصی. نسبت دانشجو به دانشکده 14: 1 است، و سنت رز استخدام صفر دستیاران چندان آموزش شما به طور مستقیم و اغلب کار با استادان خود را. دانش آموزان است. نزدیک به 4500 نفر (از جمله 2800 دانشجویان) از 36 ایالت و بیش از 55 کشور جهان است. 48٪ از دانشجویان در محوطه دانشگاه زندگی می کنند. کمک های مالی. 99٪ از دانش آموزان سال اول برخی از کمک های مالی دریافت، با بسته بندی به طور متوسط ​​در 26،891 $. چه کاری انجام دهید.

در محوطه دانشگاه: را در یک بازی NCAA بخش دوم، در میان 40 باشگاه دانش آموز را انتخاب کنید، و از آن لذت ببرید در مختلط داخل ورزشی همه چیز را از تشویق به فریزبی نهایی.

خارج از محوطه دانشگاه: دیدن باند بالا نام در کنسرت، حضور تولیدات برادوی، قدم زدن از طریق نمایشگاه های خیابانی، صرف بعد از ظهر در پارک ...

درجه کارشناسی ارشد را با یک هدف

حرکت حرفه ای شما. غنی سازی خود را. کسب مدرک کارشناسی ارشد سنت رز.

افرادی که سنت رز درجه کارشناسی ارشد به دست آورده اند نیروهای برای تغییر مثبت می باشد. آنها منجر مدارس، سیاست عمومی را تحت تاثیر قرار، نوشتن رمان، خبرها، ساخت سیستم های فناوری اطلاعات، انجام پژوهش پیشگام، شرکت اجرا شود، و شروع به شرکت خود را دارند.

چگونه آنها وجود دارد را دریافت کنم؟ توسط مدرک کارشناسی ارشد در کالج سنت رز. آنها توجه شخصی از دانشکده با اعتبار برجسته و بینش مشتاق دریافت کرده است. آنها اندازه کوچک کلاس، شب انعطاف پذیر، کلاس های آنلاین و روز و زمینه های دقیق مطالعه لذت می برد.

این تفاوت در آنها ساخته شده به طوری که آنها می تواند تفاوت را - و تبدیل که آنها واقعا می خواستم به.

مدرک فارغ التحصیل یک حرکت حرفه ای قدرتمند است. به طور متوسط، افراد مبتلا به کارشناسی ارشد کسب 23 درصد بیشتر از افراد با مدرک کارشناسی.

برنامه های مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد

چهار مدرسه: هنر و علوم انسانی، کسب و کار، آموزش و پرورش، و ریاضیات و علوم 43 درجه برنامه های مقطع کارشناسی 6 برنامه گواهی کارشناسی 29 برنامه کارشناسی ارشد 19 برنامه گواهی پیشرفته 11 برنامه های تسریع / دو درجه جایزه مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از کالج سنت رز در پنج سال BA یا BS از Saint رز با مهندسی BS در همکاری با موسسه پلی تکنیک Rensselaer BS علاوه MS در علوم آزمایشگاهی بالینی در همکاری با کالج آلبانی داروسازی BS علاوه خبره تکنولوژیست پزشکی در همکاری با بیمارستان عمومی روچستر و یا بیمارستان متدیست نیویورک BA / BS علاوه JD در همکاری با مدرسه آلبانی حقوق، دانشکده حقوق دانشگاه پیس، یا غربی انگلستان جدید دانشکده حقوق دانشگاه MBA به علاوه JD در همکاری با مدرسه آلبانی قانون

زندگی دانشجویی

  • 80 درصد از دانشجویان سال اول در دانشگاه زندگی می کنند. 45٪ از دانشجویان در محوطه دانشگاه زندگی می کنند - ALANA دانشجویان دوره کارشناسی تمام وقت: 20٪ - 33٪ مردان؛ 67٪ زنان دانشجویان دوره کارشناسی تمام وقت - ایالات در بدن دانش آموز نشان داده شود: 32 - کشورهایی که در بدن دانش آموز: 50 - انجمن دانشجویان باشگاه: 35

مکان ها

آلبانی

The College of Saint Rose

Address
The College of Saint Rose
432 Western Avenue, Albany

آلبانی, نیویورک, آمریکا
تلفن
+1 518-454-5143