College of Saint Rose

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بسیاری از فرصت ها، یک تمرکز - دانش آموزانی که تفاوت

کالج سنت رز یک جامعه مترقی از دانشمندان با تمرکز بر کسب دانش و استفاده از آنچه که آموخته ام را به جهان اطراف آنها بهتر است. واقع در قلب از آلبانی، مرکز ایالت نیویورک، سنت رز ارائه می دهد، مستقل، تجربه کالج مختلط خصوصی در یک محیط پر جنب و جوش شهری است.

با حدود 4500 دانش آموزان تمام وقت و پاره وقت، سنت رز ارائه متنوع از برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و گواهی در راستای هر دو دانش آموزان سنتی و کار حرفه ای. ما ترکیب مطالعات دقیق در علوم انسانی و علوم با فرصت های بی حد و حصر برای کارآموزی، تحقیق در مقطع کارشناسی و تحصیل در خارج و همچنین فرصت برای دانش آموزان به شرکت در خدمات اجتماعی معنی دار است.

در سال 1920 توسط خواهران سنت جوزف از Carondelet تاسیس شد، سنت رز به ماموریت خود نه تنها آماده کردن دانش آموزان برای مشاغل خود، بلکه آماده سازی آنها برای زندگی واقعی باقی مانده است.

بیانیه ماموریت

کالج سنت رز جامعه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد بسیار با انگیزه در تجارب آموزشی دقیق درگیر. در سنت مترقی از خواهران موسس سنت جوزف از Carondelet، ما مردان و زنان از همه پیشینه فرهنگی و مذهبی خوش آمدید. علاوه بر توسعه ظرفیت های فکری خود، دانش آموزان این فرصت را به کشت هدیه خلاق و معنوی خود را در یک جامعه یادگیری متنوع است که پرورش صداقت، وابستگی متقابل و احترام متقابل است.

کالج ارائه هنرهای آزاد مشخص و جامع و برنامه های حرفه ای که الهام بخش فارغ التحصیلان ما به بزرگسالان مولد، متفکران منتقد، و با انگیزه، مراقبت شهروندان است. تعامل ما با محیط زیست شهری گسترش می یابد، تنظیم برای فرصت های آموزشی و مشارکت پر انرژی جامعه سنت رز و رهبری موثر در جامعه تشویق می کند.

با یک دانشگاه در قلب تاریخی آلبانی، پایتخت ایالت نیویورک-سنت رز برای کمک هزینه تحصیلی دقیق و جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش است.

دانشگاهیان. 43 برنامه های مقطع کارشناسی، برنامه های 29 کارشناسی ارشد، و 19 گواهی پیشرفته برای دانش آموزان جدید است. رتبه به عنوان یک دانشگاه بهترین شمالی توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی. دانشکده. 93٪ از تمام وقت اعضای هیات علمی آموزشی ما به بالاترین درجه در این زمینه خود را نگه دارید. توجه شخصی. نسبت دانشجو به دانشکده 14: 1 است، و سنت رز استخدام صفر دستیاران چندان آموزش شما به طور مستقیم و اغلب کار با استادان خود را. دانش آموزان است. نزدیک به 4500 نفر (از جمله 2800 دانشجویان) از 36 ایالت و بیش از 55 کشور جهان است. 48٪ از دانشجویان در محوطه دانشگاه زندگی می کنند. کمک های مالی. 99٪ از دانش آموزان سال اول برخی از کمک های مالی دریافت، با بسته بندی به طور متوسط ​​در 26،891 $. چه کاری انجام دهید.

در محوطه دانشگاه: را در یک بازی NCAA بخش دوم، در میان 40 باشگاه دانش آموز را انتخاب کنید، و از آن لذت ببرید در مختلط داخل ورزشی همه چیز را از تشویق به فریزبی نهایی.

خارج از محوطه دانشگاه: دیدن باند بالا نام در کنسرت، حضور تولیدات برادوی، قدم زدن از طریق نمایشگاه های خیابانی، صرف بعد از ظهر در پارک ...

درجه کارشناسی ارشد را با یک هدف

حرکت حرفه ای شما. غنی سازی خود را. کسب مدرک کارشناسی ارشد سنت رز.

افرادی که سنت رز درجه کارشناسی ارشد به دست آورده اند نیروهای برای تغییر مثبت می باشد. آنها منجر مدارس، سیاست عمومی را تحت تاثیر قرار، نوشتن رمان، خبرها، ساخت سیستم های فناوری اطلاعات، انجام پژوهش پیشگام، شرکت اجرا شود، و شروع به شرکت خود را دارند.

چگونه آنها وجود دارد را دریافت کنم؟ توسط مدرک کارشناسی ارشد در کالج سنت رز. آنها توجه شخصی از دانشکده با اعتبار برجسته و بینش مشتاق دریافت کرده است. آنها اندازه کوچک کلاس، شب انعطاف پذیر، کلاس های آنلاین و روز و زمینه های دقیق مطالعه لذت می برد.

این تفاوت در آنها ساخته شده به طوری که آنها می تواند تفاوت را - و تبدیل که آنها واقعا می خواستم به.

مدرک فارغ التحصیل یک حرکت حرفه ای قدرتمند است. به طور متوسط، افراد مبتلا به کارشناسی ارشد کسب 23 درصد بیشتر از افراد با مدرک کارشناسی.

برنامه های مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد

چهار مدرسه: هنر و علوم انسانی، کسب و کار، آموزش و پرورش، و ریاضیات و علوم 43 درجه برنامه های مقطع کارشناسی 6 برنامه گواهی کارشناسی 29 برنامه کارشناسی ارشد 19 برنامه گواهی پیشرفته 11 برنامه های تسریع / دو درجه جایزه مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از کالج سنت رز در پنج سال BA یا BS از Saint رز با مهندسی BS در همکاری با موسسه پلی تکنیک Rensselaer BS علاوه MS در علوم آزمایشگاهی بالینی در همکاری با کالج آلبانی داروسازی BS علاوه خبره تکنولوژیست پزشکی در همکاری با بیمارستان عمومی روچستر و یا بیمارستان متدیست نیویورک BA / BS علاوه JD در همکاری با مدرسه آلبانی حقوق، دانشکده حقوق دانشگاه پیس، یا غربی انگلستان جدید دانشکده حقوق دانشگاه MBA به علاوه JD در همکاری با مدرسه آلبانی قانون

زندگی دانشجویی

  • 80 درصد از دانشجویان سال اول در دانشگاه زندگی می کنند. 45٪ از دانشجویان در محوطه دانشگاه زندگی می کنند - ALANA دانشجویان دوره کارشناسی تمام وقت: 20٪ - 33٪ مردان؛ 67٪ زنان دانشجویان دوره کارشناسی تمام وقت - ایالات در بدن دانش آموز نشان داده شود: 32 - کشورهایی که در بدن دانش آموز: 50 - انجمن دانشجویان باشگاه: 35
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

MS در تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار

Campus تمام وقت August 2018 آمریکا Albany

چرا انتخاب سنت رز برای تجزیه و تحلیل کسب و کار؟ این همه در مورد اعداد تقریبا در تمامی صنایع. اما شما باید بدانید که چه باید بکنید با آنها. این برنامه کسب و کار تجزیه و تحلیل ترافیک در سنت رز فشرده، آموزش اعمال طراحی شده برای کمک به شما را علامت خود را در "داده بزرگ است." [+]

چرا انتخاب سنت رز برای تجزیه و تحلیل کسب و کار؟

این همه در مورد اعداد تقریبا در تمامی صنایع. اما شما باید بدانید که چه باید بکنید با آنها. این برنامه کسب و کار تجزیه و تحلیل ترافیک در سنت رز فشرده، آموزش اعمال طراحی شده برای کمک به شما را علامت خود را در "داده بزرگ است."

برنامه های تخصصی ما فراتر از تجزیه و تحلیل داده های سنتی می رود، پرداختن چگونه است که تجزیه و تحلیل به تصمیم گیری در یک محیط کسب و کار واقعی استفاده شود. کار اصلی شامل تئوری، ریاضیات و علوم کامپیوتر. اگر شما از یک پس زمینه علوم کامپیوتر نیست، ما به شما ابزار شما نیاز به موفقیت در این برنامه به من بدهید. سپس شما یک مسیر خاص را انتخاب کنید: بازاریابی، با استفاده از داده ها به ردیابی و پیش بینی رفتار مصرف کننده و خرید الگوهای؛ یا مدیریت، استفاده از داده عملا در یک سازمان برای فروش، و یا به طور فزاینده، اهداف منابع انسانی. ... [-]


MS سیستم های اطلاعات کامپیوتر

Campus تمام وقت August 2018 آمریکا Albany

درک عمیق تر از سیستم های اطلاعات را تنها می چشم انداز شغلی خود را بالا ببرد. [+]

درک عمیق تر از سیستم های اطلاعات را تنها می چشم انداز شغلی خود را بالا ببرد.

مهارت های شما در ارتباطات فنی و کار گروهی که در خواست بزرگ در میان کارفرمایان و همچنین دانش پیشرفته از ساختمان داده ها، معماری کامپیوتر، سیستم های مدیریت پایگاه داده، ارتباطات داده ها، طراحی رابط کاربر، و مهندسی نرم افزار است به دست آورید.

مروری بر برنامه

استاد علوم در سیستم های اطلاعات کامپیوتر (PSM) برنامه یک علم کارشناسی ارشد حرفه ای درجه ای است که دانش آموزان با آموزش و پرورش مورد استفاده در مباحث پیشرفته مرتبط با علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر، و سیستم های اطلاعات ارائه شده است. برنامه ما این است که توسط انجمن کارشناسی ارشد علوم حرفه ای ملی (NPSMA) تایید شده است. ... [-]


روانشناسی آموزشی Msed

Campus تمام وقت August 2018 آمریکا Albany

اگر شما آرزوی ایجاد انگیزه در کودکان در کلاس درس خود را، آموزش هیجان انگیز تر، روش های پژوهشی آموزشی، و یا ارزیابی برنامه ها و درس ها، یک برنامه سنت رز در روانشناسی آموزشی می توانید این فرصت را برای شما باز شود. [+]

اگر شما آرزوی ایجاد انگیزه در کودکان در کلاس درس خود را، آموزش هیجان انگیز تر، روش های پژوهشی آموزشی، و یا ارزیابی برنامه ها و درس ها، یک برنامه سنت رز در روانشناسی آموزشی می توانید این فرصت را برای شما باز شود.

فارغ التحصیلان ترک این برنامه با توانایی به نقد هر کلاس پدر و مادر وضعیت تدریس مفاهیم ریاضی در یک کلاس درس معمولی، منجر کارگاه بزرگسالان برای وزارت آموزش و پرورش دولت، انجام آموزشی، اعطای نوشتن، ارزیابی برنامه، و دیگران، و پس از آن توسعه استراتژی که کمک خواهد کرد ایجاد محیط یادگیری مطلوب است. دانش آموزان از یکی از چهار طرح که منجر به درجه را انتخاب کنید:... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

حسابداری MS

Campus تمام وقت August 2018 آمریکا Albany

کارشناسی ارشد در رشته حسابداری یک برنامه ساعت 30 اعتباری طراحی شده است که برای برآوردن الزامات وزارت آموزش و پرورش ایالت نیویورک برای کسب و کار و حسابداری مورد نیاز برای بررسی حسابدار (CPA)، و مدرک کارشناسی ارشد در حسابداری است. [+]

سنت رز شما ارائه می دهد دو راه به MS در حسابداری، بسته به سطح آموزش و پرورش شما در حال حاضر به دست آورده ام.

از طریق این برنامه درجه دو 150 ساعته، دانش آموزان می توانند کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در حسابداری تنها در پنج سال به دست آورند. این برنامه ترکیبی از هر دو دوره از مطالعه در یک، برنامه درسی مستمر منطقی است که برآورده 150 ساعت اعتباری مورد نیاز ایالت نیویورک برای اخذ مجوز به عنوان یک CPA. برنامه MS در حسابداری است برای دانش آموزان که در حال حاضر مدرک کارشناسی دارند طراحی شده است، در هر رشته. بررسی اجمالی برنامه: ... [-]

ویدئو ها

The College of Saint Rose

International Student Testimonial: Adil Siddique

تماس

The College of Saint Rose

آدرس The College of Saint Rose 432 Western Avenue, Albany
Albany, New York, آمریکا
وب سایت http://www.strose.edu/gradprograms
تلفن +1 518-454-5143