College of Charleston

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره کالج

یک دانشگاه عالی برتر با شخصیت برای صرفه جویی.

College of Charleston که در قلب تاریخ چارلستون، کارولینای جنوبی واقع شده است، یک دانشگاه علمی و دانشگاهی لیبرال ملی است. کالج در سال 1770 تاسیس شد و در میان دانشگاه های برتر کشور برای آموزش و پرورش با کیفیت، زندگی دانشجویی و امکان پذیر بودن است. محوطه زیبایی و تاریخی آن، همراه با امکانات معاصر، برنامه های پیشرفته و دانشکده های قابل دسترس دانشجویان را از سراسر آمریکا و سراسر جهان جذب می کند.

بیش از 10،000 دانشجوی کارشناسی و تقریبا 1000 دانشجوی فارغ التحصیل در کالج از یک کالج کوچک لذت می برند که با مزایا و تنوع یک دانشگاه متوسط و متوسط شهری ترکیب شده است. آنها با نزدیک شدن به یک دانشکده متعهد، متشکل از بیش از 500 متخصص معلمان برجسته کار می کنند. و شهر چارلستون - جهان شناخته شده برای تاریخ، معماری، فرهنگ و محیط ساحلی آن - به عنوان یک آزمایشگاه زندگی و یادگیری برای تجربه در کسب و کار، علم، فن آوری، آموزش، علوم انسانی، زبان ها و هنر است.

ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

پیروی از اصول بی انتها علوم و هنرهای لیبرال.

College of Charleston یک موسسه جامع تحت حمایت دولت است که آموزش عالی در زمینه هنر و علوم، آموزش و تجارت را ارائه می دهد. دانشکده منبع مهمی برای دانش و تخصص برای جامعه، دولت و ملت است.

از زمان تاسیس آن در سال 1770 با هماهنگی با میراث خود، کالج دارای یک برنامه درسی لیبرال قوی در مقطع کارشناسی است. در قلب تاریخ چارلستون واقع شده است، آن را در تلاش برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی در حال رشد در درجه اول از Lowcountry و دولت، و در مرحله دوم، از جنوب شرقی است. یک برنامه کارشناسی ارشد در ماموریت College of Charleston . کالج، به عنوان جزء برجستۀ نظام آموزش عالی ایالتی، کالج را تشویق می کند و از تحقیقات پشتیبانی می کند.

علاوه بر ارائه طیف گسترده ای از برنامه های مدرک کارشناسی، کالج شامل دانشگاه چارلستون، کارولینای جنوبی (UCSC) است که در سال 1992 توسط قانون اساسی تاسیس شد و به عنوان یک موسسه پژوهشی که در آن برنامه های تحصیلات تکمیلی و تحقیقاتی مرتبط با کالج محل سکونت UCSC برنامه های مدرک کارشناسی ارشد را ارائه می دهد و پیش بینی می کند که تعداد محدودی از مدارک دکترا باید محل و نیاز به یک حکم داشته باشد. کالج همچنین یک برنامه آموزشی جامع اعتباری و غیر اعتباری و فعالیت های فرهنگی برای ساکنین ناحیه ای از کارولینای جنوبی فراهم می کند.

College of Charleston دنبال متقاضیانی است که می توانند با موفقیت از نیازهای تحصیلی برخوردار شوند و به شناسایی و پذیرش دانشجویانی که از لحاظ تحصیلی پیشرفته تر هستند، توجه ویژه ای می کند. College of Charleston بدن دانش آموزی متنوع خود را از منطقه جغرافیایی اش خلق می کند و دانشجویان را از جوامع ملی و بین المللی جذب می کند. کالج دانشجویان را به جامعه ای اختصاص می دهد که در جوامع آزادی فکری در جستجوی اصلی و بیان خلاقانه شرکت می کند. این جامعه که بر مبنای سنتهای هنر لیبرال تأسیس شده، دانش آموزان را قادر به تحقق بخشیدن به توانایی های فکری و شخصی خود و تبدیل شدن به مسئولان و اعضای سازنده جامعه می کند.

بیانیه مأموریت (همچنین اعلامیه هدف نامیده شده) توسط هیئت امنا از هیئت دولت کالج یا هیئت امنا از College of Charleston در 16 ژانویه 1974 تصویب یا اصلاح شد؛ 12 مارس 1986؛ 16 ژانویه 1991؛ 15 فوریه 1994؛ 13 ژوئیه 2006؛ 2014 جولای 23؛ و 2014 اوت 25.

مکان ها

چارلستون

Address
66 George Street
29424 چارلستون, کارولینای جنوبی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید