توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای 50 سال، دانشگاه کلمن عنوان را تنها منحصر به فرد موسسه آموزش کامپیوتر در سن دیگو خدمت کرده است. در سال 1963 تاسیس، کلمن به عنوان یک نیروی پر رونق در زمینه فناوری اطلاعات شناخته شده است. مشهور برای نوآورانه، برنامه درسی وارونه آن، دانشگاه ثابت کرده است که در آموزش هزاران نفر از دانش آموزان مهارت های آنها نیاز به در رشته انتخابی خود اکسل موفق است.

شعار دانشگاه "رویاها را به واقعیت" گواهی تعهد کلمن به تضمین این که هر دانش آموز با دانش و مهارت های مورد نیاز برای ساخت آینده از رویاهای خود مجهز شده است. متخصص در برنامه هایی مانند: برنامه توسعه، امنیت شبکه، و برنامه نویسی بازی توسعه و طراحی، کلمن تلاش برای ارائه به دانش آموزان یک تجربه آموزشی نرخ، در حالی که ارائه یک محیط یادگیری حمایتی، دوستانه، و دلگرم کننده است. کارکنان آگاه و حمایت اداری کلمن و استادان بیشتر افزایش فرایند یادگیری یک و حضور کلمن یک تجربه فوق العاده و انجام. متعهد به افزایش زندگی دانش آموزان با آن در دانشگاه کلمن مشتاق به حفظ برتری علمی و عظمت حرفه ای است.

رسالت و چشم انداز

ماموریت دانشگاه کلمن است برای آماده سازی دانشجویان برای مشاغل حرفه ای معنی دار در فناوری اطلاعات و کسب و کار، در حالی که ارائه یک محیط که در آن کسانی که تبدیل به بخشی از این جامعه دانشگاهی ممکن است به پتانسیل کامل خود به عنوان انسان ایجاد می شود. دانشگاه کلمن می توان از این فرصت برای افراد با پیشینه های گوناگون و سنین برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و ارزش ها و به یادگیری به همکاری با یکدیگر در جهت اهداف مشترک:

برای یادگیری به تفکر تحلیلی و خلاقانه. به درک حقایق و ایده ها، به همین دلیل از آنها و بیان نتایج به وضوح. به رسمیت شناختن است که کسانی که کارشناسی ارشد از ماشین آلات در این عصر تکنولوژی فراگیر می مسئولیت نهایی اطمینان از این که تلاش های خود را در بهبود کیفیت زندگی نوع بشر داشته باشد. برای ترویج روح پرسش های فکری، که باعث افزایش توسعه فرهنگی و اجتماعی جامعه است.

هدف از برنامه های آکادمیک هستند:

به توسعه درک از موضوع در یک منطقه از تخصص است. به درک رابطه از منطقه ویژه به تمام قلمرو دانش است. برای توسعه توانایی های لازم برای مطالعه مستقل و تحقیق در زمینه مرتبط. به ادغام دانش و اصول حوزه تخصصی به یک چارچوب نظری و عملی منسجم است. برای تقویت و اصلاح مهارتهای ارتباطی مکتوب و شفاهی. به ارائه پایه و اساس برای یک عمر از یادگیری مستمر.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Coleman University

برنامه مدیریت سیستم های اطلاعاتی دانش آموزان ارائه می دهد فرصت برای کشف تکنیک های پیشرفته، روند فعلی و آینده در مدیریت سیستم های اطلاعاتی. هدف ما این است به شما کمک کند خ ... [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت سیستم های اطلاعاتی برنامه مدیریت سیستم های اطلاعاتی دانش آموزان ارائه می دهد فرصت برای کشف تکنیک های پیشرفته، روند فعلی و آینده در مدیریت سیستم های اطلاعاتی. هدف ما این است به شما کمک کند خودتان تشخیص در این زمینه خود را از تجربه و تخصص و پیشرفت به یک موقعیت مسئولیت بیشتری در سازمان شما. پس از تکمیل این برنامه، شما مهارت و دانش به طراحی، استقرار و مدیریت IT مبتنی... [-]
آمریکا سن دیگو
سپتامبر 2020
تمام وقت
17 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Coleman University

Coleman University