Graduate School of Management at Clark University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت (GSOM) در دانشگاه کلارک در سال 1982 در پاسخ به تقاضا برای کمک هزینه تحصیلی با کیفیت بالا در کسب و کار و مدیریت راه اندازی شد. بیش از ربع قرن گذشته، کلارک GSOM را تجربه کرده است رشد برجسته، و همچنان به تجسم ماموریت خود را از در حال توسعه یک جامعه متنوع از زبان آموزان، محققان و متخصصان کسب و کار است که رهبران آینده آماده به تفکر انتقادی، مدیریت مشارکتی و کمک به سازمان ها و جامعه است.

اعتبار دهی شده توسط AACSB بین المللی، GSOM کوچک، مدرسه کسب و کار آکادمیک جدی ارائه می دهد که شخصی، تجربه یادگیری مشارکتی است. توسط پرینستون را نقد به عنوان "بهترین مدرسه کسب و کار" به رسمیت شناخته شده، GSOM اخیرا به نام یکی از 16 مکان برتر برای مطالعه، کسب و کار سبز "توسط مجله کارآفرین.

در 2011-2012 نسخه از فراتر از خاکستری پینستریپس، موسسه آسپن رتبه MBA کلارک در 100 صفحه برنامه کسب و کار در سراسر جهان آماده کردن دانشجویان برای پیچیدگی زیست محیطی، اجتماعی و اخلاقی مدرن روز کسب و کار.

در سال 2011، کلارک GSOM اصول طرح آموزش و پرورش مدیریت مسئول پیوست، تقویت تعهد خود را به آموزش، پژوهش، و همکاری است که پرورش تغییر اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی و پایدار است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در امور مالی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا Worcester

کمک به مدیران مالی ایجاد استراتژی های مالی هوشمند. دستاوردهای بزرگ به عنوان یک معامله گر کالا و یا ساخت الگوریتم های کامپیوتری که امکان استفاده از حتی کوچکترین نوسانات بازار [+]

کارشناسی ارشد در امور مالی

 

سرمایه گذاری در موفقیت شما

کمک به مدیران مالی ایجاد استراتژی های مالی هوشمند. دستاوردهای بزرگ به عنوان یک معامله گر کالا و یا ساخت الگوریتم های کامپیوتری که امکان استفاده از حتی کوچکترین نوسانات بازار اطمینان از شرکت شما به ارمغان می آورد محصولات خود را به بازار در زمان مناسب، برای قیمت مناسب.

درآمد یک کارشناسی ارشد در امور مالی (MSF) درجه از Clark شما آماده برای موفقیت فوری در هر شرکت سرمایه گذاری، بانک، و یا موقعیت مالی شرکت در هر قاره. چگونه؟ هیچ دانشگاه دیگری به شما می دهد به عنوان عمیق و گسترده ای که درک درستی از جهان مالی به عنوان کلارک می کند.... [-]


کارشناسی ارشد در حسابداری

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا Worcester

بدانید به توسعه و تجزیه و تحلیل اطلاعات حسابداری و مشاوره مدیران سطح بالا به عنوان آنها تصمیم گیری مهم است. بررسی و ارزیابی صورتهای مالی و گزارش 10-K. ارائه تضمین [+]

کارشناسی ارشد در حسابداری

حسابداری: زبان کسب و کار

بدانید به توسعه و تجزیه و تحلیل اطلاعات حسابداری و مشاوره مدیران سطح بالا به عنوان آنها تصمیم گیری مهم است. بررسی و ارزیابی صورتهای مالی و گزارش 10-K. ارائه تضمین دقت و کنترل مالی. توسعه استراتژی های سرمایه گذاری و مالیات.

کارشناسی ارشد حسابداری (MSA) درجه از Clark شما آماده برای یک شغل در حسابداری عمومی و زمینه های مدیریت مالی به طور فزاینده به دنبال کارکنان با درجات پیشرفته حسابداری و صدور گواهینامه CPA.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Clark University
950 Main Street

Worcester, Massachusetts, 01610 US