Graduate School of Management at Clark University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کارشناسی ارشد مدیریت (GSOM) در دانشگاه کلارک مدرسه کسب و کار است که از لحاظ تحصیلی دقیق است و محیط یادگیری شخصی، همکاری و پشتیبانی را ارائه می دهد. همه طبقات توسط اعضای هیئت علمی-پژوهشی آموزش می بینند که علاقمند به مربیگری هستند، تجربه حرفه ای و علمی خود را به اشتراک می گذارند و به اهداف حرفه ای شما کمک می کنند. دانش آموزان افتخار می کنند که بخشی از یک دانشگاه نتیجه - که در آن دانش آموزان احساسات خود را با دانستن اینکه آنها می توانند در جهان متفاوت باشد.

GSOM خود را با:

اعتباربخشی AACSB. اعتباربخشی AACSB برجسته بودن تعالی در آموزش و پرورش کسب و کار است که کمتر از 5 درصد از مدارس کسب و کار در جهان به دست آورده است. GSOM به عنوان یک مدرسه کسب و کار کوچک و مدرن با دقت علمی، تجربه یادگیری شخصی و شخصی را ارائه می دهد.

یک دانشگاه معتبر علمی کارشناسی دانشگاه کلارک یک دانشگاه تحقیقاتی مبتنی بر هنرهای آزاد است که دارای یک نژاد علمی و پژوهشی است. کلرک در سال های اخیر در رده های مختلفی رتبه بندی کرده است. همچنین کلارک دو بار به عنوان یکی از 20 مدرسه برتر کارآفرینی شرکت Forbes در دو کشور رتبه بندی شده است.

شناخت قابل توجه مدرک کارشناسی ارشد مدرسه کلارک به طور منظم توسط مجله Princeton Review به عنوان "بهترین مدرسه کسب و کار" و همچنین رتبه بندی اخبار و گزارش های ایالات متحده در سال 2015 برای دوره نیمه وقت برنامه MBA متمایز است. رتبه بندی های گذشته نیز شامل NetImpact "Top 50 School for Sustainability of Environment"، قرار دادن آن در میان بهترین مدارس کسب و کار در جهان برای مطالعه و تحقیق در مورد پایداری و مسائل مرتبط است.

وضعیت امضاء کننده PRME. GSOM یک امضاء افتخار برای اصول سازمان آموزش و پرورش مدیریت مسئول (PRME) است که تعهد ما را نسبت به آموزش، تحقیق و همکاری که باعث تغییرات اجتماعی، اقتصادی و محیط زیست پایدار می شود، تقویت می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

استاد علوم در امور مالی

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Worcester

مهارت های عمیق و وسیع مالی و کمی را برای حل مشکلات مالی به دست بیاورید. [+]

استاد علوم در امور مالی

سرمایه گذاری در موفقیت شما/>

کسب مدرک کارشناسی ارشد مالی (MSF) از کلارک شما را برای موفقیت فوری در هر موقعیت سرمایه گذاری شرکت، بانک یا شرکت مالی در هر قاره آماده می کند./>

به عنوان یک دانش آموز MSF در مدرک کارشناسی ارشد مدرک معتبر AACSB، شما درک پیچیدگی های مدیریتی با مهارت های مالی قوی و کمی را درک خواهید کرد. درجه فارغ التحصیالن شما مهم نیست که در آن شما در حرفه خود هستید و شما را برای موقعیت در بانکداری، مدیریت سرمایه گذاری، تجارت، بیمه و امور مالی شرکت آماده می کند./>... [-]


کارشناسی ارشد در حسابداری

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Worcester

بدانید به توسعه و تجزیه و تحلیل اطلاعات حسابداری و مشاوره مدیران سطح بالا به عنوان آنها تصمیم گیری مهم است. بررسی و ارزیابی صورتهای مالی و گزارش 10-K. ارائه تضمین [+]

کارشناسی ارشد در حسابداری

حسابداری: زبان کسب و کار

بدانید به توسعه و تجزیه و تحلیل اطلاعات حسابداری و مشاوره مدیران سطح بالا به عنوان آنها تصمیم گیری مهم است. بررسی و ارزیابی صورتهای مالی و گزارش 10-K. ارائه تضمین دقت و کنترل مالی. توسعه استراتژی های سرمایه گذاری و مالیات.

کارشناسی ارشد حسابداری (MSA) درجه از Clark شما آماده برای یک شغل در حسابداری عمومی و زمینه های مدیریت مالی به طور فزاینده به دنبال کارکنان با درجات پیشرفته حسابداری و صدور گواهینامه CPA.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Clark University
950 Main Street

Worcester, Massachusetts, 01610 US