Claremont McKenna College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CMC به عنوان یکی از انتخابی ترین کالج های تخصصی لیبرال خصوصی، CMC در میان جامعه روشنفکرانه تحریک آمیز، اجتماعی، و جامعه هفت کالج شناخته شده به عنوان کالج کلارمونت، یک سیستم مدل پس از دانشگاه آکسفورد انگلستان است. CMC در سال 1946 تاسیس شد و جوانترین دانشآموزان این کشور است و حدود 1200 دانشجو را به ثبت رسانده است.

Claremont McKenna College (CMC) دانش آموزان خود را برای زندگی متفکرانه و سازنده و رهبری مسئول در زمینه اقتصاد، امور خارجه و امور عمومی آموزش می دهد. پایه قوی CMC در هنرهای لیبرال، همراه با تاکید بر اقتصاد، دولت و روابط بین الملل، دانشجویان را جذب می کند که به نحوی عملی عمل می کنند و قصد دارند در جهان تغییر ایجاد کنند. با استفاده از این پایه گسترده، فارغ التحصیلان CMC را به خوبی برای چالش های قرن 21 آماده می کنند. بسیاری از مراکز قانونی، کسب و کار، دولت، خدمات خارجی، روابط بین الملل، سیاست عمومی، مدیریت موزه، علم و آموزش و پرورش، یا دنبال تحصیلات تکمیلی ادامه می دهند.

موسسات تحقیقاتی پیشرفته کالج دانش آموزان فرصت های بی سابقه ای را برای کار در کنار اساتید خود فراهم می کنند و کشف می کنند که چطور آنها در کلاس درس به زندگی در خارج از کشور زندگی می کنند. جهان به Claremont McKenna می آید از طریق یک سری سخنرانان پر جنب و جوش و معروف که در آن رهبران، متفکران، هنرمندان و بینندگان جهان از طریق Marian Miner Cook Athenaeum و برنامه های عمومی دیگر به پردیس می روند.

در سپتامبر 2007، رابرت ای. دی، موسس و رئیس گروه TCW، شرکت 200 میلیون دلاری را برای ایجاد روزنامه دانشکده اقتصاد و مالی رابرت روز و برنامه های منحصر به فردش متعهد کرد. این بزرگترین هدیه ثبت شده به موسسه هنری لیبرال بود، بزرگترین هدیه در زمینه امور مالی و اقتصاد و در میان 20 بزرگترین هدایا که هرگز به کالج یا دانشگاه داده نشد. از طریق سخاوتمندانه او، دانشکده اقتصاد و امور مالی رابرت روزا اکنون برنامه های متعددی را شامل می شود، از جمله مدرک کارشناسی ارشد امور مالی.

مکان ها

کلارمونت

Address
Claremont McKenna College
500 E. 9th Street

91711 کلارمونت, کالیفرنیا, آمریکا