توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CMC به عنوان یکی از انتخابی ترین کالج های تخصصی لیبرال خصوصی، CMC در میان جامعه روشنفکرانه تحریک آمیز، اجتماعی، و جامعه هفت کالج شناخته شده به عنوان کالج کلارمونت، یک سیستم مدل پس از دانشگاه آکسفورد انگلستان است. CMC در سال 1946 تاسیس شد و جوانترین دانشآموزان این کشور است و حدود 1200 دانشجو را به ثبت رسانده است.

Claremont McKenna College (CMC) دانش آموزان خود را برای زندگی متفکرانه و سازنده و رهبری مسئول در زمینه اقتصاد، امور خارجه و امور عمومی آموزش می دهد. پایه قوی CMC در هنرهای لیبرال، همراه با تاکید بر اقتصاد، دولت و روابط بین الملل، دانشجویان را جذب می کند که به نحوی عملی عمل می کنند و قصد دارند در جهان تغییر ایجاد کنند. با استفاده از این پایه گسترده، فارغ التحصیلان CMC را به خوبی برای چالش های قرن 21 آماده می کنند. بسیاری از مراکز قانونی، کسب و کار، دولت، خدمات خارجی، روابط بین الملل، سیاست عمومی، مدیریت موزه، علم و آموزش و پرورش، یا دنبال تحصیلات تکمیلی ادامه می دهند.

موسسات تحقیقاتی پیشرفته کالج دانش آموزان فرصت های بی سابقه ای را برای کار در کنار اساتید خود فراهم می کنند و کشف می کنند که چطور آنها در کلاس درس به زندگی در خارج از کشور زندگی می کنند. جهان به Claremont McKenna می آید از طریق یک سری سخنرانان پر جنب و جوش و معروف که در آن رهبران، متفکران، هنرمندان و بینندگان جهان از طریق Marian Miner Cook Athenaeum و برنامه های عمومی دیگر به پردیس می روند.

در سپتامبر 2007، رابرت ای. دی، موسس و رئیس گروه TCW، شرکت 200 میلیون دلاری را برای ایجاد روزنامه دانشکده اقتصاد و مالی رابرت روز و برنامه های منحصر به فردش متعهد کرد. این بزرگترین هدیه ثبت شده به موسسه هنری لیبرال بود، بزرگترین هدیه در زمینه امور مالی و اقتصاد و در میان 20 بزرگترین هدایا که هرگز به کالج یا دانشگاه داده نشد. از طریق سخاوتمندانه او، دانشکده اقتصاد و امور مالی رابرت روزا اکنون برنامه های متعددی را شامل می شود، از جمله مدرک کارشناسی ارشد امور مالی.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Claremont McKenna College

رابرت روز در مدرسه استاد 'برنامه در امور مالی است و بر خلاف هر برنامه دیگر. در واقع، این ها 'طراحی شده توسط مختلف: از دانش آموزان ما استخدام، به برنامه درسی کوه ... [+]

استاد 'برنامه در امور مالی - رویکرد نوآورانه به مطالعه مالیه

رابرت روز در مدرسه استاد 'برنامه در امور مالی است و بر خلاف هر برنامه دیگر. در واقع، این ها 'طراحی شده توسط مختلف: از دانش آموزان ما استخدام، به برنامه درسی کوهورت ما شتاب، به برنامه همکاری برنامه غنی ما. ما منحصر به فرد و خوش شانس است که ما باید در بودجه بسیار سخاوتمندانه برای بورس های تحصیلی مبتنی بر شایستگی نیز. ... [-]

آمریکا کلارمونت
سپتامبر 2020
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی