Claremont Lincoln University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CLAREMONT

راست زمان راست رویکرد

مثل شما، کلرمونت لینکلن تلاش برای تغییر جهان، و ارائه علمی نوآورانه ما نشان می دهد که تعهد است. با دانشکده رو به جلو فکر به عنوان مربی، به شما خواهد شد به چالش کشیده به شرکت در تحقیق آکادمیک جدی که در آن نیازهای عملی از جهان است. ما اعتقاد داریم که اهداف آموزش و پرورش است به فراتر از منافع خود ما برسد. آموزش و پرورش باید، در پایان، کمک به تبدیل جهان اطراف ما.

یک تجربه جدید آموزش

کلرمونت لینکلن است که پیشتاز یک رویکرد جدید به فارغ التحصیل آموزش و پرورش در دوره مشخص شده توسط تنوع فرهنگی، مذهبی و اقتصادی است. ما با فکر رهبران جهانی و تغییر عوامل کار برای توسعه برنامه های مدرک کارشناسی ارشد نوآورانه ما در رهبری اخلاقی, ادیان اقدام و تاثیرات اجتماعی. استادان و دانشجویان ما از پارچه های مختلف را کاهش دهد.

دیدگاه های جدید عملکرد راه حل های جدید

ما یک مدرسه فارغ التحصیل غیر انتفاعی در این اعتقاد که سنت های فلسفی، دینی و اخلاقی بزرگ جهان چاه های عمیق از عقل برای گرد هم آوردن مردم برای رسیدگی به مشکلات اجتماعی چند ساله هستند، تاسیس شد. روش آموزشی جدید ما را غرق دانش آموزان در یک جامعه یادگیری پویا و اکتشاف اعتقادات گوناگون، ارزش ها و سنت را تشویق می کند. اختصاصی ما کلرمونت هسته ® روش غنی از تجربه یادگیری با مهارت های مهم تمرکز حواس، گفتگو، همکاری و تغییر مورد نیاز در مورد تغییر برای خوب به ارمغان بیاورد.

جهان در حال تغییر آموزش و پرورش که در دسترس و مقرون به صرفه

مدل های آموزش آنلاین ما راحت و مقرون به صرفه را به دانش آموزان در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور می باشد. متنوع، کوهورت بین المللی غنی از تجربه های آموزشی، و دو بار در سال در شخص تجمعات ارائه فرصت های اختیاری برای تعامل و همکاری بیشتر. کلرمونت لینکلن رهبران و زبان آموزان، مانند شما، دعوت برای به دست آوردن یک دیدگاه تازه و توسعه مهارت های جدید مورد نیاز برای ایجاد جهان به مکانی بهتر.

هدر-CLU

بیانیه ماموریت سازمانی

ماموریت دانشگاه کلرمونت لینکلن است که به یک محل که در آن دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه برای درمان دیگر که آنها می خواهم به درمان می شود. دانش آموزان مهارت های لازم برای درک تفاوت میان ادیان، دولت ها، سازمان های دیگر، و افراد؛ چگونه به احترام کسانی که تفاوت؛ و چگونه به همیاری و همکاری با کسانی که از دیدگاه های مختلف برای حل مشکلات بین آنها مسالمت آمیز و بدون خشونت. دانش آموزان ما خواهد دانش خود را با دیدگاه های انتقادی و مهارت های معاصر ادغام به ایجاد پایدار اجتماعی تغییر نحوه اجرای قانون طلایی. دانشگاه کلرمونت لینکلن تعبیه قانون طلایی در کلرمونت Core® که می آموزد مهارت های تمرکز حواس، گفت و گو، همکاری، و تغییر دهید.

چشم انداز

چشم انداز دانشگاه کلرمونت لینکلن جهان است که توسط قانون طلایی زندگی می کند. جهانی که در آن بین کسانی که دیدگاههای متضادی هستند مسالمت آمیز و بدون خشونت خطاب اختلافات.

ارزشهای اصلی

شفقت - دنبال قانون طلایی: گوید با دیگران عنوان شما می توانید آنها را نزد شما انجام دهد.

تمامیت - سازگار و شفاف در ارزش های ما، اقدامات و نتایج باشد.

توجه - ارزش و آگاه از دیدگاه ها و سنت های دیگر باشد.

سخت کوشی - داشتن تعهد به بهبود مستمر و به قدرت را به یک تفاوت.

مسئولیت فردی - نگه خودمان پاسخگو؛ وعده ما است.

نوآوری - در تلاش برای تعریف روش های جدید را به آموزش و پرورش بهتر است.

وفاداری - پشتیبانی و وفاداری به CLU

تاثیرات اجتماعی - را در جهان به مکانی بهتر.

سرویس - ارائه یک تجربه آموزشی با کیفیت به همه کسانی که CLU روبرو می شوند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) - OnlineStudies » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) - HealthcareStudies »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Master of Arts in Interfaith Action

Online تمام وقت پاره وقت 15 - 30  July 2018 آمریکا Claremont + {تعداد} بیشتر

[+]

این زمینه به حضور فزاینده ای از درگیری مبتنی بر دین و تنش بین مقدس و سکولار نظر-مسئله در حوزه عمومی اشاره می کنند.

کارشناسی ارشد هنر در برنامه ادیان اقدام می تواند کمک به شما در دیدگاه اجتماعی، مذهبی و سیاسی، تعامل مشارکتی، و مهارت های خود بازتاب شما نیاز به تبدیل شدن به یک سفیر ادیان را توسعه دهد.

نتایج یادگیری

متحرک در ادیان اقدام راستا با ماموریت دانشگاه کلرمونت لینکلن به تعلیم رهبران قادر به رسیدن به در تفاوت برای ایجاد یک جهان عادلانه تر و پایدار است. در این برنامه به شما خواهد آموخت:... [-]


Master of Arts in Social Impact

Online تمام وقت پاره وقت 15 - 30  July 2018 آمریکا Claremont + {تعداد} بیشتر

متحرک در تاثیرات اجتماعی به شما می آموزد به پیش بینی و اجرای برنامه های تولید تاثیر مثبت و پایدار در جامعه و خود را فراتر از آن. [+]

متحرک در تاثیرات اجتماعی راستا با ماموریت دانشگاه کلرمونت لینکلن به تعلیم رهبران قادر به رسیدن به در تفاوت برای ایجاد یک جهان عادلانه تر و پایدار است. در این برنامه به شما خواهد آموخت:

اجتماعی تاثیر سواد آموزی: سنتز تاریخ، میراث فرهنگی، و زمینه تغییر اجتماعی و نوآوری برای نرم افزار به مشکلات کنونی جهان. ارتباط بین فردی: توسعه و نشان دادن مهارت های فردی و تعامل لازم را برای رهبران موثر در یک جامعه یا سازمان جهانی است. مدل منابع: توسعه منابع استراتژی ساخته شده بر اساس اصول بازار فعلی و روش. ارزیابی اجتماعی: توسعه و استخدام روش ارزیابی و یادگیری برای به دست آوردن دید در و انطباق تلاش برای تغییر سیستم و نوآوری اجتماعی است. پژوهش در عمل: پژوهش، تجزیه و تحلیل و تعیین روش مناسب و استراتژی معاصر برای طراحی و اجرای طرح های است که تأثیر اجتماعی مثبت را تولید کند. ... [-]

ویدئو ها

Claremont Lincoln University

تماس