توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جهان پردازان نیاز دارد. کسانی که قادر به تصور آنچه ممکن است و ترسیم مسیر برای رسیدن به آنجا.

نزدیک به 150 سال پیش، Claflin خراب موانع در آموزش عالی، و آن را اولین دانشگاه کارولینای جنوبی باز به همه صرف نظر از نژاد. امروز، Claflin همچنان به استقبال دانش آموزان نمونه از تمام نژادها و جنس که نشان شور و شوق به تغییر نه تنها شرایط خود را، اما برای تغییر جهان است.

ما باور داریم که بسیاری از رهبران ساخته می شوند، نیست به دنیا آمد. علاوه بر این، ما معتقدیم که دانش آموزان با شور و شوق، صداقت و تمایل به کار سخت ظرفیت ذاتی برای تبدیل شدن به رهبران رویایی داشته باشد. به عنوان یک دانشجوی Claflin، شما را به چالش می شود برای تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را، ترک اینجا با آموزش و پرورش بی نظیر است که شما را به خوبی در مقطع تحصیلات تکمیلی خدمت می کنند، در زندگی حرفه ای - و در زندگی است.

رهبری رویایی

رهبران فردا دید. آنها دورتر را مشاهده کنید. آنها با چشم انداز جهانی عمل می کنند. رهبران رویایی اعتماد به نفس به نوآوری، برای ایجاد راه خود را، برای هدایت دیگران است. آنها در خود باور زیرا آنها جهان را درک و با انگیزه به آن را بهتر می باشد. ما در بر رهبر رویایی را در شما و به شما کمک خواهد رهبری رویایی خود را تحقق بخشند.

برتری علمی

تعالی همه جا در اینجا. می توان آن را در زیبایی از دانشگاه ما دیده می شود، کیفیت دانشکده ما، و در سطح نهادها که فارغ التحصیلان ما در بیمارستان بستری میشوند. ما به مطمئن شوید که شما همه چیز شما نیاز برای رسیدن به سطح بالایی از تعالی است که دانش آموزان در اینجا در Claflin آمده به انتظار از خود را دریافت کند.

زندگی در Claflin

جامعه ما صمیمی است، بنابراین فرصت برای مشارکت فراوانند. شما یک تقویم کامل از فعالیت های دانشگاه و وقایع را پیدا کنید، بیش از 66 تشکل های دانشجویی، هشت اخوت و sororities، دولت پویا دانش آموز، یک زندگی مذهبی پاداش، و بیشتر. این فعال، دانشگاه درگیر که در آن شما درگیر شدن-در اوایل، و اغلب است.

تجربه دنیای واقعی

دانش آموزان ما به طور فعال در فرصت های آموزشی حرفه ای درگیر و به دست آوردن تجربه ارزشمند فراتر از کلاس درس و در این روند، آنها رزومه بسیار چشمگیر ساخت. از تحقیقات در سطح بالا، به کارآموزی و تعاونی، به تبادل دانشجو و تحصیل در خارج، این تجربیات عملی در تمام چهار سال از آموزش و پرورش Claflin در دسترس هستند.

زندگی پس از Claflin

فارغ التحصیلان ما دور. آنها را ترک برای تحصیل در مدارس پیشرو فارغ التحصیل و حرفه ای کشور است. آنها به موفقیت بزرگ به عنوان رهبران رویایی در شرکت ها و سازمان های پیشرو در سراسر کشور و در سراسر جهان است. آنها با دوم آموزش به هیچ کدام، که منجر به یک حرفه و زندگی برآورده موفق ترک کنند.

گام های بعدی

ما توسعه رهبران رویایی با به چالش کشیدن دانش آموزان ما به تصور احتمالات را برای زندگی خود را. این فقط در مورد آماده سازی شما برای یک شغل است. این در مورد آماده سازی شما برای تبدیل شدن به بهترین "شما" ممکن است. آیا شما آماده برای تحقق ظرفیت خود را به عنوان یک رهبر رویایی؟ اطلاعات بیشتر در مورد، آموزش و پرورش در دانشگاه Claflin زندگی در حال تغییر جهان در حال تغییر بدانید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Claflin University

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در برنامه درسی و آموزش در دانشگاه Claflin طراحی شده است برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی قرن 21 و یادگیری با ارائه برنامه ای است که تجارب و نیا ... [+]

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در برنامه درسی و آموزش در دانشگاه Claflin طراحی شده است برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی قرن 21 و یادگیری با ارائه برنامه ای است که تجارب و نیازهای معلمان کنونی و مربیان حرفه ای می داند.

برنامه تحصیلی

مدرک کارشناسی ارشد در مزایای برنامه درسی و آموزش معلمان در کلاس درس و همچنین گواهی حرفه ای با مدرک لیسانس در رشته های مرتبط.

این برنامه در یک قالب آنلاین ناهمزمان است. پاییز و بهار ترم هشت هفته طولانی، و دو جلسه تابستان شش هفته وجود دارد. این برنامه در مجموع 36 ساعت اعتبار است. ... [-]

آمریکا Orangeburg
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Claflin University

آیا شما علاقه مند در کار با استادان مشهور به توسعه گیاهان تراریخت با وعده برای استفاده در واکسیناسیون در برابر مالاریا، هپاتیت C و سایر بیماری؟ ما از شما دعوت برای کسب اط ... [+]

آیا شما علاقه مند در کار با استادان مشهور به توسعه گیاهان تراریخت با وعده برای استفاده در واکسیناسیون در برابر مالاریا، هپاتیت C و سایر بیماری؟ ما از شما دعوت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیوتکنولوژی در Claflin.

برنامه تحصیلی

این برنامه نیاز به دو سال از دوره و پژوهش، به اوج خود رسید با تولید پایان نامه کارشناسی ارشد. با توجه به منافع، پس زمینه و اهداف شغلی خود، دانش آموزان می توانند از سه آهنگ های موازی را انتخاب نمایید. دانش آموزان باید 16 ساعت اعتبار در دوره های هسته ای، ساعت 8 اعتبار در دوره های مسیر خاص را کامل، نه ساعت اعتباری در دانشکده تحقیقات مربی و چهار ساعت اعتباری در سمینار برای کل از 37 ساعت اعتبار.... [-]

آمریکا Orangeburg
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Claflin University

Claflin University 2014 Commencement Convocation Celebration

Promoting S.C. African-American Composers' Classical Music Lecture-Recital Series

Claflin 00 Marquee Video Welcome

Claflin University Imagine the Possibilities