توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چارلستون جنوبی به دنبال توسعه دانش آموزان با آموزش و پرورش به خوبی گرد هنرهای آزاد مبتنی بر جهان بینی کتاب مقدس است. CSU ارائه می دهد 48 رشته در مقطع کارشناسی و هشت برنامه های تحصیلات تکمیلی. دوره های موجود در کلاس درس و آنلاین می باشد. مدارک حرفه ای در دسترس هستند پرستاری، آموزش و پرورش، علوم، کسب و کار، فناوری، موسیقی درمانی، عدالت کیفری، ریاضیات، طراحی گرافیک و پیش مهندسی.

ادغام ایمان چشم انداز از دانشگاه است که به یک دانشگاه مسیحی در سراسر کشور برای یکپارچه سازی ایمان در یادگیری، پیشرو و خدمت شناخته شده است. ماموریت دانشگاه چارلستون جنوبی است برای ترویج برتری علمی در یک محیط مسیحی. همه اعضای هیئت علمی، کارکنان و مربیان متعهد به ماموریت و چشم انداز از دانشگاه است.

دانش آموختگان آماده CSU فارغ التحصیلان با صداقت که متفکران منتقد، ارتباط برقرار ماهرانه و همکاران موثر می چرخاند به ایفای نقش مسئول در جامعه هستند آماده می شود. فارغ التحصیلان CSU در سراسر جهان در آموزش و پرورش به کار، دولت، سازمان ها و شرکت های غیر انتفاعی مانند: بانک مرکزی امریکا، بایر، Benefitfocus، بوئینگ، بوش، دیزنی، دوپونت، FBI، جنرال الکتریک، اینتل، جانسون و جانسون، MeadWestvaco، SPAWAR، Texas Instruments و ولز فارگو.

NCAA بخش من دو و میدانی دانشگاه چارلستون جنوبی یکی از اعضای موسس کنفرانس بزرگ جنوبی است و حامیان مالی 16 ورزش در NCAA بخش من سطح. CSU فراهم می کند دانش آموزان ورزشکار فرصت برای پیشرفت علمی، موفقیت های ورزشی و رشد معنوی است.

ماموریت ترویج برتری علمی در یک محیط مسیحی

چشم انداز به یک دانشگاه مسیحی در سراسر کشور برای یکپارچه سازی ایمان در یادگیری، پیشرو و خدمت به آموزش 2 قرنتیان 10 به رسمیت شناخته شده: 5 "ما تخریب استدلال و هر ادعا که خود را در برابر مجموعه تا شناخت خداوند، و ما را اسیر هر فکر به آن را به مطیع مسیح است. "پیشرو کولسیان 3:17" و هر آنچه که شما انجام دهید، چه در سخن یا عمل، آن را تمام انجام به نام خداوند عیسی، به لطف خدای پدر را از طریق او. "خدمت افسسیان 2:10" برای ما طرز کار خدا، در مسیح عیسی ایجاد به انجام کارهای خوب، که خدا آماده در پیشبرد برای ما انجام دهد. "

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Charleston Southern University

کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان به نقش مدیریت در این زمینه خود را و یا برای آماده شدن برای مطالعه بیشتر دکترا در علوم کامپیوتر. ب ... [+]

کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر

کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان به نقش مدیریت در این زمینه خود را و یا برای آماده شدن برای مطالعه بیشتر دکترا در علوم کامپیوتر. برنامه ما ارائه می دهد یک برنامه آموزشی به خوبی گرد، دانش آموزان یک بنیان قوی در طیف گسترده ای از موضوعات بدون در نظر گرفتن تمرکز خود را.

تنظیمات کوچک کلاس در CSU دانش آموزان ارائه می دهد فرصت برای یادگیری و ایجاد روابط با اعضای هیئت علمی و دانشجویان، و دوره های در فرمت آنلاین و یا ترکیبی در دسترس هستند، ساخت آن آسان برای هر کسی که برای تکمیل مدرک خود را، بدون توجه به برنامه خود.... [-]

آمریکا چارلستون
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

International Student-Athletes

Charleston Southern University: First Look