Chancellor University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Chancellor University شورای Chancellor University ، یک گروه بسیار محترم و محترم از دانشمندان کسب و کار، دانشگاهیان و متخصصین است که در تلاش برای تبدیل دانشگاه 160 ساله به یک نیروگاه منطقه ای برای آموزش و پرورش و نوآوری در کسب و کار هستند. ما یک محیط آموزشی پیشرفته را ارائه می دهیم که مطابق با نیازهای سریع و دشوار بازار جهانی آموزشی امروز است.

در Chancellor University ، ما معتقدیم که کالج ها و دانشگاه های محلی می توانند بیشتر برای کمک به کسب و کارهای منطقه ای و ملی گسترش و موفقیت داشته باشند. ما همچنین معتقدیم که کالج ها، دانشگاه ها و شرکت های منطقه ای واقعا وابسته به یکدیگر هستند و تمام احزاب باید با یکدیگر همکاری کنند تا منافع تجاری منطقه ای را پیش ببرد.

بخش مقطع کارشناسی به رشته های کسب و کار، صنایع دستی و کاربردی فناوری اطلاعات می پردازد. دانش آموزان می توانند بسیاری از تخصص های مختلف را از حسابداری و مدیریت شرکت ها به مدیریت ورزش مطالعه کنند.

Chancellor University هشت هفته برنامه پیشرفت سریع و گوناگون یادگیری و برنامه ریزی برای دانش آموزان را ارائه می دهد، از جمله یک برنامه کاملا آنلاین برای یادگیرنده بالغ.


در Chancellor University ، ما شما را ببینیم و سپس شما را می بینیم.

این یعنی چی؟ ساده.

  • الان شما را می بینیم

کجا هستید، چه کسی هستید ما می بینیم که شما دارای پتانسیل و نیازهای منحصر به فرد هستید. ما درک می کنیم که برای دستیابی به آرزوها و اهداف خود به آموزش عالی نیاز دارید.

به عنوان دانشگاه فرصت های شغلی ما به شما کمک خواهد کرد که تحصیلات مورد نیاز خود را دریافت کنید. هر آنچه که لازم است. ما می خواهیم هر گونه مانعی را که ممکن است در آموزش و پرورش مورد نیاز، نیاز و شایستگی خود قرار دهد را حذف کنید.


ما کمک مالی کمک می کنیم.

ما برنامه های مربوطه را برای مطابقت با نیازهای شما و پتانسیل ارائه می کنیم.

ما توصیه های علمی ارائه می دهیم.

ما ارائه آموزش.

ما خدمات حرفه ای در حال انجام را ارائه می دهیم.

  • بعدا می بینیم

ما شما را پس از موفقیت در تحصیلات خود در Chancellor University می بینید. ما می بینیم که شما با مهارت های عملی و مربوطه مجهز هستید که شما را قادر می سازد تا در حرفه حرفه ای خود موفق شوید. ما می بینیم که شما در ایجاد شغل و نیز دادن به جامعه خود، تغییر می کنید.

ما شما را به عنوان یک فرد کامل با پتانسیل واقعی، با استعداد ذاتی، با اشتیاق به استفاده از تمام فرصت های جهان نگه می دارد.

ما می خواهیم دانشگاه خود را انتخاب کنیم تا بقیه زندگی خود را ارائه دهیم تمامی منابع آموزشی که شما اکنون نیاز دارید تا شغل مورد نظر خود را دریافت کنید و همچنین ابزارهایی را که لازم دارید ارائه دهید، تغییر جهان

با تشکر از توجه Chancellor University امیدواریم شمارا در آینده ای نزدیک ببینیم.

مکان ها

کلیولند

Address
Main Campus Chancellor University
6000 Lombardo Center Drive
Suite 200

Ohio 44131 کلیولند, اوهایو, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: