توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به عنوان تنها دانشگاه کاتولیک در هاوایی، و یکی از سه مراکز آموزش عالی Marianist در ایالات متحده، که در دانشگاه CHAMINADE توسط درک که هر دو عقل و ایمان شرایط ضروری در جستجوی حقیقت هدایت می شود. جامعه ما یک خانواده است که در آن دانش آموزان را به شهروندان جهان که پیچیدگی و تنوع دیگران، خدمت به جامعه ارزش احترام بلوغ، و تلاش برای ایجاد یک جامعه عادلانه تر. دانشکده ما بر تفکر انتقادی و حل خلاق مسئله در حالی که نظارت دانش آموزان در بیش از 25 برنامه های مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در هنرهای زیبا و علوم انسانی، علوم و ریاضیات، علوم رفتاری، کسب و کار و ارتباطات، آموزش و پرورش، و پرستاری. واقع در شهرستان های بین المللی از هونولولو در جزیره O'ahu، CHAMINADE برای دانشجویان قابل ملاحظه ای متنوع آن در نظر گرفته - دانش آموزان از هاوایی، سرزمین اصلی ایالات متحده، منطقه اقیانوس آرام می آیند، و فراتر از آن. کلاس های کوچک، با یک نسبت کم دانش آموز به اساتید. در اینجا، دانش آموزان حرفه ای از طریق پروژه های خدماتی یادگیری، تجارب تحقیق و کارآموزی و فرصت های رهبری و شبکه های اجتماعی خود را توسعه. در CHAMINADE، دانش آموزان آموزش و پرورش شخصی است که آنها را برای یک آینده همیشه در حال تغییر آماده دریافت خواهید کرد.

تاریخ ما دانشگاه CHAMINADE از هونولولو در سال 1955 تحت هدایت پنج Marianists مشتاق به ایجاد یک نهاد کاتولیک آموزش عالی در Hawai`i تاسیس شد. در ابتدا، CHAMINADE به عنوان یک کالج دو ساله، سنت لوئیس کالج آغاز شده، و سی مردان جوان به کلاس افتتاحیه استقبال کرد. در عرض دو سال، مدرسه به چهار سال، شرکت آموزشی شهود گسترش یافته و نام خود را به کالج CHAMINADE به افتخار پدر ویلیام جوزف CHAMINADE، بنیانگذار انجمن مریم (Marianists) تغییر داد. CHAMINADE خدمات خود را به جامعه در سال 1967 با ایجاد یک جلسه شب گسترش برای خدمت به بزرگسالان با کسب و کار، خانواده، و مسئولیت های نظامی که مورد نظر به دنبال مدرک دانشگاهی. در سال 1977، دانشگاه نهایی تکامل آن، اضافه کردن برنامه های تحصیلات تکمیلی برای تبدیل شدن به دانشگاه CHAMINADE هونولولو است. در حال حاضر، 23 رشته در مقطع کارشناسی و 7 برنامه های تحصیلات تکمیلی در دسترس هستند.

تاریخ از دانشگاه ما یاد اسپانیایی ماموریت الهام ساختمان کلارنس TC اعظم هال، Eiben هال و هنری سالن برجسته در دامنه Kalaepohaku نزدیک به یک قرن نشسته اند. بسیاری از ویژگی های از دانشگاه زیبای ما، مانند E دانلود Komo مای دایره و مجسمه پدر CHAMINADE باید وسایل بوده است از اولین دانش آموزان از مدرسه سنت لوئیس در سال 1928 رسید. در راستای همین ماموریت ما، دانشگاه خواسته شد برای خدمت به جامعه در طول جنگ جهانی دوم. کلاس به موسسات نزدیک منتقل شدند و در محوطه دانشگاه را به یک بیمارستان موقت تبدیل شد، میزبانی وب بیمارستان عمومی 147 ارتش برای پنج سال. کلاس ها در ژانویه 1946 از سر گرفته و طبقه اول به از دانشجویان در سال 1955 استقبال کرد. در طول ده سال گذشته، دانشگاه ما دستخوش تحول دوم فوق العاده ای، گسترش امکانات و به روز رسانی زیر ساخت های فنی ما که شامل سالیوان خانواده کتابخانه، دکتر و خانم لارنس KW (BoHing چان) مرکز TSEU برای آموزش پرستاری، و آزمایشگاه های علوم بازسازی شده است.

ماموریت

دانشگاه CHAMINADE ارائه می دهد دانش آموزان خود را به آموزش و پرورش در یک محیط یادگیری مشارکتی است که آنها را برای زندگی، خدمات و موفقیت در کار آماده می شود. راهنمایی کاتولیک، Marianist و هنر سنت آموزشی لیبرال خود، CHAMINADE تشویق می کند توسعه شخصیت اخلاقی، شایستگی های شخصی، و تعهد به ساخت یک جامعه عادلانه و صلح آمیز است. دانشگاه ارائه می دهد هر دو جوامع مدنی و کلیسای منطقه اقیانوس آرام منابع علمی و فکری خود در دستیابی به اهداف مشترک.

بیانیه ای از تعهدات اصلی

از ماموریت ما در بر داشت زیر جریان تعهدات اصلی که هر دو تقویت و مشخص ماموریت. ما درک می کنیم تعهدات اصلی ما را به عنوان هدایت هر دو سرویس ما ارائه می دهیم و شکل گیری جامعه آموزشی ما:

تعهد به خدمات

به ارائه برنامه آموزشی با کیفیت، هر دو آن منجر به یک درجه و کسانی که با تمرکز بر آموزش مداوم، به شیوه ای پاسخگو به نیازهای دانش آموزان و جوامع ما به دانشجویان فارغ التحصیل که برای هنرهای آزاد خود را در یادگیری، آماده سازی برای مشاغل حرفه ای، تسهیلات در استفاده از فن آوری اطلاعات و ارتباطات، در یادگیری مادام العمر، قدردانی از تنوع، احساس مسئولیت اخلاقی به رسمیت شناخته شده، و تعهد به رهبری از طریق خدمت به را تحت تاثیر قرار زندگی مثبت فردی و منافع مشترک. برای اینکه یک جامعه است که فراتر از خود را به نظر می رسد و درگیر در خدمات عمومی، که غنی از زندگی جامعه گسترده تر؛ به نمایشگاه آگاهی اجتماعی قوی است که به صراحت نفوذ همه برنامه های درسی؛ برای شرکت در مشارکت با جامعه هاوایی، همسایگان جزیره اقیانوس آرام ما، کلیسا و کسانی که با آنها به اشتراک بگذارید ما حمایت Marianist؛ برای بررسی انتقادی تقاطع ایمان و فرهنگ و سازگار با هویت ما، تعامل با دانش آموزان ما در این گفت و گو و مشارکت در روند یادگیری عمومی و تدوین سیاستها و ساخت یک جامعه عادلانه و صلح آمیز است.

تعهدات به شخصیت ما انجمن آموزشی

برای اینکه یک جامعه واحد تعلیمی که در آن اعضا نسبت به ماموریت مشترک ما و آنها خود توسعه متعهد؛ برای اینکه یک هیئت علمی و کارکنان با تمرکز اصلی بر یادگیری دانش آموزان و توسعه همه افراد؛ برای برگزاری یک نمایش گسترده از مهمان نوازی، به این معنی صمیمیت به ایده ها و استعدادهای دیگران؛ برای گوش دادن با ذهن باز است که صداقت ما را بهبود می بخشد و reasserts انسانیت ما؛ پرورش یک فرهنگ است که افتخارات و موجب ارتقای تحقیق باز، انعکاس، گفتگوی انتقادی با اشراف بر و فراتر از آن دانشگاه و انتشار دانش ما؛ برای اینکه یک جامعه علمی که به بررسی و ارتباط بین رشته را تشویق می کند فراهم می کند و تجربه های گوناگون لازم را به آن ارتباطات. این به معنی این شدید، همکاری اختصاصی در میان همکاران و دانش آموزان؛ برای پرورش یک محیط یادگیری چند فرهنگی بسیار عالی نقاشی بر روی موقعیت منحصر به فرد جزیره اقیانوس آرام ما؛ برای انجام خودمان را با تمامیت شخصی، شاید قوی ترین ابزار آموزشی ما دارای. به عنوان مربیان و الگوهای نقش در خدمت. روشی که در آن ما با دانش آموزان ارتباط برقرار و آنها را قادر به کار با دیگران به شیوه ای مانند؛ به یک جامعه که باقی می ماند البته از طریق دوره های دشوار است. صبر، نظم و انضباط نفس و فداکاری لازم را برای ساخت یک جامعه قوی هستند. ما در خودمان نگاه برای راه حل و حل و فصل به مشکلات کار می کنند.

برتری علمی

دانش آموزان CHAMINADE تحت هدایت عالی، هیئت علمی مطالعه است. برنامه های مدرک ما آمادگی کامل برای کاری که در محل کار، و یا برای مطالعات مستمر در مقطع تحصیلات تکمیلی. برنامه های ما بشود به طوری که هر دانش آموز می تواند به کمال بالقوه علمی خود را توسعه دهد.

در CHAMINADE ما به آموزش دانش آموز عنوان یک فرد کامل اختصاص یافته است. دانشگاه ما یک کلاس درس پر جنب و جوش برای یادگیری در مورد زندگی و کار در قرن 21 است. دانش آموزان CHAMINADE از طریق گفتمان به چالش کشیدن آماده؛ ورزش در روش های گوناگون از پرس و جو؛ و هدایت اخلاقی و اکتشاف معنوی. مشارکت در جامعه چند فرهنگی CHAMINADE را غنی و عمیق تر شدن دیدگاه های بشریت، و کمک می کند تا به توسعه مهارت ها و آگاهی های مورد نیاز رهبران.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Chaminade University of Honolulu

کارشناسی ارشد هنر در برنامه آموزش برای دانش آموز است که با مدرک لیسانس هنر یا رشته علوم فارغ التحصیل شد و به دنبال اخذ مجوز برای تدریس طراحی شده است. نامزد موفق در این بر ... [+]

کارشناسی ارشد هنر در برنامه آموزش برای دانش آموز است که با مدرک لیسانس هنر یا رشته علوم فارغ التحصیل شد و به دنبال اخذ مجوز برای تدریس طراحی شده است. نامزد موفق در این برنامه مجوز باید قادر به جلب بر درجه و زندگی تجربه او کارشناسی باشد.

دانش آموزان در کارشناسی ارشد هنر در برنامه آموزش باید یکی از برنامه های معلم اخذ مجوز تایید دولت زیر را انتخاب کنید:

آموزش ابتدایی با صدور پروانه آموزش متوسطه با صدور پروانه (با تاکید در ریاضی، علوم، زبان انگلیسی و یا مطالعات اجتماعی) آموزش های ویژه آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی با صدور پروانه ... [-]
آمریکا Honolulu
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Chaminade University of Honolulu

در این مطالعه از علوم قانونی در CHAMINADE اجازه می دهد تا دانش آموزان ما یک فرصت برای تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه منحصر به فرد از دانشمندان که در خدمت اهداف عدالت است. ... [+]

درباره علوم قانونی در CHAMINADE

در این مطالعه از علوم قانونی در CHAMINADE اجازه می دهد تا دانش آموزان ما یک فرصت برای تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه منحصر به فرد از دانشمندان که در خدمت اهداف عدالت است.

CHAMINADE ارائه می دهد کارشناسی و کارشناسی ارشد درجه است. علاوه بر این، CHAMINADE ارائه می دهد آموزش های اضافی از طریق CHAMINADE موسسه تابستان.

درباره برنامه مدرک

برنامه CHAMINADE پزشکی قانونی علوم غوطه ور دانش آموزان در آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی و علمی در زمینه تحقیقات جنایی. علاوه بر این، برنامه های علوم قانونی ما ارائه آموزش در حقوق جزا و دست، تجارب عملی در این زمینه.... [-]

آمریکا Honolulu
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Chaminade University of Honolulu

استاد علوم در برنامه مشاوره روانشناسی (MSCP) طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای کار در جامعه و مدارس، کمک به کودکان، جوانان، و بزرگسالان در تطبیق با مختلف ... [+]

استاد علوم در برنامه مشاوره روانشناسی (MSCP) طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای کار در جامعه و مدارس، کمک به کودکان، جوانان، و بزرگسالان در تطبیق با مختلف آموزشی، خانواده، سازمانی، و خواسته های اجتماعی است.

انسجام میان برنامه درسی، آموزش، تجربه بالینی و ارزیابی در سراسر برنامه یک نامزد است در راه های مختلفی، از جمله استفاده بنیادین استانداردهای NBCC و CACREP است. این برنامه MSCP در دانشگاه CHAMINADE با بهره گیری از استانداردهای NBCC و CACREP به عنوان چارچوبی برای تجربه برنامه و دانش نشان از زمینه های مشترک هسته وجود دارند که همه دانش آموزان مورد نیاز در سراسر هر یک از سه تاکید: مشاوره مدرسه، بهداشت روانی مشاوره، و ازدواج و مشاوره خانواده. این برنامه MSCP ساختار به طوری که همه دانش آموزان یک بنیان قوی نظری و توسعه مهارت های مشاوره اساسی دارند قبل از آنها وارد بخش بالینی از برنامه است. بخش بالینی از برنامه در طول سه دوره گذشته از برنامه رخ می دهد. بنابراین، دانشجویان از دوره های زیربنای مشترک از طریق دوره های هسته مشترک و دوره تاکید خاص حرکت می کند.... [-]

آمریکا Honolulu
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
30 - 36 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Think Education. Think Chaminade.

Student Life at Chaminade University

Chaminade University Campus Tour