Carthage College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Carthage College در سال 1847 تاسیس شد و Carthage College چهار ساله کالج خصوصی علوم و هنرهای لیبرال در کنزا، ویسکانسین بود. کارتاژ محیطی از انعکاس و کشف خود را با یک فرهنگ انتظار بالا ترکیب می کند تا دانشجویان ما پتانسیل واقعی خود را کشف و بسوزانند.


مأموریت کارتاژ


جستجو برای حقیقت، ایجاد قدرت، خدمات الهام بخش - با هم

این ماموریت کارتاژ است. این یک سخنرانی قدیمانه نیست که در ضیافت های فارغ التحصیلی و شام ریاست جمهوری خوانده می شود. این یک چالش است یکی از آن ها که هر روز روزی می نوشتیم. به دانش آموزان ما به استاد و کارکنان ما. برای اینکه این جهان بهترین مکان برای همه ما باشد.


جستجوي درست

 • کارتاژ کالج کلیسای انجیلی لوتری در آمریکا است که از سنت یهود و مسیحیت حمایت می کند و بیان می کند.
 • کارتاژ افتخار خدا را برای همه مردم و جشن تنوع غنی از خلقت.
 • کارتاژ شامل بورس تحصیلی و تدریس است که در احترام به حقیقت، امکانات و محدودیت های دیدگاه های فردی و پاسخگویی شخصی محسوب می شود.
 • کارتاژ به رسمیت می شناسد که تلاش برای حقیقت یک سفر طولانی است و دانش، تجربه و درک آن، از طریق عشق به یادگیری، راهنمایی های محکم تر است.
 • کارتاژ ترویج روابط شخصی، حرفه ای و اجتماعی با حقیقت، صداقت و صداقت است.


استحکام ساختمان

 • کارتاژ همه اعضای جامعه را به دنبال تعالی در هر تلاش می کشد.
 • کارتاژ فراهم می کند منابع، ابزار و امکانات لازم برای جذب و توسعه دانش آموزان، هیئت علمی، کارکنان و متولیان متعهد.
 • کارتاژ در طول تجربه تحصیلی خود، در تلاش برای اطمینان است و دانش آموزان فرصت های رشد در تمام جنبه های زندگی را فراهم می کند.
 • کارتاژ از گستردگی و عمق تجربه فرهنگی از دانشکده ها و دانش آموزان، ایجاد یک پایگاه برای اقدام آگاه، شجاع و موثر در جهان بزرگتر است.
 • کارداگ با مشاوران و شرکای همکاری می کند که به افزایش ارتباط، ظرافت و انعطاف پذیری تجربه آموزشی کمک می کند.
 • کارتاژ مسئول نگهدارنده است، سرمایه گذاری و حفظ منابع در خدمت نسل های فعلی و نسل دانش آموزان است.


خدمات INSPIRING

 • کارتاژ تأکید می کند که امتیاز تحصیلات مسئولیت های آگاهی اجتماعی است.
 • کارتاژ دانش آموزان را به چالش می کشد تا به عنوان سازنده یک دنیای مجرب و دلسوز تبدیل شوند و آنها را در یک تجربه آموزشی قرار دهند که در معرض گستره وسیعی از وجود زمین قرار می گیرد.
 • کارداگ دانشجویان را برای زندگی خدمات و پیشرفت به رهبری فراهم می کند، با ارائه فرصت هایی برای دادن خود و کمک به دیگران - محلی، ملی و بین المللی.
 • مدل های کارتاژ و ترویج هنر مدیریت و احترام به زندگی در تمام اشکال و فرهنگ های مختلف آن است.


با یکدیگر

 • کارتاژ یک انجمن کالج است که از نسل ها و ایدئولوژی های پل ها فاصله می گیرد و زندگی خدمات، کار، قدردانی و درک را پرورش می دهد.
 • کارتاژ تأکید می کند که حقیقت، قدرت و خدمات در طول زندگی به طور مفصل زندگی می کند و اعضای جامعه را تشویق می کند تا مسیرهایی را که همه سه را شامل می شوند دنبال کنند.
 • کارتاژ شامل سنت هایی است که جامعه را بالا می برد و ارتباط و اعتبار آن را افزایش می دهد.
 • کارتاژ، اعضای جامعه را تشویق می کند تا به یکدیگر متقاعد شوند و از یکدیگر حمایت کنند، مسئولیت پذیری و پاسخگویی را به عهده بگیرند و در خدمت بهترین منافع دانش آموزان باشند.


درباره کارتاژ

محل مطلوب

محوطه دانشگاه کارتاژ یک باغ وحش 80 هکتار است که در ساحل دریاچه میشیگان واقع شده است، در میان شیکاگو و میلواکی. این محوطه از تقریبا هر ساختمان در محوطه دانشگاه، از جمله بسیاری از اتاق های سالن های اقامت، نمایش های خیره کننده ای از دریاچه میشیگان را ارائه می دهد. دسترسی آسان به دو حوزه بزرگ شهری فرصت های دانشجویی برای تجربه واقعی و شبکه را فراهم می کند.


ثبت نام و اندازه کلاس

کارتاژ خانه دارای 2600 دانشجوی کارشناسی تمام وقت و 400 دانشجوی نیمه وقت است. متوسط ​​کلاس ما فقط 17 دانش آموز است. نسبت کارآموز به دانش آموزان 12: 1 است.


مدارک ارائه شده

کارداژ مدرک کارشناسی ارشد در رشته های بیش از 40 موضوع، لیسانس علوم در رشته پرستاری، مدرک کارشناسی ارشد و مدرک کارشناسی ارشد در رشته طراحی کسب و کار و نوآوری را به عهده دارد. کارداژ همچنین برنامه تحصیلات تکمیلی کارشناسی کارشناسی اجتماعی لویولا شیکاگو را میزبانی می کند.


دانشگاهیان

کارتاژ ارائه می دهد رشته های اصلی، جوانان و غلظت در بیش از 50 حوزه مطالعه، از جمله زیست شناسی، امور مالی، اقتصاد سیاسی بین المللی، آموزش و پرورش، تئاتر و علوم اعصاب. ما بر روی مطالعه بین رشته ای، تحقیق در مقطع کارشناسی، آموزش دستی، توجه فردی، و بحث و گفتگو پر جنب و جوش در کلاس درس تأکید می کنیم. برنامه درسی برای ترویج تفکر انتقادی طراحی شده است، در حالیکه دانش آموزان به طور موثر خود را بیان می کنند. سالخوردگان کارتاژ در 11 درصد از سطح ملی در تفکر انتقادی، حل مسئله و ارتباطات نوشته میشوند؛ دستاورد های علمی نشان داده شده توسط دانشجویان کارتاژ از دانشجوی سال اول تحصیلی تا سال تحصیلی بالاتر از 17 درصد در سطح ملی است.


اعتباربخشی، جوایز و افتخارات

کارتاژ توسط کمیسیون یادگیری عالی از سال 1916 تأیید شده است. کارتاژ به عنوان بهترین کالج Midwestern توسط "نظرسنجی پرینستون" (2016) نامگذاری شده است، که فقط 25 درصد از مدارس چهار ساله را به آن اختصاص داده است.


دانشکده اختصاص یافته

استادان، نه آموزگاران دستیار، همه کلاس ها را آموزش می دهند. اعضای هیئت علمی ما بیش از 150 دانشمند را تشکیل می دهند که 90 درصد آنها دارای مدرک دکتری یا ترم تحصیلی از مدارس عالی فارغ التحصیل جهان از جمله هاروارد، ییل، MIT، پرینستون و آکسفورد هستند.


زندگی پرجمعیت Campus

زندگی دانشجویی در کارتاژ بخش مهمی از تجربه شما خواهد بود. 70 درصد دانش آموزان در محوطه دانشگاه زندگی می کنند؛ دانش آموزان مجبورند تا سال تحصیلی خود در محوطه دانشگاه زندگی کنند و مسکن در محوطه دانشگاه در تمام چهار سال تضمین شده است. کنوشا یک منطقه پر جنب و جوش با گالری های هنری، موزه ها، تئاتر ها، خرید و رستوران ها است؛ میلواکی و شیکاگو تنها یک سفر سریع هستند. در محوطه دانشگاه همیشه چیزی وجود دارد: نمایشنامه، سخنرانی، فیلم، بازدید از هنرمندان، اجرای 5K. Tarble Arena میزبان اسکریپت، فری و فیلیپ فیلیپس در میان دیگران است. با بیش از 120 سازمان دانشجویی، راه های زیادی برای مشارکت وجود دارد.


تحقیق دلجویی در سنت لوتری

آموزش و پرورش کالج باید بیش از شما فقط یک کار انجام دهد. این باید به شما کمک کند کشف کنید که چه کسی هستید، چه چیزی برای شما ایجاد شده است و چگونه می توانید برای خیر بزرگتر کار کنید. کارتاژ با کلیسای انجیلی لوتری در امریکا وابسته است، اما فقط به این دلیل که ما لوترانه نیستیم، به این معنا نیست که شما باید باشد. ما از نظرات، تجربیات و داستان های ایمان از ادیان در سراسر جهان به اشتراک می گذاریم. ارزش های لوتر ما به معنی این است که ما به شما چالش می کنیم که از سوالات سنگین بپرسید و تلاش کنید تا دانش آموزان ما یک قطب علمی و فکری قوی ایجاد کنند.


امکانات بالا

چیزهایی که در کارتاژ به نظر می رسند، زیرا آنها هستند. کارتانگ در 12 سال گذشته بیش از 200 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است. مرکز علمی با نام تجاری جدید در پاییز 2015 افتتاح شد. سایر ساختمان های جدید شامل اتحادیه دانشجویی Campbell، روستای روستای Oaks، NE Tarble Athletic، و مرکز تفریحی و مرکز AW Clausen برای تجارت جهانی است.


NCAA Division III دو و میدانی

زمینه های کارتاژ 24 تیم NCAA Division III که در کنفرانس کالج ایلینوی و ویسکانسین رقابت دارند. حدود یک سوم از دانشجویان ما در ورزش های بین المللی میان وعده شرکت می کنند و یک سوم دیگر در بسیاری از ورزش های داخلی و باشگاهی ارائه می شود.


یک رهبر در تحصیل در خارج از کشور

کارتاژ رتبه پنجم کشور در میان مؤسسات مدرک کارشناسی برای شرکت دانشجویان در دانش آموزان کوتاه مدت در خارج از کشور است. بسیاری از دانش آموزانی که در خارج از کشور در دوران تحصیل در خارج از کشور تحصیل نمی کنند، فرصتی برای صرف یک ماه در کشور دیگری در دوره ژانویه کارتاژ را دارند، زمانی که دانشکده تحصیلات خود را به مقصد آلمان، سوئد، کوبا، چین و نیکاراگوئه هدایت می کند.


تاریخ غنی ما

در Carthage، ما شاهد 170 سال رهبران، سازندگان، و برو به دریافت کنندگان بیرون رفتن و رفتن. نام ما - و حتی محل ما - از زمانی که ما در سال 1847 تاسیس شد تغییر نام کردیم. اما هسته آموزش و پرورش کارتاژ هم همینگونه باقی مانده است: بنیاد هنرهای آزاد ما دانش آموزان را با قطب علمی، اخلاقی و فکری قوی فراهم می کند، افراد مبتکر و متعهد و متعهد تبدیل شوند.
Carthage College توسط پیشگامان لوتر در آموزش و پرورش تاسیس شد و توسط مجمع عمومی ایلینوی در 22 ژانویه سال 1847 تأسیس شد. در آن زمان، کالج در Hillsboro Ill محل قرار گرفت و به عنوان موسسه ادبی و الهیات کلیسای لوتری شناخته شد در غرب دور. نام به زودی به کالج Hillsboro کاهش یافت.
هیلزبورو با یک دانشکده دو نفره و 79 دانش آموز وعده داده است "یک دوره تحصیلی طراحی شده برای کامل و عملی، و شامل تمام شاخه های یادگیری، که معمولا در بهترین دانشگاه ها و کالج ها پیگیری می شود."
Hillsboro در دو سال اول خود، با حمایت از جماعت های لوتری، موفق شد. در سال 1852، کالج به بزرگتر شهر اسپرینگفیلد، Ill. نقل مکان کرد، و نام جدید دانشگاه ایالتی ایلینوی را تصدیق کرد.
در سال 1870 کالج بار دیگر به شهر روستایی، مرکزی شهر کارتاژ Ill، که در آن کالج نام فعلی خود را به دست آورد، دوباره حرکت کرد. تا سال 1916، کالج اعتباربخشی از انجمن مرکزی کالج ها و مدارس متوسطه دریافت کرد و بالاترین رتبه "A" را به دست آورد - یکی از تنها چهار کالج در ایلینوی برای به دست آوردن این افتخار. تا سال 1927، ثبت نام در کالج به حدود 300 دانش آموز رسید.
رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم در سال 1943 ثبت نام 131 دانشجو را کاهش داد. ده سال بعد، هیأت امناء بار دیگر به تصویب رسید که کارتاژ را جایگزین کند. تا سال 1962، کارتاگه پردیس دریاچه خود را در Kenosha، Wis تاسیس کرد، و کالج دوران رشد هیجان انگیز را راه اندازی کرد.
دهه بعدی یک دوره توسعه مداوم را به ارمغان آورد. ثبت نام پنج برابر افزایش یافته است، سهم افزایش سرمایه و دارایی های فیزیکی 600 درصد افزایش یافته است. در پاییز سال 1995، کارتاژ 1527 دانش آموز تمام وقت را ثبت کرد، و یک رکورد جدید را ثبت کرد. ثبت نام تمام وقت در حال حاضر در سطح رشته از 2600 دانش آموز است. تعداد ثبت نام 3000 دانش آموز است. تحقیقات گسترده در سطح ملی، یک دانشکده تدریس را که دارای مدرک دکتری در مقطع کارشناسی ارشد در سراسر کشور است برگزار می کند. از سال 1999، Carthage بیش از 250 میلیون دلار در ساخت و سازهای جدید، بازسازی های بزرگ و کسب تکنولوژی سرمایه گذاری کرده است.

مکان ها

کنوشا

Address
Alford Park Drive,2001
53140 کنوشا, ویسکانسین, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: