توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارنگی ملون یک دانشگاه تحقیقاتی با میراث پرطرفدار فارغالتحصیلان برجسته و تحصیلات تکمیلی است. برنامه های ما در میان مقامات برتر کشور قرار دارند. همه هفت کالج و مدارس ما مدرک کارشناسی ارشد و دکتری و برنامه های مختلف ارائه شده در نقاط مختلف دنیا را ارائه می دهند.


سنگ بنای آموزش عالی ما با توجه به پیشرفت دانش و یافتن راه حل معقول برای مشکلات مهم جامعه مورد مطالعه قرار گرفته است. این روش دنیای واقعی، کارنگی ملون را به دانشکده عالی و دانشجویان مهندسی، علوم رایانه، علوم طبیعی، علوم انسانی و علوم اجتماعی، مدیریت بازرگانی و هنرهای زیبا تبدیل کرده است.


این فلسفه همچنین اساس تحقیق و تحقیق بین رشته ای بوده و تا حدی که به ندرت در جای دیگر یافت می شود. Carnegie Mellon دارای تعداد زیادی از امکانات پژوهشی بین رشته ای است که متشکل از تخصص در زمینه های مختلف برای تولید زمینه های جدید هیجان انگیز اکتشاف است.


تعهد ما به تنوع در تحقیقات ما و در دانشجویان ما واقعا باعث می شود کارنگی ملون یک مکان منحصر به فرد برای انجام تحصیلات عالی خود را.


پشتیبانی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و احترام به تنوع با استخدام آغاز می شود و از طریق برنامه های نگهداری بسیاری از ما ادامه می یابد. Carnegie Mellon، دانشجویان برای مکالمه محرمانه با بازرس، سمینارهای توسعه حرفه ای، اجتماعات زنانه و یا کمک هزینه کنفرانس، به مردم، برنامه ها و منابع برای موفقیت دانش آموزان کمک می کند.

چشم انداز

کارنگی ملون نیازهای در حال تغییر جامعه را بر اساس سنت های نوآوری، حل مسئله و بین رشته ای خود برآورده می کند.

بیانیه مأموریت

برای ایجاد و انتشار دانش و هنر از طریق پژوهش و تحقیق خلاق، آموزش و یادگیری و انتقال محصول فکری و هنری به منظور ارتقاء جامعه به شیوه های معنی دار و پایدار.


برای خدمت به دانشجویان ما با آموزش دادن به آنها در حل مسئله، مهارت های رهبری و کار تیمی، و ارزش تعهد به کیفیت، رفتار اخلاقی و احترام به دیگران.


برای دستیابی به این اهداف با پیروی از مزایای یک جامعه دانشگاهی متنوع و متنوع، باز به تبادل ایده ها، جایی که کشف، خلاقیت و توسعه شخصی و حرفه ای می تواند شکوفا شود.

دانش آموزان بین المللی

دانشجویان تحصیلات تکمیلی در Carnegie Mellon بیش از 80 کشور جهان را تشکیل می دهند و دانشجویان بین المللی از اواخر پاییز سال 2009 شامل 48 درصد از دانشجویان ما هستند. به دلیل تنوع جهانی ما، Carnegie Mellon از "بیرون" حتی از آنجا که فرصت ها و تجربیات را فراهم می کند، درک می کند از "خارج از" آنچه که به معنای یک دانشگاه جهانی است و اهمیت همکاری با یادگیری برای گوش دادن، برقراری ارتباط و درک و احترام یکدیگر و فرهنگ یکدیگر.


برای کمک به شما از زمانی که شما در نظر بگیرید درخواست Carnegie Mellon تا زمانی که شما تبدیل به یکی از فارغ التحصیلان ما، ما منابع به طور خاص برای دانش آموزان بین المللی ما.


اداره آموزش بین المللی (OIE) در اینجا برای کمک به پاسخ به سوالات شما و مشاوره در مورد بسیاری از مسائل از جمله پرونده ها، حمایت مالی، مسکن، اخذ گواهینامه رانندگی، اشتغال، کارت امنیت اجتماعی، گذرنامه و وضعیت ویزا تعداد کمی.


مرکز ارتباطات بین فرهنگی (ICC) پشتیبانی زبان و آموزش متقابل فرهنگی را برای کمک به تمام دانش آموزانی که سخنرانان انگلیسی غیر بومی در برنامه های آکادمیک خود موفق هستند، ارائه می دهد. ICC همچنین کمک می کند تا به تدریس دستیارانی که سخنرانان انگلیسی غیر زبان بومی هستند، کمک کنند تا مهارت های فکری و درک فرهنگی را برای موفقیت در Carnegie Mellon تدریس کنند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Carnegie Mellon University

کارنگی ملون 'ثانیه استاد فشرده علوم محاسباتی در امور مالی (MSCF) است که توسط بسیاری از آن به عنوان برنامه مهندسی مالی کمی بالا در کشور است. ... [+]

برنامه MSCF

معرفی شده در سال 1994، کارنگی ملون 'ثانیه استاد پیشگام علم در امور مالی محاسباتی (MSCF) است که توسط بسیاری امروز از آن به عنوان برنامه مهندسی مالی کمی بالا در کشور است.

مدرسه تپر از کسب و کار، وزارت علوم ریاضی، گروه آمار و کالج هاینز - برنامه MSCF سرمایه گذاری مشترک از چهار دانشکده در پردیس ما است. اداره شده توسط مدرسه تپر از کسب و کار، دانش آموز MSCF مزایای استفاده از محیط مدرسه کسب و کار، از جمله منابع کامل از مدرسه 'ثانیه خدمات قرار دادن لذت می برد. به عنوان یک نتیجه از تلاش های مشترک از این چهار دانشکده، MSCF 'ثانیه بیست و پنج دوره هر دو متعادل و عمیق است.به صراحت برای دانش آموز MSCF و نیازهای صنعت طراحی، برنامه آموزشی یکپارچه ادغام آموزش در احتمال، تجزیه و تحلیل آماری، روشهای عددی، روش محاسبات و شبیه سازی، فرآیند تصادفی، اقتصاد، و کاربرد آنها در بازارهای مالی کمی امروز است. ... [-]

آمریکا Pittsburgh New York
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
16 - 33 
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی