توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیانیه مؤسسه دانشگاه Campbellsville

دانشگاه Campbellsville یک موسسه جامع مسیحی است که برنامه های پیش حرفه ای، کارشناسی و فارغ التحصیل را ارائه می دهد. این دانشگاه به برتری تحصیلی متکی است که به طور جامع در زمینه هنرهای لیبرال متمرکز است که رشد شخصی، یکپارچگی و آمادگی حرفه ای را در یک محیط مراقبتی تقویت می کند. این دانشگاه دانشجویان را به عنوان رهبران خدمت مسیحی برای آموزش مادام العمر، تحصیلات ادامه داده و مشارکت فعال در جامعه متنوع و متنوع را آماده می کند.

ارزشهای اصلی

  • برای ارتقاء سطح کیفی تحصیلی از طریق گواهینامه های پیش حرفه ای، همکاران، دوره های مدرک لیسانس و برنامه های فارغ التحصیل از طریق سیستم های سنتی، فنی و آنلاین.
  • برای ایجاد محیطی که برای موفقیت دانش آموزان مفید است.
  • برای ارزش گذاری دیدگاه های متنوع در یک جامعه متمرکز بر مسیح.
  • برای مدلسازی رهبری خدمت و مدیریت موثر.

اعتباربخشی

دانشگاه کمپبلسویل توسط کمیسیون کالج ها و دانشکده ها در کالج های جنوبی (SACSCOC) مجوز صدور گواهینامه، مدرک کارشناسی، لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد دارد.

برنامه موسیقی Campbellsville توسط انجمن ملی مدارس موسیقی (NASM) تأیید شده است. برنامه آمادگی معلم توسط هیئت استانداردهای حرفه ای آموزش و پرورش (EPSB) برای آموزش معلمان و صدور گواهینامه تایید شده است و توسط شورای ملی اعتباربخشی برای آموزش معلمان (NCATE) تأیید شده است. قرارداد بین ایالتی NASDTEC فرصتی برای فارغ التحصیلان برای کسب گواهینامه های تحصیلی در کشورهای دیگر فراهم می کند، هرچند ممکن است شرایط قابل اجرا باشد. کار اجتماعی کارشناسی کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه های کار اجتماعی توسط شورای تحصیالت اجتماعی (CSWE) تأیید شده است. کارشناسی ارشد ازدواج و خانواده درمان توسط کمیسیون دروس آموزشی برای آموزش ازدواج و خانواده درمانی (COAMFTE) تأیید شده است. برنامه پرستاری RN به BSN توسط کمیته اعتباردهی برای آموزش پرستاری (ACEN) تأیید شده است.

رتبه بندی و تعهدات

علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین کالج های مسیحی آمریکا شناخته شده است و یک موسسه عالی کنتاکی و جنوبی در رتبه بندی دانشگاه های معتبر ملی و جهانی مانند اخبار ایالات متحده

تحصیل خارج از کشور

مرکز آموزش بین المللی در دانشگاه کمپبلسویل طیف گسترده ای از مبادلات و برنامه ها را برای دانش آموزان ارائه می دهد. ما ارتباطات نزدیکی با مدارس در اوکراین، بلیز، برزیل، چین، ژاپن، تایوان، کره جنوبی و اسپانیا داریم. CIE همچنین برنامه هایی را در 49 کشور مختلف در سراسر جهان ارائه می دهد. شما می توانید مطالعه کنید عربی در عمان، اردن، کارآموزی در استرالیا یا شرکت در آموزش و پرورش در شهر هوشی مین، ویتنام. جهان در آستان ماست و فرصت های بی پایان است!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Campbellsville University

تفاوت در زندگی دانشجویان هر دو در ایالات متحده و خارج از کشور با استاد هنر در آموزش انگلیسی به سخنرانان دیگر زبان (TESOL). ... [+]

MATESOL - استاد هنر در آموزش انگلیسی به سخنرانان دیگر زبان ها . تفاوت در زندگی دانشجویان هر دو در ایالات متحده و خارج از کشور با استاد هنر در آموزش انگلیسی به سخنرانان دیگر زبان (TESOL). این درجه مهارت های لازم را برای آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) در ایالات متحده و یا انگلیسی به عنوان زبان خارجی (EFL) در خارج از کشور توسعه می دهد. با تأکید ما بر اینکه یک برنامه واقعا جهانی باشد، ما برنامه درسی خود را برای بررسی مکانیک زبان و اهمیت فرهنگ توسعه دادیم.... [-]

آمریکا کمپبلزویل ایالات متحده آنلاین
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Campbellsville University

استادیار علوم کامپیوتر (MSCS) یک برنامه STEM است که نیاز به 30 ساعت نیم ساعت دارد. ... [+]

استادیار علوم کامپیوتر (MSCS) یک برنامه STEM است که نیاز به 30 ساعت نیم ساعت دارد. این برنامه ترکیبی از نظریه و عمل را برای آماده سازی دانش آموزان برای رفع تقاضای رو به رشد فناوری اطلاعات فراهم می کند. دانشجویان ورود به برنامه باید یک لیسانس را داشته باشند و پس زمینه کافی در علوم رایانه ای داشته باشند تا برنامه را به طور کامل اجرا کنند.

[-]
آمریکا کمپبلزویل لوئیزویل
سپتامبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Welcome to CU