California University of Technology Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CalUniversity برای ارائه آموزش مبتنی بر اینترنت در کسب و کار، مدیریت، فناوری اطلاعات و دیگر زمینه های تخصصی مورد استفاده قرار گرفت.

برای برآورده ساختن این آرزو و فراهم آوردن تمرین های تمرینی و تمرینی، اهداف موسسه عبارتند از: تحویل درس به آموزش غیر مستقیم. شخصیت ویژه این نهاد در محتوای برنامه فعلی آن مربوط به امور مدیریت کسب و کار، سیستم های اطلاعات مدیریت و فناوری اطلاعات منعکس شده است. برنامه های ما نقش شغلی را بر عهده دارند و عناصر کلیدی فن آوری های نوظهور و مهارت های مدرن کسب و کار و مدیریت را شامل می شوند.

دانش آموزان ما فرصت هایی برای یادگیری فراهم می کنند که در یک برنامه درسی به روز در ذات ذاتی هستند. برنامه های ما برای آموزش افراد برای کار به عنوان رهبران و صاحبان کسب و کار / اپراتورها طراحی شده است. تمرکز ما در تحویل اجزای برنامه درسی به چالش کشیدن است که به روز و خواستار است.

این برنامه های درجه ای برای بزرگسالانی که به سمت لیسانس، مدرک کارشناسی و دکترا در زمینه های موضوع ما احترام می گذارند، در نظر گرفته شده است. دستورالعمل مبتنی بر اینترنت در اختیار متخصصان حرفه ای برای ادامه تحصیلات خود بدون نیاز به سفر به امکانات آموزشی است.

هدف

دانشگاه صنعتی کالیفرنیا پیشرفت تحصیلی را برای افرادی که از همه جنبه های زندگی پیشرفت می کنند، وجود دارد. CalUniversity در اینجا برای ارائه آموزش برای جوانان حرفه ای خود، برای حرفه ای های با تجربه تر نیاز به مزایای آموزشی، و به دیگران، مانند مدیران و حرفه ای های فناوری اطلاعات، که می خواهند در کار خود را به جلو حرکت کند.

این دانشگاه به ارائه رهبری و یک انجمن بی سابقه ای است که از طریق آن دانش و زندگی تجربه هیئت علمی ما به برنامه درسی ما افزوده می شود.

دانشگاه صنعتی کالیفرنیا یک دانشگاه آنلاین پیشرو است که با هدف یکپارچه تاسیس شده است تا دانش آموزان را در اهداف حرفه ای خود پیشرفت کند. با توجه به فلسفه بنیانگذاری ما:

"برای الهام گرفتن از چشم انداز؛ برای ایجاد درخشندگی؛ و برای دستیابی به موفقیت "، هیئت علمی متخصص ما چندین Pathways را به شما نشان داده است که به شما کمک خواهد کرد که آینده ای قوی و حرفه ای داشته باشید.

مکان ها

نوار الماس

Address
1370, Valley Vista Dr
Suite #235

نوار الماس, کالیفرنیا, آمریکا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: