توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج مدیریت کسب و کار یک جامعه یادگیری تدریجی از دانش پژوهانی است که از لحاظ علمی و حرفه ای بدن دانشجویی متنوعی را برای برتری در یک محیط جهانی پویا آماده می کند. ما در حال تلاش برای تبدیل شدن به کالج انتخاب برای دانش آموزان کسب و کار در جنوب کالیفرنیا با ارائه مرکز آموزش و تحقیق با کیفیت بالا با چشم انداز جهانی و کمک به توسعه اقتصادی منطقه ای.

آمار پایه


دانشکده مدیریت بازرگانی (CBA) یکی از هفت دانشکده دانشگاه ایالت کالیفرنیا، لانگ بیچ (CSULB) است. CSULB به عنوان بزرگترین دانشگاه تک دانشگاهی دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، موسسه ای جامع و چهار ساله است که در سال 1949 به عنوان کالج ایالتی کالج لس آنجلس-اورنج در سال 1949 برای خدمت به مناطق نارنجی و جنوب شرقی لس آنجلس تاسیس شد.

مطالعات تجارتی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لانگ بیچ در سال 1949 با 24 دانشجوی کسب و کار و چهار عضو هیئت علمی شروع به کار کرد، که یک هفتم از جمعیت دانشگاه را تشکیل می دهد. مدیریت کسب و کار بخشی از بخش علوم اجتماعی از زمان آغاز آن تا سال 1957 بود، زمانی که تقسیم به بخش بخش های کسب و کار و علوم اجتماعی تغییر نام یافت. در سال 1958، دو ناحیه دانشگاهی تقسیم شدند و اداره امور تجاری به صورت جداگانه با دکتر S. Austen Reep به عنوان معاون تاسیس شد. در اواسط سال 1960، مدرسه کسب و کار نزدیک به 3800 دانش آموز کسب و کار، 29 عضو تمام اعضای هیات علمی و 13 استاد پاره وقت بود. امروز، دانشکده مدیریت بازرگانی نزدیک به 5000 رشته کارشناسی، شامل حدود 400 دانشجوی فارغ التحصیل و 140 استاد و کارکنان معادل آن است.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: