California State University, East Bay

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرور سریع

برای بیش از 60 سال، Cal State East Bay در بخش خلیج سانفرانسیسکو به عنوان بخشی از دانشگاه ایالت کالیفرنیا، بزرگترین سیستم آموزش عالی عمومی در ایالات متحده، خدمت کرده است. CSUEB برای برنامه های برنده جایزه، آموزش متخصص، کلاس های کوچک و یک محیط یادگیری بسیار شخصی طراحی شده است. این دانشگاه در ناحیه خلیج سانفرانسیسکو بسیار زیبا و فرهنگی قرار دارد و دانشجویان ما از پیشرفت حرفه ای و فرصت های شغلی در سیلیکون ولی و شمال کالیفرنیا بهره مند می شوند.

CSUEB به عنوان ملی ترین دانشگاه های مختلف در ایالات متحده شناخته شده است و دانشجویان بین المللی از بیش از 60 کشور که بیش از 8 درصد از کل ثبت نام را تشکیل می دهند، مدرک تحصیلی خود را در 49 رشته و 30 رشته تحصیلات تکمیلی ارائه می دهند.

مسکن در محوطه دانشگاه امن، راحت و راحت است، در آپارتمان های کاملا متمرکز. پارک مانند پردیس خود را در Hayward هیلز مشرف به خلیج سان فرانسیسکو است در منطقه مسکونی، دادن راحتی و امنیت یک جامعه خانواده.

دانش آموزان می توانند از بیش از 120 باشگاه و سازمان های علمی، ورزشی، افتخاری، مذهبی، تفریحی و فرهنگی و همچنین شرکت در ورزش NCAA Division II، دولت دانشجویی و خدمات اجتماعی انتخاب کنند.

110395_110248_StudentsalongRAWwalkway_UCom.jpg

کالج ها

  • کالج تجارت و اقتصاد
  • کالج آموزش و پرورش و مطالعات متفقین
  • کالج نامه ها، هنر و علوم اجتماعی
  • کالج علم

برنامه های تحصیلی

لیسانس هنر، لیسانس علوم، لیسانس هنرهای زیبا، دوره های کارشناسی لیسانس، دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد، برنامه های کارشناسی ارشد آنلاین، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)، استاد مدیریت دولتی، کارشناسی ارشد اجتماعی برنامه های کارشناسی، مدارک تحصیلی، آمادگی موضوع واحد و برنامه های گواهی، دکترا در آموزش و پرورش

49 مدرک لیسانس، 51 مدرس، 34 مدرک کارشناسی ارشد، 24 مدرک و گواهینامه، 1 مدرک دکتری

محبوب ترین دانشجویان کارشناسی ارشد

مدیریت بازرگانی، علوم کامپیوتری، علوم بهداشتی، مهندسی صنایع، كینزیولوژی، عدالت جنایی، زیست شناسی، زیست شناسی، جامعه شناسی، پیش از پرستاری، توسعه انسانی.

محبوب ترین برنامه های پس از دوره لیسانس

مدیریت کسب و کار، تجزیه و تحلیل کسب و کار، علوم کامپیوتری، مدیریت ساخت و ساز، مدیریت مهندسی، اداره مراقبت های بهداشتی، کار اجتماعی، آمار، مدیریت دولتی، آسیب شناخت زبان گفتاری، مشاوره و راهنمایی، رهبری آموزشی.

برنامه های بدون درجه

برنامه زبان آمریکایی در برنامه دانشگاهی، آمادگی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد زبان انگلیسی را فراهم می کند. طیف گسترده ای از برنامه های گواهی و دروازه - از جمله پذیرش مشروط برای دانشجویان مقطع کارشناسی، برنامه قبل از MBA و دیپلم تجارت بین المللی - فرصت های بسیار خوبی برای پیشرفت حرفه ای و تحصیلی است. از طریق برنامه دانشجویان بازدید کننده، دانشجویان بین المللی می توانند برای تابستان، ترم یا یک سال در خارج از کشور در کالیفرنیا تحصیل کنند.

110393_110249_IMG_2699-21.jpg

دانشکده برجسته

خلیج خلیج شرقی خلوت ملی را برای برتری از دانشکده خود به دست آورده است و استادان ما به موفقیت شما اختصاص یافته است - در کلاس و فراتر از آن. محل سکونت ما در میان منطقه خلیج سان فرانسیسکو موجب جذب اعضای هیات علمی متشکل از متخصصان حرفه ای در زمینه های مختلف می شود، اما اغلب در رشته های خود از جمله زمینه های کسب و کار، فن آوری، خدمات عمومی، هنر و آموزش و پرورش. این به ما اجازه می دهد که یک دوره تحصیلی قوی تحصیلی و برنامه درسی در دنیای واقعی ارائه دهیم که شما را برای یک زندگی طولانی از موفقیت شخصی و موفقیت حرفه ای آماده می کند.

فرصت های آموزشی عملی برای دانشجویان بین المللی

در California State University, East Bay ، هدف ما آماده سازی دانش آموزان برای حرفه های آینده است. محل سکونت خلیج کالیفرنیا در تپه های مشرف به خلیج سانفرانسیسکو بیش از یک دیدگاه عالی فراهم می کند؛ همچنین دانشجویان ما را در محل ایده آل برای توسعه حرفه ای قرار می دهند و فقط 30 تا 40 دقیقه درایو از سان فرانسیسکو و دره سیلیکون قرار دارد که در آن سال صدها دانشجوی ما آموزش های عملی در زمینه های جدید، غول های فناوری، سازمان های محلی و شرکت های بین المللی مستقر در منطقه خلیج CSUEB هر دو برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل را در 24 زمینه معتبر STEM ارائه می دهد، از جمله تجزیه و تحلیل کسب و کار، علوم کامپیوتری، مهندسی صنایع، مدیریت مهندسی، طراحی چند رسانه ای / تعامل و آمار. فارغ التحصیلان این برنامه ها ممکن است واجد شرایط درخواست برای گسترش 2 ساله STEM OPT باشند.

110391_110250_Studentlife_CBE_lawn2_copy.jpg

تاریخ دانشگاه

خلیج خلیج خلیج فارس طی 60 سال گذشته راه زیادی را طی کرده است. این پنج رئیس جمهور بوده و پنج نام متفاوت دارند و هزاران فارغ التحصیل را به نیروی کار منطقه وارد کرده اند.

این دانشگاه در اصل در سال 1957 توسط مجمع دولت کالیفرنیا به عنوان کالج ایالتی برای شهرستان آلامیدا به نام "کالج ایالتی" نامگذاری شد. مراسم تحلیلی برای دانشگاه کنوانسیون هویوود در فوریه سال 1961 برگزار شد و کالج در پاییز سال 1963 به مکان دائمی خود نقل مکان کرد. پیشگام روحیه دانشجویان در ماه های آرمانگرا قبل از اینکه جان اف کندی رئیس جمهور در نوامبر 1963 به قتل رسید، متهم به شناسایی برنامه های مرزی جدید کندی شد. بدینوسیله دانشجویان تصمیم گرفتند به عنوان پیشگامان خودشان را به نام خودشان بنامند و اولین طلسم Pioneer فضانوردی از برنامه فضایی پیشگام ناسا بود.

گسترش دانشگاه های دهه 1960 در اوائل دهه 1970 با افتتاح چند ساختمان جدید از جمله ساختمان های کتابخانه و اداری، تئاتر دانشگاه و رابینسون هال در سال 1971 و مرکز بهداشت دانشجویان در سال 1973 آغاز شد. Pioneer Heights، اولین دانشگاه دانشگاه، مسکن متعلق به دانشجویان در محوطه دانشگاه، در سال 1982 درهای خود را باز کرد. با وجود 400 دانش آموز، Pioneer Heights شهرت دانشگاه را به عنوان مدرسه رفت و آمد و یک هسته جدید زندگی دانشجویی در محوطه دانشگاه را به چالش می کشد.

این دانشگاه در سال 1992 به کانترا کوستا کانتی گسترش یافت و یک پردیس ماهواره ای در کنکورد را باز کرد و سپس نام خود را به California State University, East Bay در سال 2005 تغییر داد تا موقعیت جدید خود را در منطقه نشان دهد. سه دانشگاه دانشگاه - به نام دانشگاه هویور، دانشگاه کانکت و مرکز اوکلند - تأثیرات منطقه ای این دانشگاه را تقویت کرد.

در اواسط 2000s، ساخت و ساز جدید در محوطه Hayward، با ساخت و ساز ساختمان کسب و کار دره و تکنولوژی و مرکز تفریحی و سلامتی شکوفا شد. به علت آسیب پذیری لرزه ای، وارن هال که ساختمان امضای این دانشگاه برای چندین دهه بود، در 17 اوت 2013 تخریب شد و متعاقبا توسط اداره دانشجویی و دانشجویان جایگزین شد

همانطور که دانشگاه همچنان رشد می کند، به ویژه برای تنوع آن شناخته شده است. از سال 2015-2017، کلاسیک علمی عالی آموزش عالی، دانشجوی کال ایالت خلیج خلیج خلیج را به عنوان تنوع ترین در سرزمین اصلی ایالات متحده تعیین کرده است.

* اطلاعات مربوط به تاریخ دانشگاه از نمایشگاه 60 ساله کتابخانه ارائه شده است

بیانیه مأموریت

خلیج شرقی خلیج استقبال و حمایت از یک دانشجوی متنوع دانشجویی با تجربه های تحصیلی غنی و فرهنگی مرتبط است که دانشجویان را آماده می کند تا آموزش های خود را به کارهای زندگی معنی بپیوندند و به عنوان عضوی از جامعه شناخته شوند. دانشگاه از طریق برنامه های آموزشی و فعالیت های خود، تلاش می کند تا نیازهای آموزشی را برآورده کند و به زندگی خلیج شرقی، دولت، ملت و جوامع جهانی کمک کند.

110392_110247__MG_6552.jpg

مکان ها

هیوارد

Address
Carlos Bee Boulevard,25800
94542 هیوارد, کالیفرنیا, آمریکا

برنامه ها