California Polytechnic State University, San Luis Obispo

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

California Polytechnic State University, San Luis Obispo

در سال 1901 تأسیس شد ، دانشگاه ایالتی پلی تکنیک کالیفرنیا (کال پلی) یکی از پنج دانشگاه جامع پلی تکنیک در ایالات متحده است ، با حدود 18000 دانشجوی کارشناسی و 900 دانشجوی فارغ التحصیل. کال پلی یک فلسفه راهنما "یادگیری با انجام" را حفظ می کند که در برنامه درسی جامع مدرسه ترکیبی از آموزش های فنی و حرفه ای با هنر و علوم انسانی منعکس شده است. این دانشجویان از لحظه ای که پا در دانشگاه می گذرند ، به متخصصین متشکل و رهبران نوآور تبدیل می شوند. به عنوان یکی از منتخب ترین دانشگاه های سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا (CSU) ، کال پلی به طور مداوم "بهترین ها در غرب" را توسط US News and World Report رتبه بندی می کند و توسط مجله Money یکی از "بهترین کالج های پول شما" محسوب می شود.

اعتباربخشی

کال پلی توسط انجمن مدارس و کالج های غربی (WASC) هر ده سال یکبار مورد تأیید قرار می گیرد. در طی مراحل اعتباربخشی ، کال پلی یک فرایند خودآزمایی را به اتمام می رساند ، در آنجا ما تعهد مداوم خود را به بهبود مستمر برنامه هایمان - چه درسی و هم درسی - نشان می دهیم. وسیله ای برای انجام این کار ، خودآزمایی است که از ما می خواهد پرسشی را تعریف کند که بتواند یادگیری دانش آموزان را به طور قابل ملاحظه ای بهبود ببخشد ، تمرینی در همکاری و تفکر که هم بسیار مهم و هم خلاقانه است ، برای استناد به اهداف یادگیری دانشگاه خودمان.

جوایز

 • شماره 1 دانشگاه کارشناسی ارشد در غرب توسط اخبار ایالات متحده. 22 سال متوالی
 • 70 از 1500 دانشکده برای "بهترین ارزش کلی"
 • شماره 13 در بین مدارس دولتی برای حقوق متوسط فارغ التحصیلان
 • شماره 7 در بین دانشگاه های دولتی برای بازده سرمایه گذاری
 • شماره 4 کشور برای هوافضا
 • شماره 5 کشور برای ROI ، کالج تجاری Orfalea
 • شماره 1 در کشور برای مهندسی صنایع / تولید
 • شماره 3 در کشور برای مهندسی عمران
 • شماره 1 در کشور برای معماری و طراحی
 • شماره 4 برنامه مهندسی هوافضا در کشور برای دانشگاه هایی که دکترا ارائه نمی دهند
 • 10 کالج برتر برای فارغ التحصیلان پردرآمد در زمینه آموزش

سان لوئیس اوبیسپو

سان لوئیس اوبیسپو یک شهر دلپذیر و مترقی است که حدود 46000 نفر در ساحل مرکزی کالیفرنیا ، در میانه بین سان فرانسیسکو و لس آنجلس قرار دارند. شهر و دانشگاه با همسایگی ، محوطه دانشگاهی کوچک ، احساس شهر کوچک و یکی از بهترین محیط های طبیعی در هر نقطه مشترک هستند. هوای مطبوع و درخشان و جوی که در تمام سال معتدل است و در تمام سال با قله های باشکوه ، دره های ساکت و اقیانوس مجاور مخلوط می شود تا محیطی هیجان انگیز ایجاد کند که برای یادگیری و رشد ایده آل باشد. یکی دیگر از ویژگی های کلیدی که به کیفیت عالی زندگی در شهر کمک می کند ، مرکز شهر لذت بخش است. قلب مرکز شهر Mission Plaza است که دارای نهرهای فوق العاده و مأموریت های بسیار زیبایی است. این منطقه تاریخی با مرکز شهر شلوغی انجام می شود که دارای خرید عالی ، ناهار خوری در فضای باز و سرپوشیده ، زندگی شبانه و بازار معروف پنجشنبه شب کشاورزان است. سان لوئیس اوبیسپو برنده مجلات Sunset "بهترین مرکز شهر" در غرب کشور شد. ما یک مکان دوستانه هستیم و شما را تشویق می کنیم به صورت حضوری با ما دیدار کنید. به محوطه دانشگاه بیایید و از غنای واقعی امکانات آموزشی در کال پلی و محیط طبیعی بسیار شگفت انگیز San Luis Obispo و ساحل مرکزی کالیفرنیا دیدن کنید.

مکان ها

سان لوئیس اوبیسپو

California Polytechnic State University

Address
California Polytechnic State University
1 Grand Ave. Bldg 52-E47

93407 سان لوئیس اوبیسپو, کالیفرنیا, آمریکا