California Lutheran University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به CAL لوتری

در مورد ایده ها، در مورد مردم، و در مورد ایمان - - و به دنبال به عنوان افراد رشد در حالی که آنها احساسات خود را دنبال و کشف هدف خود اعضای هیئت علمی و انجام ما با کلاس های کوچک از دانش آموزان کارشناسی و کارشناسی ارشد که باز فکر می کند.

در سال 1959 تاسیس، دانشگاه لوتری کالیفرنیا خانه به بیش از 2892 در مقطع کارشناسی و 1282 دانشجویان تحصیلات تکمیلی که از بیش 61 کشور می آیند و در طیف گسترده ای از ادیان است.

اختصاص داده شده، دانشکده انجام ما با کلاس های کوچک از دانش آموزان که باز فکر-در مورد ایده ها، در مورد مردم کار می کند، و در مورد ایمان، و به دنبال به عنوان افراد رشد می کنند.

هر دو در کلاس درس و خارج از آن، همه در کال لوتری به کمک به هر دانش آموز احساسات خود را دنبال کشف هدف خود را، و آن هدف را دنبال برای تبدیل جامعه و خود را در جهان متعهد است.

دانشگاه

دانشگاه لوتری کالیفرنیا انتخابی، موسسه جامع ارائه کارشناسی و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی در علوم انسانی و علوم و زمینه های حرفه ای است. ریشه در سنت لوتری، کال لوتری انتقادی به مسائل مربوط به ایمان و عقل را تشویق می کند. راهنمایی ها توسط اعضای هیات علمی اختصاص داده شده و انجام شده، دانش آموزان علاقه خود را دنبال و کشف هدف خود را که آنها به دنبال به عنوان افراد رشد می کنند. کالج لوتری کالیفرنیا در سال 1959 در مزرعه اهدا شده توسط ریچارد پدرسون، فرزند مهاجران نروژی تاسیس شد. این کالج درهای خود را به 330 دانش آموز در سپتامبر 1961 افتتاح شد و اولین شروع آن مه 1964 برگزار شد.

ماموریت

ماموریت دانشگاه است به تعلیم رهبران برای یک جامعه جهانی که قوی در شخصیت و قضاوت، اعتماد به نفس در هویت و حرفه خود، و متعهد به خدمات و عدالت است.

نام نویسی

  • مجموع: 4174
  • کارشناسی: 2892
  • تحصیلات تکمیلی: 1282

دانش آموزان کال لوتری از 38 ایالت و 35 کشور آمده و نشان دهنده تنوع عقاید و فرهنگهای. دانشگاه تاکید مسکونی آن 53 درصد از دانش آموزان مقطع کارشناسی سنتی زندگی در پردیس حفظ می کند. میانگین اندازه کلاس برای همه برنامه 15 است.

محل

پردیس 225 هکتاری است نیمه راه بین لس آنجلس و سانتا باربارا، فقط 20 مایل داخلی از اقیانوس آرام واقع در برابر تپه در Thousand Oaks واقع شده است. مراکز خارج از سایت در وودلند هیلز، وستلیک، Oxnard و سانتا ماریا واقع شده است. اقیانوس آرام لوتری کلامی حوزه علمیه در برکلی واقع شده است.

وابستگی و اعتبارنامه

کال لوتری است که توسط کمیسیون تأیید برای ارشد دانشکده ها و دانشگاه از انجمن غربی از مدارس و کالج معتبر. دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش است که توسط شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم معتبر و دانشگاه است که توسط کمیسیون کالیفرنیا معلم صلاحیت مجاز به ارائه اعتبار. اقیانوس آرام لوتری کلامی حوزه علمیه است که توسط کمیسیون در تأیید از انجمن کلامی مدارس معتبر. کال لوتری عضو انجمن ملی دانشکده های مستقل و دانشگاه ها، انجمن مستقل کالیفرنیا کالج و دانشگاه، و شورای دانشکده های مستقل است. برنامه خود را در برنامه ریزی مالی با خبره انجمن برنامه ریز مالی استاندارد شرکت ثبت شده است کال لوتری یکی از 26 کالج ها و دانشگاه وابسته به کلیسای انجیلی لوتری در امریکا است. برنامه های ورزشی بین این دانشگاه در کالیفرنیای جنوبی بین دانشکده کنفرانس ورزشی، NCAA بخش سوم به رقابت بپردازند.

تجربه آموزش و پرورش لوتری

دانشگاه لوتری کالیفرنیا مظهر یک سنت آموزشی حیاتی و مدت طولانی است.

به عنوان بخشی از آن سنت 500 ساله لوتری، ما معتقدیم که درک هدف ما به عنوان افراد به ما کمک خواهد بهترین مشارکت ممکن ما به جهان است.

ما دانش آموزان را تشویق به دنبال علاقه خود را برای کشف هدف خود را. این آنها را برای یک زندگی موفقیت که در آن همیشه به خود بهترین ها را به دیگران خانواده، جامعه، و جهان آماده می کند.

این اتفاق می افتد به عنوان بخشی از یک محیط دانشگاهی متنوع، باز، و به چالش کشیدن.

همه خوش آمدید

هیچ کس در اینجا یک خارجی است.

این یکی از مقادیر ترین عمیق در سنت لوتری است. و اهمیت آن در محوطه دانشگاه ما دانشجو از بیش از 56 کشور می آیند و شکل دادن به یک طیف گسترده ای از ادیان مشهود است.

در کال لوتری و اعتقادات و باورهای شخصی خود را مورد احترام و افتخار. ما نیز شما را با فرصت های به نظر و بحث در مورد امور مربوط به ایمان و عقل در یک محیط باز و دوستانه فراهم می کند. این به چالش می کشد و شما را تقویت با بازتاب فکری و کلامی جدید است.

تصمیم گیری خود را

ما یک محیط که در آن شما می خواهید به یادگیری به یک سطح عمیق تر را ایجاد کرده اند.

به عنوان یک دانشجوی، ما شما را تشویق به سوالات سخت. شما خواهید پاسخ آسان تحویل داده نشده است.

ما می خواهیم شما را به تصمیم گیری های خود را. برای مقابله با مسائل اساسی با شجاعت. را انتخاب کنید برای خودتان که آیا اطلاعات شما روبرو می شوند در دیدار آزمون از دانش و حقیقت است.

از طریق سوالات خود را، به شما خواهد پیوندهای عمیق و معنا را کشف کنید.

ما ساختار شما را با گزینه، آزادی با مسئولیت، و صداقت با محبت ارائه خواهد شد. این نوع از محیط آکادمیک به چالش کشیدن شما را قادر به به عنوان یک فرد مستقل، با ملاحظه، و دلسوز رشد می کنند.

بهترین سهم ممکن است خود را

تجربه کال لوتری است در مورد انتخاب واقعی برای زندگی خود را.

این مورد به دست آوردن اعتماد به نفس در هویت خود است. این در مورد کشف هدف در زندگی و کار خود را.

دیدگاه شما به دست آوردن اجازه خواهد داد که شما را برای رهبری یک زندگی پر از معنی فراتر از کار شما را انتخاب کنید به انجام.

برنامه های آموزشی

کال لوتری ارائه می دهد کارشناسی، کارشناسی ارشد و دوره های حرفه ای از طریق کالج هنر و علوم، دانشکده مدیریت، دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش، دانشکده تحصیلات تکمیلی روانشناسی و اقیانوس آرام لوتری کلامی حوزه علمیه. سی و شش رشته در مقطع کارشناسی و 36 افراد زیر سن قانونی در مقطع کارشناسی سنتی ارائه شده است. درجه کارشناسی برای برنامه حرفه ای ارائه می دهد درجه در هشت رشته های اصلی. برنامه های تحصیلات تکمیلی شامل دکترای در رهبری آموزشی، رهبری آموزش عالی، روانشناسی بالینی و الهیات. و کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش، روانشناسی، اقتصاد کسب و کار، فناوری اطلاعات، سیاست های عمومی و مدیریت، الوهیت و مطالعات دینی. کاتالوگ آنلاین در دسترس هستند.

برنامه های ورزشی

تیم ورزشی بین کال لوتری در کنفرانس جنوب کالیفرنیا بین دانشکده ورزشی (SCIAC) و NCAA بخش سوم به رقابت بپردازند. تیم مردان در بیس بال، بسکتبال، صلیب کشور، فوتبال، گلف، فوتبال، شنا و غواصی، تنیس، دو و میدانی، والیبال و واترپلو به رقابت بپردازند. تیم زنان در بسکتبال، متقابل کشور، گلف، فوتبال، سافتبال، شنا و غواصی، تنیس، دو و میدانی، والیبال و واترپلو به رقابت بپردازند. تیم اول دانشگاه یا دانشکده Junior در مردان و زنان بسکتبال، فوتبال مردان و زنان، بیس بال و والیبال زنان به رقابت بپردازند.

تعهد ما به تنوع

دانشگاه لوتری کالیفرنیا در سال 1959 آغاز به عنوان یک کالج هنرهای لیبرال عمیقا در سنت لوتری آموزش عالی ریشه دارد. اگر چه دانشگاه نمایی در طول سال رشد کرده است، مستاجر کلیدی فلسفه لوتری است صبورانه باقی مانده برای تشویق نظرات مختلف، به بررسی، به سوال و به دنبال حقیقت است.

این فرهنگ، بر اساس مجاورت ایمان و عقل، نه تنها در کلاس های درس بلکه در سراسر محوطه دانشگاه آشکار است.

ما به شدت معتقدند فرهنگ ما افزایش یافته است زمانی که افراد از زمینه و تجارب گوناگون تبدیل شدن به بخشی از خانواده دانشگاه و استعدادها و دیدگاه های خود را به آکادمی.

در کلاس درس و آزمایشگاه، ما که به نفع علم و تحقیق ببینید که زمانی که دانشگاه متنوع است و زمانی که طیف وسیعی از سوالات و نظرات است. در دفاتر اداری، ما این مشکل را پیدا کرده اند حل و برنامه ریزی توانایی بهبود هنگامی که دیدگاه های مختلف ارائه شده است. در هر بخش، ترکیب متنوع دانشگاه از دانش آموزان، کارکنان و اعضای هیئت علمی یک منبع فوق العاده ای که به سود همه است.

در کال لوتری، ما متعهد به یادگیری فراگیر و محیط کار است که ارزش تفاوت های فردی و کرامت هر فرد احترام می گذارد می باشد. ما در تلاش برای باز کردن درهای خود را به دانش آموزان و کارکنان از تمام جنبه های زندگی و به آنها کمک یک بار آنها می رسند. بسیاری از دانشجویان ما برای اولین بار در خانواده خود را به کالج می روند. دیدگاه های خود را تا حد زیادی به تجربه کلی آموزشی است.

کال لوتری همچنین عضو است انجمن اسپانیایی زبان از کالج ها و دانشگاه (HACU) و ما ماموریت خود را از بهبود دسترسی به و کیفیت فرصت های آموزشی متوسطه برای دانش آموزان اسپانیایی زبان به اشتراک بگذارید. کال لوتری است یک موسسه اسپانیایی زبان در خدمت توسط وزارت آموزش و پرورش تعیین شده است، به این مفهوم که لاتینی حداقل 25٪ از دانشجویان مقطع کارشناسی تمام وقت را تشکیل می دهند. سیزده درصد از کالج های ایالات متحده در حال حاضر طراحی، که آنها را واجد شرایط برای کمک های مالی برای حمایت از پیشرفت تحصیلی برای لاتینی ها و همه دانش آموزان دیگر نگه دارید.

است هیچ شکی نیست که چند فرهنگی در کال لوتری تا حد زیادی افزایش یادگیری و محیط کار از جامعه دانشگاهی را از وجود دارد. این نه تنها جهان در حال تغییر در اطراف ما نشان دهنده بلکه تشویق می کند نقاط گفت و گو و متفاوت از دیدگاه اساس لوتری آموزش عالی است. مهمتر از همه، تنوع الهام بخش ما به درک و رسیدن به ماموریت ما برای آموزش رهبران برای یک جامعه جهانی است.

ما قویا اعتقاد داریم در ماموریت ما، و ما معتقدیم افزایش تنوع ما برای رسیدن به آن کمک خواهد کرد. تنوع واقعی، با این حال، می تواند تبدیل به واقعیت تنها زمانی که هر یک از ما، به صورت روزانه، به نظر می رسد راه هایی برای پیدا کردن قدرت در تفاوت.

ما به کمک همه پاسخ. به عنوان مربی آدلا آلن به درستی نوشت: "ما باید تفاوت اذعان کرد، ما باید تفاوت های خوش آمد می گوید، تا زمانی که تفاوت باعث می شود تفاوت دیگر."

اطلاعات بیشتر در مورد ما بیشتر بدانید پردیس ابتکار تنوع.

مکان ها

هزار اوکس

Address
California Lutheran University
60 West Olsen Road #1350
Thousand Oaks, CA 91360-2700

91360 هزار اوکس, کالیفرنیا, آمریکا

روستای Westlake

Address
31416 Agoura Road #109
Westlake Village, CA 91361

91361 روستای Westlake, کالیفرنیا, آمریکا

اشنارد

Address
2201 Outlet Center Drive, Ste. 600
Oxnard, CA 93036

93036 اشنارد, کالیفرنیا, آمریکا

لس آنجلس

Address
De Soto Avenue,5925
Woodland Hills

91367 لس آنجلس, کالیفرنیا, آمریکا