The Catholic University of America, Department of Biology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به گروه زیست شناسی خوش آمدید

هر ترم گروه زیست شناسی دانش آموزان فارغ التحصیل میزبان یک سری سمینار که در آن سخنرانان دعوت از نهادهای دیگر ارائه نتایج تحقیقات خود را.

سمینارها در روز دوشنبه در 11:10 در Rm برگزار شد. 215 McCort بخش. پیتزا است در ساعت 12:00 PM در Rm خدمت کرده است. 200 زیر سمینار.

این رویداد توسط انجمن دانشجویان تحصیلات تکمیلی حمایت شده است.

باشگاه زیست شناسی

این باشگاه زیست شناسی CUA یک سازمان برای همه کسانی که علاقه مند در علوم زندگی است. در طول سال تحصیلی باشگاه سازماندهی ترکیبی از فعالیت های اجتماعی و آموزشی فراهم می کند که فرصت های زیادی برای دانش آموزان به تعامل با اعضای هیات علمی و با یکدیگر. حامیان مالی باشگاه سخنرانی سری مسائل جاری و سایر موضوعات مورد علاقه، و فراهم می کند کاربران با فرصت برای برقراری تماس با متخصصان در علوم زندگی.

نمونه ای از فعالیت های باشگاه های اخیر شامل: استقبال حزب در آغاز سال تحصیلی؛ مذاکرات حرفه ای؛ سقوط شام؛ سخنرانی سری؛ برنامه premed گرا؛ حزب کریسمس. پایان سال کباب کردن، و. بیدار کننده شکرگزاری صندوق برای برخی (تا دیگران بخورند).

ماموریت

مرکز آموزش پیشرفته در زیستشناسی سلولی و مولکولی، یک واحد از گروه زیست شناسی در دانشگاه کاتولیک امریکا شده است در سال 1983 به عنوان یک مرکز بین المللی به منظور ارائه آموزش های متخصص برای دانشمندان، تکنسین ها، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و همراهان پس از دکترا. تمرکز خود را بر مفاهیم مرتبط با biomedically جدید و تاسیس و فن آوری است که ارائه دهنده انگیزه اصلی برای تحقیقات معاصر، برنامه های ابتکاری صنعتی، و تکنیک های آزمایشگاه تشخیصی پیچیده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

اطلاعات کاربردی

Students can complete this program on an accelerated track in only 1.5 years as opposed to 2 years

"Earn while you learn!" - U.S. citizens can take the program part-time (7 credits or less a semester) for half the cost!

بازدید کنید MScs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

MS در بیوتکنولوژی

Campus تمام وقت 18 - 24  September 2019 آمریکا Washington

دانشگاه کاتولیک امریکا ارائه می دهد یک MS منحصر به فرد در برنامه بیوتکنولوژی که کارآموزی بیوتکنولوژی را قادر می سازد به شرکت فقط تجاری، حداکثر انعطاف پذیری را به دانش آموزان برای انتخاب یک برنامه و دوره مطالعه، و دسترسی آزاد به اعضای هیئت علمی که به طور کامل در هر دو آموزش و پژوهش مشغول محدود نمی در زمینه های خود. [+]

چرا مطلع کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی درجه؟

متوسط ​​حقوق یک کارمند علوم زیستی مریلند حدود $ 80،000 است. (مریلند مرکز بیوتکنولوژی، 2009) موسسه میلکن پروژه که اشتغال بیوتکنولوژی خواهد 1.6٪ در سال در سال 2014 رشد می کنند، با بسیاری از زیربخشهای بینی به تجربه نرخ حتی سریع تر از رشد است. (آنجلو اقتصاد: توسعه اقتصادی جهانی)

بیوتکنولوژی ارائه می دهد فرصت در پنج زیربخشهای عمده:

مواد مخدر و دارو: به طور سنتی، مواد شیمیایی است وسیله ای است که داروهای جدید جدا شده و یا سنتز شده است. ظهور بیوتکنولوژی، با این حال، در حال حاضر وعده دارویی که از طریق فرآیندهای بیولوژیکی موجود در موجودات زنده ایجاد شده است. پیشرفت های آینده در پزشکی با تکیه بیشتر و بیشتر در استفاده از بیوتکنولوژی و به عنوان یک نتیجه، نقش بیوتکنولوژی در بهداشت و درمان به سرعت در حال گسترش است.... [-]


تماس

McCort-Ward Building

آدرس Department of Biology 103 McCort-Ward The Catholic University of America 620 Michigan Avenue NE. Washington, DC 20064
Washington, District of Columbia, آمریکا
وب سایت http://biotechnology.cua.edu
تلفن 202-319-5271