توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به گروه زیست شناسی خوش آمدید

هر ترم گروه زیست شناسی دانش آموزان فارغ التحصیل میزبان یک سری سمینار که در آن سخنرانان دعوت از نهادهای دیگر ارائه نتایج تحقیقات خود را.

سمینارها در روز دوشنبه در 11:10 در Rm برگزار شد. 215 McCort بخش. پیتزا است در ساعت 12:00 PM در Rm خدمت کرده است. 200 زیر سمینار.

این رویداد توسط انجمن دانشجویان تحصیلات تکمیلی حمایت شده است.

باشگاه زیست شناسی

این باشگاه زیست شناسی CUA یک سازمان برای همه کسانی که علاقه مند در علوم زندگی است. در طول سال تحصیلی باشگاه سازماندهی ترکیبی از فعالیت های اجتماعی و آموزشی فراهم می کند که فرصت های زیادی برای دانش آموزان به تعامل با اعضای هیات علمی و با یکدیگر. حامیان مالی باشگاه سخنرانی سری مسائل جاری و سایر موضوعات مورد علاقه، و فراهم می کند کاربران با فرصت برای برقراری تماس با متخصصان در علوم زندگی.

نمونه ای از فعالیت های باشگاه های اخیر شامل: استقبال حزب در آغاز سال تحصیلی؛ مذاکرات حرفه ای؛ سقوط شام؛ سخنرانی سری؛ برنامه premed گرا؛ حزب کریسمس. پایان سال کباب کردن، و. بیدار کننده شکرگزاری صندوق برای برخی (تا دیگران بخورند).

ماموریت

مرکز آموزش پیشرفته در زیستشناسی سلولی و مولکولی، یک واحد از گروه زیست شناسی در دانشگاه کاتولیک امریکا شده است در سال 1983 به عنوان یک مرکز بین المللی به منظور ارائه آموزش های متخصص برای دانشمندان، تکنسین ها، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و همراهان پس از دکترا. تمرکز خود را بر مفاهیم مرتبط با biomedically جدید و تاسیس و فن آوری است که ارائه دهنده انگیزه اصلی برای تحقیقات معاصر، برنامه های ابتکاری صنعتی، و تکنیک های آزمایشگاه تشخیصی پیچیده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

The Catholic University of America, Department of Biology

دانشگاه کاتولیک امریکا ارائه می دهد یک MS منحصر به فرد در برنامه بیوتکنولوژی که کارآموزی بیوتکنولوژی را قادر می سازد به شرکت فقط تجاری، حداکثر انعطاف پذیری را به دانش آمو ... [+]

چرا مطلع کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی درجه؟

متوسط ​​حقوق یک کارمند علوم زیستی مریلند حدود $ 80،000 است. (مریلند مرکز بیوتکنولوژی، 2009) موسسه میلکن پروژه که اشتغال بیوتکنولوژی خواهد 1.6٪ در سال در سال 2014 رشد می کنند، با بسیاری از زیربخشهای بینی به تجربه نرخ حتی سریع تر از رشد است. (آنجلو اقتصاد: توسعه اقتصادی جهانی)

بیوتکنولوژی ارائه می دهد فرصت در پنج زیربخشهای عمده:

مواد مخدر و دارو: به طور سنتی، مواد شیمیایی است وسیله ای است که داروهای جدید جدا شده و یا سنتز شده است. ظهور بیوتکنولوژی، با این حال، در حال حاضر وعده دارویی که از طریق فرآیندهای بیولوژیکی موجود در موجودات زنده ایجاد شده است. پیشرفت های آینده در پزشکی با تکیه بیشتر و بیشتر در استفاده از بیوتکنولوژی و به عنوان یک نتیجه، نقش بیوتکنولوژی در بهداشت و درمان به سرعت در حال گسترش است.... [-]

آمریکا Washington
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
18 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
McCort-Ward Building
Address
Department of Biology 103 McCort-Ward The Catholic University of America 620 Michigan Avenue NE. Washington, DC 20064
Washington, District of Columbia, آمریکا
وب سایت
تلفن
202-319-5271