California International Business University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

California International Business University ( CIBU ) در سال 1995 به عنوان مدرسه بین المللی مدیریت (ISM)، یک شرکت غیرانتفاعی کالیفرنیا تاسیس شد. در سال 2002، به منظور کاهش سردرگمی با موسسات مشابه، ISM نام خود را به مدرسه مدیریت بین المللی کالج (CSIM) تغییر داد. در سال 2008، با توجه به اعتباربخشی و علاوه بر برنامه دکترای ما، CSIM به California International Business University تغییر یافت . CIBU یکی از تنها چند دانشگاه ملی معتبر، خصوصی و بین المللی است. ما به دنبال دانش آموزان واجد شرایط واجد شرایط و مشارکت های جهانی با دانشگاه ها و دانشکده های شناخته شده هستیم.

CIBU

خود را در ارائه توجه شخصی از استادان در کلاس های کوچک و انواع برنامه های آموزشی و خدمات آموزشی استقبال می کند. CIBU مدرسه کسب و کار با یک شخصیت واقعا بین المللی است به عنوان دانش آموزان نمایندگی از بیش از 80 کشور در برنامه های ما حضور داشته اند. این امر دانش آموزان ما را فرصتی برای تجربه محیط متنوع چند ملیتی می دهد، زیرا آنها اهداف آموزشی خود را با روحیه کارآفرینی معاصر دنبال می کنند. موسسه ما توسط شورای اعتباربخشی کالج ها و مدارس مستقل (ACICS)، 750 First Street NE، سوئیت 980، واشنگتن دی سی 20002-4241، (202) 336-6780، برای صدور مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد و درجه دکتری اعطا شده است. ACICS به عنوان یک آژانس اعتباربخشی ملی شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده ثبت شده است و توسط شورای اعتباربخشی تحصیلات عالی (CHEA) به رسمیت شناخته شده است. علاوه بر این، این مدرسه برای پذیرش دانشجویان بیگانه غیر مهاجر توسط ادارۀ خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده تأیید می شود. مراکز EducationUSA ، شبکه ای از وزارت امور خارجه ایالات متحده از بیش از 400 مرکز مشاوره در 170 کشور است که برای کمک به دانش آموزان محلی برای پیدا کردن کالج یا دانشگاه مناسب در ایالات متحده طراحی شده است. ما شما را تشویق می کنیم که برای کسب اطلاعات در مورد انتخاب کالج یا دانشگاه ایاالت متحده که نیازهای شما را برآورده می کند، مراجعه کنید، درک و آماده شدن برای آزمون های پذیرش مورد نیاز، کمک در روند پذیرش، مشاوره در مورد یافتن کمک مالی برای تحصیلات خود، آماده شدن برای دانش آموز روند ویزا و جهت گیری قبل از خروج.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید DBA » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در مدیریت بین المللی

Campus تمام وقت پاره وقت 12 - 15  September 2019 آمریکا San Diego + {تعداد} بیشتر

این برنامه برای کسانی که علاقه مند در نقش های رهبری در کسب و کار و سازمان های بین المللی طراحی شده است. 100٪ قابل انعطاف و خیاط ساخته شده است. [+]

این برنامه برای کسانی که علاقه مند در نقش های رهبری در کسب و کار و سازمان های بین المللی طراحی شده است. مسائل جهانی در سراسر برنامه درسی یکپارچه و در دروس انتخابی البته بررسی قرار گرفت. فارغ التحصیلان ابزارهای اساسی کارشناسی ارشد، و اعمال استراتژی های کسب و کار برش لبه است که آماده سازی دانش آموزان برای پیشرفت در محیط کار متنوع و چالش های سازمانی مواجه هستند.

شرایط پذیرش ... [-]