Brooklyn College CUNY

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره کالج بروکلین

کالج بروکلین بخشی جدایی ناپذیر از انرژی های مدنی، شهری و هنری نیویورک است و با استفاده از تمام شهرستان به عنوان یک کلاس درس زندگی که درک دانش آموزان ما از جهان اطراف آنها گسترش.

برای بیش از 80 سال، کالج شده است جذب طیف گسترده ای از دانش آموزان با انگیزه - بسیاری از آنها مهاجران و یا فرزندان مهاجران که مایل به طریق آموزش و پرورش عالی زندگی خود را بهتر. آنها به دلیل استادان مشهور کالج از دانشگاهیان، متخصصان و هنرمندان که در میان بهترین در زمینه خود هستند آمده است. آنها می دانند که خواهد شد یادگیری در دانشگاه به عنوان یکی از زیبا ترین در کشور، با امکانات مجهز، استودیو، کلاس های درس هوشمند، و تولید و عمل اتاق - همه با یک کمک درسی بسیار مقرون به صرفه.

حقایق

کالج بروکلین است ثبت نام دانش آموزان از 17390 دانش آموزان - 14،115 دانشجوی مقطع کارشناسی و 3275 فارغ التحصیلانی که از 150 کشور می آیند و 105 زبان صحبت می کنند.

این کالج ارائه می دهد 120 برنامه های کارشناسی و تکمیلی در هنرهای خلاق؛ علوم انسانی؛ علوم اجتماعی، رفتاری و طبیعی؛ ریاضیات؛ آموزش و پرورش و کسب و کار. معیارهای پذیرش به طور فزاینده ای در دهه گذشته انتخابی، با یک میانگین نمره SAT 1134 برای سال 2011. بیش از 4،000 دانشجوی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد، و همچنین گواهینامه های پیشرفته، در آخرین تمرین شروع ما است.

فرصت های علمی

دانشجویانی که به دنبال یک برنامه دانشگاهی بسیار چالش برانگیز فراتر از برنامه کلی دقیق این دانشکده هم دعوت می شود در کالج برتری ها مکالی در کالج بروکلین و برنامه های تخصصی در آکادمی برتری ها. ورود به این برنامه ها بسیار رقابتی است و ارائه می دهد مزایای فوق العاده ای، که ممکن است شامل فرصت مشارکت در فعالیت های آکادمیک جدی در سراسر شهرستان و در سراسر جهان، آموزش رایگان و لپ تاپ، حق الزحمه برای سفر و خیلی بیشتر.

برای دانشجویان مقطع کارشناسی، بسیار مورد توجه برنامه درسی کالج دوره مقدماتی شرکت در هنر و علوم لیبرال ایجاد می کند. برنامه مشورت قوی ما آنها را در سراسر سال کالج خود هدایت می کند. حتی قبل از ترم اول خود را آغاز می شود، دانشجویان سال اول به کالج برای اولین بار سال، کمک می کند که آنها را انتقال از دبیرستان به دانشگاه از طریق برنامه های پل تابستان و با جوامع یادگیری است که تقویت اوراق قرضه بین آنها و با دانشکده معرفی شده است. برنامه های پیش حرفه موجود برای دانش آموزان علاقه مند در مهندسی، حقوق، پزشکی، بینایی سنجی و متخصص پا می باشد.

برنامه های ویژه برای دانشجویان فارغ التحصیل می شوند و همچنین ارائه شده است. برنامه های سرمایه گذاری تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد کمک هزینه سفر که حضور در کنفرانس های داخلی و بین المللی، کمک هزینه های تحقیقاتی که صندوق لوازم و مواد، و کارگاه های آموزشی در مورد موضوعات مهم خاص به دانشجویان فارغ التحصیل پشتیبانی - نوشتن کمک مالی، کمک های پایان نامه و بسیاری دیگر. کالج بروکلین است یک بخش فعال از برنامه CUNY کارشناسی ارشد متمرکز شده است، از جمله شهر نیویورک لوئیس استوکس اتحاد برای مشارکت اقلیت، پل به برنامه دکترا و لاتین / موسسه یونانی.

این کالج دانش آموزان را تشویق به تحصیل در خارج از طریق برنامه های آموزشی خاص است. دانشجویان پزشکی در چین را بررسی کرده است، در حفاری های باستان شناسی در اسرائیل و ایسلند شرکت، سیستم های سیاسی در آرژانتین مورد مطالعه، فیلم های مستند در هند ساخته شده، و مهارت های هنری خود را در ایتالیا و فرانسه تیز، فقط به نام چند. آنها اغلب در تحقیقات استادان خود کمک می کند، درگیر شدن در تحقیقات برش لبه در حالی که کاوش بخشی از جهان که ممکن است آنها خود به خود دیده نمی شود.

دانشکده در سطح جهانی

استادان کالج بروکلین برندگان جایزه و دریافت کنندگان کمک های مالی ملی از موسسات مانند ناسا، بنیاد ملی علوم، موسسه ملی بهداشت و وزارت آموزش و پرورش هستند. دانشکده شامل پل موسی، یک روزنامه نگار برنده جایزه پولیتزر؛ اورسولا Oppens، پیانیست کنسرت جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه و معاصر موسیقی نوازنده آمریکایی؛ مک ولمن، نمایشنامهنویس ها Obie برنده جایزه؛ و Kristoff دیاز، نمایشنامه نویس جایزه تونی نامزد شده است. دیگر اعضای هیئت علمی قابل توجه عبارتند از دین تاسیس دانشکده تحصیلات تکمیلی بری R. Feirstein سینما و فیلمساز جاناتان واکس، زندگینامه تحسین جین تشکیل گردید، شیمیدان روبرتو سانچز دلگادو، NIH 1.7 میلیون $ اعطای برنده و روانشناس آنتونی Sclafani، شناخته شده بین المللی نظریه پرداز کامپیوتر روهیت پاریخ ، متخصص شنوایی محترم شلومو Silman، متخصص برجسته در بیوتکنولوژی ریز جلبک یورگن Polle، و دانشمند علوم سیاسی و نویسنده کوری رابین.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی در کالج بروکلین فعال، متنوع و چند وجهی است. دانش آموزان ما در بیش از 100 باشگاه ها و سازمان پوشا طیف گسترده ای از فرهنگی، قومی، جامعه، رسانه ها، هنری، عمل اجتماعی، منافع مذهبی و دیگر دانش آموز مشغول اند. بیش از یک دوجین اخوت و sororities را به زندگی یونانی به محوطه دانشگاه. ورزشی داخل محبوب هستند، و تیم های برنده جایزه بسکتبال کالج، صلیب کشور، فوتبال، سافتبال، تنیس و والیبال در سطح بخش سوم از انجمن ملی ورزش دانشگاهی به رقابت بپردازند.

ساختن آینده

کالج بروکلین زمین برای یک مرکز جدید برای هنرهای نمایشی، که به خانه اتصالات برای برنامه عملکرد آن برنده جایزه ارائه خواهد شد شکسته است. این کالج نیز عمیق به مراحل برنامه ریزی برای یک دولت از هنر پیچیده علم جدید.

زندگی دانشگاهی

به عنوان یک دانشجوی کالج بروکلین، شما بخشی از یک جامعه متنوع و پر جنب و جوش از دانشمندان است. ما به ارائه یک فضای امن که در آن شما می توانید تمام جنبه های زندگی دانشگاه اکتشاف، اختصاص داده شده که آیا علمی، ورزشی، فرهنگی، سیاسی، تفریحی، اجتماعی یا معنوی است.

دانش آموزان ما فارغ التحصیلان دبیرستان جدید تنها با شروع کار دانشگاهی خود را، دانش آموزان با یک درجه در حال حاضر در دست و مشغول اخذ مدرک پیشرفته خود، انتقال دانش آموزان از کالج های دیگر، جانبازان، دانش آموزان از دیگر دولت ها و کشورهای، و بزرگسالان از بازگشت به مدرسه می باشد. و ما ارائه طیف گسترده ای از فعالیت های دانشگاه که از طریق آن شما می توانید آنها را تامین کند. شما می توانید یکی از تیم های ورزشی بین دانشکده و یا درون مرزی خود، پیوستن و یا حمایت خود را به عنوان یک تماشاگر در بازی های ما نشان می دهد؛ تبدیل شدن به یک داوطلب جامعه و یا شرکت در دولت دانش آموز؛ تعهد یکی از بسیاری از سازمان های یونانی ما؛ تبدیل شدن به یک عضو از یک یا بیشتر از 100 باشگاه دانشجویان؛ و یا برای یک تمرین خوب و یا یک بازی بسکتبال بازدید از مرکز چهار غرب است.

یکی از بهترین راه هایی برای دیدار با دیگران است که با حرکت در را به سالن اقامت، فراهم می کند که تمام وسایل رفاهی خانه، به علاوه راحتی اضافه شده است، با قیمت های مقرون به صرفه. اما دانشجویان رفت و آمد ما - و این که بسیاری از ما بدن دانش آموز - مقدار زیادی از مکان برای دیدار با، TOO، مانند ما 24/7 کافه کتابخانه، که شامل یک استارباکس؛ مرکز دانشجویی شلوغ؛ و ما دوست داشتنی (و با دقت نگهداری) به دلایل.

مراکز یادگیری و فعالیت های اجتماعی برای کسانی که منافع مشابه با شما - همچنین دو دوجین در دانشگاه مراکز و موسسات وجود دارد. و رویدادهای خاص در طول سال برای همه باز است، متحد ما را به یک جامعه منسجم است.

ما شما را تشویق به تبدیل شدن به یک عضو فعال کالج بروکلین. اگر شما نیاز به کمک در مرور در چشم انداز در دسترس شما، بخش امور دانشجویی، در ارتباط با دفتر امور علمی، شما را در انتخاب فرصت هایی است که تجربه دانشگاه خود را غنی سازی کمک کند.

مقطع تحصیلی پس از کارشناسی است و در بسیاری از کشورهای جهان به کارشناسی ارشد هنر (MA) و کارشناسی ارشد علوم  (MSc) تقسیم می گردد.

مکان ها

نیویورک

Brooklyn College

Address
Brooklyn College
2900 Bedford Avenue

11210 نیویورک, نیویورک, آمریکا
تلفن
+1 718-951-5000

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited