توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

درباره کالج بروکلین

کالج بروکلین بخشی جدایی ناپذیر از انرژی های مدنی، شهری و هنری نیویورک است و با استفاده از تمام شهرستان به عنوان یک کلاس درس زندگی که درک دانش آموزان ما از جهان اطراف آنها گسترش.

برای بیش از 80 سال، کالج شده است جذب طیف گسترده ای از دانش آموزان با انگیزه - بسیاری از آنها مهاجران و یا فرزندان مهاجران که مایل به طریق آموزش و پرورش عالی زندگی خود را بهتر. آنها به دلیل استادان مشهور کالج از دانشگاهیان، متخصصان و هنرمندان که در میان بهترین در زمینه خود هستند آمده است. آنها می دانند که خواهد شد یادگیری در دانشگاه به عنوان یکی از زیبا ترین در کشور، با امکانات مجهز، استودیو، کلاس های درس هوشمند، و تولید و عمل اتاق - همه با یک کمک درسی بسیار مقرون به صرفه.

حقایق

کالج بروکلین است ثبت نام دانش آموزان از 17390 دانش آموزان - 14،115 دانشجوی مقطع کارشناسی و 3275 فارغ التحصیلانی که از 150 کشور می آیند و 105 زبان صحبت می کنند.

این کالج ارائه می دهد 120 برنامه های کارشناسی و تکمیلی در هنرهای خلاق؛ علوم انسانی؛ علوم اجتماعی، رفتاری و طبیعی؛ ریاضیات؛ آموزش و پرورش و کسب و کار. معیارهای پذیرش به طور فزاینده ای در دهه گذشته انتخابی، با یک میانگین نمره SAT 1134 برای سال 2011. بیش از 4،000 دانشجوی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد، و همچنین گواهینامه های پیشرفته، در آخرین تمرین شروع ما است.

فرصت های علمی

دانشجویانی که به دنبال یک برنامه دانشگاهی بسیار چالش برانگیز فراتر از برنامه کلی دقیق این دانشکده هم دعوت می شود در کالج برتری ها مکالی در کالج بروکلین و برنامه های تخصصی در آکادمی برتری ها. ورود به این برنامه ها بسیار رقابتی است و ارائه می دهد مزایای فوق العاده ای، که ممکن است شامل فرصت مشارکت در فعالیت های آکادمیک جدی در سراسر شهرستان و در سراسر جهان، آموزش رایگان و لپ تاپ، حق الزحمه برای سفر و خیلی بیشتر.

برای دانشجویان مقطع کارشناسی، بسیار مورد توجه برنامه درسی کالج دوره مقدماتی شرکت در هنر و علوم لیبرال ایجاد می کند. برنامه مشورت قوی ما آنها را در سراسر سال کالج خود هدایت می کند. حتی قبل از ترم اول خود را آغاز می شود، دانشجویان سال اول به کالج برای اولین بار سال، کمک می کند که آنها را انتقال از دبیرستان به دانشگاه از طریق برنامه های پل تابستان و با جوامع یادگیری است که تقویت اوراق قرضه بین آنها و با دانشکده معرفی شده است. برنامه های پیش حرفه موجود برای دانش آموزان علاقه مند در مهندسی، حقوق، پزشکی، بینایی سنجی و متخصص پا می باشد.

برنامه های ویژه برای دانشجویان فارغ التحصیل می شوند و همچنین ارائه شده است. برنامه های سرمایه گذاری تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد کمک هزینه سفر که حضور در کنفرانس های داخلی و بین المللی، کمک هزینه های تحقیقاتی که صندوق لوازم و مواد، و کارگاه های آموزشی در مورد موضوعات مهم خاص به دانشجویان فارغ التحصیل پشتیبانی - نوشتن کمک مالی، کمک های پایان نامه و بسیاری دیگر. کالج بروکلین است یک بخش فعال از برنامه CUNY کارشناسی ارشد متمرکز شده است، از جمله شهر نیویورک لوئیس استوکس اتحاد برای مشارکت اقلیت، پل به برنامه دکترا و لاتین / موسسه یونانی.

این کالج دانش آموزان را تشویق به تحصیل در خارج از طریق برنامه های آموزشی خاص است. دانشجویان پزشکی در چین را بررسی کرده است، در حفاری های باستان شناسی در اسرائیل و ایسلند شرکت، سیستم های سیاسی در آرژانتین مورد مطالعه، فیلم های مستند در هند ساخته شده، و مهارت های هنری خود را در ایتالیا و فرانسه تیز، فقط به نام چند. آنها اغلب در تحقیقات استادان خود کمک می کند، درگیر شدن در تحقیقات برش لبه در حالی که کاوش بخشی از جهان که ممکن است آنها خود به خود دیده نمی شود.

دانشکده در سطح جهانی

استادان کالج بروکلین برندگان جایزه و دریافت کنندگان کمک های مالی ملی از موسسات مانند ناسا، بنیاد ملی علوم، موسسه ملی بهداشت و وزارت آموزش و پرورش هستند. دانشکده شامل پل موسی، یک روزنامه نگار برنده جایزه پولیتزر؛ اورسولا Oppens، پیانیست کنسرت جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه و معاصر موسیقی نوازنده آمریکایی؛ مک ولمن، نمایشنامهنویس ها Obie برنده جایزه؛ و Kristoff دیاز، نمایشنامه نویس جایزه تونی نامزد شده است. دیگر اعضای هیئت علمی قابل توجه عبارتند از دین تاسیس دانشکده تحصیلات تکمیلی بری R. Feirstein سینما و فیلمساز جاناتان واکس، زندگینامه تحسین جین تشکیل گردید، شیمیدان روبرتو سانچز دلگادو، NIH 1.7 میلیون $ اعطای برنده و روانشناس آنتونی Sclafani، شناخته شده بین المللی نظریه پرداز کامپیوتر روهیت پاریخ ، متخصص شنوایی محترم شلومو Silman، متخصص برجسته در بیوتکنولوژی ریز جلبک یورگن Polle، و دانشمند علوم سیاسی و نویسنده کوری رابین.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی در کالج بروکلین فعال، متنوع و چند وجهی است. دانش آموزان ما در بیش از 100 باشگاه ها و سازمان پوشا طیف گسترده ای از فرهنگی، قومی، جامعه، رسانه ها، هنری، عمل اجتماعی، منافع مذهبی و دیگر دانش آموز مشغول اند. بیش از یک دوجین اخوت و sororities را به زندگی یونانی به محوطه دانشگاه. ورزشی داخل محبوب هستند، و تیم های برنده جایزه بسکتبال کالج، صلیب کشور، فوتبال، سافتبال، تنیس و والیبال در سطح بخش سوم از انجمن ملی ورزش دانشگاهی به رقابت بپردازند.

ساختن آینده

کالج بروکلین زمین برای یک مرکز جدید برای هنرهای نمایشی، که به خانه اتصالات برای برنامه عملکرد آن برنده جایزه ارائه خواهد شد شکسته است. این کالج نیز عمیق به مراحل برنامه ریزی برای یک دولت از هنر پیچیده علم جدید.

زندگی دانشگاهی

به عنوان یک دانشجوی کالج بروکلین، شما بخشی از یک جامعه متنوع و پر جنب و جوش از دانشمندان است. ما به ارائه یک فضای امن که در آن شما می توانید تمام جنبه های زندگی دانشگاه اکتشاف، اختصاص داده شده که آیا علمی، ورزشی، فرهنگی، سیاسی، تفریحی، اجتماعی یا معنوی است.

دانش آموزان ما فارغ التحصیلان دبیرستان جدید تنها با شروع کار دانشگاهی خود را، دانش آموزان با یک درجه در حال حاضر در دست و مشغول اخذ مدرک پیشرفته خود، انتقال دانش آموزان از کالج های دیگر، جانبازان، دانش آموزان از دیگر دولت ها و کشورهای، و بزرگسالان از بازگشت به مدرسه می باشد. و ما ارائه طیف گسترده ای از فعالیت های دانشگاه که از طریق آن شما می توانید آنها را تامین کند. شما می توانید یکی از تیم های ورزشی بین دانشکده و یا درون مرزی خود، پیوستن و یا حمایت خود را به عنوان یک تماشاگر در بازی های ما نشان می دهد؛ تبدیل شدن به یک داوطلب جامعه و یا شرکت در دولت دانش آموز؛ تعهد یکی از بسیاری از سازمان های یونانی ما؛ تبدیل شدن به یک عضو از یک یا بیشتر از 100 باشگاه دانشجویان؛ و یا برای یک تمرین خوب و یا یک بازی بسکتبال بازدید از مرکز چهار غرب است.

یکی از بهترین راه هایی برای دیدار با دیگران است که با حرکت در را به سالن اقامت، فراهم می کند که تمام وسایل رفاهی خانه، به علاوه راحتی اضافه شده است، با قیمت های مقرون به صرفه. اما دانشجویان رفت و آمد ما - و این که بسیاری از ما بدن دانش آموز - مقدار زیادی از مکان برای دیدار با، TOO، مانند ما 24/7 کافه کتابخانه، که شامل یک استارباکس؛ مرکز دانشجویی شلوغ؛ و ما دوست داشتنی (و با دقت نگهداری) به دلایل.

مراکز یادگیری و فعالیت های اجتماعی برای کسانی که منافع مشابه با شما - همچنین دو دوجین در دانشگاه مراکز و موسسات وجود دارد. و رویدادهای خاص در طول سال برای همه باز است، متحد ما را به یک جامعه منسجم است.

ما شما را تشویق به تبدیل شدن به یک عضو فعال کالج بروکلین. اگر شما نیاز به کمک در مرور در چشم انداز در دسترس شما، بخش امور دانشجویی، در ارتباط با دفتر امور علمی، شما را در انتخاب فرصت هایی است که تجربه دانشگاه خود را غنی سازی کمک کند.

مقطع تحصیلی پس از کارشناسی است و در بسیاری از کشورهای جهان به کارشناسی ارشد هنر (MA) و کارشناسی ارشد علوم  (MSc) تقسیم می گردد.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Brooklyn College CUNY

وزارت امور خارجه در تلویزیون تولید دانشجویان برای مشاغل حرفه ای و نویسندگان، تولید کنندگان، کارگردانان، و سردبیران آماده می شود. ... [+]

وزارت امور خارجه در تلویزیون تولید دانشجویان برای مشاغل حرفه ای و نویسندگان، تولید کنندگان، کارگردانان، و سردبیران آماده می شود. این برنامه آموزشی مبتنی بر تولید در معرض دانش آموزان به بسیاری از ژانرهای برنامه از جمله، اما، مستند، درام، اخبار، ورزش، هنر و فرهنگی، تجربی و تظاهرات محدود نمی شود. دانش آموزان محتوای توسعه و تولید و دوربین هر دو مستقیم تک و چند زندگی می کنند تولیدات روشن باشد. وزارت امور خارجه برنامه بر پایه زیبایی شناسی تولید، تجزیه و تحلیل انتقادی، و سواد رسانه ای ساخته شده است. دانش آموزان آموزش داده که چگونه برای ایجاد برنامه هایی که اطلاع رسانی، سرگرمی، و آموزش مخاطبان با تفسیر مطالب را از طریق یک چشم انداز اجتماعی، سیاسی و اقتصادی است. ... [-]

آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Brooklyn College CUNY

برنامه کارشناسی ارشد در هنرهای عملکرد و رسانه های تعاملی (PIMA) به شما کمک خواهد به یک هنرمند عملکرد با اعتبار برای نوآوری و موفقیت خلاق توسعه. ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در هنرهای عملکرد و رسانه های تعاملی (PIMA) به شما کمک خواهد به یک هنرمند عملکرد با اعتبار برای نوآوری و موفقیت خلاق توسعه. برنامه ما به شما ابزار به تصور و اجرای مشترک، قطعات نمایشی چند رشته ای است. PIMA شما را به کشف راه هایی برای استفاده از فن آوری در همکاری های هنری با رشته های مختلف خلاق یاد می دهد. شما با دانش آموزان از زمینه های مختلف که ممکن است در حال حاضر یک حرفه ای ایجاد کرده اند در زمینه هنر را مطالعه خواهد کرد، و کسی که با آنها را به ثروت از نفوذ و اطلاعات تماس. هنر، علوم کامپیوتر و اطلاعات، تلویزیون و رادیو و تئاتر - - و همچنین به عنوان هنرستان موسیقی یکی دیگر از مولفه مهمی از برنامه مربی گری شدید شما را از فارغ التحصیلان موفق و دانشکده از چهار بخش دریافت است. حتی قبل از اینکه فارغ التحصیل، شما باید دید هنری خود را تحقق یابد.... [-]

آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Brooklyn College CUNY

استاد هنرهای زیبا در هنر سینما یک برنامه سه ساله که دانش آموزان فقط در صورت تمام وقت می پذیرد. ... [+]

استاد هنرهای زیبا در هنر سینما یک برنامه سه ساله که دانش آموزان فقط در صورت تمام وقت می پذیرد. این ارائه می دهد آموزش و پرورش بسیار تخصصی در دست در محیط مشترک در شش تخصص فیلمسازی یادگیری:

فیلمبرداری کارگردانی پس تولید تولید فیامنامه نویسی هنرهای دیجیتال (آغاز می شود در پاییز 2016)

دانش آموزان به برنامه در یکی از تخصص های بالا پذیرفته می شود. اگر چه کلاس ارائه می شوند در سراسر تخصص فیلمسازی مختلف به ارائه آموزش و پرورش گرد، یک بار تبدیل به یک تخصص خاص پذیرفته شده است، دانش آموزان مجاز به تغییر دهید.... [-]

آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Brooklyn College CUNY

این برنامه دانش آموز برای موقعیت های ورود به سطح اجرایی برای عمومی در زمینه های پرسنل و منابع انسانی در سازمان و یا برای موقعیت های سطح در مقایسه با شرکت هایی که ارائه خد ... [+]

این برنامه دانش آموز برای موقعیت های ورود به سطح اجرایی برای عمومی در زمینه های پرسنل و منابع انسانی در سازمان و یا برای موقعیت های سطح در مقایسه با شرکت هایی که ارائه خدمات خود را در این مناطق مشاوره آماده می شود. این سهام یک هسته مشترک پنج دوره با غلظت دیگر در روانشناسی صنعتی و سازمانی، اما تاکید اضافی در تئوری و عمل در سطح گروه از فعالیت های سازمانی.

مورد نیاز دخول

متقاضیان باید ارائه می دهیم: (الف) معدل کلی از 3.00 و یا بهتر، (ب) حداقل 12 واحد در روانشناسی، و (ج) دوره های هر دو در آمار و در روش پژوهش، با درجه B و یا بهتر در هر دو دوره. ... [-]

آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Brooklyn College CUNY

برنامه استاد علوم سیاسی دانش آموزان ارائه می دهد انتخاب سه غلظت: علوم سیاسی، امور بین المللی، و یا سیاست شهری و دولت. ... [+]

برنامه استاد علوم سیاسی دانش آموزان ارائه می دهد انتخاب سه غلظت: علوم سیاسی، امور بین المللی، و یا سیاست شهری و دولت.

غلظت علوم سیاسی ترکیبی از نظریه ها و روش های علوم سیاسی با فرصت به تخصص در یکی از چهار زمینه: سیاست آمریکا، سیاست تطبیقی، نظریه سیاسی، و یا روابط بین المللی است.

غلظت امور بین المللی طراحی شده است برای آماده سازی دانشجویان برای مشاغل حرفه ای و دانشگاهی در امور بین المللی از طریق برنامه های مطالعه را متناسب با منافع و اهداف خاص خود را دارند. دوره های آموزشی در محدوده مروری گسترده به سمینارها بر مناطق خاص جهان، و با مطالعه مستقل و دوره های پایان نامه کارشناسی ارشد در همکاری نزدیک با اعضای هیئت علمی ترکیب شده است. برای پرورش آماده سازی حرفه ای، این برنامه همچنین کار دانش آموزان در مجله علوم سیاسی بخش را منتشر و مکان دانشجویان در کارآموزی و همچنین مطالعه و فرصت های شغلی در خارج از کشور. ... [-]

آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Brooklyn College CUNY

کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعات است برای دانش آموزان که انتخاب به تمرکز بر روی استفاده از سیستم های کامپیوتری برای مدیریت کسب و کار و اداری عملیات و مسائل طراحی شده اس ... [+]

کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعات است برای دانش آموزان که انتخاب به تمرکز بر روی استفاده از سیستم های کامپیوتری برای مدیریت کسب و کار و اداری عملیات و مسائل طراحی شده است.

برنامه های آماده سازی برای طیف گسترده ای از مواضع در زمینه دائما در حال گسترش سیستم های اطلاعات و فناوری، از جمله سیستم های کامپیوتری مهندس نرم افزار، مهندس نرم افزار برنامه های کاربردی کامپیوتر، سیستم های کامپیوتری تحلیلگر، مدیر پایگاه داده و سیستم های شبکه و تحلیلگر ارتباطات داده ها فراهم می کند. همه از این موقعیت خود را در ده شغل با حقوق بالا در دفتر آمار کار لیستی از سی شغل سریع ترین رشد به نظر می رسد، تا سال 2014 پیش بینی شده. این برنامه همچنین دانشجویان برای مطالعات دکترای یا محل کار پژوهش در زمینه آماده می شود. ... [-]

آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Brooklyn College CUNY

متقاضیان انتظار می رود که معادل حداقل 15 واحد در علوم کامپیوتر و اطلاعات و حوزه های مرتبط، از جمله تمام موارد زیر است: دانش از یک زبان سطح بالا کامپیوتر (ترجیحا C ++ یا ج ... [+]

مورد نیاز دخول

متقاضیان انتظار می رود که معادل حداقل 15 واحد در علوم کامپیوتر و اطلاعات و حوزه های مرتبط، از جمله تمام موارد زیر است: دانش از یک زبان سطح بالا کامپیوتر (ترجیحا C ++ یا جاوا)، دانش از زبان اسمبلی و معماری کامپیوتر، یک دوره در ساختار گسسته، یک دوره در ساختمان داده ها، و یک دوره در حساب دیفرانسیل و انتگرال. دانش آموزانی که همه این الزامات ندارد می توان با این شرط که آنها این دوره ها در مقطع کارشناسی پذیرفته شده است. ... [-]

آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Brooklyn College CUNY

این برنامه یک برنامه مبتنی بر تحقیق و تئوری که بر ارتباط بین تئوری و عمل است. ... [+]

این برنامه یک برنامه مبتنی بر تحقیق و تئوری که بر ارتباط بین تئوری و عمل است. برنامه درسی به بررسی محیط و تاثیر رسانه های الکترونیکی از دیدگاه اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است. دانش آموزان در عمق دانش از صنایع رادیو و تلویزیون را به دست آورید، در حال ظهور صنعتی رسانه های دیجیتال، سواد رسانه ای و دیدگاه های انتقادی، نظری و تحقیقات کلیدی در رسانه های گسترده. این برنامه دانشجویان به درخواست آموزش و پرورش خود را در انواع موقعیت های حرفه ای و یا برای ادامه تحصیل خود را با ثبت نام در برنامه دکترا. ... [-]

آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Brooklyn College CUNY

درجه مدیریت کسب و کار می تواند دانش آموزان با انواع مسیرهای شغلی اعم از سیاست های عمومی به امور مالی بین المللی به بانکداری فراهم می کند. ... [+]

درجه مدیریت کسب و کار می تواند دانش آموزان با انواع مسیرهای شغلی اعم از سیاست های عمومی به امور مالی بین المللی به بانکداری فراهم می کند. حسابداری، مدیریت بازرگانی، امور مالی، اقتصاد و گروه ها ارائه یک استاد 33-اعتباری در رشته علوم در مدیریت کسب و کار با پنج گزینه برای تخصص: تجزیه و تحلیل اقتصادی، کسب و کار جهانی، حسابداری، کسب و کار به طور کلی، هوش کسب و کار و تجزیه و تحلیل داده ها.

گزینه اول انعطاف پذیر تر است و اجازه می دهد تا دانش آموزان به کشف مناطق مختلف اقتصاد از جمله اقتصاد سلامت، امور مالی عمومی و سیاست عمومی، و تجارت بین المللی است. گزینه دو بیشتر متمرکز است و به صراحت برای دانش آموزان با توجه به در کسب و کار جهانی است. این شامل دوره های در مالی جهانی و مدیریت، اقتصاد بین المللی و امور مالی، قطعنامه چانه زنی و جنگ، محیط کسب و کار جهانی، مدیریت بین المللی منابع انسانی. ... [-]

آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Brooklyn College CUNY Campus