Bradley University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited


توسط لیدیا ماس در سال 1897 بنا نهاده برادلی، دانشگاه برادلی خصوصی، مستقل ارائه دانشگاه در مقطع کارشناسی، برنامه های تحصیلات تکمیلی و آموزش مداوم در هنرهای آزاد و خوب، علوم، کسب و کار، ارتباطات، آموزش و پرورش، مهندسی، فناوری و علوم بهداشت است. پردیس مسکونی از 5،700 دانش آموزان، برادلی است برای آموزش عالی و تعهد خود را به موفقیت دانش آموز شناخته شده است. دانشگاه برادلی لینک برتری علمی، یادگیری تجربی و توسعه رهبری با روحیه کارآفرینی برای آموزش و پرورش در سطح جهانی.

ماموریت، چشم انداز و ارزشهای اصلی

چشم انداز

دانشگاه برادلی خواهد نهاد تمایز ملی شناخته شده برای برنامه های برجسته و تجربه آموزشی آن را فراهم دانش آموزان خود را.

ماموریت

با الهام از تعهد بنیانگذار لیدیا ماس برادلی به یادگیری و اخلاق مفید، دانشگاه برادلی آموزش رهبران، نوآوران، و همکاران به رفاه تمام بشریت است.

ارزش های اصلی: قلب از تجربه برادلی

 • تعالی: Bradley یک جامعه پویا است که ارزش آموزشی برتری در آموزش، پژوهش، تولید خلاق، بورس تحصیلی استفاده شود، و خدمات است که فراتر از کلاس درس با سود فوری به دانشجویان و جامعه دانشگاهی و با مزایای برای دانش آموزان و جهان پایدار است.
 • رهبری: جامعه برادلی به موفقیت دانش آموزان ما و توسعه خود را به رهبران آینده خواهد شد که اهمیت کار گروهی به سمت نتایج موفقیت آمیز تشخیص اختصاص یافته است.
 • نوآوری: دانشگاه برادلی، فعالانه در جستجوی توسعه و اجرای دستورالعمل های جدید پژوهش، برنامه ها، و مشارکت به منظور افزایش تجربه آموزشی از دانش آموزان ما در نتیجه تعمیق درک خود از جهان و الهام بخش آنها به نفع نوع بشر است.
 • جهانی شدن: دانشگاه برادلی متعهد به ارائه دانش و مهارت برای کار زندگی است که منافع مشترک نوع بشر را ترویج و منجر به حضور آگاهانه و اصولی در بازار جهانی است.
 • یادگیری مشارکتی: دانشگاه برادلی اختصاص داده شده به اشتراک گذاری دانش در سراسر مرزهای سنتی است. هیئت علمی و کارکنان بر پایه قوی از دانش در جهان ساخت. دانشگاه ما ارائه می دهد فرصت های یادگیری میان رشته ای و هیجان انگیز مشترک تا مطمئن شویم که دانش آموزان ما وسعت و عمق کلاس درس و دانش تجربی و عمل دریافت خواهید کرد. ما به موفقیت دانش آموزان ما و بورس تحصیلی مشترک بین استادان و دانشجویان متعهد است.
 • انجمن: دانشگاه برادلی دارای یک جامعه منسجم است که به طور موثر با هم استادان، کارکنان، دانش آموزان و فارغ التحصیلان به ارمغان می آورد به عنوان اعضای ارزشمند خانواده برادلی. یک مسئولیت جمعی برای موفقیت در دانشگاه و همه اجزا آن وجود دارد. موفقیت از طریق محیط احترام و مراقبت از دانشگاه تسهیل می شود.
 • تنوع: دانشگاه برادلی نشان دهنده یک جامعه یادگیری متنوع است که اهمیت احترام و درک همه افراد است.
 • آموزش تجربی: همانطور که در بیانیه ماموریت دانشگاه مشخص، دانشگاه برادلی حفظ تعهد قدیمی یک قرن به یادگیری و اخلاق مفید؛ این است که در انواع مختلف فرصت های یادگیری تجربی برای دانش آموزان، از جمله کارآموزی و تجربه تعاونی، طرح های خدمات آموزش، و بسیاری از برنامه های اضافی و فرصت های یادگیری شرکت برنامه آشکار می شود.
 • کارآفرینی: ترکیبی متمایز دانشگاه برادلی از برنامه های قوی علمی و تاکید بر مطالعه میان رشته ای مشترک و بازده تجارب مثبت برای دانشجویان و استادان برای موفقیت در طرح های کارآفرینی و فرصت ها.
 • خدمات: همراه با رهبری، سرویس یکی از نشانه های تجربه دانشگاه برادلی است. این دانشگاه به افراد خدمت، خانواده ها و جامعه اطراف از طریق برنامه، شرکت برنامه فعالیت های فوق برنامه و و فرصت متعهد است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

اعتیار سنجی ها

Accredited by 22 national accrediting agencies, including the Higher Learning Commission. A complete list of accreditations is available at the accreditation section.

دانشجویان و پردیس ها

Quickfacts

 • 77 buildings on an 84-acre campus
 • Located in the historic West Bluff residential neighborhood
 • One mile from downtown Peoria
 • Eight miles from the Peoria International Airport

Faculty

 • More than 350 full-time faculty members
 • Full-time faculty with doctorate or terminal degrees: 85%
 • Student/faculty ratio: 12:1

Average class size

21 students

اطلاعات کاربردی

Tuition and expenses

 • 2014-15 tuition: $30,500
 • 2014-15 total (tuition + $9,420 room & board + $344 fees): $40,264

Financial assistance awards
Received by more than 85% of Bradley students

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

MS در سیستم های اطلاعات کامپیوتر / MS در علوم کامپیوتر

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Peoria

MS در دانشجویان علوم کامپیوتر آموخته اند که چگونه جمع آوری و تجزیه و تحلیل نیاز، طراحی، توسعه و سیستم های نرم افزاری تست و تدبیر نوآوری ها و برنامه های جدید در محاسبات. MS در سیستم های کامپیوتری برای اطلاعات سیستم های اطلاعات کامپیوتر رشته ای است که در فن آوری اطلاعات و طیف گسترده ای از علمی، مهندسی، و برنامه های کاربردی کسب و کار متمرکز است. الزامات ریاضی برای سیستم های اطلاعات کامپیوتر به عنوان دقیق که آنها برای علوم کامپیوتر هستند زیرا تمرکز کمتر بر مبانی نظری وجود ندارد. [+]

MS در علوم کامپیوتر دانش آموزان آموخت که چگونه به جمع آوری و تجزیه و تحلیل نیاز، طراحی، توسعه و سیستم های نرم افزاری تست و تدبیر نوآوری ها و برنامه های جدید در محاسبات است. علاوه بر ملاقات تمام الزامات عمومی از دانشکده تحصیلات تکمیلی و بخش همانطور که در بالا گفته شد، نامزدها برای مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر باید شرایط زیر را برآورده سازد: حداقل 21 از 33 ساعت مورد نیاز باید در دوره های برچسب CS دست آورده است. در اکثر، شش ساعت ممکن است در دوره های تایید دیگر از کسانی که برچسب CS و یا کشورهای مستقل مشترک المنافع دست آورده است. برای ارضای هسته ای (وسعت) مورد نیاز، چهار دوره باید از هر جفت داده شده در زیر (یا با در نظر گرفتن دوره و یا نشان دادن شواهد از اتمام دوره معادل جاهای دیگر) گرفته شوند، یک: CS 520 یا 625 CS CS 590 یا 591 CS CS 514 یا 612 CS CS 561 یا 571 CS برای برآوردن نیازهای عمق، دانش آموز باید سه دوره از یکی از غلظت ارائه شده توسط گروه است. هیچ دوره گرفته شده برای برآوردن نیاز هسته ای (آیتم 2) ممکن است به عنوان یکی از سه دوره در این مورد نیاز محسوب می شود. برای ورود به برنامه علوم رایانه، یک دانش آموز باید به تصویب وزارت و تکمیل کرده اند: ریاضیات گسسته حداقل دو ترم حساب دیفرانسیل و انتگرال، ماتریس و یا جبر خطی حداقل یک ترم آمار مبتنی بر حساب دیفرانسیل و انتگرال حداقل 15 ساعت درسی علوم کامپیوتر از جمله دانش یک ساختار یا شی گرا زبان برنامه نویسی، ساختمان داده ها ابتدایی، زبان اسمبلی، ساختمان داده پیشرفته و معماری کامپیوتر مقدماتی. MS در سیستم های اطلاعات کامپیوتر سیستم های کامپیوتری برای اطلاعات رشته ای است که در فن آوری اطلاعات و طیف گسترده ای از علمی، مهندسی، و برنامه های کاربردی کسب و کار متمرکز است. الزامات ریاضی برای سیستم های اطلاعات کامپیوتر به عنوان دقیق که آنها برای علوم کامپیوتر هستند زیرا تمرکز کمتر بر مبانی نظری وجود ندارد. علاوه بر ملاقات تمام الزامات عمومی از دانشکده تحصیلات تکمیلی و بخش همانطور که در بالا گفته شد، نامزدها برای مدرک کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعات کامپیوتر باید شرایط زیر را برآورده سازد: حداقل 21 از 33 ساعت ترم مورد نیاز باید در دوره های برچسب به دست آورده به عنوان کشورهای مستقل مشترک المنافع. در اکثر، شش ساعت ممکن است در دوره های تایید دیگر از کسانی که برچسب CS و یا کشورهای مستقل مشترک المنافع دست آورده است. برای ارضای هسته ای (وسعت) مورد نیاز، یک دانش آموز یا باید به صورت دوره های زیر را یا شواهدی از داشتن تکمیل دوره های معادل در جاهای دیگر را نشان می دهد: CIS 530، کشورهای مستقل مشترک المنافع 575، کشورهای مستقل مشترک المنافع 580، CS 591. (CS 531 و 590 CS توصیه می شود). نگاهی به یکی از دوره های زیر: CIS 697، کشورهای مستقل مشترک المنافع 698، و یا CS 690. برای برآوردن نیازهای عمق، دانش آموز باید سه دوره از یکی از غلظت ارائه شده توسط گروه است. هیچ دوره گرفته شده برای برآوردن نیازهای اصلی (دیدن موارد 2 و 3) ممکن است به عنوان یکی از سه دوره در این مورد نیاز محسوب می شود. لازم برای ورود به برنامه سیستم های اطلاعات کامپیوتر عبارتند از: یک ترم تعلیق از حساب دیفرانسیل و انتگرال یک ترم آمار و دو ترم برنامه نویسی کامپیوتر [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی ساخت و تولید

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا Peoria

کارشناسی ارشد برنامه مهندسی ساخت و تولید در دانشگاه برادلی دانش آموزان با طراحی حرفه ای قوی و اصول بهبود مستمر فراهم می کند. این برنامه به دانش آموزان توانایی برای بهبود سیستم های یکپارچه، بهینه سازی فرآیندهای تولید، اتخاذ دولت از هنر، مواد، و تولید محصولات با کیفیت برتر با حداقل هزینه. با همکاری نزدیک با هر دو حوزه و دانش آموزان، وزارت ترکیبی از یادگیری نظری با دست در نرم افزار برای حفظ دانش آموزان - و سازمان های آنها بهره مند شوند - در سطح جهانی رقابت در اقتصاد امروز است. [+]

ماموریت برنامه کارشناسی ارشد برنامه مهندسی ساخت و تولید در دانشگاه برادلی دانش آموزان با طراحی حرفه ای قوی و اصول بهبود مستمر فراهم می کند. این برنامه به دانش آموزان توانایی برای بهبود سیستم های یکپارچه، بهینه سازی فرآیندهای تولید، اتخاذ دولت از هنر، مواد، و تولید محصولات با کیفیت برتر با حداقل هزینه. با همکاری نزدیک با هر دو حوزه و دانش آموزان، وزارت ترکیبی از یادگیری نظری با دست در نرم افزار برای حفظ دانش آموزان - و سازمان های آنها بهره مند شوند - در سطح جهانی رقابت در اقتصاد امروز است. نقش مهندسان ساخت و تولید مهندسان ساخت و تولید (MFE) واسطه بین مصرف کنندگان و طبقه تولید می باشد. به عنوان پرسنل کلیدی که رابطه بین صدای مشتری (VOC) و صدای محصولات (VOP) را درک کنند، رهبری و مدیریت مهارت های خود را در تعیین فرآیندهای مطلوب، هزینه های تولید حداقل، محصولات برتر و رضایت مشتری بسیار مهم هستند. علاوه بر این، MfEs افزایش تولید با حذف ضایعات؛ ایجاد عملیات استاندارد. ایجاد امن، محیط کار سبز؛ و ارائه آموزش و توسعه به نیروی کار است. برنامه استاد مهندسی ساخت و تولید (MSMfE) در دانشگاه برادلی طراحی شده است برای گسترش مسیرهای شغلی دانش آموزان ما در بخش های تولیدی. این بخش عبارت است از تمام سازمان های درگیر در تحول مکانیکی، فیزیکی، شیمیایی یا مواد، مواد یا قطعات را به محصولات جدید تشکیل شده است. لیستی از مشاغل ممکن مهندسی ساخت و تولید برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد شامل است، اما به، به شرح زیر محدود نمی شود: مهندسان ساخت در مرکز فنی کاترپیلار توسعه فرآیندهای جدید است که می تواند در توسعه محصولات جدید استفاده می شود. با بهینه سازی نقشه های فرایند، آنها اطمینان حاصل شود که بهترین روش توسعه یافته و اجرا شده است. مهندسان ساخت در 3M تلاش امکانات تولید برای افزایش کیفیت محصول و قابلیت اطمینان از ارزیابی مجدد و پالایش فرایند تولید ثابت را پشتیبانی کند. در بخش R & D، آنها نیز روش های تولید و تجهیزات برای تولید و مونتاژ را توسعه دهد. مهندسان ساخت و تولید در جنرال میلز توسعه خطوط تولید خودکار یکپارچه با خط کنترل کیفیت و بازرسی ایمنی برای تضمین می کنند که غلات، حبوبات، تنقلات، و دیگر مواد مصرفی مانند آنها تولید امن، تغذیه، و محصولات سودآور است. مهندسان ساخت و تولید در همکاری پلا تسهیل تیم های محصول فرایند تولید (PPP) توسعه به طراحی محصولات با در نظر گرفتن توابع کالا، پروسه های تولید، مونتاژ و شیوه های کارآمد می باشد. این تلاش ها در سازمان سیستم های تولید یک تکه جریان که به حداقل رساندن فضای طبقه برای دیدار با مهلت تحویل گردد. مهندسان ساخت و تولید در تویوتا موتورز تولید کنتاکی شرکت ساخت pokayoke (پیشگیری از نقص) دستگاه های برای اطمینان از عملیات صاف در خط مونتاژ. با استفاده از PLC و دانش مربوط به حسگر، آنها ایجاد دستگاه های پیشگیری از آسیب به طور خودکار متوقف که خط زمانی که اشتباهات شناسایی شده است. آنها همچنین ابزار ارگونومیک برای اطمینان از ایمنی و بهره وری از اپراتورهای ایجاد کنید. مهندسان ساخت و تولید در Ecolite ساخت غرب (مورنو ولی، CA) توسعه، ارزیابی، و بهبود روش های تولید با استفاده از مهارت های طراحی و آشنایی آنها با مواد، فرآیندهای ساخت، ابزار و قابلیت تجهیزات تولید، روش مونتاژ، و تضمین کیفیت. کار خود را نیز شامل استفاده از اصول تولید ناب به منظور توسعه و تجهیزات کارآمد و عملیات. توسعه آموزش برای موفقیت در آینده MSMfE در برادلی نه تنها یک برنامه محقق ساخته و مطالعه فراهم می کند برای هر دانش آموز بر اساس منافع حرفه ای خود را، بلکه دانش آموزان فارغ التحصیل را تشویق می کند به انجام پروژه های تحقیقاتی به گسترش دانش خود در یک رشته خاص است. مستقل تحقیق و مدیریت پروژه مهارت های کسب شده از طریق این نوع از آموزش شایستگی های اصلی کلید از مهندسان در هر سازمان است. دانش آموزان MSMfE خواهد شد را تشویق به آغاز پروژه های تحقیقات اولیه در آموزش آکادمیک خود را به منظور پرورش فعل و انفعالات بین استادان و دانشجویان و افزایش شانس برای صنعت و یا پروژه های آژانس بودجه فدرال است. دانشکده دانشکده در ارزش سهام برنامه هسته MSMfE برای ارائه بهترین برنامه درسی و کلاس درس تجربه ممکن است. دانشکده ما از تجارب علمی مختلف، و زمینه های تخصص ارائه طیف گسترده ای از فرصت های تحقیقاتی برای رفع نیازهای خاص دانش آموز، اجازه می دهد آنها را به نه تنها تئوری درک بلکه از طریق پروژه های صنعتی و یا عملی رشد می کنند. پس زمینه آموزش دانشکده را می توان یافت. حمایت از پژوهش کارشناس دو تکنسین تمام وقت و با کمک های تخصص مکانیکی و شبکه های کامپیوتری گروه صنعتی و مهندسی ساخت و تولید و صنعت. آنها MSIE اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی با بسیاری از نیازهای پروژه، مانند ایجاد روشنایی لامپ های تحولات نمونه، کمک در شبکه، و آماده سازی نمونه برای آزمایش را پشتیبانی کند. درجه مورد نیاز برنامه ارائه می دهد دانش آموزان سه گزینه: پایان نامه، پروژه تحقیقاتی، و یک دوره تنها گزینه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گزینه، لطفا به سند زیر مراجعه کنید. (با قوانین برای پایان نامه و گزینه های پروژه) درجه MS به یک نیاز حداقل 30 ساعت ترم با حداقل معدل 3.00 برای تکمیل درجه. ساعت اعتباری باید به شرح زیر برآورده شود: A. دوره های هسته ای - 3 ساعت اعتباری (یک را از لیست زیر) IME 511 روش های مهندسی آماری 3 IME 512 طراحی و تجزیه و تحلیل آزمایش 3 B. پایان نامه (6 ساعت اعتباری)، پروژه های پژوهشی (3 ساعت های اعتباری) - برای همه دوره پایان نامه گزینه های موجود IME 699 پایان نامه کار 6-تحقیقات پروژه IME گزینه لازم نیست 691 پژوهش 3 هر دو پایان نامه و پروژه گزینه باید به یک انتشارات علمی که باید دانش جامع و در عمق یک موضوع در نشان دادن منجر غلظت. باید آن را مناسب برای تسلیم به انتشار داوری به برنامه مطالعه (POS) کمیته قابل قبول باشد. پایان نامه شامل گسترده تر و در عمق پژوهش از یک پروژه تحقیقاتی است. در پاسخ به ورودی دریافت شده از صنعت و فارغ التحصیلان ما، استادان از برنامه مهندسی ساخت و تولید (MSMFE) اصلاح شده است اجازه می دهد تا دانش آموزان از یکی از غلظت زیر را انتخاب کنید: 1) غلظت مهندسی تولید 2) ساخت قوانین غلظت مدیریت برای پایان نامه و گزینه های پروژه این سند فراهم می کند تعاریف و قوانین مربوط به تحقیقات پروژه، پایان نامه و امتحانات جامع که باید توسط دانش آموزان در برنامه های تحصیلات تکمیلی در گروه IMET به پایان رسید. دوره های C. غلظت (حداقل 15 ساعت اعتباری) غلظت مهندسی تولید (1) IME 531 پلیمر و مواد سرامیک و تولید و یا IME 533 کامپوزیت مواد و ساخت 3 (2) IME 541 و جوی پیشرفته فرآیندهای تشکیل 3 (3) IME 543 و جوی پیشرفته مواد برداشتن پیوستن به پروسه ها یا IME 547 و جوی پیشرفته و ساخت 3 (4) IME 553 و جوی پیشرفته CAM 3 (5) IME 555 مجتمع کامپیوتر سیستم تولید 3 (6) IME 590 هندسی مدل سازی و یا IME 592 سودهشناسی 3 (7) IME 595 DFM و ابزار طراحی 3 ساخت غلظت مدیریت (1) IME 501 اقتصاد و مهندسی هزینه های مهندسی 3 (2) IME 522 ساخت کنترل کیفیت 3 (3) IME 524 شش سیگما تئوری و روش 3 (4) IME 555 کامپیوتر سیستم های یکپارچه ساخت 3 (5) IME 581 تولید ناب سیستم طراحی 3 (6) IME 586 سیستم های زنجیره تامین و جوی پیشرفته تدارکاتی 3 (7) IME 566 امکانات پیشرفته برنامه ریزی 3 (8) BMA 602 رفتار سازمانی 3: دروس اختیاری D. باقی مانده از اعتبار باید از لیست زیر گرفته شده است: الف. هر دوره سطح 500-600 (بازدید کنندگان) ارائه شده در وزارت ب IMET. هر دوره در سطح کارشناسی ارشد (های) دیگر در دانشگاه با رضایت از پروژه / مشاور پایان نامه [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی صنایع

Campus تمام وقت پاره وقت 18  September 2017 آمریکا Peoria + {تعداد} بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دارای یک ماموریت به تعلیم رهبران و مدیران با دانش و ابزار آنها را قادر به کمک به هر سازمان به طور مداوم بهبود سیستم و پروسه های آن است. آموزش خود اجازه خواهد داد که آنها را به نفع سازمان با کاهش هزینه های عملیاتی در حالی که ارائه خدمات با کیفیت برتر و محصولات. [+]

ماموریت برنامه برنامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دارای یک ماموریت به تعلیم رهبران و مدیران با دانش و ابزار آنها را قادر به کمک به هر سازمان به طور مداوم بهبود سیستم و پروسه های آن است. آموزش خود اجازه خواهد داد که آنها را به نفع سازمان با کاهش هزینه های عملیاتی در حالی که ارائه خدمات با کیفیت برتر و محصولات. نقش مهندسین صنایع نقش مهندس صنعتی است به طور موثر و کارآمد استفاده از فن آوری نرم افزار، ابزار و ماشین آلات، ریاضی و مفاهیم علمی و منابع انسانی به منظور حل مشکلات، ارائه محصولات یا خدمات با حداقل هزینه، و تولید در زمان و در سطح خروجی مطلوب به ارضای خواسته های مشتری. برنامه مهندسی صنایع کارشناسی ارشد (MSIE) در برادلی طراحی شده است برای گسترش مسیرهای شغلی از دانش آموزان ما در زمینه های تولید، سازمانهای مالی، صنعتی مراقبت های بهداشتی و خدمات، شرکت های سرگرمی، مشاغل دولتی و یا صنعتی غیر انتفاعی است. آموزش و پرورش در برادلی دانش در مورد نه تنها به افزایش سود بر اساس بهبود مداوم سیستم این بخش، بلکه کاهش نقص زباله و محصول برای افزایش بهره وری ارائه می دهد. لیستی از مشاغل مهندسی صنایع ممکن برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد داشته باشد، اما مطمئنا به، به شرح زیر محدود نمی شود: مهندسین صنایع در یو پی اس، بهترین ارتباط برقرار جهان، به عنوان آنها آموزش رانندگان برای درک اهمیت تولید و خروجی تحویل، استفاده از تئوری صف برای طراحی در زمان تحویل سیستمهای بسته بندی، و تدبیر شبیه سازی و یا ابزار زنجیره تامین برای انجام وظایف یکپارچه سازی سیستم خود. مهندسین صنایع در دیزنی پارک اطمینان از دسترسی برای مشتریان دیزنی لند و لذت بردن از ترین زمان ارزش افزوده در هر یک از جاذبه با حداقل زمان منجر شود. علاوه بر این، پیاده سازی سیستم های سبز فرموله شده است برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان. مهندسین صنایع در کاترپیلار، جان دیر، و یا بوئینگ طراحی بهترین امکانات و فرایند برنامه ریزی برای محصولات جدید، ارائه تجزیه و تحلیل ساخت، و ایجاد هزینه برنامه ریزی فرآیند تجزیه و تحلیل. مهندسین صنایع در این سازمان ها همچنین در نظر گرفتن نقش رهبری در انجام مدیریت چرخه زندگی و طرح های مهندسی سبز نسبت به پروژه های سازگار با محیط زیست. مهندسین صنایع در کلینیک مایو مرکز مهندسی مجدد و برنامه ریزی فرایند برای اتاق اورژانس به منظور کاهش هر دو بیمار زمان انتظار و دکتر / پرستار سفر در زمان. این تلاش ها سرانجام به حداقل رساندن هزینه سلامت و به حداکثر رساندن توان. مهندسان صنعتی نیز اصول ارگونومیک استفاده کنید برای ایجاد تخت و صندلی انعطاف پذیر به جای نیازهای مختلف از بیماران. مهندسان صنعتی به عنوان مدیران در صنایع کوچک و متوسط ​​در خدمت چرا که آنها درک مدیریت افراد و منابع، دیدگاه مشتری داخلی و خارجی، مهارت های ارتباط موثر، و شیوه های کسب و کار مهم و اخلاق. بیشتر از همه، آنها توانایی به طور مداوم بهبود کل سیستم، از کار با مواد، ابزار و فن آوری به موفقیت مدیریت کارکنان و منابع انسانی. توسعه آموزش برای موفقیت در آینده MSIE در برادلی نه تنها یک برنامه محقق ساخته و مطالعه فراهم می کند برای هر دانش آموز بر اساس منافع حرفه ای خود را، بلکه دانش آموزان فارغ التحصیل را تشویق می کند به انجام پروژه های تحقیقاتی به گسترش دانش خود در یک رشته خاص است. مستقل تحقیق و مدیریت پروژه مهارت های کسب شده از طریق این نوع از آموزش شایستگی های اصلی کلید از مهندسان در هر سازمان محسوب می شود. دانش آموزان MSIE خواهد شد را تشویق به آغاز پروژه های تحقیقات اولیه در آموزش آکادمیک خود را به منظور پرورش فعل و انفعالات بین استادان و دانشجویان و افزایش شانس برای صنعت و یا پروژه های آژانس بودجه فدرال است. کمک مالی دانشکده تحصیلات تکمیلی جوایز کمک هزینه تحصیلی، کمک هزینه های تحصیلی، و دستیاری بر اساس یک رقابت به دانشجویان فارغ التحصیل. جایزه از پشتیبانی کمک درسی جزئی به پشتیبانی شهریه کامل که ممکن است شامل یک کمک هزینه متغیر است. دانشجویانی که به دنبال کمک های مالی باید با توجه به مهلت های تحصیلات تکمیلی دانشکده در www.bradley.edu/grad مجموعه اعمال می شود. دانشکده دانشکده در برنامه MSIE به اشتراک گذاری ارزش های اصلی همان برای ارائه بهترین برنامه درسی و کلاس درس تجربه ممکن است. کارکنان متفاوت ما نشان دهنده متفاوت تجارب دانشگاهی و زمینه های تخصص. این فراهم می کند طیف گسترده ای از فرصت های تحقیقاتی برای رفع نیازهای خاص دانش آموز، اجازه می دهد آنها را به نه تنها تئوری درک بلکه از طریق پروژه های صنعتی و یا عملی رشد می کنند. پس زمینه آموزش دانشکده را می توان یافت. حمایت از پژوهش کارشناس دو تکنسین تمام وقت و با کمک های تخصص مکانیکی و شبکه های کامپیوتری گروه صنعتی و مهندسی ساخت و تولید و صنعت. آنها MSIE اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی با بسیاری از نیازهای پروژه، مانند ایجاد روشنایی لامپ های تحولات نمونه، کمک در شبکه، و آماده سازی نمونه برای آزمایش را پشتیبانی کند. درجه مورد نیاز برنامه ارائه می دهد دانش آموزان سه گزینه: پایان نامه، پروژه تحقیقاتی، و یک دوره تنها گزینه است. گزینه پایان نامه و گزینه های تحقیقاتی پروژه هر نیاز در مجموع 30 ساعت اعتبار. گزینه همه البته نیاز به یک کل 33 ساعت اعتبار. معدل حداقل 3.00 برای تکمیل مدرک مورد نیاز است. ساعت اعتباری باید به شرح زیر برآورده شود: A. دوره های هسته ای - 9 ساعت اعتباری IME 511 روش های مهندسی آماری 3 IME 512 طراحی و تجزیه و تحلیل آزمایش 3 IME 514 مقدمه ای بر تحقیق در عملیات 3 B. پایان نامه (6 ساعت اعتباری)، پروژه تحقیقاتی (3 ساعت اعتباری) - برای همه دوره IME گزینه 600 سمینار R / 0 ارائه دوره تحقیقات لازم نیست؛ همه دانش آموزان فارغ التحصیل مورد نیاز به ثبت نام برای این پایان نامه کلاس های IME 699 پایان نامه کار 6-تحقیقات پروژه IME گزینه 691 پژوهش 3 هر دو پایان نامه و پروژه گزینه باید به یک انتشارات علمی که باید دانش جامع و در عمق یک موضوع در یک نشان منجر تمرکز. باید آن را مناسب برای تسلیم به انتشار داوری به برنامه مطالعه (POS) کمیته قابل قبول باشد. پایان نامه شامل گسترده تر و در عمق پژوهش از پژوهش پروژه. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گزینه، لطفا به سند زیر مراجعه کنید. (با قوانین برای پایان نامه و گزینه های پروژه) در پاسخ به ورودی از صنعت و فارغ التحصیلان ما دریافت، استادان رشته ی مهندسی صنایع (MSIE) اصلاح شده است اجازه می دهد تا دانش آموزان از یکی از غلظت زیر را انتخاب کنید: 1) مهندسی سیستم غلظت 2) مهندسی غلظت مدیریت مالی این سند تعاریف و قوانین مربوط به تحقیقات پروژه، پایان نامه و امتحانات جامع برای دانش آموزان در برنامه های تحصیلات تکمیلی در گروه IMET تکمیل شود فراهم می کند. دوره غلظت C. (حداقل 12 ساعت اعتباری از هر یک از غلظت) مهندسی سیستم غلظت (1) IME 515 برنامه ریزی خطی 3 (2) IME 522 ساخت کنترل کیفیت 3 (3) IME 526 قابلیت اطمینان مهندسی 3 (4) IME 561 شبیه سازی سیستم های انسان و ماشین 3 (5) IME 566 امکانات پیشرفته برنامه ریزی 3 (6) IME 583 تولید برنامه ریزی و کنترل 3 (7) IME 585 عوامل انسانی مهندسی 3 (8) IME 587 ایمنی و بهداشت 3 شغلی غلظت مهندسی مدیریت مالی (1 ) IME 501 اقتصاد و هزینه های مهندسی 3 (2) FIN 522 مقدمه به منابع مالی 2 (3) FIN 622 مدیریت مالی 3 (4) FIN 624 بودجه بندی سرمایه ای 3 (5) FIN 625 تجزیه و تحلیل مالی 3 D. انتخابی دوره های باقی مانده از ساعت اعتباری باید از لیست زیر آمده است. هر دوره سطح 500-600 (بازدید کنندگان) ارائه شده در وزارت ب IMET. هر دوره در سطح کارشناسی ارشد (های) دیگر در دانشگاه با رضایت از پروژه / مشاور پایان نامه [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

MS در حسابداری

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا Peoria + {تعداد} بیشتر

به دست آوردن مهارت شما نیاز به بیشتر، با کارشناسی ارشد در حسابداری (MSA) از دانشگاه BRADLEY: به دست آوردن مهارت و دانش (و 150 ساعت مورد نیاز) برای دستیابی به گواهینامه CPA و پرش شروع پیشرفت حرفه ای خود را. گسترش دانش حسابداری خود را، بررسی منافع جدید و یا تخصص فعلی، و توسعه مهارت های رهبری خود را برای تبدیل شدن به یک دارایی با ارزش تر به سازمان شما. رقابت بیشتر در بازار کار است. فارغ التحصیلان برادلی MSA امروز در محل کار در طیف گسترده ای از تنظیمات از بزرگ 4 و شرکت های بزرگ به شرکت های محلی حسابداری، سازمان های دولتی، و نه برای سازمان های غیر انتفاعی می باشد. آماده به مقابله با چالش های عملکرد حرفه ای در سازمان های دولتی، خصوصی، و نه برای سود با کارشناسی ارشد در حسابداری (MSA) از دانشگاه برادلی. [+]

به دست آوردن مهارت شما نیاز به بیشتر، با کارشناسی ارشد در حسابداری (MSA) از دانشگاه BRADLEY: به دست آوردن مهارت و دانش (و 150 ساعت مورد نیاز) برای دستیابی به گواهینامه CPA و پرش شروع پیشرفت حرفه ای خود را. گسترش دانش حسابداری خود را، بررسی منافع جدید و یا تخصص فعلی، و توسعه مهارت های رهبری خود را برای تبدیل شدن به یک دارایی با ارزش تر به سازمان شما. رقابت بیشتر در بازار کار است. فارغ التحصیلان برادلی MSA امروز در محل کار در طیف گسترده ای از تنظیمات از بزرگ 4 و شرکت های بزرگ به شرکت های محلی حسابداری، سازمان های دولتی، و نه برای سازمان های غیر انتفاعی می باشد. آماده به مقابله با چالش های عملکرد حرفه ای در سازمان های دولتی، خصوصی، و نه برای سود با کارشناسی ارشد در حسابداری (MSA) از دانشگاه برادلی. تبدیل CPA آماده به عنوان درجه MSA خود را به شما در دستیابی شما به طور همزمان را تکمیل خواهد کرد نیاز آموزشی 150 ساعته مورد نیاز برای آزمون CPA نشستن. شما همچنین می خواهید مهارت ها و دانش لازم را کسب برای رسیدن به صدور گواهینامه CPA خود را. فارغ التحصیلان برادلی آماده می شوند، با نرخ پاس CPA به طور مداوم بالاتر از میانگین ملی است. آماده به جلو حرکت برنامه درسی MSA ارائه می دهد ترکیبی از حسابداری و مدیریت کسب و کار دوره به شما برای افزایش مسئولیت های نقش مدیریتی آماده کند. و، با طیف گسترده ای از دروس انتخابی را انتخاب کنید، شما می توانید آموزش خود را سفارشی برای دیدار با منافع فعلی شما و یا توسعه یک منطقه جدید از تخصص است. دوره های جدید انتخابی غالبا بر اساس مشورت حرفه ای حسابداری دولتی و خصوصی که به طور منظم توصیه دانشکده گروه آموزشی حسابداری در مورد مسائل جاری در حرفه و همچنین مجموعه مهارت های مطلوب برای حسابداران امروز اضافه شده است. یادگیری از فعال، با تجربه دانشکده بر خلاف موسسات بزرگتر، تمام کلاس های حسابداری فارغ التحصیل آموزش داده شده توسط اساتید، دانشجویان فارغ التحصیل نشد. به عنوان تمرین حسابداران، همه، دانشکده حسابداری حداقل یکی گواهینامه حسابداری بزرگ (به عنوان مثال، CPA، CIA، CMA، CFE). علاوه بر جاری درباره مسائل حسابداری در استفاده از کسب و کار به طور کلی ماندن، دانشکده ما در تخصص های حسابداری تعریف تمرکز آموزش و پژوهش است. این اجازه می دهد تا تمرکز هر استاد به ارائه به دانش آموزان MSA دانش بیشتر در حال حاضر و اطلاعات است. بهره مندی از تمرکز فردی در برادلی، شما را از دسترسی به استادان که به صورت محلی زندگی می کنند و در دسترس در فرد برای پرسش سوالات، بحث، و یک در یکی از جلسات بهره مند شوند. طرح های پژوهشی ویژه و مطالعه مستقل نیز ارائه اضافی، فرصت منحصر به فرد برای آموزش. برنامه تحصیلی برنامه MSA نیاز به 30 ساعت ترمی تحصیلی، که شامل یک حداقل 15 ساعت اعتبار در حسابداری و حداکثر 15 ساعت اعتبار دوره های انتخابی. طراحی شده به جای هر دو دانش آموزان پیش حرفه ای و حرفه ای کار، برنامه MSA ارائه می دهد انعطاف پذیری لازم برای سفارشی کردن یک دوره مطالعه برای دیدار با منافع و نیازهای خاص خود را. در طول برنامه شما تفکر انتقادی، تحلیلی، و مشکل خود را گسترش مهارت های حل به عنوان ابزار در حال حاضر شما استفاده در حرفه به تحقیق و حل مشکلات حسابداری. قاب زمان دانشجویان با مدرک کارشناسی حسابداری می توانید MSA در عرض یک سال به عنوان یک دانشجوی تمام وقت یا دو سال به عنوان یک دانش آموز پاره وقت کامل است. اکثر کلاس های برنامه MSA در طول بعد از ظهر و شب تدریس می شود. علاوه بر این به پاییز و بهار ترم سنتی، دوره نیز در طول ماه های ژانویه و تابستان جلسات موقت ارائه شده است. دانش آموزان ممکن است برنامه در ماه اوت، ژانویه در طول تابستان را وارد کنید، و یا. اطلاعات مربوط به تاریخ های مهم در هر ترم و یا موقت جلسه در تقویم دانشگاهی واقع شده است. محیط آموزشی شما با برنامه درسی MSA از طریق یک تعادل تجزیه و تحلیل مورد مطالعه، سخنرانی، و گروه و یا پروژه های فردی شرکت کنند. اندازه کلاس از دانش آموزان 25-30 اطمینان تنوع و اجازه می دهد تا اساتید به ارائه توجه فردی و مشاوره. تاکید بر تبادل نظر بین استادان و دانشجویان را پرورش یک محیط یادگیری غنی در کلاس درس. خدمات فراگیر دانش آموزان برادلی MSA توجه شخصی از کارکنان اختصاص داده شده ما نیز به عنوان خدمات زیر را دریافت: عضویت فارغ التحصیل انجمن دانشجویان و منافع، تدریس خصوصی در صورت نیاز، کار کمک جستجو از مرکز حرفه ای اسمیت، استفاده از امکانات تفریحی مرکز مارکین، کمک از خدمات محاسبات و دسترسی به مرکز بهداشت دانشجو. [-]

کارشناسی ارشد بیوشیمی علوم

Campus تمام وقت پاره وقت 2 - 3  September 2017 آمریکا Peoria + {تعداد} بیشتر

برنامه MS بیوشیمی ایده آل برای شیمی و زیست شناسی رشته که مایل به پیشبرد دانش و حرفه ای حرفه خود با در نظر گرفتن کار پیشرفته در بیوشیمی و رشته های مرتبط است. علاوه بر دوره به چالش کشیدن، برنامه های ما بر یک پروژه بلند مدت مربی تحقیقات اوج خود رسید در پایان نامه نوشته شده و دفاع از پایان نامه دهان. این برنامه طراحی شده است به پرورش مهارت های آزمایشگاهی بسیار عالی، ارتباط موثر و ظرفیت دانش آموزان برای تفکر انتقادی. ما یک مکمل هیات علمی تمام است که شامل دو بیوشیمی حسن نیت، و همچنین چند تن دیگر که تحقیقات ارتباط بیوشیمی. در حال حاضر امکانات درجه یک و ابزار دقیق برای مادون قرمز، فلورسانس، و اشعه ماوراء بنفش / اسپکتروسکوپی قابل مشاهده است. طیف سنجی رزونانس مغناطیسی هسته ای؛ الکتروفورز؛ سانتریفوژ. PCR؛ الکتروپوریشن. میکروسکوپ؛ تجزیه و تحلیل حرارتی. طیف سنجی جذب اتمی؛ کروماتوگرافی مایع و گاز. و طیف سنجی جرمی. [+]

مروری بر برنامه برنامه MS بیوشیمی ایده آل برای شیمی و زیست شناسی رشته که مایل به پیشبرد دانش و حرفه ای حرفه خود با در نظر گرفتن کار پیشرفته در بیوشیمی و رشته های مرتبط است. علاوه بر دوره به چالش کشیدن، برنامه های ما بر یک پروژه بلند مدت مربی تحقیقات اوج خود رسید در پایان نامه نوشته شده و دفاع از پایان نامه دهان. این برنامه طراحی شده است به پرورش مهارت های آزمایشگاهی بسیار عالی، ارتباط موثر و ظرفیت دانش آموزان برای تفکر انتقادی. ما یک مکمل هیات علمی تمام است که شامل دو بیوشیمی حسن نیت، و همچنین چند تن دیگر که تحقیقات ارتباط بیوشیمی. در حال حاضر امکانات درجه یک و ابزار دقیق برای مادون قرمز، فلورسانس، و اشعه ماوراء بنفش / اسپکتروسکوپی قابل مشاهده است. طیف سنجی رزونانس مغناطیسی هسته ای؛ الکتروفورز؛ سانتریفوژ. PCR؛ الکتروپوریشن. میکروسکوپ؛ تجزیه و تحلیل حرارتی. طیف سنجی جذب اتمی؛ کروماتوگرافی مایع و گاز. و طیف سنجی جرمی. برنامه های مورد نیاز نامزدها برای کارشناسی ارشد باید حداقل 31 ساعت ترم در شیمی، بیوشیمی و موضوعات مرتبط است. از این ساعت، 8 ساعت ترم باید به تحقیقات اولیه اختصاص داده است. پایان نامه نشر، بر اساس این تحقیق، برای فارغ التحصیلی لازم است. برنامه های فردی مطالعه در کنفرانس بین دانش آموز، مشاور پایان نامه، و هماهنگ کننده تحصیلات تکمیلی توسعه یافته است. علایق پژوهشی دانشکده اطلاعات بیشتر در مورد دانشکده های فردی و منافع خود را می توان در منوی هیات علمی و کارکنان در بر داشت. زمان تخمینی برای تکمیل برنامه دانش آموزان حمل بارهای البته تمام وقت منطقی می تواند تکمیل برنامه در دو تا سه سال. دانشجویان نیمه وقت ممکن است به حداکثر پنج سال طول بکشد این برنامه است. [-]

کارشناسی ارشد در رشته مهندسی عمران (msce)

Campus تمام وقت پاره وقت 18 - 24  September 2017 آمریکا Peoria + {تعداد} بیشتر

گروه مهندسی عمران و ساخت و ساز یک برنامه درجه MSCE که فارغ التحصیلان برای پر رونق فرصتهای شغلی مهندسی است که با رشد حرفه ای ادامه آماده ارائه می دهد. فارغ التحصیلان ما فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن استعدادها و مهارت های مورد نیاز در یک جامعه بسیار فنی مواجه ابهامات جدی و چالش ها در محیط زیست و زیرساخت داده می شود. برنامه ما دانش آموزان فراهم می کند با دامنه گسترده ای لازم برای یک دوره فعالیت پرثمر و موفق در عمل از مهندسی عمران و مدیریت ساخت و ساز. [+]

مروری بر برنامه گروه مهندسی عمران و ساخت و ساز یک برنامه درجه MSCE که فارغ التحصیلان برای پر رونق فرصتهای شغلی مهندسی است که با رشد حرفه ای ادامه آماده ارائه می دهد. فارغ التحصیلان ما فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن استعدادها و مهارت های مورد نیاز در یک جامعه بسیار فنی مواجه ابهامات جدی و چالش ها در محیط زیست و زیرساخت داده می شود. برنامه ما دانش آموزان فراهم می کند با دامنه گسترده ای لازم برای یک دوره فعالیت پرثمر و موفق در عمل از مهندسی عمران و مدیریت ساخت و ساز. برنامه های مورد نیاز برنامه MSCE به یک نیاز حداقل 30 ساعت ترم. مدیریت ساخت و ساز، سازه، و یا منابع آب / جغرافیایی محیط زیست: دانش آموزان ممکن است در یکی از سه مناطق غلظت مطالعه است. دانش آموزان باید یک گزینه انتخاب یک پایان نامه یا یک گزینه غیر پایان نامه. گزینه پایان نامه نیاز به 6 ساعت ترم از CE 699 (پایان نامه). گزینه غیر پایان نامه نیاز به حداقل 6 ساعت ترم در یک منطقه از غلظت است. دانش آموزان ملزم به گذراندن یک آزمون جامع در طول ترم آخر از مطالعه، دانش آموزان به دنبال گزینه پایان نامه مورد نیاز را به دفاع از پایان نامه دهان خود را به جای. زمان تخمینی برای تکمیل برنامه دانش آموزان حمل بارهای البته تمام وقت منطقی می تواند تکمیل برنامه MSCE در یک و نیم تا دو سال. دانشجویان به حمل یک بار البته پاره وقت دارند تا به حداکثر پنج سال برای تکمیل این برنامه است. علایق پژوهشی دانشکده اطلاعات بیشتر در مورد اعضای هیات علمی و علایق پژوهشی خود را می توان در دانشکده مهندسی عمران و ساخت و ساز وب سایت یافت می شود. [-]

کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک (MSME)

Campus تمام وقت پاره وقت 18 - 24  September 2017 آمریکا Peoria + {تعداد} بیشتر

برنامه مهندسی مکانیک طراحی شده است برای تقویت توانایی دانش آموزان برای حل مشکلات پیچیده تکنولوژیکی در راه های خلاق با گسترش دانش، ارائه مطالعه عمیق در منطقه ای از غلظت، و تکمیل مطالعه نظری با پژوهش های مرتبط و معنادار و / یا طراحی کردن. دانش آموزان در هر دو منطقه طراحی سیستم های مکانیکی و یا در حوزه انرژی سیستم / thermosciences تمرکز خواهد کرد. دولت از هنر و امکانات آزمایشگاه تحقیق و بستههای نرم افزاری موجود در زمینه انتقال حرارت، ارتعاشات مکانیکی، انرژی خورشیدی، سیستم های انرژی، طراحی به کمک کامپیوتر، رباتیک، و ریز پردازنده ها می باشد. [+]

مروری بر برنامه برنامه مهندسی مکانیک طراحی شده است برای تقویت توانایی دانش آموزان برای حل مشکلات پیچیده تکنولوژیکی در راه های خلاق با گسترش دانش، ارائه مطالعه عمیق در منطقه ای از غلظت، و تکمیل مطالعه نظری با پژوهش های مرتبط و معنادار و / یا طراحی کردن. دانش آموزان در هر دو منطقه طراحی سیستم های مکانیکی و یا در حوزه انرژی سیستم / thermosciences تمرکز خواهد کرد. دولت از هنر و امکانات آزمایشگاه تحقیق و بستههای نرم افزاری موجود در زمینه انتقال حرارت، ارتعاشات مکانیکی، انرژی خورشیدی، سیستم های انرژی، طراحی به کمک کامپیوتر، رباتیک، و ریز پردازنده ها می باشد. برنامه های مورد نیاز در مجموع 30 ساعت اعتبار فارغ التحصیل مورد نیاز است برای تکمیل برنامه مهندسی مکانیک. دانش آموزانی که گزینه فقط دوره را انتخاب کنید مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل واحد 30 فارغ التحصیل از طریق دوره تنها. دانش آموزانی که یکی از این دو گزینه را انتخاب کنید تحقیقات باید نیاز 30 ساعت با حداقل 24 ساعت اعتبار فارغ التحصیل دوره تکمیل و تا 6 ساعت اعتباری فارغ التحصیل از تحقیقات (یعنی من 681 / ME 682 پروژه تحقیقاتی و یا ME 699 پایان نامه). برای همه دانش آموزان، در کل ساعت های اعتباری فارغ التحصیل باید یکی از ریاضیات دوره کارشناسی ارشد است که باید توسط مشاور دانش آموز مورد تایید است. دوره های آموزشی در آمار، روش های عددی، و تجزیه و تحلیل مهندسی قابل اجرا به این نیاز می باشد. هر دانش آموز باید دانش اساسی از طریق هر یک بررسی جامع و یا پایان نامه دفاع نشان می دهد. هر دانش آموز باید انتخاب کنید تا در یک منطقه تخصص تمرکز از موارد زیر است: سیستم های مکانیکی طراحی، علوم حرارتی، و یا علمی کاربردی. برای توضیح دقیق تر از برنامه های مورد نیاز MSME، لطفا کاتالوگ تحصیلات تکمیلی را ببینید. زمان تخمینی برای تکمیل برنامه دانشجویان به حمل یک بار البته تمام وقت منطقا انتظار برای تکمیل برنامه در یک و نیم تا دو سال. دانشجویان به حمل یک بار البته پاره وقت دارند تا به حداکثر پنج سال برای تکمیل این برنامه است. علایق پژوهشی دانشکده جزئیات در مورد اعضای هیات علمی و علایق پژوهشی خود را می توان در صفحه بخش در بر داشت. [-]

کارشناسی ارشد در زیست شناسی (کارشناسی ارشد)

Campus تمام وقت پاره وقت 2 - 3  September 2017 آمریکا Peoria + {تعداد} بیشتر

وزارت زیست شناسی ارائه می دهد یک مدرک کارشناسی ارشد به دانش آموزان که مایل به پیشبرد دانش خود در این زمینه، به منظور افزایش مشاغل حرفه ای خود، و یا به آماده شدن برای برنامه های بعدی پس از کارشناسی ارشد. بخش ارائه می دهد دوره های تحصیلات تکمیلی در رشته ترین بیولوژیکی، در همراهی با فلسفه است که کار در سراسر وسعت میدان پیشرفته مناسب در سطح کارشناسی ارشد است. علاوه بر این، چون تحقیق سنگ بنای زیست شناسی است، هر دانش آموز لازم است برای تکمیل پایان نامه بر اساس پژوهش. [+]

مروری بر برنامه وزارت زیست شناسی ارائه می دهد یک مدرک کارشناسی ارشد به دانش آموزان که مایل به پیشبرد دانش خود در این زمینه، به منظور افزایش مشاغل حرفه ای خود، و یا به آماده شدن برای برنامه های بعدی پس از کارشناسی ارشد. بخش ارائه می دهد دوره های تحصیلات تکمیلی در رشته ترین بیولوژیکی، در همراهی با فلسفه است که کار در سراسر وسعت میدان پیشرفته مناسب در سطح کارشناسی ارشد است. علاوه بر این، چون تحقیق سنگ بنای زیست شناسی است، هر دانش آموز لازم است برای تکمیل پایان نامه بر اساس پژوهش. برنامه های مورد نیاز یک دانش آموز تمایل یک کارشناس ارشد زیست شناسی باید حداقل 32 ساعت ترم از کار فارغ التحصیل کامل است. حداقل 26 ساعت در زیست شناسی باشد. ساعت باقی مانده می توانید دوره های ریشه (به عنوان مثال، در آموزش و پرورش، روانشناسی، و یا علوم کامپیوتر) تایید شده توسط هماهنگ کننده کارشناسی ارشد باشد. دوازده ساعت باید در سطح 600 قرار گرفته است. دانش آموز نیز باید در امتحان جامع دهان با تمرکز بر محتوای زیست شناسی پایه عبور، محتوای علم پیشنهاد پژوهش و محتوای علمی لازم برای دانش آموز به موفقیت کامل تحقیق ارائه شده است. دانش آموز نیز باید پایان نامه تحقیقاتی مستقل کامل و ثبت نام به مدت 1 ساعت از توسعه رساله (BIO 500) و به مدت 6 ساعت ترم پایان نامه (BIO 699). لطفا کاتالوگ تحصیلات تکمیلی برای برنامه های مورد نیاز کامل را ببینید. زمان تخمینی برای تکمیل برنامه دانش آموزان حمل بارهای البته تمام وقت منطقی می تواند تکمیل برنامه در دو تا سه سال. دانشجویان نیمه وقت ممکن است به حداکثر پنج سال طول بکشد این برنامه است. [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی برق (msee)

Campus تمام وقت پاره وقت 18 - 24  September 2017 آمریکا Peoria + {تعداد} بیشتر

برنامه مهندسی برق ساختار یافته است به ارائه فارغ التحصیلان با زمینه های فنی و متعادل در مناطق اصلی مهندسی برق مدرن و تجربه قابل توجهی در طراحی پیشرفته از طریق یک پایان نامه یا یک پروژه است. این اداره تا کامپیوتر و آزمایشگاهی امکانات بسیار عالی به حمایت از مطالعات پیشرفته در مناطق کلیدی است. دانش آموزان از نزدیک کار با یک مشاور دانشکده در خیاطی یک برنامه کلی بهترین به پس زمینه و منافع آنها مناسب است. توالی البته، پروژه های طراحی و تحقیقاتی موجود در الکترومغناطیس، نظریه ارتباطات، نظریه کنترل، سیستم های دیجیتال و کامپیوتر، الکترونیک و برنامه های کاربردی از ریز پردازنده، پردازش سیگنال، و قطعات و سیستم های بی سیم هستند. [+]

مروری بر برنامه برنامه مهندسی برق ساختار یافته است به ارائه فارغ التحصیلان با زمینه های فنی و متعادل در مناطق اصلی مهندسی برق مدرن و تجربه قابل توجهی در طراحی پیشرفته از طریق یک پایان نامه یا یک پروژه است. این اداره تا کامپیوتر و آزمایشگاهی امکانات بسیار عالی به حمایت از مطالعات پیشرفته در مناطق کلیدی است. دانش آموزان از نزدیک کار با یک مشاور دانشکده در خیاطی یک برنامه کلی بهترین به پس زمینه و منافع آنها مناسب است. توالی البته، پروژه های طراحی و تحقیقاتی موجود در الکترومغناطیس، نظریه ارتباطات، نظریه کنترل، سیستم های دیجیتال و کامپیوتر، الکترونیک و برنامه های کاربردی از ریز پردازنده، پردازش سیگنال، و قطعات و سیستم های بی سیم هستند. برنامه های مورد نیاز برنامه MSEE به یک نیاز حداقل 33 ساعت ترم. همه دانش آموزان باید یا پایان نامه یا پروژه طراحی را انجام دهد. لطفا کاتالوگ تحصیلات تکمیلی برای یک شرح مفصل از برنامه های مورد نیاز MSEE ببینید. زمان تخمینی برای تکمیل برنامه دانش آموزان حمل بارهای البته تمام وقت منطقا انتظار برای تکمیل برنامه MSEE در یک و نیم تا دو سال. دانش آموزان حمل بارهای البته پاره وقت دارند تا به حداکثر پنج سال برای تکمیل این برنامه است. علایق پژوهشی دانشکده جزئیات در مورد اعضای هیات علمی و علایق پژوهشی خود را می توان در صفحه بخش در بر داشت. [-]