Bradley University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

توسط لیدیا ماس در سال 1897 بنا نهاده برادلی، دانشگاه برادلی خصوصی، مستقل ارائه دانشگاه در مقطع کارشناسی، برنامه های تحصیلات تکمیلی و آموزش مداوم در هنرهای آزاد و خوب، علوم، کسب و کار، ارتباطات، آموزش و پرورش، مهندسی، فناوری و علوم بهداشت است. پردیس مسکونی از 5،700 دانش آموزان، برادلی است برای آموزش عالی و تعهد خود را به موفقیت دانش آموز شناخته شده است. دانشگاه برادلی لینک برتری علمی، یادگیری تجربی و توسعه رهبری با روحیه کارآفرینی برای آموزش و پرورش در سطح جهانی.

ماموریت، چشم انداز و ارزشهای اصلی

چشم انداز

دانشگاه برادلی خواهد نهاد تمایز ملی شناخته شده برای برنامه های برجسته و تجربه آموزشی آن را فراهم دانش آموزان خود را.

ماموریت

با الهام از تعهد بنیانگذار لیدیا ماس برادلی به یادگیری و اخلاق مفید، دانشگاه برادلی آموزش رهبران، نوآوران، و همکاران به رفاه تمام بشریت است.

ارزش های اصلی: قلب از تجربه برادلی

تعالی: Bradley یک جامعه پویا است که ارزش آموزشی برتری در آموزش، پژوهش، تولید خلاق، بورس تحصیلی استفاده شود، و خدمات است که فراتر از کلاس درس با سود فوری به دانشجویان و جامعه دانشگاهی و با مزایای برای دانش آموزان و جهان پایدار است.

رهبری: جامعه برادلی به موفقیت دانش آموزان ما و توسعه خود را به رهبران آینده خواهد شد که اهمیت کار گروهی به سمت نتایج موفقیت آمیز تشخیص اختصاص یافته است.

نوآوری: دانشگاه برادلی، فعالانه در جستجوی توسعه و اجرای دستورالعمل های جدید پژوهش، برنامه ها، و مشارکت به منظور افزایش تجربه آموزشی از دانش آموزان ما در نتیجه تعمیق درک خود از جهان و الهام بخش آنها به نفع نوع بشر است.

جهانی شدن: دانشگاه برادلی متعهد به ارائه دانش و مهارت برای کار زندگی است که منافع مشترک نوع بشر را ترویج و منجر به حضور آگاهانه و اصولی در بازار جهانی است.

یادگیری مشارکتی: دانشگاه برادلی اختصاص داده شده به اشتراک گذاری دانش در سراسر مرزهای سنتی است. هیئت علمی و کارکنان بر پایه قوی از دانش در جهان ساخت. دانشگاه ما ارائه می دهد فرصت های یادگیری میان رشته ای و هیجان انگیز مشترک تا مطمئن شویم که دانش آموزان ما وسعت و عمق کلاس درس و دانش تجربی و عمل دریافت خواهید کرد. ما به موفقیت دانش آموزان ما و بورس تحصیلی مشترک بین استادان و دانشجویان متعهد است.

انجمن: دانشگاه برادلی دارای یک جامعه منسجم است که به طور موثر با هم استادان، کارکنان، دانش آموزان و فارغ التحصیلان به ارمغان می آورد به عنوان اعضای ارزشمند خانواده برادلی. یک مسئولیت جمعی برای موفقیت در دانشگاه و همه اجزا آن وجود دارد. موفقیت از طریق محیط احترام و مراقبت از دانشگاه تسهیل می شود.

تنوع: دانشگاه برادلی نشان دهنده یک جامعه یادگیری متنوع است که اهمیت احترام و درک همه افراد است.

آموزش تجربی: همانطور که در بیانیه ماموریت دانشگاه مشخص، دانشگاه برادلی حفظ تعهد قدیمی یک قرن به یادگیری و اخلاق مفید؛ این است که در انواع مختلف فرصت های یادگیری تجربی برای دانش آموزان، از جمله کارآموزی و تجربه تعاونی، طرح های خدمات آموزش، و بسیاری از برنامه های اضافی و فرصت های یادگیری شرکت برنامه آشکار می شود.

کارآفرینی: ترکیبی متمایز دانشگاه برادلی از برنامه های قوی علمی و تاکید بر مطالعه میان رشته ای مشترک و بازده تجارب مثبت برای دانشجویان و استادان برای موفقیت در طرح های کارآفرینی و فرصت ها.

خدمات: همراه با رهبری، سرویس یکی از نشانه های تجربه دانشگاه برادلی است. این دانشگاه به افراد خدمت، خانواده ها و جامعه اطراف از طریق برنامه، شرکت برنامه فعالیت های فوق برنامه و و فرصت متعهد است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

اعتیار سنجی ها

Accredited by 22 national accrediting agencies, including the Higher Learning Commission. A complete list of accreditations is available at the accreditation section.

دانشجویان و پردیس ها

Quickfacts

  • 77 buildings on an 84-acre campus
  • Located in the historic West Bluff residential neighborhood
  • One mile from downtown Peoria
  • Eight miles from the Peoria International Airport

Faculty

  • More than 350 full-time faculty members
  • Full-time faculty with doctorate or terminal degrees: 85%
  • Student/faculty ratio: 12:1

Average class size

21 students

اطلاعات کاربردی

Tuition and expenses

  • 2014-15 tuition: $30,500
  • 2014-15 total (tuition + $9,420 room & board + $344 fees): $40,264

Financial assistance awards
Received by more than 85% of Bradley students

بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

MS در سیستم های اطلاعات کامپیوتر / MS در علوم کامپیوتر

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Peoria

MS در دانشجویان علوم کامپیوتر آموخته اند که چگونه جمع آوری و تجزیه و تحلیل نیاز، طراحی، توسعه و سیستم های نرم افزاری تست و تدبیر نوآوری ها و برنامه های جدید در محاسبات. MS در سیستم های کامپیوتری برای اطلاعات سیستم های اطلاعات کامپیوتر رشته ای است که در فن آوری اطلاعات و طیف گسترده ای از علمی، مهندسی، و برنامه های کاربردی کسب و کار متمرکز است. الزامات ریاضی برای سیستم های اطلاعات کامپیوتر به عنوان دقیق که آنها برای علوم کامپیوتر هستند زیرا تمرکز کمتر بر مبانی نظری وجود ندارد. [+]

MS در علوم کامپیوتر

دانش آموزان آموخت که چگونه به جمع آوری و تجزیه و تحلیل نیاز، طراحی، توسعه و سیستم های نرم افزاری تست و تدبیر نوآوری ها و برنامه های جدید در محاسبات است.

علاوه بر ملاقات تمام الزامات عمومی از دانشکده تحصیلات تکمیلی و بخش همانطور که در بالا گفته شد، نامزدها برای مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر باید شرایط زیر را برآورده سازد: حداقل 21 از 33 ساعت مورد نیاز باید در دوره های برچسب CS دست آورده است. در اکثر، شش ساعت ممکن است در دوره های تایید دیگر از کسانی که برچسب CS و یا کشورهای مستقل مشترک المنافع دست آورده است.... [-]


کارشناسی ارشد در مهندسی ساخت و تولید

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Peoria

کارشناسی ارشد برنامه مهندسی ساخت و تولید در دانشگاه برادلی دانش آموزان با طراحی حرفه ای قوی و اصول بهبود مستمر فراهم می کند. این برنامه به دانش آموزان توانایی برای بهبود سیستم های یکپارچه، بهینه سازی فرآیندهای تولید، اتخاذ دولت از هنر، مواد، و تولید محصولات با کیفیت برتر با حداقل هزینه. با همکاری نزدیک با هر دو حوزه و دانش آموزان، وزارت ترکیبی از یادگیری نظری با دست در نرم افزار برای حفظ دانش آموزان - و سازمان های آنها بهره مند شوند - در سطح جهانی رقابت در اقتصاد امروز است. [+]

ماموریت برنامه

کارشناسی ارشد برنامه مهندسی ساخت و تولید در دانشگاه برادلی دانش آموزان با طراحی حرفه ای قوی و اصول بهبود مستمر فراهم می کند. این برنامه به دانش آموزان توانایی برای بهبود سیستم های یکپارچه، بهینه سازی فرآیندهای تولید، اتخاذ دولت از هنر، مواد، و تولید محصولات با کیفیت برتر با حداقل هزینه. با همکاری نزدیک با هر دو حوزه و دانش آموزان، وزارت ترکیبی از یادگیری نظری با دست در نرم افزار برای حفظ دانش آموزان - و سازمان های آنها بهره مند شوند - در سطح جهانی رقابت در اقتصاد امروز است.... [-]


کارشناسی ارشد در مهندسی صنایع

Campus تمام وقت پاره وقت 18  September 2019 آمریکا Peoria + {تعداد} بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دارای یک ماموریت به تعلیم رهبران و مدیران با دانش و ابزار آنها را قادر به کمک به هر سازمان به طور مداوم بهبود سیستم و پروسه های آن است. آموزش خود اجازه خواهد داد که آنها را به نفع سازمان با کاهش هزینه های عملیاتی در حالی که ارائه خدمات با کیفیت برتر و محصولات. [+]

ماموریت برنامه

برنامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دارای یک ماموریت به تعلیم رهبران و مدیران با دانش و ابزار آنها را قادر به کمک به هر سازمان به طور مداوم بهبود سیستم و پروسه های آن است. آموزش خود اجازه خواهد داد که آنها را به نفع سازمان با کاهش هزینه های عملیاتی در حالی که ارائه خدمات با کیفیت برتر و محصولات.

نقش مهندسین صنایع نقش مهندس صنعتی است به طور موثر و کارآمد استفاده از فن آوری نرم افزار، ابزار و ماشین آلات، ریاضی و مفاهیم علمی و منابع انسانی به منظور حل مشکلات، ارائه محصولات یا خدمات با حداقل هزینه، و تولید در زمان و در سطح خروجی مطلوب به ارضای خواسته های مشتری. برنامه مهندسی صنایع کارشناسی ارشد (MSIE) در برادلی طراحی شده است برای گسترش مسیرهای شغلی از دانش آموزان ما در زمینه های تولید، سازمانهای مالی، صنعتی مراقبت های بهداشتی و خدمات، شرکت های سرگرمی، مشاغل دولتی و یا صنعتی غیر انتفاعی است. آموزش و پرورش در برادلی دانش در مورد نه تنها به افزایش سود بر اساس بهبود مداوم سیستم این بخش، بلکه کاهش نقص زباله و محصول برای افزایش بهره وری ارائه می دهد. لیستی از مشاغل مهندسی صنایع ممکن برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد داشته باشد، اما مطمئنا به، به شرح زیر محدود نمی شود:... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

MS در حسابداری

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Peoria + {تعداد} بیشتر

به دست آوردن مهارت شما نیاز به بیشتر، با کارشناسی ارشد در حسابداری (MSA) از دانشگاه BRADLEY: به دست آوردن مهارت و دانش (و 150 ساعت مورد نیاز) برای دستیابی به گواهینامه CPA و پرش شروع پیشرفت حرفه ای خود را.
گسترش دانش حسابداری خود را، بررسی منافع جدید و یا تخصص فعلی، و توسعه مهارت های رهبری خود را برای تبدیل شدن به یک دارایی با ارزش تر به سازمان شما.
رقابت بیشتر در بازار کار است. فارغ التحصیلان برادلی MSA امروز در محل کار در طیف گسترده ای از تنظیمات از بزرگ 4 و شرکت های بزرگ به شرکت های محلی حسابداری، سازمان های دولتی، و نه برای سازمان های غیر انتفاعی می باشد.
آماده به مقابله با چالش های عملکرد حرفه ای در سازمان های دولتی، خصوصی، و نه برای سود با کارشناسی ارشد در حسابداری (MSA) از دانشگاه برادلی. [+]

به دست آوردن مهارت شما نیاز به بیشتر، با کارشناسی ارشد در حسابداری (MSA) از دانشگاه BRADLEY:

به دست آوردن مهارت و دانش (و 150 ساعت مورد نیاز) برای دستیابی به گواهینامه CPA و پرش شروع پیشرفت حرفه ای خود را.

گسترش دانش حسابداری خود را، بررسی منافع جدید و یا تخصص فعلی، و توسعه مهارت های رهبری خود را برای تبدیل شدن به یک دارایی با ارزش تر به سازمان شما.

رقابت بیشتر در بازار کار است. فارغ التحصیلان برادلی MSA امروز در محل کار در طیف گسترده ای از تنظیمات از بزرگ 4 و شرکت های بزرگ به شرکت های محلی حسابداری، سازمان های دولتی، و نه برای سازمان های غیر انتفاعی می باشد. ... [-]


کارشناسی ارشد بیوشیمی علوم

Campus تمام وقت پاره وقت 2 - 3  September 2019 آمریکا Peoria + {تعداد} بیشتر

برنامه MS بیوشیمی ایده آل برای شیمی و زیست شناسی رشته که مایل به پیشبرد دانش و حرفه ای حرفه خود با در نظر گرفتن کار پیشرفته در بیوشیمی و رشته های مرتبط است. علاوه بر دوره به چالش کشیدن، برنامه های ما بر یک پروژه بلند مدت مربی تحقیقات اوج خود رسید در پایان نامه نوشته شده و دفاع از پایان نامه دهان. این برنامه طراحی شده است به پرورش مهارت های آزمایشگاهی بسیار عالی، ارتباط موثر و ظرفیت دانش آموزان برای تفکر انتقادی. ما یک مکمل هیات علمی تمام است که شامل دو بیوشیمی حسن نیت، و همچنین چند تن دیگر که تحقیقات ارتباط بیوشیمی. در حال حاضر امکانات درجه یک و ابزار دقیق برای مادون قرمز، فلورسانس، و اشعه ماوراء بنفش / اسپکتروسکوپی قابل مشاهده است. طیف سنجی رزونانس مغناطیسی هسته ای؛ الکتروفورز؛ سانتریفوژ. PCR؛ الکتروپوریشن. میکروسکوپ؛ تجزیه و تحلیل حرارتی. طیف سنجی جذب اتمی؛ کروماتوگرافی مایع و گاز. و طیف سنجی جرمی. [+]

مروری بر برنامه برنامه MS بیوشیمی ایده آل برای شیمی و زیست شناسی رشته که مایل به پیشبرد دانش و حرفه ای حرفه خود با در نظر گرفتن کار پیشرفته در بیوشیمی و رشته های مرتبط است. علاوه بر دوره به چالش کشیدن، برنامه های ما بر یک پروژه بلند مدت مربی تحقیقات اوج خود رسید در پایان نامه نوشته شده و دفاع از پایان نامه دهان. این برنامه طراحی شده است به پرورش مهارت های آزمایشگاهی بسیار عالی، ارتباط موثر و ظرفیت دانش آموزان برای تفکر انتقادی. ما یک مکمل هیات علمی تمام است که شامل دو بیوشیمی حسن نیت، و همچنین چند تن دیگر که تحقیقات ارتباط بیوشیمی. در حال حاضر امکانات درجه یک و ابزار دقیق برای مادون قرمز، فلورسانس، و اشعه ماوراء بنفش / اسپکتروسکوپی قابل مشاهده است. طیف سنجی رزونانس مغناطیسی هسته ای؛ الکتروفورز؛ سانتریفوژ. PCR؛ الکتروپوریشن. میکروسکوپ؛ تجزیه و تحلیل حرارتی. طیف سنجی جذب اتمی؛ کروماتوگرافی مایع و گاز. و طیف سنجی جرمی. ... [-]

کارشناسی ارشد در رشته مهندسی عمران (msce)

Campus تمام وقت پاره وقت 18 - 24  September 2019 آمریکا Peoria + {تعداد} بیشتر

گروه مهندسی عمران و ساخت و ساز یک برنامه درجه MSCE که فارغ التحصیلان برای پر رونق فرصتهای شغلی مهندسی است که با رشد حرفه ای ادامه آماده ارائه می دهد. فارغ التحصیلان ما فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن استعدادها و مهارت های مورد نیاز در یک جامعه بسیار فنی مواجه ابهامات جدی و چالش ها در محیط زیست و زیرساخت داده می شود. برنامه ما دانش آموزان فراهم می کند با دامنه گسترده ای لازم برای یک دوره فعالیت پرثمر و موفق در عمل از مهندسی عمران و مدیریت ساخت و ساز. [+]

مروری بر برنامه

گروه مهندسی عمران و ساخت و ساز یک برنامه درجه MSCE که فارغ التحصیلان برای پر رونق فرصتهای شغلی مهندسی است که با رشد حرفه ای ادامه آماده ارائه می دهد. فارغ التحصیلان ما فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن استعدادها و مهارت های مورد نیاز در یک جامعه بسیار فنی مواجه ابهامات جدی و چالش ها در محیط زیست و زیرساخت داده می شود. برنامه ما دانش آموزان فراهم می کند با دامنه گسترده ای لازم برای یک دوره فعالیت پرثمر و موفق در عمل از مهندسی عمران و مدیریت ساخت و ساز.... [-]


کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک (MSME)

Campus تمام وقت پاره وقت 18 - 24  September 2019 آمریکا Peoria + {تعداد} بیشتر

برنامه مهندسی مکانیک طراحی شده است برای تقویت توانایی دانش آموزان برای حل مشکلات پیچیده تکنولوژیکی در راه های خلاق با گسترش دانش، ارائه مطالعه عمیق در منطقه ای از غلظت، و تکمیل مطالعه نظری با پژوهش های مرتبط و معنادار و / یا طراحی کردن. دانش آموزان در هر دو منطقه طراحی سیستم های مکانیکی و یا در حوزه انرژی سیستم / thermosciences تمرکز خواهد کرد. دولت از هنر و امکانات آزمایشگاه تحقیق و بستههای نرم افزاری موجود در زمینه انتقال حرارت، ارتعاشات مکانیکی، انرژی خورشیدی، سیستم های انرژی، طراحی به کمک کامپیوتر، رباتیک، و ریز پردازنده ها می باشد. [+]

مروری بر برنامه

برنامه مهندسی مکانیک طراحی شده است برای تقویت توانایی دانش آموزان برای حل مشکلات پیچیده تکنولوژیکی در راه های خلاق با گسترش دانش، ارائه مطالعه عمیق در منطقه ای از غلظت، و تکمیل مطالعه نظری با پژوهش های مرتبط و معنادار و / یا طراحی کردن. دانش آموزان در هر دو منطقه طراحی سیستم های مکانیکی و یا در حوزه انرژی سیستم / thermosciences تمرکز خواهد کرد. دولت از هنر و امکانات آزمایشگاه تحقیق و بستههای نرم افزاری موجود در زمینه انتقال حرارت، ارتعاشات مکانیکی، انرژی خورشیدی، سیستم های انرژی، طراحی به کمک کامپیوتر، رباتیک، و ریز پردازنده ها می باشد.... [-]


کارشناسی ارشد در زیست شناسی (کارشناسی ارشد)

Campus تمام وقت پاره وقت 2 - 3  September 2019 آمریکا Peoria + {تعداد} بیشتر

وزارت زیست شناسی ارائه می دهد یک مدرک کارشناسی ارشد به دانش آموزان که مایل به پیشبرد دانش خود در این زمینه، به منظور افزایش مشاغل حرفه ای خود، و یا به آماده شدن برای برنامه های بعدی پس از کارشناسی ارشد. بخش ارائه می دهد دوره های تحصیلات تکمیلی در رشته ترین بیولوژیکی، در همراهی با فلسفه است که کار در سراسر وسعت میدان پیشرفته مناسب در سطح کارشناسی ارشد است. علاوه بر این، چون تحقیق سنگ بنای زیست شناسی است، هر دانش آموز لازم است برای تکمیل پایان نامه بر اساس پژوهش. [+]

مروری بر برنامه وزارت زیست شناسی ارائه می دهد یک مدرک کارشناسی ارشد به دانش آموزان که مایل به پیشبرد دانش خود در این زمینه، به منظور افزایش مشاغل حرفه ای خود، و یا به آماده شدن برای برنامه های بعدی پس از کارشناسی ارشد. بخش ارائه می دهد دوره های تحصیلات تکمیلی در رشته ترین بیولوژیکی، در همراهی با فلسفه است که کار در سراسر وسعت میدان پیشرفته مناسب در سطح کارشناسی ارشد است. علاوه بر این، چون تحقیق سنگ بنای زیست شناسی است، هر دانش آموز لازم است برای تکمیل پایان نامه بر اساس پژوهش. ... [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی برق (msee)

Campus تمام وقت پاره وقت 18 - 24  September 2019 آمریکا Peoria + {تعداد} بیشتر

برنامه مهندسی برق ساختار یافته است به ارائه فارغ التحصیلان با زمینه های فنی و متعادل در مناطق اصلی مهندسی برق مدرن و تجربه قابل توجهی در طراحی پیشرفته از طریق یک پایان نامه یا یک پروژه است. این اداره تا کامپیوتر و آزمایشگاهی امکانات بسیار عالی به حمایت از مطالعات پیشرفته در مناطق کلیدی است. دانش آموزان از نزدیک کار با یک مشاور دانشکده در خیاطی یک برنامه کلی بهترین به پس زمینه و منافع آنها مناسب است. توالی البته، پروژه های طراحی و تحقیقاتی موجود در الکترومغناطیس، نظریه ارتباطات، نظریه کنترل، سیستم های دیجیتال و کامپیوتر، الکترونیک و برنامه های کاربردی از ریز پردازنده، پردازش سیگنال، و قطعات و سیستم های بی سیم هستند. [+]

مروری بر برنامه

برنامه مهندسی برق ساختار یافته است به ارائه فارغ التحصیلان با زمینه های فنی و متعادل در مناطق اصلی مهندسی برق مدرن و تجربه قابل توجهی در طراحی پیشرفته از طریق یک پایان نامه یا یک پروژه است. این اداره تا کامپیوتر و آزمایشگاهی امکانات بسیار عالی به حمایت از مطالعات پیشرفته در مناطق کلیدی است. دانش آموزان از نزدیک کار با یک مشاور دانشکده در خیاطی یک برنامه کلی بهترین به پس زمینه و منافع آنها مناسب است. توالی البته، پروژه های طراحی و تحقیقاتی موجود در الکترومغناطیس، نظریه ارتباطات، نظریه کنترل، سیستم های دیجیتال و کامپیوتر، الکترونیک و برنامه های کاربردی از ریز پردازنده، پردازش سیگنال، و قطعات و سیستم های بی سیم هستند.... [-]