Boyce College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوست داشتن خدا. عشق همسایه.

Boyce College روی انجیل ایستاده و از زمان تأسیس آن تا کنون است. تعهد دانشکده ما به کتاب مقدس و تعامل فرهنگی ، همراه با فرهنگ پر جنب و جوش دانشجویی و برنامه های دانشگاهی ما ، دانشجویان را برای وفاداری در تمام زندگی تجهیز می کند.

محکوم

Boyce College نام خود را از جیمز پی بویز ، بنیانگذار و اولین رئیس حوزه علمیه کلامی باپتیست جنوبی مشتق می کند. بویس علاوه بر اینکه یک متولد باپتیست جنوبی بود ، سعی داشت با ساختن محکومیت ، سختگیرتر و در دسترس تر ، دنیای معارف الهیات را نوآوری کند. این دیدگاه برای آموزش کلامی که از نظر کلامی ارتدوکس است ، از نظر آکادمیک چالش برانگیز است ، و بسیار قابل دستیابی است ، اگرچه بیش از 150 سال پیش بیان شده است ، اما با رهبری R. آلبرت Mohler جونیور ، رئیس جمهور حوزه علمیه جنوبی و Boyce College .

دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده مسیحی امروز با چالش هایی روبرو خواهند شد که نسل های قبلی نمی توانست تصور آنها را داشته باشد. تحت رهبری مولر ، Boyce College در موقعیتی است که بتواند دانش آموزانی را که به کلیسا خدمت می کنند و فرهنگ را از یک جهان بینی محرمانه و کتاب مقدس درگیر می کنند ، فارغ از چالش های پیش روی آنها ، آموزش دهد.

باورها

Boyce College روی چشم انداز اعترافاتی است که توسط دانشکده مؤسس در چکیده اصول و در مورد ایمان و پیام باپتیست بیان شده است.

وابستگی فرقه

حوزه علمیه جنوبی نمایندگی کنوانسیون باپتیست جنوبی است. این کنوانسیون علاوه بر پشتیبانی مالی قابل توجهی از حوزه های علمیه ، هیئت امنای حوزه های علمیه را نیز انتخاب می کند.

اعتباربخشی

حوزه علمیه جنوبی یک مؤسسه غیر انتفاعی خصوصی است که توسط انجمن جنوبی کالج ها و مدارس کمسیون دانشکده ها و توسط کمیسیون اعتباربخشی انجمن مدارس علمیه در ایالات متحده و کانادا به تصویب رسیده است.holding hands, bible, prayingGodsgirl_madi / Pixabay

دقیق

Boyce College دارای Boyce College که به خوبی منتشر شده است و در جبهه های بورسیه انجیلی ، تعامل فرهنگی و رهبری کلیساهای محلی قرار دارد. همان سختی که در بورس تحصیلی خود نشان می دهند ، در هر کلاس که تدریس می کنند صورت می گیرد. بویس که یک مؤسسه اعترافاتی است ، با داشتن یک مؤسسه علمی و مستقر در حوزه علمیه که به سرعت محکومیت خود را حفظ می کند ، می تواند در میان دانشکده های مسیحی جاهای مختلفی را ایجاد کند.

در دسترس

در Boyce College ، دانش آموزان می توانند به آموزش با کیفیت در قالبهای مختلفی مانند مطالعات در دانشگاه ، دانشگاه بویز آنلاین ، مسیر علمی ، ثبت نام دوگانه و موارد دیگر دسترسی پیدا کنند. این قالب ها دانش آموزان را از همه سوابق تحصیلی آماده می کنند تا روی کلام خدا در وزارت یا وظیفه ای که خداوند آنها را خوانده است بایستند.

یک جنبه مهم برای کلیه برنامه ها و قالب های مدرک دانشگاهی بویس ، جامعه است که نه تنها بستر برنامه درسی بلکه بخشی از خود برنامه درسی است. دانشجویان Boyce College با یکدیگر در اجتماع زندگی می کنند ، عبادت می کنند و رشد می کنند و به آنها می توان از انواع فرصت های یادگیری و توسعه دسترسی پیدا کرد.

مأموریت

Boyce College کارشناسی ارشد حوزه علمیه الهیات باپتیست جنوبی است. به همین ترتیب ، تحت بیانیه ماموریت حوزه های علمیه جنوبی فعالیت می کند:

تحت ارادت عیسی مسیح ، مأموریت علمیه الهیات باپتیست جنوبی این است که به طور کامل به کتاب مقدس به عنوان کلام خدا ، به کمیسیون بزرگ به عنوان وظیفه ما متعهد باشند ، و خدمتگزار کلیساهای کنوانسیون باپتیست جنوبی باشیم. با آموزش ، آموزش و آماده سازی وزراء انجیل برای خدمت به وفاداری بیشتر.

در مأموریت حوزه های علمیه جنوبی ، هدف Boyce College انجام برنامه های کارشناسی در مطالعات کتاب مقدس برای آماده سازی دانشجویان برای وظیفه وزارت کمسیون بزرگ در کلیساهای محلی و همچنین در آژانس ها و موسسات کنوانسیون باپتیست جنوبی است.

این حوزه علمیه از دانش آموزان انجیلی با وابستگی آشکار به راهنمایی روح القدس که شاهد حقیقت کتب مقدس است استفاده می کند. حوزه علمیه الهیات باپتیست جنوبی ، تحت نظارت هیأت امنای خود ، برنامه های خود را در محیطی از پرورش معنوی برای پیشرفت رهبران مسیحی ، از جمله رهبران غیر روحانی ، برای وزارتخانه های مختلف کلیساها و فرقه ها اجرا می کند. برنامه های حوزه های علمیه بر توسعه شایستگی های وزارتخانه در مقطع کارشناسی ارشد ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد پس از لیسانس ، دکتری حرفه ای و دکتری تحقیقاتی متمرکز است. این حوزه علمیه همچنین از طریق برنامه های ادامه آموزش برای وزارتخانه ، به افراد ، کلیساها و اشخاص فرقه خدمات ارائه می دهد.

حوزه های علمیه به دلیل نژاد ، رنگ ، منشأ قومی یا ملی ، جهت گیری سیاسی ، معلولیت ، سن و جنسیت در برنامه های آموزشی و اداری خود هیچ تبعیضی قائل نمی شوند.

مکان ها

لوئیزویل

Address
Lexington Road,2825
40280 لوئیزویل, کنتاکی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید